Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Λίνα.Ελληνιδα.Ψιλοχοντρούλα με τριχωτό κουτάκι και βυζούμπες.Ειχε μετακινηθει στη Σχοινα,στην Αλεξανδρας,επεστρεψε ενα διαστημα,πρωινη σ ενα μπορντελακι περα απο το 134 στη Φυλής,λίγο τρελαμενη,αφου ζητουσε απο εναν 30 απο αλλον 40 ευρα.Ομως ηταν ζεστη και αποδοτικη στις υπηρεσίες της.Ξερει κανεις αν δουλευει καπου;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Λίνα.Ελληνιδα.Ψιλοχοντρούλα με τριχωτό κουτάκι και βυζούμπες.Ειχε μετακινηθει στη Σχοινα,στην Αλεξανδρας,επεστρεψε ενα διαστημα,πρωινη σ ενα μπορντελακι περα απο το 134 στη Φυλής,λίγο τρελαμενη,αφου ζητουσε απο εναν 30 απο αλλον 40 ευρα.Ομως ηταν ζεστη και αποδοτικη στις υπηρεσίες της.Ξερει κανεις αν δουλευει καπου;
Περασα απο Σχοινα πριν λιγο και ρωτησα τον τσατσο για Λινα εχει σταματησει ενα χρονο τωρα μου διεμηνυσε!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Περασα απο Σχοινα πριν λιγο και ρωτησα τον τσατσο για Λινα εχει σταματησει ενα χρονο τωρα μου διεμηνυσε!
Piatsa σου βγαζω το καπελο(κρανος). :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι παγματικα μεγαλη ψυχη!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Piatsa σου βγαζω το καπελο(κρανος). :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι παγματικα μεγαλη ψυχη!
Ειχα να παω απο τα 15 μου σε αυτο το σπιτι,κι ας μενω σχεδον διπλα,o συναγωνιστης tsinouko ειχε φαει τον τοπο να μην μπω να ρωτησω  :think: :tooth:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Πιάτσα εισαι Δεσπότης της ακάματης Πορνοσύνης και Προφητάνακτας του συναναδελφικού μπουρδελισμού.Ετσι και πάμε ποτε μηχανοβόλτα θα σε κεράσω μια μπαμιες λαδερες, μια φέτα και ψωμακι για να πιούμε στην υγεία όλων των πορνιδίων ,που τελειώσαν την καρριέρα τους και τωρα ειναι νοικοκυρούλες.OLE και Respect
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γι'αυτο σε λεω Ψυχαρα!
Βοηθας ολο τον κοσμο!
Ευχομαι για μενα να εισαι αχρηαστος!!!!!!!!!
Θα συμφωνησω με τον Xilnik,πρεπει να σου βγαλουμε μισθο για τη συνεισφορα σου!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πιάτσα εισαι Δεσπότης της ακάματης Πορνοσύνης και Προφητάνακτας του συναναδελφικού μπουρδελισμού.Ετσι και πάμε ποτε μηχανοβόλτα θα σε κεράσω μια μπαμιες λαδερες, μια φέτα και ψωμακι για να πιούμε στην υγεία όλων των πορνιδίων ,που τελειώσαν την καρριέρα τους και τωρα ειναι νοικοκυρούλες.OLE και Respect
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γι'αυτο σε λεω Ψυχαρα!
Βοηθας ολο τον κοσμο!
Ευχομαι για μενα να εισαι αχρηαστος!!!!!!!!!
Θα συμφωνησω με τον Xilnik,πρεπει να σου βγαλουμε μισθο για τη συνεισφορα σου!
Αχρειαστος ακουω spoon  :think: :think:
Ετσι και ξαναχαθει η πολυαγαπημενη σου Σονια,χτυπα ξυλο,και την ανακαλυψω δεν θα πω κουβεντα  :cheesy:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αχρειαστος ακουω spoon  :think: :think:
Ετσι και ξαναχαθει η πολυαγαπημενη σου Σονια,χτυπα ξυλο,και την ανακαλυψω δεν θα πω κουβεντα  :cheesy:
:huh: :tickedoff:
Εισαι τοσο καλος που θα με πας με τη μηχανη για να γλιτωσω και χρονο! :grin:
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
7
Πόντοι
6
μηπως εχει δει κανεις πουθενα τη μονικα την ελληνοβραζιλιανα που δουλευε στο φυλης 92;
 

antwnis63

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μήπως ξέρει κάποιος κάτι για τη Χριστίνα που δούλευε παλιά  Σολωμού 32ΙΣΌΓΕΙΟ και τον Φλεβάρη την  είχα δει Μιχαήλ Βόδα 192?
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Πάντως αυτη η Λίνα είχε κατι ρε παιδι μου.Δε μπορω να το περιγράψω με ακρίβεια.Το τσιμπούκι,δεν το συζητώ ηταν υπόδειγμα,πάντα με σκουφάκι.χαμογελαστη πάντα και ήρεμη.Ισως αυτο να ηταν...Η ηρεμία.Μπορεί ναταν και καθυστερημενη...ού νόουζ...Μια φορα στο πισωκολητό ειχε πλακωθει στα κλανιδια και την εκανα αρον άρον.Δικαιολογηθηκε οτι ηταν ...κρυωμενη.Ναι καλα...την εκανα για να μη φυγω με καφε αφαλό.Παντως ειχε κατι...
 

xdvlns

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα .μια κοπελα ρε παιδια που δουλευε πριν κανα τριαρι κυριακες στο στουντιο 55 την αννετα την εχει παρει το ματι σας τελευταια?ειναι μια κοντουλα καστανοξανθη με κοντο καρε μαλλι, ενα τατοο στην μεση τραιμπαλ μου φαινεται ,δεν μιλα σχεδον καθολου ελληνικα, μικρο στηθος και απιστευτο σωμα. δεν μιλαω για την αγαπη η την εμιλη απο το ιδιο στουντιο.
 

KostakosAigaleo

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καταρχας καλημερα σας.σχετικα καινουργιος στο σαιτ αν και το παρακολουθω κανα χρονο τωρα
ενιγουει ιθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις σας μια ξανθια στην φυλης σοφια λεγεται και ειναι απο ρωσσια
ειναι τρελο μορο και πολυ γλυκια.παιδια ειναι η καλυτερη που εχω παει στην ζωη μου δεν κανω πλακα.τεσπα οποιος εχει ινφο για την συγκτκριμεη ας απαντησει
θενκσ και παλι συντροφια
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Ακάκιος

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Εχασα   :headbang: πριν τρεις εβδομαδες στην περιοχη του κεραμικου,
την  ΛΑΟΥΡΑ απο το στουντιο Ιακχου 7Α .
Ειναι ξανθια, βυζαρου, με ωραιο κωλο, (και δεν φοραει λουρακι).
Διδεται αμοιβη .
 

Fuck2Death

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες μια τρελιάρα Χριστίνα (νομίζω) στη Φυλής 69 με ασιατικά χαρακτηριστικα την έχετε δει πουθενά;

Έχω κάνα μήνα και να την πετύχω (βέβαια δεν παω και συχνά).

:helpplea:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παίδες μια τρελιάρα Χριστίνα (νομίζω) στη Φυλής 69 με ασιατικά χαρακτηριστικα την έχετε δει πουθενά;

Έχω κάνα μήνα και να την πετύχω (βέβαια δεν παω και συχνά).


:helpplea:



δουλευει πλεον σε διαφορα στουντιο με το ονομα κασσανδρα.
αν κοιταξεις τα μπαννερ των στουντιο στην αρχικη σελιδα του σαιτ θα την βρεις.
βριλησσου 57
φραντζη
αγιου μελετιου
και αλλου
 

Fuck2Death

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
δουλευει πλεον σε διαφορα στουντιο με το ονομα κασσανδρα.
αν κοιταξεις τα μπαννερ των στουντιο στην αρχικη σελιδα του σαιτ θα την βρεις.
βριλησσου 57
φραντζη
αγιου μελετιου
και αλλου

ευχαριστώ φίλε για την γρήγορη απάντηση  :thumbsup:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλισπερα στουσ κιριουσ πουτανοκαπσουριδεσ(οποσ ι ...αφεντια μου)! εχει χαθει εδο και κανα μινα ι αγνι(ι αγνιεσκα) που δουλεβε κιριοσ στο θησεως 35(αλλα και παιωνου,αχαρνον,κεφαλινιασ καμια φορα) .οπιοσ σιναδελφοσ τιν πετιχει θερμοπαρακαλο να με ενιμεροσει ,αρχιζο και εχο στεριτικα και ειμαι και μεγαλοσ ανθροποσ πλεον :) επισισ επειδι μενο τορα καπου 100 χλμ απο αθηνα και πιγενοερχομαι πολλεσ φορεσ απραγοσ προσπαθοντασ να βρο τι μια ι τιν αλλι,με βοιθουσε το θεμα ημερησια ενημερωση για στουντιο και μπουρδελα.τορα ομοσ στο νεο αφτο σιτε αν δεν ιπαρχει κατι στιν αρχικι σελιδα δεξια,δε μπορο να βρο που ειναι οι ημερισιεσ ενιμεροσεισ γαμοτο μου.οπιοσ χερει κατι και με βοιθισει τον εφχαριστο πολι.(αν και παρακολουθο τουσ τελεφτεουσ μινεσ , προτι φορα γραφο,και επειδι εδο μεσα βλεπο εχει μερικα καλα παιδια και σινχομπιστεσ βεβεα σε ενα θεμα ταμπου,θα κιταχο να ειμαι θετικοσ και να βοιθισο οσο μπορο και εγο,μια και εχο φαει τα νιατα μου στισ πουτανεσ... :grin:)  προσοπικο μινιμα(pm) θα με βοιθουσε ιδιετερα επιδι εμαθα ποσ να τα βρισκο,εκει με τα φορουμ δε χερο ακομι ποσ να πσαξο τα θεματα αλλα που θα παει...να ειστε καλα μαγγιτες,καλα βολια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom