Νέα

Αναστασία Γιούσεφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.411
Κριτικές
94
Like
46.729
Πόντοι
17.311
dekavle τελειως, ιδιως οταν μιλαει και κανει και αυτα τα χαζα και καλα ναζιαρικα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.254
Κριτικές
8
Like
25.225
Πόντοι
6.336
Έχετε ινφο ρε παλιόσκυλα?

Άξιζε τουλάχιστον το αλογατό?
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336
Πριν κανένα χρόνω μου είχε πει 400 ευρώ 1 ώρα
φιλαράκι αν σου είπε η Αναστασία 400 για να την πάρεις εγώ είμαι αστροναύτης!!!! Αφήστε ρε φίδια.... Ούτε μια στο εκατομμύριο...!!!
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
78
Like
7.411
Πόντοι
17.436
φιλαράκι αν σου είπε η Αναστασία 400 για να την πάρεις εγώ είμαι αστροναύτης!!!! Αφήστε ρε φίδια.... Ούτε μια στο εκατομμύριο...!!!
κατά καιρούς έχει ακουστεί ότι βιζιταρει.
επίσης έχει ακουστεί ότι δε βιζιταρει...
Δε παίζει να βγει νόημα με τη συγκεκριμένη....

 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336
κατά καιρούς έχει ακουστεί ότι βιζιταρει.
επίσης έχει ακουστεί ότι δε βιζιταρει...
Δε παίζει να βγει νόημα με τη συγκεκριμένη....
9
κατά καιρούς έχει ακουστεί ότι βιζιταρει.
επίσης έχει ακουστεί ότι δε βιζιταρει...
Δε παίζει να βγει νόημα με τη συγκεκριμένη....
λόγο του ότι είναι πολύ καλή μου φίλη και την ξέρω από τα Πρώτα της βήματα (γνώριζα αρκετά καλά και τον πατέρα της) θα σου πω ένα... Μπροστά στα μάτια μου κλαρινογαμπρος εμφανισημος της έσκασε 3000 για να φύγουν μαζί... Τα παίρνει σκάει φιλάκι και μένει κραγιόν πάνω στα φράγκα του τα δίνει πίσω του λέει ευχαριστώ και την έκανε... Αν σε γουστάρει θα σε πάρει επιτόπου δεν μασάει... Αλλά για τα λεφτά με τίποτα... Μπορώ να σου πω και άλλα πολλά άλλα θα πρέπει να γράφω ώρες... Απλά νευριαζω όταν ο κάθε ένας λέει την παπαρια του χωρίς καν να ξέρει το παραμικρό και χωρίς να υπάρχει λόγος...
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
λόγο του ότι είναι πολύ καλή μου φίλη και την ξέρω από τα Πρώτα της βήματα (γνώριζα αρκετά καλά και τον πατέρα της) θα σου πω ένα... Μπροστά στα μάτια μου κλαρινογαμπρος εμφανισημος της έσκασε 3000 για να φύγουν μαζί... Τα παίρνει σκάει φιλάκι και μένει κραγιόν πάνω στα φράγκα του τα δίνει πίσω του λέει ευχαριστώ και την έκανε... Αν σε γουστάρει θα σε πάρει επιτόπου δεν μασάει... Αλλά για τα λεφτά με τίποτα... Μπορώ να σου πω και άλλα πολλά άλλα θα πρέπει να γράφω ώρες... Απλά νευριαζω όταν ο κάθε ένας λέει την παπαρια του χωρίς καν να ξέρει το παραμικρό και χωρίς να υπάρχει λόγος...
λόγο του ότι είναι πολύ καλή μου φίλη και την ξέρω από τα Πρώτα της βήματα (γνώριζα αρκετά καλά και τον πατέρα της) θα σου πω ένα... Μπροστά στα μάτια μου κλαρινογαμπρος εμφανισημος της έσκασε 3000 για να φύγουν μαζί... Τα παίρνει σκάει φιλάκι και μένει κραγιόν πάνω στα φράγκα του τα δίνει πίσω του λέει ευχαριστώ και την έκανε... Αν σε γουστάρει θα σε πάρει επιτόπου δεν μασάει... Αλλά για τα λεφτά με τίποτα... Μπορώ να σου πω και άλλα πολλά άλλα θα πρέπει να γράφω ώρες... Απλά νευριαζω όταν ο κάθε ένας λέει την παπαρια του χωρίς καν να ξέρει το παραμικρό και χωρίς να υπάρχει λόγος...
. για το θεαθήναι.. επειδή ξέρει πολύ καλά ότι μπορεί να τα βρει κι από αλλού τα 3 χιλιάρικα.. άραγε αν δεν ήταν άλλος μπροστά θα έπραττε το ίδιο; απλά αναρωτιέμαι χωρίς να την ξέρω
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.023
Κριτικές
33
Like
7.071
Πόντοι
3.496
Τα 400 είναι το θέμα? Η ότι είναι τραβελος(εαν και μια χαρά μουναρα είναι η γυναίκα)?
Μίλησε τώρα και ο κος 0 μηδέν κριτικές.
Ναι, στους οίκους των 20e είχαμε δει και καλύτερες.. Όσο για τους τράβελους επειδή με απωθούν για αυτό το είπα..
Άντε τώρα παίξε ήσυχος τη μπουμπουκάτη σου
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
χρονια πολλα στο κοριτσι μας που γιορταζει σημερα...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.375
Κριτικές
25
Like
2.705
Πόντοι
3.246
λόγο του ότι είναι πολύ καλή μου φίλη και την ξέρω από τα Πρώτα της βήματα (γνώριζα αρκετά καλά και τον πατέρα της) θα σου πω ένα... Μπροστά στα μάτια μου κλαρινογαμπρος εμφανισημος της έσκασε 3000 για να φύγουν μαζί... Τα παίρνει σκάει φιλάκι και μένει κραγιόν πάνω στα φράγκα του τα δίνει πίσω του λέει ευχαριστώ και την έκανε... Αν σε γουστάρει θα σε πάρει επιτόπου δεν μασάει... Αλλά για τα λεφτά με τίποτα... Μπορώ να σου πω και άλλα πολλά άλλα θα πρέπει να γράφω ώρες... Απλά νευριαζω όταν ο κάθε ένας λέει την παπαρια του χωρίς καν να ξέρει το παραμικρό και χωρίς να υπάρχει λόγος...
Αγαπητε για μενα τα πραγματα ειναι απλα...Τα λεφτα που παιρνει απο τον χορο ειναι αρκετα για την ζωη που κανει;;Ατομικα εξοδα  εξοδα σπιτιου εξοδα για τα ταξιδια που κανει..Ποσα μπορει να παρει μια χορευτρια σε ενα κρατος που 10 χρονια εχει κριση;;
Αν τα λεφτα δν βγαινουν μαλλον ο πατερας της...μιας και σε αυτον αναφερθηκες ΕΣΥ ειναι πολυ ματσο για να πληρωνει τα γουστα της κορης.
Υπαρχουν 2 ειδων βιζιτα.Πρωτη την παιρνεις τηλ ερχεται σπιτι γαμας φευγει.
Η βιζιτα πολυτελειας που θα την παρεις σε ενα συνεδριο για φαγητο για διακοπες.
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι ολα εχουν την τιμη τους.Μερικοι πιστευουν πως αν πεταξουν ενα ματσο με 50ρικα θα γαμησουν ολες.
Ισχυει αλλα οχι απολυτα γιατι μερικες θελουν και τον τροπο τους.Ειναι βιζιτες αλλα δεν θελουν να της το δειχνεις καταμουτρα.
Στοιχειωδη εξυπναδα να ειχε ασφαλως και θα αρνουνταν την προταση του τυπου οταν στην παρεα της εκεινη την στιγμη υπαρχουν ατομα που δεν ξερουν τι κανει.
Προσωπικα την γουσταρω αν και αντικειμενικα δεν την θεωρω πανεμορφη.Στην τελικη ρε φιλε εισαι η γιουσεφ εχεις πολλες προτασεις καλος η κακως εχεις και το δικαιωμα στην επιλογη.Θα γαμηθεις που θα γαμηθεις γιατι να μην πας και με καποιο φραγκατο να σου κανει καιτα γουστα;;;
Υ.Γ..Καλο το ροζ συννεφακι αλλα μαλλον θα πρεπει να κατεβεις καποια στιγμη..
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
786
Τώρα με κορώνα κομμένα τα φιλιά στα πακέτα :grin:
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Πριν από 6-7 χρόνια λόγω δουλειάς σε club κατάφερα και 'πήρα' πολλές χορευτριες με ή χωρίς λεφτά. Την Αναστασία ποτέ δεν καταφερα να κάνω κάτι έστω με κονέ και τη Maria Nicol που δίναμε όσο όσο αλλά ούτε καν ασχολιόταν με κανέναν, χόρευε και εφευγε
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Είμαι φίλος με την Γιουσέφ λέει ο άλλος. Τι άλλο θα δούμε.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
459
Κριτικές
1
Like
789
Πόντοι
81
Όσοι λένε για την Γιούσεφ "τραβέλι" κλπ μαλακίες...γιατί έχω την εντύπωση πως αν τους έλεγε "πάμε να με γαμήσεις?" θα έτρεχαν με τα χίλια??
Πάντως η κωλάρα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
καλη ειναι μονο που δεν ξεκαθαριζει τι ειναι.πουτανα η αναυτρα?αν ειναι να κανεις κατι καντο οπως πρεπει
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336
Λοιπον μόνο αυτό και τέλος... Την γνωρίζω πάνω από 15 χρόνια... Ελπίζω να μην ενοχλεί κανένα αυτό... Η δουλειά μου μου επιτρέπει να έχω συνεχώς επαφή με πολλές /ους διάσημους σε κάθε κλάδο... Την να κάνω ρε παιδιά στην δουλειά μου είμαι καλός και με ζητάνε... Όσο για τον πατέρα της δεν θέλω να αναφερθώ άλλο... Δεν είπα ότι δεν θα πήγαινε με κάποιο φραγκατο... Είπα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γαμιθει για τα λεφτά αν και απ τα πολλά που ξέρω για αυτήν δεν την νοιάζει αν έχεις και ποιος είσαι... Αρκεί να μπορείς να αντέξεις μια γυναίκα που της αρέσει να προκαλεί να χαβαλεδιαζει παντού και να  έχει γύρω της πολλά μα πάρα πολλά αντρικά πεινασμένα βλέμματα... Αλλά μέχρι εκεί... Οσο για εμένα ασχολούμαι με την νυχτερινή ζωή εδώ και 25++ χρόνια και ζω από αυτήν (την δουλειά) για την ώρα άνετα ... Άρα ίσως από μερικούς εδώ μέσα να γνωρίζω πολύ περισσότερους ανθρώπους και πράγματα.. Καλά να περνάτε
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Λοιπον μόνο αυτό και τέλος... Την γνωρίζω πάνω από 15 χρόνια... Ελπίζω να μην ενοχλεί κανένα αυτό... Η δουλειά μου μου επιτρέπει να έχω συνεχώς επαφή με πολλές /ους διάσημους σε κάθε κλάδο... Την να κάνω ρε παιδιά στην δουλειά μου είμαι καλός και με ζητάνε... Όσο για τον πατέρα της δεν θέλω να αναφερθώ άλλο... Δεν είπα ότι δεν θα πήγαινε με κάποιο φραγκατο... Είπα ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γαμιθει για τα λεφτά αν και απ τα πολλά που ξέρω για αυτήν δεν την νοιάζει αν έχεις και ποιος είσαι... Αρκεί να μπορείς να αντέξεις μια γυναίκα που της αρέσει να προκαλεί να χαβαλεδιαζει παντού και να  έχει γύρω της πολλά μα πάρα πολλά αντρικά πεινασμένα βλέμματα... Οσο για εμένα ασχολούμαι με την νυχτερινή ζωή εδώ και 25++ χρόνια και ζω από αυτήν για την ώρα άνετα ... Άρα ίσως από μερικούς εδώ μέσα να γνωρίζω πολύ περισσότερους ανθρώπους και πράγματα.. Καλά να περνάτε



Μαλακίες γράφεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom