Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
οχι ρε γαμωτο περιεργη ξεπεριεργη με τετοια πιπα ηθελα εγω να της κανω προταση ..αλλα... δισταζα.. :)
 

Επισκέπτης

την εντόπισα την πουτάνα...εργάζεται στο studio Καρέα 30 και δηλώνει Μολδαβή!!! σύντροφοι είναι καλό μουνί αξίζει τον κόπο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
την εντόπισα την πουτάνα...εργάζεται στο studio Καρέα 30 και δηλώνει Μολδαβή!!! σύντροφοι είναι καλό μουνί αξίζει τον κόπο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μηπως ξερεις με ποιο ονομα εργαζεται τωρα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.753
Πόντοι
41.447
την εντόπισα την πουτάνα...εργάζεται στο studio Καρέα 30 και δηλώνει Μολδαβή!!! σύντροφοι είναι καλό μουνί αξίζει τον κόπο!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ρεσπέκτ σύντροφε!
Η Σάσα είναι πολύ δυνατό τεμάχιο!
η προστυχόφατσα και το κορμί της μου θυμίζει τσόντα της private.
το δε γλυψαρχίδι που κάνει είναι απλά τέλειο και βασανιστικό.
απλά είναι ψυχάκιας και αν δεν πας με τα νερά της ή την πετύχει ανα έχει νευρα δεν περνάς καλά...
εγώ είχα βρεί τα κουμπία της και πάντα περνουσα καλά μαζί της...
ασε που μου έπιανε την πολυλογία για τα προσωπικά της κάθε φορά και βάραγε η τσατσα την πόρτα...
Η Σάσα στο μουνί της όμως...
Α , και κάτι άλλο: πάντα βγάινει στο σαλόνι τσίτσιδι χωρίς βρακί!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Ρε ποιός συγχώνευσε το θρεντ μου για τη Ρουμάνα πόρνη τη Μαρίνα με τις αναζητήσεις χαμένων ιερόδουλων και έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιδια τελικα αληθευει οτι επεστρεψε η Σασα-παολα? :think:
 

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
ξερουμε αν δουλευει σημερα η πρωην Σασα-παολα στο Καρεα 30 η καποιος συναδελφος αν εχει τηλ να στειλει πμ
 

Επισκέπτης
Η Γκαλίνα από Πιπίνου 118 που μετά πήγε Αγαθουπόλεως 54 όπου δούλευε ως Μελίνα σε αντικατάσταση της πρώτης Μελίνας που είχε φύγει,που δουλεύει τώρα; :helpplea:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η Γκαλίνα από Πιπίνου 118 που μετά πήγε Αγαθουπόλεως 54 όπου δούλευε ως Μελίνα σε αντικατάσταση της πρώτης Μελίνας που είχε φύγει,που δουλεύει τώρα; :helpplea:

Σε αυτό σου το ερώτημα, νομίζω μόνο το FBI μπορεί να σου δώσει απάντηση...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Η Γκαλίνα από Πιπίνου 118 που μετά πήγε Αγαθουπόλεως 54 όπου δούλευε ως Μελίνα σε αντικατάσταση της πρώτης Μελίνας που είχε φύγει,που δουλεύει τώρα; :helpplea:
Εεεεεεε?  :think: :think: :think: :think: :think:
 

nevermind

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Agent Mounolder FBI. Γκαλίνα από Πιπίνου 118. Σύμφωνα με (ο θεός να τις κάνει) έγκυρες πηγές (η τσατσά του εν λόγω οίκου), η Γκαλίνα αντιμετωπίζει πρόβλημα με τα χαρτιά της και μέχρι να λυθεί δεν μπορεί να γυρίσει Ελλάδα. Όσο για όσους δεν είχαν την τύχη να γνωρίσουν την κοπέλα, χάνουν. Ήταν μέσα στο top5 των πιο καυλιάρικων μορφών στον χώρο των στούντιο σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες της CIA.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Μία ερώτηση που βασανίζει αρκετούς από εμάς. Έχει ακούσει κανείς τίποτα για την Μιλένα του Φυλής 71 (καλοκαίρι 2007 περίπου), τέλειο GFE με 20 ευρώ? Κάθε πληροφορία δεκτή. :)
 

Επισκέπτης
Agent Mounolder FBI. Γκαλίνα από Πιπίνου 118. Σύμφωνα με (ο θεός να τις κάνει) έγκυρες πηγές (η τσατσά του εν λόγω οίκου), η Γκαλίνα αντιμετωπίζει πρόβλημα με τα χαρτιά της.
Agent Professor,State department:Arrest her and drive her to her natural area.
Let me know about all investigations.Agent Mounolder πες μου για τη διάρκεια των συνευρέσεων μαζί της όλες τις φορές που πήγες.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Η βικτωρια απο μεταξι γιατι δεν παει σε κανα στουντιο μονιμη να την βρισκουμε παντα.........
Μια εμφανιζεται μια χανεται............

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom