Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γιατι μου χρειαζονται στα γραφεια μου δυο καθαριστριες μιας και οι Πολωνεζες που ειχα φευγουν το Σπτεμβρη οριστικα για πατριδα...
Αααααααααααα για καθαριστριες απευθυνσου στο Λιντο...εκει εχουν Ρουμανες...
Επισης...καλη δουλεια κανουν κ στο Μουσσες & Πρινσες απ'οτι μαθαινω....
Γιατι η καθαριοτητα ειναι μιση αρχοντια που λενε κ κατι μαλακες...
 

Επισκέπτης
1) Για λεγε..για λεγε.. ;)

2) Μην παραπληροφορεις τον κοσμο μπρε "διαολε".. :2funny:

Εχω ηδη 5 πμ εννοουσα....:P

Aσε τα κολπα....παιδια ολοι στο πμ του νοκια...;) ;) ;)

Παντως παιζεται καλη μπαλα....οι δουλειες δεν πρεπει να πηγαινουν καλα....

Περαν των γνωστων "λειτουργων"...οτι Ρουμανικο υπαρχει στο Μουσσες...παιζει μπαλα εκτος...
Επισης,στο πρινσες...οτιδηποτε μιλα μονο ξενες γλωσσες...καθαριζει καλα...
Για λιντο δε γραφω γιατι θελω 2 σελιδες...τα ξερεις κι εσυ αλλωστε...
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
μια ψηλη μελαχρινη με ασπρη κορδελα στα μαλια , με βυζαρες και ωραιο κωλο ποια ειναι ? :helpplea:
hint : μου θυμιζει λιγο την Vlasic
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
μια ψηλη μελαχρινη με ασπρη κορδελα στα μαλια , με βυζαρες και ωραιο κωλο ποια ειναι ? :helpplea:
hint : μου θυμιζει λιγο την Vlasic
αουριτα φιλε ( τι να κανω αφου δεν απανταει κανεις τα βρισκω μονος μου :grin:)
λοιπον να πω οτι στο μαγαζι δουλευει η Τζεσικα (πρωην ριτς&φειμους,λολιτα,νταιαμοντ ντολς) σιγα μην δεν την ξερετε δηλαδη , αλλα τεσπα .Εχει αλλο ονομα το οποιο δεν συγκρατησα  :rolleyes:


 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αουριτα φιλε ( τι να κανω αφου δεν απανταει κανεις τα βρισκω μονος μου :grin:)
λοιπον να πω οτι στο μαγαζι δουλευει η Τζεσικα (πρωην ριτς&φειμους,λολιτα,νταιαμοντ ντολς) σιγα μην δεν την ξερετε δηλαδη , αλλα τεσπα .Εχει αλλο ονομα το οποιο δεν συγκρατησα  :rolleyes:

αντε ρε....η τζεσικα αλκατραζ?το ιδανικο μαγαζι παντως για αυτην ηταν το νταιαμοντ,αλλα και στο αλκαζαρ της λαρισας δεν θα περασει ασχημα,εχει πολλους αγαπουληδες που θα την κερασουν πουτο ανευ χουρου.
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
αντε ρε....η τζεσικα αλκατραζ?το ιδανικο μαγαζι παντως για αυτην ηταν το νταιαμοντ,αλλα και στο αλκαζαρ της λαρισας δεν θα περασει ασχημα,εχει πολλους αγαπουληδες που θα την κερασουν πουτο ανευ χουρου.
:thumbsup: :rockon:
Μεγάλε vaso με πρόλαβες κάτι ανάλογο θα έγραφα και εγώ γιατί πλέον η αναφερόμενη ενδιαφέρετε μόνο για ποτά άνευ χορών, οι καλές μέρες των prive που έκανε στο Lolita έχουν περάσει ανεπιστρεπτί, και σε αυτό το στυλ που έπαιζε της ταίριαζε το Dolls. Όσο για το Alcatraz vaso δεν έχω προσωπική γνώμη γιατί δεν έχω πάει καμία φορά, αλλά από ότι διαβάζω εδώ νομίζω πρέπει να έχει καλά shows, πολλές ωραίες κοπέλες οι οποίες στοχεύουν στα πολλά ποτά, και οι χοροί απλοί και prive πρέπει να είναι μια τυπική διαδικασία, συμπλήρωσε με ή διόρθωσε με αν δεν έχω καταλάβει και δεν λέω κάτι σωστά.  :)
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν κοπελες που και στον απλο χορο δινουν ρεστα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
με την λιγη εμπειρια που εχω απο τον χωρο μου φαινεται οτι το μαγαζι εχει πολυ ωραιες γκομενες , αν οχι τις καλυτερες , σιγουρα τους καλυτερους κωλους  :booty:
Τα σοου τωρα εμενα μου προκαλουν γελιο , αλλα οχι επειδη ειναι αστεια  :headbang:, περιττα μου φαινονται
Η ξανθια με τα γυαλια που κανει την νοσοκομα σε ενα σοου τι ρολο βαραει ?
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
και εγω πεφτω απο τα συννεφα 

αα α  αα ααα αα α
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Απαπαπαπα χάλασε ο κόσμος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:thumbsup: :rockon:
Μεγάλε vaso με πρόλαβες κάτι ανάλογο θα έγραφα και εγώ γιατί πλέον η αναφερόμενη ενδιαφέρετε μόνο για ποτά άνευ χορών, οι καλές μέρες των prive που έκανε στο Lolita έχουν περάσει ανεπιστρεπτί, και σε αυτό το στυλ που έπαιζε της ταίριαζε το Dolls. Όσο για το Alcatraz vaso δεν έχω προσωπική γνώμη γιατί δεν έχω πάει καμία φορά, αλλά από ότι διαβάζω εδώ νομίζω πρέπει να έχει καλά shows, πολλές ωραίες κοπέλες οι οποίες στοχεύουν στα πολλά ποτά, και οι χοροί απλοί και prive πρέπει να είναι μια τυπική διαδικασία, συμπλήρωσε με ή διόρθωσε με αν δεν έχω καταλάβει και δεν λέω κάτι σωστά.  :)

hold little kalathi για οσα ακους...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ρε instructorα vassos, μου την λένε αυτοί τώρα? Ή δεν πιάνω το ξεβρακωχιούμορ?
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
:thumbsup: :rockon:
Μεγάλε vaso με πρόλαβες κάτι ανάλογο θα έγραφα και εγώ γιατί πλέον η αναφερόμενη ενδιαφέρετε μόνο για ποτά άνευ χορών, οι καλές μέρες των prive που έκανε στο Lolita έχουν περάσει ανεπιστρεπτί, και σε αυτό το στυλ που έπαιζε της ταίριαζε το Dolls. Όσο για το Alcatraz vaso δεν έχω προσωπική γνώμη γιατί δεν έχω πάει καμία φορά, αλλά από ότι διαβάζω εδώ νομίζω πρέπει να έχει καλά shows, πολλές ωραίες κοπέλες οι οποίες στοχεύουν στα πολλά ποτά, και οι χοροί απλοί και prive πρέπει να είναι μια τυπική διαδικασία, συμπλήρωσε με ή διόρθωσε με αν δεν έχω καταλάβει και δεν λέω κάτι σωστά.  :)

Καλώς σας βρήκα καταρχήν διότι είναι και το πρώτο μου ποστ στο forum. Λοιπόν το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ωραία κοριτσάκια, αλλά όντως είναι του ποτού και όχι του χορού. Δυο τρεις αξίζουν για χορό από τα περίπου 20 κορίτσια, όλες οι άλλες το κάνουν να φαίνεται καταναγκαστικό έργο...Τέλος πάντων εγώ τους τελευταίους μήνες έχω πάει τουλάχιστον 20 φορές γιατί έχω κολήσει με μια συγκεκριμένη, αλλά φυσικά με την ίδια στρατηγική (ποτό). Φυσικά και πρέπει να αραιώσω τις επισκέψεις μου γιατί πρέπει να κανω και διακοπές. lol. Σας εύχομαι καλές βόλτες...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Καλώς σας βρήκα καταρχήν διότι είναι και το πρώτο μου ποστ στο forum. Λοιπόν το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ωραία κοριτσάκια, αλλά όντως είναι του ποτού και όχι του χορού. Δυο τρεις αξίζουν για χορό από τα περίπου 20 κορίτσια, όλες οι άλλες το κάνουν να φαίνεται καταναγκαστικό έργο...Τέλος πάντων εγώ τους τελευταίους μήνες έχω πάει τουλάχιστον 20 φορές γιατί έχω κολήσει με μια συγκεκριμένη, αλλά φυσικά με την ίδια στρατηγική (ποτό). Φυσικά και πρέπει να αραιώσω τις επισκέψεις μου γιατί πρέπει να κανω και διακοπές. lol. Σας εύχομαι καλές βόλτες...

Τουλαχιστον της εχεις παρει το τηλεφωνο ?????
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Τουλαχιστον της εχεις παρει το τηλεφωνο ?????

Όχι φίλε μου, ότι παίζει εκεί μέσα δυστηχώς. Η γκόμενα δεν το δίνει...αλλά δεν με πολυ καίει αυτό το θέμα. Αρκεί που παιρνάμε καλά.  :) :). Πιθανότερα να είμαι ένα κορόιδο πελάτης για αυτή. Ότι προκύψει....
Δεν είναι αυτό το θέμα. Το μαγαζί πρέπει να μετονομαστεί από "Alcatraz" σε "Diva's to the dancefloor". Τα περισσότερα κορίτσια είναι του ποτού...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Όχι φίλε μου, ότι παίζει εκεί μέσα δυστηχώς. Η γκόμενα δεν το δίνει...αλλά δεν με πολυ καίει αυτό το θέμα. Αρκεί που παιρνάμε καλά.  :) :). Πιθανότερα να είμαι ένα κορόιδο πελάτης για αυτή. Ότι προκύψει....

Απο ενα σημειο και περα πρεπει να της "χωθεις" ......

Παντως ρε παιδια στην τελευταια μου επισκεψη στο εν λογω στριπ μου εκανε εντυπωση ενα παλικαρι που γλωσσοφιλιοταν εντονα και παθιασμενα με μια στριπερ μπροστα σε ολο τον κοσμο / εγινα κοκκινος απο  τον θυμο μου .....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παντως ρε παιδια στην τελευταια μου επισκεψη στο εν λογω στριπ μου εκανε εντυπωση ενα παλικαρι που γλωσσοφιλιοταν εντονα και παθιασμενα με μια στριπερ μπροστα σε ολο τον κοσμο / εγινα κοκκινος απο  τον θυμο μου .....
Καλά ρε? Δεν αναγνώρισες τον vasos? Αυτός ήταν και στράβωσα και εγώ μαζί του.

Πάντως η Τζέσσικα είναι στο team  του Alcatraz  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom