Νέα

Αλεξάνδρα Σερκόφ-Κασσάνδρας 8Γ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostas99
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 636
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billys(1)

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μωρο μου την κριτικη την εκανα φιλακια
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
καλησπέρα σε  όλα τα μωρά......είμαι και πάλι κοντά σας  :tits2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καλησπέρα baby, είσαι καλά?? που σε βρίσκουμε πλέον?? :cheesy:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Καλος ηρθες!!!

Θα μας σκισεις τα κολαρακια η αυτο το εχεις αφησει για την Κελλυ???
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
καλησπέρα ...το μονο που μπορώ να πω ότι  είμαι καλά και οποιον με θέλει τα με ακολουθήσει.....σας περιμένω όλους που περάσατε ωραία μαζί μου 
http://www.*****.com/lady/1259 
  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
καλησπέρα ...το μονο που μπορώ να πω ότι  είμαι καλά και οποιον με θέλει τα με ακολουθήσει.....σας περιμένω όλους που περάσατε ωραία μαζί μου    :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

kouklara mou an kai exo na ta po mazi sou polla xronia , prin pas akoma sto 104 , se vrika pou tha ( eisai(lady/1259) kai thelo na ta poume,trella  tora pou tha ertheis kai konta moy.........filia ....pantou moro mou !!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Έλα ρε παιδιά,βοήθεια :headbang: :headbang: Τι σκατά είναι αυτό ;;;Δεν είναι διευθυνση :think: Δεν ανοίγει  :helpplea:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
καλημέρα σε όλους.......θα ήθελα να μάθω για τι δεν μπορούμε εμείς η κοπέλες να γράφουμε κριτικές για τους πελάτες μας.....είμαι σίγουρη ότι αν τα μπορούσαμε να το κάνουμε πολλά θα ήταν διαφορετικά....θα μπορούσαν να καταλάβουν ότι εμείς η ιερόδουλες είμαστε αντροπή....... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καλημέρα σε όλους.......θα ήθελα να μάθω για τι δεν μπορούμε εμείς η κοπέλες να γράφουμε κριτικές για τους πελάτες μας.....είμαι σίγουρη ότι αν τα μπορούσαμε να το κάνουμε πολλά θα ήταν διαφορετικά....θα μπορούσαν να καταλάβουν ότι εμείς η ιερόδουλες είμαστε αντροπή....... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
καλημερά baby...καλό θα ήταν...αλλά ξεχνάς κάτι...ο πελάτης πληρώνει ένα ποσό και θέλει να  πάρει κάποιες υπηρεσίες...επαγγελματικά!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους.......θα ήθελα να μάθω για τι δεν μπορούμε εμείς η κοπέλες να γράφουμε κριτικές για τους πελάτες μας.....είμαι σίγουρη ότι αν τα μπορούσαμε να το κάνουμε πολλά θα ήταν διαφορετικά....θα μπορούσαν να καταλάβουν ότι εμείς η ιερόδουλες είμαστε αντροπή....... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Καλό μεσημέρι Baby  ;) μεγάλο θέμα πάς να ανοίξεις  :( μάλλον να συνεχίσεις γιατί νομίζω ότι είχε ξανατεθεί καί παλιότερα  :think::smitten: :smitten: !!
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
καλημερά baby...καλό θα ήταν...αλλά ξεχνάς κάτι...ο πελάτης πληρώνει ένα ποσό και θέλει να  πάρει κάποιες υπηρεσίες...επαγγελματικά!

ακριβώς κάποιες υπηρεσίες.....δεν αγοράζει την κοπέλα ολόκληρη.....σέβομαι τα λεφτά του κάθε πελάτη όμως άμα βλέπω ότι ο άλλος δεν γνωρίζει τι σημαίνει σεβασμό ξεχνάω τα πάντα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

baby-alexandra

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.517
Like
0
Καλό μεσημέρι Baby  ;) μεγάλο θέμα πάς να ανοίξεις  :( μάλλον να συνεχίσεις γιατί νομίζω ότι είχε ξανατεθεί καί παλιότερα  :think::smitten: :smitten: !!

καλημέρα μωρό μου....ναι όμως σήμερα έχω φτάσει στα όρια μου με καπη  αντροπή και για αυτό.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
ακριβώς κάποιες υπηρεσίες.....δεν αγοράζει την κοπέλα ολόκληρη.....σέβομαι τα λεφτά του κάθε πελάτη όμως άμα βλέπω ότι ο άλλος δεν γνωρίζει τι σημαίνει σεβασμό ξεχνάω τα πάντα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Σωστό  :thumbsup: ! για να σου βγαίνει αυτό το παράπονο  μήπως έχεις καί κάποιο συγκεκριμένο κρούσμα  :think: ?
 

nefeli sexy

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
82
Like
0
καλημέρα baby sexy ,,,,καλά θα ήτανε να γράψουμε και εμείς όμως δυστυχώς δεν γίνετε  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom