Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μια  ελληνιδα με γλυκια φατσουλα και ξανθά σπαστά μαλλιά όνοματι Γιώτα, είναι για να απαντάει μόνο στα τηλέφωνα. Δεν κάνει μασάζ. Μονο οι ασιατισσες που έχει κάνουν μασάζ και ακομα και στο ακριβό πρόγραμμα των 80€ δεν προσφέρει πλέον φραπέ. Αν διαβασεις 2-3 σελίδες παρπίσω θα καταλάβεις για ποιο λογο σταματησε ο φραπες σε αυτο το ιδρυμα. υπάρχει βεβαια και η επιλογή του body to body μασαζ αλλα με κόστος 180€  :o :o Ποιός μαλάκας θα πάει να δώσει τόσα λεφτά αυτή την περίοδο;
το BB το είχαν 150 τώρα αντί να το κατεβάσουν το πήγαν 180;;
πάντως μην κάνετε όνειρα για κάτι παραπάνω
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
επισκευτικα το καταστημα.Μου ανοιξε ενα ωραιο πιπινακι και μεσα ειχε αλλα δυο καλα καθως και μια κακασχημη ταυλανδεζα.
ευτυχως μασαζ μου εκανε το ενα απο τα πιπινια(ονομα δεν ρωτησα).
πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει.δε νομιζω να παιζει κατι αλλο...
μασαζ εκανες γυμνοσ η με εσωρουχο? και ησουν σκεπασμενοσ με πετσετα?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
μασαζ εκανες γυμνοσ η με εσωρουχο? και ησουν σκεπασμενοσ με πετσετα?
Μασάζ γυμνός κάνεις μόνο στο πρόγραμμα των 50€. Το ονομάζουν full body ή stretching και είναι αρκετά πιο δυνατό από το λαδοτρίψιμο που σου κάνουν στο φτηνότερο πρόγραμμα. Παρ' όλα αυτά,  ακόμα και στο ακριβό πρόγραμμα φραπεδάκος δεν παίζει.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
παιδες στα ανω πατησια που δουλευω ειδα 2 ταυλανδεζες και η μια πρεπει να ηταν η λακυ χωρις ομως να ειμαι σιγουρος. αμα την ξαναδω να της μιλησω η θα την φερω σε δυσκολη θεση?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
παιδες στα ανω πατησια που δουλευω ειδα 2 ταυλανδεζες και η μια πρεπει να ηταν η λακυ χωρις ομως να ειμαι σιγουρος. αμα την ξαναδω να της μιλησω η θα την φερω σε δυσκολη θεση?

Ναι, διακριτικά!

Παίζει ρόλο βέβαια και σε ποιό σημείο και τι ώρα τις είδες, αλλά η προσέγγιση/ερώτηση πρέπει να γίνει με κάθε τρόπο διακριτικά.
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
παιδες στα ανω πατησια που δουλευω ειδα 2 ταυλανδεζες και η μια πρεπει να ηταν η λακυ χωρις ομως να ειμαι σιγουρος. αμα την ξαναδω να της μιλησω η θα την φερω σε δυσκολη θεση?

Ναι εδω μενει , αλλα θα την φερεις σε δυσκολη θεση , ειδικα τωρα που εχει τον αντρα της το Διονυση με εγγεφαλικο απο οσα μαθευτηκαν/συνεβησαν .
Αστο να παει καλυτερα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
και που το ξερεις της γειτονιας εισαι?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ρε παιδια καπου το εχω ξανακουσει αυτο με το εγκεφαλικο... αληθευει;;;αντε και πες οτι ισχυει.. γιατι δεν την εχει σουταρει ακομα απο γυναικα του και την εχει διπλα του;
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...τελικα οσοι σταθηκαν λακυ με την λακυ σταθηκαν...παντως δεν νομιζω οτι η αιτια απολυσης των συγκεκριμενων κοριτσιων ηταν το  :cum: ...b2b 180 γιουρια???...με τις ελεεινιδες...εδω απολαμβανεις τετοια προγραμματα σε αλλα ιδρυματα και με ανωτερες θεραπευτριες και σαφως καλυτερες τιμες...δεν μπορει κατι αλλο παιζει
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...συναδελφοι εχει happy ending τελικα...μια αλλη εκδοχη της λακυ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Επίσκεψη πριν από 10 μέρες περίπου στο μαγαζάκι αυτό. Ήξερα ότι δεν παίζει κάτι πλέον εκεί, απλά πήγα να κόψω κίνηση, μήπως τυχόν άλλαξε κάτι.Η μόνη αλλαγή που έχουν κάνει, είναι να μεταφέρουν το γραφείο της υποδοχής στο εσωτερικό χολ και όχι έξω στον προθάλαμο όπως ήταν παλιά. Οι υπηρεσίες παραμένουν ως έχουν. Στα ΔΕΝ δηλαδή. Επίσης έχουν γεμίσει τους τοίχους με χαρτιά γραμμένα στα αγγλικά, στα οποία γράφει ότι κάνουν ΜΟΝΟ μασάζ,ότι δεν προσφέρουν άλλες "υπηρεσίες" , να σέβονται οι πελάτες τις μασέζ και να μην προκαλούν με την συμπεριφορά τους, κλπ κλπ. Εκτός από την Φωτεινή (ταϋλενδεζα με ελληνικό όνομα) που κάνει μόνο το πρόγραμμα των 50€, υπάρχουν ακόμα 2 Ελληνίδες για τα απλά προγράμματα των 16€. Όταν πήγα εγώ, διαθέσιμη ήταν μια στρουμπουλή καστανή, δεν θυμάμαι όνομα. Τι είδους Ταϋλανδέζικο μασατζίδικο είναι αυτό που έχει μέσα Ελληνίδες μασέζ, δεν μπορώ να καταλάβω

Στα ενδότερα..,... Στο δωμάτιο ήμουν με εσώρουχο και σκεπασμένος με πετσέτα σε όλη τη διάρκεια του μασάζ την οποία παραμέριζε μόνο τοπικά. Π.χ έπρεπε να κάνει μασάζ στο αριστερό πόδι, τραβούσε λίγο στην άκρη την πετσέτα, έκανε τις εντριβές και μετά το ξανασκέπαζε και ούτω καθ'εξής μέχρι το τέλος της συνεδρίας.

Απαλό μασάζ (χαλαρωτικό το ονομάζουν), τίποτα το ιδιαίτερο όπως είχαμε συνηθίσει επί εποχής που δούλευε η Λάκυ.

 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
αρα μακρια απο εκει
για την λακυ κανα νεο εχουμε?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
κανα παρομοιο μαγαζι γνωριζει κανεις??
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...ακου λεει ταμπελα που λεει οι πελατες να σεβονται τις κοπελες...γιατι τι καναμε τις χτυπαγαμε η τις βριζαμε...και στο κατω κατω ε τι κανουμε ρε φιλε αν σε τριβουνε και σενα μετα απο καποια ωρα δεν σου σηκωνεται?....οπς μα με συγχωρειτε πολυ γιατι μου σηκωθηκε...μα πως το εκανα εγω αυτο το πραγμα????...λιγο σοβαροτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom