Νέα

Αναμνήσεις από Ομήρου 44 & 35 !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Αυτή είναι σίγουρα Ξένια = Οξάνα = Αλεξάνδρα. Αν μπορούσα θα έβαζα και επώνυμο. Γι΄αυτήν  αφήνω να αναφερθεί πρώτα ο kostasm2005 που την πήρε και πρώτος και είχε σχέση. Ακόμα και σήμερα μου δείχνει φωτογραφίες της στο facebook και ξεροχύνω.

Πράγματι από τις ωραιότερες γυναίκες που έχω δει. Το 2006 στην Ομήρου ήταν ξανθιά.

μουναρος
αντικειμενικα απο τις ομορφοτρες αν οχι η πιο ομορφη γυναικα που εχω δει σε μασαζ
αλλα με πολλα ψυχολογικα και μεγαλος της ερωτας περα απο τα λεφτα ειναι το ποτό...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
μουναρος
αντικειμενικα απο τις ομορφοτρες αν οχι η πιο ομορφη γυναικα που εχω δει σε μασαζ
αλλα με πολλα ψυχολογικα και μεγαλος της ερωτας περα απο τα λεφτα ειναι το ποτό...
Και όσο περνάνε τα χρόνια ομορφαίνει και όλο περισσότερο. Την εχεις δει προσφατα;
Τώρα για τα λεφτα και το ποτό ούτε η πρώτη ούτε η μόνη ούτε η τελευταια.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
όταν λες εδώ τι εννοείς?
μασαζ, κωλόμπαρο, βίζιτες, αγαπούλης...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ευχαρίστως θα την ξανασυναντούσα... αναρωτιέμαι αν θα με θυμαται....
έχει κανείς το κονε?
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Μακροχρόνιους χορηγούς. Βιζιτες οχι.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
....συνέχεια.
Έχοντας ραντεβού με τη Νέλη (έτσι νόμιζα) πάω κατευθείαν στο 35.
Μου ανοίγει την πόρτα μια ξανθιά δεν θυμάμαι το όνομά της. Κάθομαι στο σαλόνι που ήταν και η μπανιέρα με το τζακούζι για όποιον θυμάται. Έρχεται η Ειρήνη και μου σκάει το παραμύθι '' η Νέλη δεν είναι πια εδώ, αλλά αν θες μπορώ εγώ ή η άλλη κοπέλα''. Ήταν 12 το πρωί και δεν υπήρχε άλλη στο 35. Η Ερείνη ήταν μια μαυρομάλα Ρωσίδα Ελληνικής καταγωγής. Το επίθετό της άκρως Ελληνικό Πελλοπονησιακό. :grin:. Ήταν ψιλή αδύνατη με ωραίο σωματότυπο, όμορφο πρόσωπο και πανέμορφα πράσινα μάτια. Είχε τα μαλιά τεντωμένα πιασμένα κότσο και δεν μου έκανε κλικ, γιατί προτιμώ τα μακρυά ελεύθερα μαλιά.
Με βλέπει σκεπτικό και ψιλοθυμωμένο και μου λέει. ''Γιατί εγώ δεν σου αρέσω? Θα περάσουμε καλά. Της απαντώ '' δεν μπορώ πάνω που στρώνω μια κατάσταση με μια κοπέλα να ξαναξεκινάω από την αρχή΄΄. Με παίρνει από το χέρι και με οδηγεί στο δωμάτιο με τη διπλή πόρτα. Αφού τελειώνω με το ντουζάκι, έρχεται στο δωμάτιο. Τι ξεκινήματα από την αρχή σκευτόμουν και μαλακίες. Γδύνεται αμέσως και αποκάλυπτει το τέλεια γυμνασμένο σώμα της με τον απίστευτο κώλο. Μόνο ψεγάδι το μικρό στήθος. Τα είδα όλα με τη μία. Με κοπανούσε με λύσσα, ειδικά στα 4 βάραγε με τόση δύναμη που πονέσανε οι κοιλιακοί μου.
Αυτό ήταν, η Ειρήνη έγινε το στανταράκι μου.
Συνεχίζεται.....
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
πάντα υπάρχει ελπίς
μπα τώρα δεν νομίζω, θα σε απογοητεύσω. Αλλά καλύτερα θα στα πει ο Κώστας που ξέρει λεπτομέρειες. Αν παρακολουθήσεις το θρεντάκι κάποια στιγμή θα γράψει. Απλά τώρα δεν μπορεί.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Ερείνη ήταν μια μαυρομάλα Ρωσίδα Ελληνικής καταγωγής. Το επίθετό της άκρως Ελληνικό Πελλοπονησιακό. :grin:. Ήταν ψιλή αδύνατη με ωραίο σωματότυπο, όμορφο πρόσωπο και πανέμορφα πράσινα μάτια. Είχε τα μαλιά τεντωμένα πιασμένα κότσο και δεν μου έκανε κλικ, γιατί προτιμώ τα μακρυά ελεύθερα μαλιά.
Με βλέπει σκεπτικό και ψιλοθυμωμένο και μου λέει. ''Γιατί εγώ δεν σου αρέσω? Θα περάσουμε καλά. Της απαντώ '' δεν μπορώ πάνω που στρώνω μια κατάσταση με μια κοπέλα να ξαναξεκινάω από την αρχή΄΄. Με παίρνει από το χέρι και με οδηγεί στο δωμάτιο με τη διπλή πόρτα. Αφού τελειώνω με το ντουζάκι, έρχεται στο δωμάτιο. Τι ξεκινήματα από την αρχή σκευτόμουν και μαλακίες. Γδύνεται αμέσως και αποκάλυπτει το τέλεια γυμνασμένο σώμα της με τον απίστευτο κώλο. Μόνο ψεγάδι το μικρό στήθος. Τα είδα όλα με τη μία. Με κοπανούσε με λύσσα, ειδικά στα 4 βάραγε με τόση δύναμη που πονέσανε οι κοιλιακοί μου.
Αυτό ήταν, η Ειρήνη έγινε το στανταράκι μου.
Συνεχίζεται.....

Κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ με την Ειρήνη. Την πρώτη φορά θυμάμαι που την πήρα ενώ είχα πάει για άλλη προβληματίστηκα μην φάω πακέτο. Το κατάλαβε και από την 1η φορά τα δωσε όλα και αυτό ήταν!! Μετά κόλησα. Αφού πήγα αρκετές φορές και πηγαμε μαζί μετά από λίγο όταν την ζήταγα ενώ η Ελένη ήθελε να μου σπρώξει άλλη μου έλεγε την κλασσική ατάκα: "Γιατί πάιρνεις συνέχεια την Ειρήνη? Θα την παντρευτείς? Γυναίκα σου είναι?"  :2funny: :2funny:

NICK στο δωμάτιο που λες δίπλα στο σαλόνι με την διπλή συρόμενη πόρτα θυμάσαι το φοβερό δερμάτινο μασαζοκρέβατο που αναιβοκατέβαινε ηλεκτρικά? Το προσάρμοζε η καθε μία αναλογα με το ύψος της για να σου κάνει μασάζ και μετά κατέβαινε χαμηλά για να μην έχουμε ατύχημα με το καμασουτρα του 2ου μέρους!! :rockon: :rockon:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ με την Ειρήνη. Την πρώτη φορά θυμάμαι που την πήρα ενώ είχα πάει για άλλη προβληματίστηκα μην φάω πακέτο. Το κατάλαβε και από την 1η φορά τα δωσε όλα και αυτό ήταν!! Μετά κόλησα. Αφού πήγα αρκετές φορές και πηγαμε μαζί μετά από λίγο όταν την ζήταγα ενώ η Ελένη ήθελε να μου σπρώξει άλλη μου έλεγε την κλασσική ατάκα: "Γιατί πάιρνεις συνέχεια την Ειρήνη? Θα την παντρευτείς? Γυναίκα σου είναι?"  :2funny: :2funny:

NICK στο δωμάτιο που λες δίπλα στο σαλόνι με την διπλή συρόμενη πόρτα θυμάσαι το φοβερό δερμάτινο μασαζοκρέβατο που αναιβοκατέβαινε ηλεκτρικά? Το προσάρμοζε η καθε μία αναλογα με το ύψος της για να σου κάνει μασάζ και μετά κατέβαινε χαμηλά για να μην έχουμε ατύχημα με το καμασουτρα του 2ου μέρους!! :rockon: :rockon:
Ναι ρε συ το θυμάμαι. :thumbsup: Με την Ειρήνη δεν έχω τελειώσει,  :fuck2: θα γράψω και άλλα. Είπαμε το θρεντάκι μιλάει για αναμνησεις και οι αναμνήσεις δεν είναι μονολεκτικά ένα όνομα.
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Καλημέρα αδέρφια πολύ χαίρομαι που μοιραζόμαστε εμπειρίες...βρίσκομαι παραπλεύρως θάλασσας και με αρκετά τσίπουρα οπότε τα σοβαρά αργότερα Ξένια παραμένει μουναρος και είναι μια χαρά στην ζωή της
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
μουναρος
αντικειμενικα απο τις ομορφοτρες αν οχι η πιο ομορφη γυναικα που εχω δει σε μασαζ
αλλα με πολλα ψυχολογικα και μεγαλος της ερωτας περα απο τα λεφτα ειναι το ποτό...

Το ποτό δεν ισχύει zero!!
 
OP
OP
kostasm2005

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Σαν και τώρα θυμάμαι που περιέγραψα το αναλυτικό βιογραφικό του Nick Trive στο γραφείο της κα Λένας για να το δεχτεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom