Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
96
ναι παει αυτο, σφραγιστηκε οπως εμαθα... :priest:
αγνωστο αν, ποτε και πως θα ξαναλειτουργησει

 Σε αυτο το νημα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=165790.255]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=165790.255[/url]  ο προεδρος λέει οτι εκλεισε το μαγαζι της Πατησιων και ανεβηκαν ολοι στην Μεσογειων  :idiot:

 καπου θα ειναι μαλλον Μεσογειων  αλλα θα πρεπει να ξερεις τηλέφωνο.

 στην Συγγρου ειναι καποιο με κοπελες μαλλον  απο Μ289 ΚΑΙ Σ45 (ετσι καταλαβα από αυτα που διαβασα).

Προσωπικα απο τις λιγες που ειχα δει σε αυτο ειχα ξεχωρισει Στεφανια και Βερονικα και η Στεφανια ειναι κατω . Νταξ καμια δεκαρια στασεις του μετρο διαφορα ειναι.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Στεφανία, Ερικα και Τζέσικα απο  το Σ45  ειναι τώρα  στο Σ40-42
Η  Ναταλι  ναι -  φαινεται  οτι σταματησε οριστικά για  ιδιωτικους λογους  :) ...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ είδα τα εξής μιλφόνια:

Ντιάνα, καθαρόαιμο Ρωσικό όρθιο χιλιόμετρο, με αδύνατο σώμα και αξιοπρόσεκτο πρόσωπο
Λάρα, με κοντό μαλλί και επίσης όμορφο σώμα, ομορφούλα
Αλεξάνδρα, η λιγότερο όμορφη από τις τρεις.

Προγράμματα:
60 μισή ώρα,
80 μια
100 b2b
120 nuru


η υπηρεσία ευγενέστατη

υ.γ. Τις Κυριακές το κατάστημα είναι κλειστό

Χρόνια πολλά σε όλους

:hi:

 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
203
Πόντοι
1
Επισκεψη προχτες το απογευμα στο ιδρυμα και επιλογη τη Ντιανα, λογω ευδιαθεσιας στο σαλοναρισμα. ξαθια 40αρα MILF απο βορεια Ρωσσια, 1,80, γωνιες στο προσωπο, σωμα αθλητικο. Η κοπελα ειναι 8 χρονια στη χωρα και μιλαει καλα Ελληνικα, χαμογελαει συνεχεια και με την καρδια της, μιλαει οσο πρεπει και φιλικα. Το δωματιο μεγαλο και καθαρο με μπουρδελε Λας Βεγκας στυλακι και ευρυχωρη ντουζιερα.
Στο προγραμμα τωρα, πηρα το μισαωρο με ζημια τα 60 ευρω. 20 λεπτα τιμιο μασαζ απο τη γυμνη Ντιανα, μετα γυρισμα και θαυμασια βαθια, υγρη πιπα με παραλληλο δαχτυλακι (ναι, ειμαι μερακλης της πισω πορτας). Πριν προλαβω να δοκιμασω το ξυρισμενο μουνακι του ξανθου θωρηκτου Καβλεροφ εκ της πρωην Σοβιετιας, σπλασαρισα ενα συντριβανι παχια φλοκια στο ζεστο στομα της κυριας.
Την αφησα να γλυφεται και μπηκα για κοντρα-ντους ευχομενος καλες γιορτες.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.572
Κριτικές
190
Like
48.236
Πόντοι
41.443
σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ είδα τα εξής μιλφόνια:

Ντιάνα, καθαρόαιμο Ρωσικό όρθιο χιλιόμετρο, με αδύνατο σώμα και αξιοπρόσεκτο πρόσωπο
Λάρα, με κοντό μαλλί και επίσης όμορφο σώμα, ομορφούλα
Αλεξάνδρα, η λιγότερο όμορφη από τις τρεις.

Προγράμματα:
60 μισή ώρα,
80 μια
100 b2b
120 nuru


η υπηρεσία ευγενέστατη

υ.γ. Τις Κυριακές το κατάστημα είναι κλειστό

Χρόνια πολλά σε όλους

:hi:

η Ντιανα πρεπει να ειναι αυτη που ηταν παλια στο Σ45. καλη περιπτωση
 

geor333

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2012
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα την περασμένη Τετάρτη.
Παρούσες:
Στεφανία: Ρωσίδα Μιλφ 45+,Αδύνατη , ψηλή, "κρατιέται" Τίμιο μασάζ, μεγάλη προσπάθεια στο β'μέρος
Τζούλια: 35-37, όχι αδύνατη, δυνατό μασάζ,κοντό μαλλί, συμπαθητική εμφάνιση.
Ντιάνα: Ρωσίδα Μιλφ περίπου 45, ψηλή, καλό σώμα, καλό μασάζ,υγρή πίπα, δεν τρελαίνεσαι, αλλά δεν κλαις τα λεφτά σου.
Άννα: Ουκρανή, Μιλφ περίπου 40, ψηλή, ελάχιστα πιο γεμάτη από Ντιάνα, πολύ καλό μασάζ και εξίσου καλό συμμετοχικό β' μ'ερος
Έρρικα: Μελαχροινή, δεν ξέρω από που είναι, έκανα μια φορά μαζί της και δε μου φάνηκε ιδιαίτερα καλή περίπτωση ως σύνολο.
Ειρήνη: Ελληνίδα περίπου 30 χρονών,λίγο εύσωμη.
Βερόνικα: Μάλλον από Αλβανία , Πάρα πολύ καλή στο μασάζ , αλλά και στο δεύτερο μέρος. Δυστυχώς  δεν ήταν εκεί.

Πήρα Ειρήνη: Πολύ καλό και δυνατό μασάζ. Πίπα μόνο με προφυλακτικό, ικανοποιητικό καραμέλωμα και αν και προσπάθησε να με κάνει να τελειώσω με την πίπα, δε μου αρνήθηκε πλήρες β μέρος. 3 στάσεις, όχι πρωκτικό (δε ζήτησα, χωρίς να σημαίνει ότι αν το ζητούσα θα το είχα). Τελείωμα χωρίς προφυλακτικό στο στήθος της. 80 ευρώ για μια ώρα.  Τελείωσα στα 45 λεπτά και δεν έγινε κάποια προσπάθεια ούτε από εμένα, ούτε από εκείνη για εκμετάλλευση των υπόλοιπων 15.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
96
  Ανοιγει κανόνικα η πόρτα τωρα οταν κτυπαμε το κουδουνι ή θέλει συνθημα-παρασυνθημα ????

  η Βερονικα δηλώνει Πόλωνεζα !!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
  Ανοιγει κανόνικα η πόρτα τωρα οταν κτυπαμε το κουδουνι ή θέλει συνθημα-παρασυνθημα ????

  η Βερονικα δηλώνει Πόλωνεζα !!!!

εγώ όταν πήγα πρόσφατα μου άνοιξαν κανονικά...

αν έχεις ξαναπάει, δεν νομίζω να έχεις θέμα

 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εκεί είχαν παλιά μια Πολωνέζα Βερόνικα... Την μελαχρινούλα με τα γυαλάκια... Μπας και είναι αυτή;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πέρασμα την περασμένη Τετάρτη.
Παρούσες:
Στεφανία: Ρωσίδα Μιλφ 45+,Αδύνατη , ψηλή, "κρατιέται" Τίμιο μασάζ, μεγάλη προσπάθεια στο β'μέρος
Τζούλια: 35-37, όχι αδύνατη, δυνατό μασάζ,κοντό μαλλί, συμπαθητική εμφάνιση.
Ντιάνα: Ρωσίδα Μιλφ περίπου 45, ψηλή, καλό σώμα, καλό μασάζ,υγρή πίπα, δεν τρελαίνεσαι, αλλά δεν κλαις τα λεφτά σου.
Άννα: Ουκρανή, Μιλφ περίπου 40, ψηλή, ελάχιστα πιο γεμάτη από Ντιάνα, πολύ καλό μασάζ και εξίσου καλό συμμετοχικό β' μ'ερος
Έρρικα: Μελαχροινή, δεν ξέρω από που είναι, έκανα μια φορά μαζί της και δε μου φάνηκε ιδιαίτερα καλή περίπτωση ως σύνολο.
Ειρήνη: Ελληνίδα περίπου 30 χρονών,λίγο εύσωμη.
Βερόνικα: Μάλλον από Αλβανία , Πάρα πολύ καλή στο μασάζ , αλλά και στο δεύτερο μέρος. Δυστυχώς  δεν ήταν εκεί.

Πήρα Ειρήνη: Πολύ καλό και δυνατό μασάζ. Πίπα μόνο με προφυλακτικό, ικανοποιητικό καραμέλωμα και αν και προσπάθησε να με κάνει να τελειώσω με την πίπα, δε μου αρνήθηκε πλήρες β μέρος. 3 στάσεις, όχι πρωκτικό (δε ζήτησα, χωρίς να σημαίνει ότι αν το ζητούσα θα το είχα). Τελείωμα χωρίς προφυλακτικό στο στήθος της. 80 ευρώ για μια ώρα.  Τελείωσα στα 45 λεπτά και δεν έγινε κάποια προσπάθεια ούτε από εμένα, ούτε από εκείνη για εκμετάλλευση των υπόλοιπων 15.
ωραιος παιχτη!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.545
Πόντοι
41.447
Πέρασμα την περασμένη Τετάρτη.
Παρούσες:
Στεφανία: Ρωσίδα Μιλφ 45+,Αδύνατη , ψηλή, "κρατιέται" Τίμιο μασάζ, μεγάλη προσπάθεια στο β'μέρος
Τζούλια: 35-37, όχι αδύνατη, δυνατό μασάζ,κοντό μαλλί, συμπαθητική εμφάνιση.
Ντιάνα: Ρωσίδα Μιλφ περίπου 45, ψηλή, καλό σώμα, καλό μασάζ,υγρή πίπα, δεν τρελαίνεσαι, αλλά δεν κλαις τα λεφτά σου.
Άννα: Ουκρανή, Μιλφ περίπου 40, ψηλή, ελάχιστα πιο γεμάτη από Ντιάνα, πολύ καλό μασάζ και εξίσου καλό συμμετοχικό β' μ'ερος
Έρρικα: Μελαχροινή, δεν ξέρω από που είναι, έκανα μια φορά μαζί της και δε μου φάνηκε ιδιαίτερα καλή περίπτωση ως σύνολο.
Ειρήνη: Ελληνίδα περίπου 30 χρονών,λίγο εύσωμη.
Βερόνικα: Μάλλον από Αλβανία , Πάρα πολύ καλή στο μασάζ , αλλά και στο δεύτερο μέρος. Δυστυχώς  δεν ήταν εκεί.

Πήρα Ειρήνη: Πολύ καλό και δυνατό μασάζ. Πίπα μόνο με προφυλακτικό, ικανοποιητικό καραμέλωμα και αν και προσπάθησε να με κάνει να τελειώσω με την πίπα, δε μου αρνήθηκε πλήρες β μέρος. 3 στάσεις, όχι πρωκτικό (δε ζήτησα, χωρίς να σημαίνει ότι αν το ζητούσα θα το είχα). Τελείωμα χωρίς προφυλακτικό στο στήθος της. 80 ευρώ για μια ώρα.  Τελείωσα στα 45 λεπτά και δεν έγινε κάποια προσπάθεια ούτε από εμένα, ούτε από εκείνη για εκμετάλλευση των υπόλοιπων 15.

ωραια ενημερωση!!!
Η Στεφανια ειναι Λετονη
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και η Τζούλια Αλβανή να υποθέσω;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Η Λαουρα , μια αρκετα μελαχροινη με ωραιο σφιχτο σωμα που δουλευε πριν 1 χρονο στη Στουρναρη 29 δουλευει τωρα εδω με αλλο ονομα;
 

ron_jeremy

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Ερώτηση: Παίζει η σερίφισσα να είναι η Λίζα, που ήταν στο Συγγρού 45 και πιο παλιά στο Σολωμου 54? Αν ναι, ξέρουμε αν μπαίνει στο δωμάτιο? (ΜΕΓΑΛΟ απωθημένο..)Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom