Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Sorry που σας έπρηξα τα αρχίδια,άλλα εμένα μάλλον κανένας δεν ξέρει γι'αυτήν που ψάχνω... :( :(
Λοιπον μαγκα,η μονη που χε κανει τοτε καποιες guest εμφανισεις αχαρνων και περιξ,ξανθια ελληνιδa,ηταν η αντζελα που αγωνιζοταν στο studio στην ιππονακτος[καθετη στη φρατζη στο νεο κοσμο]..εκει την ειδα λιγο πριν το καλοκαιρι..ελπιζω να βοηθησα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
καλησπερα ρε μαγκες....και γω ψαχνω αυτη τη ντιανα πρωην αιμιλια απο αγκυρας διδυμου περγαμου φωκαιας........δε μου εχουν κανει ποτε καλυτερη πιπα σε ολη τη μπουρδελοκαριερα μου...και ειναι και μεγαλη....οποτε εφευγα απο τη ντιανα η αιμιλια...εφευγα μουδιασμενος....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
....και επισης τη κατερινα τη ξανθια απο το φυλης 200 που καταγεται απο βλαδιβοστοκ οπως λεει....τι μωρο ρε μαγκες οποιος δε περασε απο κατερινα....απλα......εχασε...οτι καλυτερο εχω παρει στο κοσμο του πληρωμενου ερωτα...σε ολη τη διαρκεια των επισκεψεων....αψογη σε ολα..τα λογια ειναι λιγα....πολυ λιγα.....καποιος συμφορουμιτης μου ειχε πει οτι εφυγε για πατριδα...αλλα παντοτε θα κοιταω μηπως...........................
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Πειδες ξερει κανεις τι γινεται με τη Tzenni1401 εχει χαθει εδω και 2 χρονια περιπου μηπως βοσκει πουθενα αλλου η εχει αλλαξει τηλεφωνο??? Τρελο μιλφ για οποιον θυμαται. Αν ξερει καποιος να απαντησει...
 

edms69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω την Αντζελα,αλβανιδα που δηλωνε απο την Αρμενια,μελαχροινη με πιασηματα το 2010 δουλευε Βεργας 6 στο πανω ενω παλιοτερα στο Φωκαιας 25α.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
....και επισης τη κατερινα τη ξανθια απο το φυλης 200 που καταγεται απο βλαδιβοστοκ οπως λεει....τι μωρο ρε μαγκες οποιος δε περασε απο κατερινα....απλα......εχασε...οτι καλυτερο εχω παρει στο κοσμο του πληρωμενου ερωτα...σε ολη τη διαρκεια των επισκεψεων....αψογη σε ολα..τα λογια ειναι λιγα....πολυ λιγα.....καποιος συμφορουμιτης μου ειχε πει οτι εφυγε για πατριδα...αλλα παντοτε θα κοιταω μηπως...........................
Φιλε,ξεχνα τη..ειναι στην πατριδα της και δεν προκειται να γυρισει.
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Κύριοι καλησπέρα σας.

Αναζητώ την "sexy Pamela" απο Σερβία.

Δούλευε στο τρίγωνο Συγγρού 144 - Ισμήνης 2 - Ηλιούπολη και απο εχθές οι φωτογραφίες της έχουν βγεί απο το athens ladies.

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα οποιαδήποτε πληροφορία.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά μήπως έχει κανείς νέα από την Μαντόνα (Βριλλησού 60 και Κασσάνδρας),αν θα ξαναπεράσει από την Βριλλησού(μόνο Κασσάνδρας την βλέπω που και που);Και για την Σοφία (από Καζακσταν) από Βριλλησού 42;
 

pauldj

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!!
Μηπως ξερετε που χαθηκε η Καρμεν απο διδυμου 8??
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους!
ψαχνω την αναστασια απο φυλης40!
ξερει κανεις τιποτα?
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Κανενα νεο απο την  Γιωτα που δουλευε πατησιων , πιο παλια  αριστοτελους με την σοφια .
 

PAPARIAMANTOLES

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς για μια Μαριάννα ή Μαρίνα που δούλευε το 92- 93 σε ένα μπουρδέλο γωνία Σουρμελή και Λιοσίων; Το κτίριο υπάρχει ακόμη . Η είσοδος ήταν από Σουρμελή . Τι θυμήθηκα τώρα ε;


;;;;;;;;;
 

oreoteros

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. εχει καποιος το τηλεφωνο της Νανσυς με τη μυτη μελιτζανα, ή του γραφειου που δουλευε?? Κ με  pm. Ευχαριστω
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλημέρα. Πέρασα απο ιουλιανου και ρώτησα για την Βίκυ ( Καζακστάν )
Μου είπε ότι έχει φύγει χρόνια από εκεί. Μήπως ξερετει που δουλεύει;
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
Λοιπον μαγκα,η μονη που χε κανει τοτε καποιες guest εμφανισεις αχαρνων και περιξ,ξανθια ελληνιδa,ηταν η αντζελα που αγωνιζοταν στο studio στην ιππονακτος[καθετη στη φρατζη στο νεο κοσμο]..εκει την ειδα λιγο πριν το καλοκαιρι..ελπιζω να βοηθησα.

Eγώ κατάλαβα ποιά λέει. Την Μαίρη,είναι αρκετά παλιά αυτή,πρέπει να είναι 40+ τώρα.
Και όντως δεν υπάρχει αυτό το studio τώρα. Πρέπει να ήταν λίγο πιό πάνω απ΄την εκκλησία.
Ελληνιδά είναι λίγο σπάνιο να βρείς τώρα.

Υ.Γ. Ρε παίδες,θυμάται κανείς κάποια παλαβιάρα Κλαίρη βουλιαγμένης 83 νομίζω.
Όχι ότι την ψάχνω άλλα είχε κάνει χοντρή ζημιά σε κάποιον φίλο μου.Πρέπει να ήταν και ιδιοκτήτρια τότε.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.425
Πόντοι
506
Ασχετο:
Εκεινη η ξανθια μουν**** Σοφια που εκανε πιατσα πριν το χημειο στη Σολωνος βγηκε στη συνταξη?
Ημουν μεγαλος fan ειδικα τα Σαββατοβραδα μου μαζευε το μαλλι πισω και φοραγε μινι και δαντελωτες καλτσες με σιλικονη..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλημέρα. Πέρασα απο ιουλιανου και ρώτησα για την Βίκυ ( Καζακστάν )
Μου είπε ότι έχει φύγει χρόνια από εκεί. Μήπως ξερετει που δουλεύει;
πηγε στην πατριδα της τυπε
 

black hunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΜΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΣΑΝΤΡΑ Η ΜΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΟΥ 47ΚΑΤΩ....ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΙΜΗΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΤΣΑΤΣΑ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΒΡΩ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Surprise69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι του φορουμ.Ψαχνω να βρω ενα καλό μωρο, 30 - 35 χρονων περίπου, με πολυ μακρια κοκκινα μαλλια μέχρι τον κωλο, εκφυλο αλλα δεν θυμαμαι ουτε πως το λένε ουτε σε ποιο μπουρδελο δουλευει αυτον τον καιρο. Δεν θυμαμαι σε ποιο μπουρδελο  είχα παει τοτε, αλλα πάνε 3- 4 μηνες. Παιζει να ξέρει κανεις να βοηθησει; Εχει πολυ μακρια κοκκινα μαλλια.             
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom