Νέα

αλλοδαπες - οικιακοι βοηθοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Σου περισευουν 400 το μηνα για να γαμας καθαριστια ?
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Eμπειρία έχεις? η κάτι άκουσες? Tι σκέφτεται ο άνθρωπος μήπως γαμήσει   :dancing: :P:crazy:! Eχεις το απωθημένο να είσαι το αφεντικό και η γκόμενα η υπάλληλος? :think: ωραία φαντασίωση πάντως! Έχω μια φιλιππινέζα και μου καθαρίζει αλλα δεν βλέπετε! απολυτέ  ομοϊδεάτη σε ενδιαφέρει να στην γνωρίσω?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

  προσωπικες  εμπειριες  παντα  αγαπητε μου ,  γραφω.    κανενα  απωθημενο.  δεν ειμαι  ληγουρης  για να  γαμησω.    απλα  μετα  απο μπουρδελα- στουντιο- μασαζ- μπαρακια  μετα μου ηρθε  αυτη η ιδεα  και την εφαρμοζω.(  και  αποδιδει ).  μετα οταν βαρεθω και  αυτο  θα  σκεφτω  κατι αλλο.  δεν καθομαι να κολλαω καπου  συνεχεια. 
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
 


αυτο  κανω  εδω και καποιο  καιρο.   ολη την ημερα  το τηλεφωνο δεν σταματαει.   και τους  λεω  στα ισια  τι ακριβως   γυρευω (  παντα με τακτ, ευγενεια και με διακριτικοτητα ).  εχω  την εμπειρια  και ξερω πως  να τις  χειριστω  και τι να πω.  και  οποιες  τσιμπησουν ,   βγαινω τις  βλεπω  ,   και  θα  αποφασισω ποια  θα  ειναι η καταλληλη.  

θα πέσει σύρμα ρε συ ότι ψάχνεις για πουτάνα! Aν θες σου δίνω την φιλιππινέζα που μου καθαρίζει, αλλα είναι χαλια η μαϊμού! γιατί δεν βάζεις αγγελία ότι ζητάς μοντέλα ως πρακτορείο ποιο πολύ θα γαμήσεις ξέρεις πόσες ονειρεύονται καριέρα σε παραρέλα?  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σου περισευουν 400 το μηνα για να γαμας καθαριστια ?
 

 υπαρχουν καποιες  καθαριστριες (  οπως  τις  αποκαλεις )  , που  θα παθεις  πλακα.   και θα  σου χρωστουν  και ευγνωμοσυνη  και  απο  πανω (  για τα 300-400  ευρω  που θα τους  δωσεις  και για την δουλεια που θα βρουν.   και  θα φροντισουν  να στο  ξεπληρωνουν  ολη μερα  και  να στο δειχνουν κιολας ) .
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τι να την κάνεις μια γυναίκα 50φεύγα, να την έχεις όλη μέρα στα πόδια σου; Για ένα μήνα θα την προσλάβεις ίσα για να τη γαμήσεις; Το θέμα είναι να έρχεται μια φορά την εβδομάδα να σου σιδερώσει κάνα πουκάμισο κι εκεί άμα είναι να ρίξεις κι ένα γαριδάκι  ;)

  και  25αρες  και 30αρες.  οτι ηλικια  κανεις  κεφι.    εσυ κανονιζεις  ποτε θα ερχεται και τι θα κανει.  σιγα μην την εχω ολη την ημερα  στα ποδια μου. 
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  και  δεν μιλαμε  για πουτανες.    φυσιολογικες, νορμαλ  γυναικες ειναι( καθε ηλικιας και  χωρας )  .  ξερουν  και  αυτες  παρα  πολυ καλα ,  τι ακριβως παιζεται.  και αν γουσταρουν  δεχονται  την δουλεια.  και με την σημερινη κριση ,  φροντιζουν  να  στο ξεπληρωνουν  με  το παραπανω  και  σου δινουν τα παντα .
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
θα πέσει σύρμα ρε συ ότι ψάχνεις για πουτάνα! Aν θες σου δίνω την φιλιππινέζα που μου καθαρίζει, αλλα είναι χαλια η μαϊμού! γιατί δεν βάζεις αγγελία ότι ζητάς μοντέλα ως πρακτορείο ποιο πολύ θα γαμήσεις ξέρεις πόσες ονειρεύονται καριέρα σε παραρέλα?  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

  τα εχουμε  ζησει και τα μοντελα ,  αγαπητε μου. 
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
  και  δεν μιλαμε  για πουτανες.     φυσιολογικες, νορμαλ  γυναικες ειναι( καθε ηλικιας και  χωρας )  .   ξερουν  και  αυτες  παρα  πολυ καλα ,  τι ακριβως παιζεται.   και αν γουσταρουν   δεχονται  την δουλεια.   και με την σημερινη κριση ,  φροντιζουν  να  στο ξεπληρωνουν  με  το παραπανω  και  σου δινουν τα παντα .

Pε φιλε και μουναρες και 25? θέλω να διώξω την μαϊμού που έχω και να πάρω μια σαν την sharon stone για οικιακή βοηθό, βαρέθηκα να τα βλέπω μονο σε τσόντες! αν βρείς κάτι πες μου! Η καλύτερη λύση είναι να βάλεις μια αγγελία ζητούνται μοντέλα για φωτογραφίσεις με καλές χρηματικές αποδοχές και στο casting θα ρίχνεις πολύ  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οι εβδομηναρηδες+ χηροι η εργενηδες η και παντρεμενοι  ειναι πολυ πιο μπροστα απο μας σε αυτο το θεμα ολοι εχουν καβατσωσει τη βουλγαρα η την αλβανιδα να καθαρηζει καμια φορα στο σπιτι και να τους χαιδευει και τα αρχιδια, (με χαρτζηλικακι εννοειτε)
 


 ετσι  ειναι.   και ειναι ολοι ευχαριστημενοι.        προτιμησε  τις  γεωργιανες.  εχουν αλλη   κουλτουρα ,  πιο τιμιες    και πιστες.    και  σου κανουν ολα τα κεφια (  απο καποιες  αλλες   γυναικες  αλλων  εθνικοτητων   ειναι οι πιο κακοποιημενες στην χωρα τους ,  απο τους  αντρες  τους  ).    
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Pε φιλε και μουναρες και 25? θέλω να διώξω την μαϊμού που έχω και να πάρω μια σαν την sharon stone για οικιακή βοηθό, βαρέθηκα να τα βλέπω μονο σε τσόντες! αν βρείς κάτι πες μου! Η καλύτερη λύση είναι να βάλεις μια αγγελία ζητούνται μοντέλα για φωτογραφίσεις με καλές χρηματικές αποδοχές και στο casting θα ρίχνεις πολύ  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 


αγαπητε μου,    δεν  χρειαζεσαι  βοηθεια  απο μενα.  ειμαι σιγουρος  οτι θα βρεις  μια  σαν και αυτην που θελεις. 
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η καλύτερη λύση είναι να βάλεις μια αγγελία ζητούνται μοντέλα για φωτογραφίσεις με καλές χρηματικές αποδοχές και στο casting θα ρίχνεις πολύ  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

  μετα απο τις οικιακους  βοηθους,  μπορει να ζηταω  νοσοκομες  η  γραμματεις (  ξερεις να φορουν και γυαλια  )  θα δω..........
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
 

 μετα απο τις οικιακους  βοηθους,  μπορει να ζηταω  νοσοκομες  η  γραμματεις (  ξερεις να φορουν και γυαλια  )  θα δω..........

αν έχεις καμια επιχείρηση είναι εύκολο να βρείς γραμματέα όπως θες με γυαλιά και ποδάρες και να τις φυστικονεις στα επαγγελματικά ταξίδια! Mια ωραία ιδέα είναι και σκηνοθέτης σε τσόντες κάτι σαν σειρηνακης! :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  δεν  εχω να πω τιποτα  αλλο.    ισως καποιοι θελουν να το εφαρμοσουν.   το να εχεις καποια ,     να  την γαμας  ολο τον μηνα (  οσες φορες  θελεις και οσο αντεχει καποιος )   ποσο χαρτζηλικι  θα  εφευγε  σε  αντιστοιχη  περιπτωση   στον αγοραιο  ερωτα   ?     για  σκεφτειτε  το λιγο ?    και  αν σου κανει την κρατας για λιγο παραπανω.  αν οχι προχωραμε  να βρουμε  αλλη.  
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και  εγω  γυρνουσα  παλιοτερα  στα μασαζ ,  η  αργοτερα στα μπαρακια(  σχεση με μια )    αλλα με την κριση ,  αναγκαστηκα  να προβω  σε περικοπες(  και μου βγηκε  σε καλο ).  με  αυτες τις  βοηθους (  την  εχεις  μονο εσυ,  δεν φοβασαι  να  κολλησεις  τιποτα  ,  την γαμας οποτε θελεις,    σου κανουν ολα τα κεφια,  δεν υπαρχουν δεσμευσεις και υποχρεωσεις ,  περναω  ζαχαρη  και με πολυ λιγοτερο χρημα.  για αυτο  και εγραψα . οτι εγραψα.  να περνατε παντα καλα και να ειστε παντα  καλα.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
και  εγω  γυρνουσα  παλιοτερα  στα μασαζ ,  η  αργοτερα στα μπαρακια(  σχεση με μια )     αλλα με την κριση ,  αναγκαστηκα  να προβω  σε περικοπες(  και μου βγηκε  σε καλο ).   με  αυτες τις  βοηθους (  την  εχεις  μονο εσυ,   δεν φοβασαι  να  κολλησεις  τιποτα  ,  την γαμας οποτε θελεις,    σου κανουν ολα τα κεφια,  δεν υπαρχουν δεσμευσεις και υποχρεωσεις ,   περναω  ζαχαρη  και με πολυ λιγοτερο χρημα.  για αυτο  και εγραψα . οτι εγραψα.   να περνατε παντα καλα και να ειστε παντα  καλα.

Και λογω κρισης αποφασισες να πετας 400 το μηνα, δηλαδη πριν την κριση ποσα εδινες ?
 

Επισκέπτης
και  εγω  γυρνουσα  παλιοτερα  στα μασαζ ,  η  αργοτερα στα μπαρακια(  σχεση με μια )     αλλα με την κριση ,  αναγκαστηκα  να προβω  σε περικοπες(  και μου βγηκε  σε καλο ).   με  αυτες τις  βοηθους (  την  εχεις  μονο εσυ,   δεν φοβασαι  να  κολλησεις  τιποτα  ,  την γαμας οποτε θελεις,    σου κανουν ολα τα κεφια,  δεν υπαρχουν δεσμευσεις και υποχρεωσεις ,   περναω  ζαχαρη  και με πολυ λιγοτερο χρημα.  για αυτο  και εγραψα . οτι εγραψα.   να περνατε παντα καλα και να ειστε παντα  καλα.
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
και προσπαθει η μια  να  βγαλει  τα ματια  της  αλλης.     

 

Συνημμένα

  • catfight-5.jpg
    catfight-5.jpg
    43,3 KB · Εμφανίσεις: 28

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Παντως, περα απο την πλάκα Jerry, γνωστος μου πριν λιγα χρόνια έκανε το ιδιο με εσένα μόνο με 600-700 τον μήνα!Απ οτι έλεγε  ομως  ήταν πολύ καλή φάση, εγω δυστυχως τότε ήμουν  :knuppel: εμμ παντρεμένος και δεν μπορουσα να δοκιμάσω έστω και λίγο.
Τωρα που είμαι ελευθερος με τόσα που χρωστάω ουτε για part time  :'(.
Ισχυει επίσης οτι ακομα και σε καποια γραφεία οικιακων βοηθων νοσοκόμων κτλ μπορεις να ζητήσεις και κοπέλα-κυρία διαθέσιμη για bonus περιποιηση.
Να είσαι και εσυ καλά φίλε και για οσους μένουν μόνοι τους αξίζει να το ψαξουν δεν χαλάμε και λιγοτερα σε studio cg κτλ αν το δεις συνολικά, ειδικά καποιοι τα δίνουν και για μια citytour με εξαιρετικό social timing και gfe μαντολες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom