Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 429
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
Η δασκάλα αγγλικών που δίδασκε στο λύκειο Stamford των ΗΠΑ, παντρεμένη και μητέρα δυο παιδιών, είχε έρθει αρκετές φορές σε σeξουαλική επαφή με τον νεαρό μαθητή της, σε ώρες μάλιστα…



σχολείου, αναφέρει η Huffington Post.

Όταν ο 18χρονος αποφάσισε να διακόψει τον παράνομο δεσμό εκείνη αντέδρασε έντονα, απειλώντας μάλιστα να τον κόψει στο μάθημα. Η υπόθεση έφτασε στα χέρια της αστυνομίας μετά από καταγγελία ενός σχολικού συμβούλου.

Η 32χρονη δασκάλα μάλιστα είχε προμηθεύσει τον νεαρό και έναν 15χροονο φίλο του, με γυμνές φωτογραφίες της και μαριχουάνα, αναφέρουν οι αρχές.

Αφού παραδόθηκε στις αρχές, τώρα αντιμετωπίζει μεγάλη ποινή φυλάκισης. Η δίκη της θα ξεκινήσει στις 21 Ιουλίου.


]
 

Συνημμένα

  • 34564356.jpg
    34564356.jpg
    16,2 KB · Εμφανίσεις: 37
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
μου φαινεται οτι πρεπει να παω κατα αμερικη μερια να ξεκηνησω μαθηματα(και εννοηται να μενω μεταξεταστεως καθε φορα :2funny: :2funny: :2funny:) της πουτανας γινεται με αυτες τις δασκαλες!
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
καλα ολες αυτες οι ιστοριες με αντρες που καταγγελουν σεξουαλικη παρενοχληση απο γυναικες δεν μπορω να τις πιστεψω ρε παιδια.
να καταγγειλω και εγω την τελευταια γκομενα που καμακωσα γιατι με επαιρνε τηλεφωνο αργα το βραδυ να παω να την γαμησω και με ενοχλουσε? λετε να δικαιωθω?  :dancing: :dancing:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
μοιαζει και με το αβαταρ σου στην φατσα η γκομενα τοσο τους κακοπεφτε οι τρομπες?
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Μαλακίες από της χαζοφυλλάδες, ξέρεις πως μπαίνεις στο Στάμφορτ, και ποιανών τα παιδιά είναι εκεί;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
τυποι για να τα κανει αυτα στα 32 της η δασκαλα φανταστειτε τι εκανε στα 20 της  :pipa1:  :2on1:
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
3
Πόντοι
16
Μαλακίες από της χαζοφυλλάδες, ξέρεις πως μπαίνεις στο Στάμφορτ, και ποιανών τα παιδιά είναι εκεί;

αυτη ηταν δασκαλα σε σχολειο στο Stamford στο Κονεκτικατ, εσυ μαλλον εχεις στο μυαλο σου το πανεπιστημιο StaNford στη Καλιφορνια
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
που ειναι αυτα τα σχολεια ρε πουστη μου  :tickedoff:
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Αν το δεις σοβαρά η τύπισα είναι για δέσιμο..Δεν ξέρεις ένας έφηβος στα πρόθυρα της ενηλικίωσης τι ψυχολογία έχει.Δεν είναι όλα τσόντα.Δεν ξέρεις τι ψυχολογικά τραύματα μπορεί να αφήσει τέτοιο πράγμα σε αγόρι.Αν ήμουν γονιός θα την άρχιζα στις μπουνιές
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα τύχη που έχουν οι εκεί μαθητές.
Δεν μπορούσε να μου είχε τύχει εμένα μια τέτοια;
Δηλαδή εμείς στο Γυμνάσιο και το Λύκεια κάναμε κάτι πονηρές σκέψεις, αλλά μόνο για την πλάκα μας. Υπήρξαν και φήμες πως ένας συμμαθητής μας είχε κάτι σαν σχέση με μια καθηγήτρια, αλλά αυτά απεδείχθησαν μούφα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Eδω στην Ελλαδα ρε πουστη μου γιατι δεν γινοντουσαν ποτε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Συμπασχω απόλυτα με  τον εν λόγω μαθητή που για να περάσει το μαθημα έπρεπε να γαμησει το εικονιζόμενο  μπαζο
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Αν το δεις σοβαρά η τύπισα είναι για δέσιμο..Δεν ξέρεις ένας έφηβος στα πρόθυρα της ενηλικίωσης τι ψυχολογία έχει.Δεν είναι όλα τσόντα.Δεν ξέρεις τι ψυχολογικά τραύματα μπορεί να αφήσει τέτοιο πράγμα σε αγόρι.Αν ήμουν γονιός θα την άρχιζα στις μπουνιές
μιλας σοβαρα? τι ψυχολογικα τραυματα να αφησει το σεξ με μια καθηγητρια που ειναι το ονειρο ολων των εφηβων να γαμησουν τις καθηγητριες τους  :uglystupid: ακομη και πιο μετριες να ειναι επειδη ειναι οι καθηγητριες τους σχεδον ολοι οι μαθητες γουσταρουν να γαμησουν καθηγητρια και οταν αυτο το ονειρο τους γινει πραγματικοτητα μου λες οτι μπορει να αφγησει τραυμα??? :S :S
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Eδω στην Ελλαδα ρε πουστη μου γιατι δεν γινοντουσαν ποτε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
εχει γινει και στην ελλαδα αλλα ισως με πιο μπαζο γυναικα και δεν βγηκε στην φορα, κατι πηρε το ματι μας τοσα χρονια στα σχολεια  ;)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.655
Like
14.722
Πόντοι
3.656
μιλας σοβαρα? τι ψυχολογικα τραυματα να αφησει το σεξ με μια καθηγητρια που ειναι το ονειρο ολων των εφηβων να γαμησουν τις καθηγητριες τους  :uglystupid: ακομη και πιο μετριες να ειναι επειδη ειναι οι καθηγητριες τους σχεδον ολοι οι μαθητες γουσταρουν να γαμησουν καθηγητρια και οταν αυτο το ονειρο τους γινει πραγματικοτητα μου λες οτι μπορει να αφγησει τραυμα??? :S :S

τυπε εδω στην ελλαδα το ονειρο μας ηταν να γαμησουμε τους καθηγητες μας με τα θεματα που βαζαν  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
μιλας σοβαρα? τι ψυχολογικα τραυματα να αφησει το σεξ με μια καθηγητρια που ειναι το ονειρο ολων των εφηβων να γαμησουν τις καθηγητριες τους  :uglystupid: ακομη και πιο μετριες να ειναι επειδη ειναι οι καθηγητριες τους σχεδον ολοι οι μαθητες γουσταρουν να γαμησουν καθηγητρια και οταν αυτο το ονειρο τους γινει πραγματικοτητα μου λες οτι μπορει να αφγησει τραυμα??? :S :S
Εγω δεν προκειται να σχολιασω καθολου, γιατι όταν το εκανα, βρεθηκαν διάφοροι τιμητες της ηθικης που διερρήγνυαν τα ιματια τους. Να τους φορτωθείτε εσεις τωρα.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ρε σεις τι ψυχικά τραύματα και μαλακίες? Ο κάθε σπυριάρης 15χρονος που την παίζει όλη μέρα επειδή τον άφησε η συμμαθήτρια του να δει το βρακί της έχει ως ultimate fantasy να ξεσκίσει την δασκάλα του!  :rockon: Ναι θα του μείνουν πολλά ψυχικά τραύματα που από το  :jerking: θα πάει στο  :knockinb: και μάλιστα με μια καθηγήτρια.Εγώ στο γυμνάσιο θα έκοβα το δεξί μου αρχίδι για να γαμήσω την καθηγήτρια που είχα στα Γερμανικά. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom