Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Κουβαρντάς είσαι φίλε αλλά δεν βλέπω να ξοδευεσαι τελικά.Έχουν χαθεί όλες εδώ και καιρό.Και για την Φλώρη λέγεται ότι τύλιξε κάποιον και παντρεύτηκε.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Κουβαρντάς είσαι φίλε αλλά δεν βλέπω να ξοδευεσαι τελικά.Έχουν χαθεί όλες εδώ και καιρό.Και για την Φλώρη λέγεται ότι τύλιξε κάποιον και παντρεύτηκε.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε - μακάρι να μπορούσα και περισσότερα γιατί η καψουροκαύλα δεν αποτιμάται!
Πάντα ελπίζω όμως, οπότε αν κάποιος ξέρει κάτι ας στείλει pm.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε  seducer  εχω πληρωφοριες για την αννα την πολονεζα μπορω να σου στειλω πληρωφοριες μεσω μηνυματος
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Άλα πάει για μεροκάματο ο Γάσπαρης  :cheesy:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
πηγαινε  seducer  φωκαιας 25 ισογειο στην πρωινη βαρδια θα βρεις την αννα την πολονεζα
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Άλα πάει για μεροκάματο ο Γάσπαρης  :cheesy:
Άμα βρω την κοπέλα τα δίνω ευχαρίστως!

πηγαινε  seducer  φωκαιας 25 ισογειο στην πρωινη βαρδια θα βρεις την αννα την πολονεζα
Σίγουρα;!;
Εννοώ αυτήν:
 

eprepe1312

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπερα αδερφια και συναγωνιστες αναζητω εδω και καιρο την Τανια  :tits: απο μεγ.αλεξ133,κων/πολεως80-92/Α και βρ.36/Α τελευταια φορα ηταν στο 80 στο γκαζι πριν τη μεγαλη βδομαδα το πασχα !!!
Αν καποιος γνωριζει εστω και το οτιδηποτε θα το εκτιμουσα να το μοιραστει ... Καλα να περνατε !!!
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Άμα βρω την κοπέλα τα δίνω ευχαρίστως!
Σίγουρα;!;
Εννοώ αυτήν:
Αγαπητε συναγωνιστη μη ψάχνεις αδικα. Η Αννα η γνωστη και σα "πολωνεζα" για τη μεγαλη μαζα(original αλβανιδα ηταν η κοπελα, αλλα η αληθεια είναι ότι ευκολα τη παταγε ο οποιοσδηποτε),εχει αποχωρησει από την ενεργο δραση εδώ και τέσσερα χρονια(παντρευτηκε έναν πρωην πελατη της, κι εκανε κι ενα παιδακι), και αποφασισε ν' ακολουθησει μια κανονικη ζωη πλεον... 
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
πηγαινε  seducer  φωκαιας 25 ισογειο στην πρωινη βαρδια θα βρεις την αννα την πολονεζα
Γκαντεμιά! Πήγα χθες Σάββατο 13:15 και ήτανε κλειστό!
Θα ξαναπροσπαθήσω από βδομάδα μόλις μπορέσω...

Αγαπητε συναγωνιστη μη ψάχνεις αδικα. Η Αννα η γνωστη και σα "πολωνεζα" για τη μεγαλη μαζα(original αλβανιδα ηταν η κοπελα, αλλα η αληθεια είναι ότι ευκολα τη παταγε ο οποιοσδηποτε),εχει αποχωρησει από την ενεργο δραση εδώ και τέσσερα χρονια(παντρευτηκε έναν πρωην πελατη της, κι εκανε κι ενα παιδακι), και αποφασισε ν' ακολουθησει μια κανονικη ζωη πλεον... 
Φίλε Εκλεκτικέ ευχαριστώ για την πληροφορία.
Αν μάθεις κάτι άλλο για αυτήν ή άλλη από την λίστα ενημέρωσέ με - η αμοιβή ισχύει.
Όλοι ξέρουμε παραδείγματα κοπέλας που είχε παντρευτεί και έκανε και παιδί αλλά λόγω περιστάσεων ξαναέγινε διαθέσιμη.
 

chessboxer

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε συνανθρωπε αν ηθελα να σου αποδειξω τις σπουδες και την παιδια μου θα το ειχα ηδη κανει.πιες κανα ποτακι που και που να ευφορισει λιγο το μυαλο σου γιατι εχει γινει σαν μπετος.μια ειρωνια ηθελα να ριξω και αυτο εκανα.δεν ηταν χοντραδα.τωρα τι απο πανω και τι απο κατω να βγω τα παπαρια μου ζαλισες..ζωντανη ειναι η κοπελα και ξερεις που θα τη βρεις....αντε να ξελαμπεικαρεις και να δεις οτι ειναι καλα..

lol, ήδη του απέδειξες το μορφωτικό σου επίπεδο με τις ανορθογραφίες σου. Βάλε ορθογραφικό έλεγχο.
 

old7

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2016
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια.
Ψαχνω μια κοπελα, στην οποια πηγαινα παλια (προ 5αετιας τουλαχιστον).
Η οποια εχει εξαφανιστει.

Τη λεγανε Αντζελα. Μιλφ, ξανθια,με σφιχτο και πεταχτο κωλο, ωραιο βυζι, και λιγο αραια τα μπροστινα δοντια.

Δουλευε σε Σερβιων 26, Λουκιανου 20, θαρυπου 10 και Θησεως 365.

Μπορει να με βοηθησει καποιος;
Ευχαριστω
 

jsmith

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Η Λουσία απο την αλυσίδα που ειναι το Κηφισού 30 ξέρει κανένας συμφορουμίτης τι απέγινε; 
 

jorhel

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
ξερει καποιος τι απεγινε η Χαρα Ελληνιδα,στουντιοκοριτσο ηταν πριν κανα χρονο περιπου??
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τύποι, μου ήρθε μια φλασιά να ρωτήσω αν έχει πετύχει κανείς τώρα τελευταία την Ρωξάνη / Ρωξάνα την ρουμάνα με τα πεσμένα βυζιά και την ακά πίπα από:
Φωκαίας 19, Φυλής 92, 80, 65Β, Καρέα 30, Ακομινάτου 2 και γενικά από παντού.
 

Επισκέπτης
Τύποι, μου ήρθε μια φλασιά να ρωτήσω αν έχει πετύχει κανείς τώρα τελευταία την Ρωξάνη / Ρωξάνα την ρουμάνα με τα πεσμένα βυζιά και την ακά πίπα από:
Φωκαίας 19, Φυλής 92, 80, 65Β, Καρέα 30, Ακομινάτου 2 και γενικά από παντού.
ρε τυπε δεν ειμαι σιγουρος,...

αλλα νομιζω την ειχα πετυχει ενα πρωι αττικη μετρο λιωμενη απο την πρεζα να δειχνει σαν παιδακι. Ειχε χασει τρελα κιλα. Πριν ενα χρονο + αυτο


Αλλα αυτη γενικα την εβλεπα συνεχεια αγιο παντελεημονα και περιξ, οποτε αν εχει χαθει κι απο κει δυσκολο να τη βρεις

Υ.γ. το μονης προδρομου ξεχασες. Εγω εκει την ειχα γαμησει
Αλλα δε μπορω να παρω ορκο ηταν αυτη...

Γενικα παντως
 

Shawn Stern

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα νεο κάποιος για την ¨Αθηνα την πειραιωτισα" ?
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Τύποι, μου ήρθε μια φλασιά να ρωτήσω αν έχει πετύχει κανείς τώρα τελευταία την Ρωξάνη / Ρωξάνα την ρουμάνα με τα πεσμένα βυζιά και την ακά πίπα από:
Φωκαίας 19, Φυλής 92, 80, 65Β, Καρέα 30, Ακομινάτου 2 και γενικά από παντού.

καποιος ειχε γραψει οτι την ειχε δει με εναν πακιστανο .ωραιο μωρο παντως η ρωξανη
 

nonameman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
116
Κριτικές
8
Like
97
Πόντοι
1
Εχω ξαναρωτήσει και δεν απαντιέται... ΤΖΟΥΛΙ απο Φυλλής 99 μια ξανθιά ψιλή;
που χάθηκε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom