Νέα

Αίγιο - Bar Γαλαξίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα radislav34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    αίγιο
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

radislav34

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν είναι από Αίγιο τί παίζει στο εν λόγω μαγαζί? Κάτι μισόλογα έχω ακούσει από ντόπιους. Είναι strip?
 
OP
OP
R

radislav34

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Θενκς για τη γρήγορη απάντηση. Γίνεται τίποτα όμως ή πεθαίνεις στο κέρασμα για λιγο χάδι?
 

Επισκέπτης
Θενκς για τη γρήγορη απάντηση. Γίνεται τίποτα όμως ή πεθαίνεις στο κέρασμα για λιγο χάδι?
Παίζεται μπαλίτσα..αλλά θέλεις κάποιον γνωστό στο μέρος...για αποτέλεσμα απ'την 1η επίσκεψη...
Αν δεν έχεις...μπορείς να γίνεις γνωστός...με μερικές επισκέψεις (2-3)...απλά μη ρίχνεις πολύ χρήμα,δε χρειάζεται...απλά φατσικά θέλουν να σε ξέρουν...

Γνώμη μου..δεν χάνει κάτι κάποιος αν δεν πάει...οι γκόμενες είναι μέτριες + κάτω....

Αν δεν βαριέσαι...πήγαινε προς Μεσολόγγι ή Αγρίνιο....έχει καλές περιπτώσεις όπως μαθαίνω...
 
OP
OP
R

radislav34

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Μπα δεν την παλέυω για τόσο μακριά. Κανά άλλο καλύτερο παίζει στο αίγιο?
 

Επισκέπτης
Mαιστααα..Σε πιστεψαμε...

Και για Μεσολογγι - Αγρινιο - Χανια ??? Ειναι και αυτα κοντα στην Ναυπακτο ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να με πιστέψεις...γιατί είμαι μικρό παιδάκι κ...όπως έχεις καταλάβει...δεν κυκλοφορώ κ καθημερινά.... :cheesy:

Οσο για Μεσολόγγι - Αγρίνιο...τι είναι,30' κ 45' απο Ναύπακτο... :grin: :grin:

Χανιά...χανιά....χανιά....δεν ξέρω την περιοχή.... :2funny: :2funny: :2funny:
Κάποτε κυνηγούσα ένα "κατσικάκι"....κ μ'ενδιέφερε η τοποθεσία...τώρα...είναι λίγο μακριά....

Μπα δεν την παλέυω για τόσο μακριά. Κανά άλλο καλύτερο παίζει στο αίγιο?
Το Λίντο δε λειτουργεί ???  :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Καταρχην το Γαλαξιας εχει γκομενες κατω του μετριου. Για να παρεις γυναικα απο εκει αν δεν εισαι γνωστος πελατης οσα και να χαλασεις....δεν...Αλλα και γνωστος να εισαι, παλι χλωμο το βλεπω αν δεν τα σκασεις χοντρα. Στο Αιγιο υπαρχουν επισης το "Ελενα", το "Diva" που εχει και τα καλυτερα μουνια, το "Καρμα" πρωην Street και κανα 2 - 3 ακομα που δεν αξιζουν αναφορας. Απο το Street επερνες ευκολα γυναικα για αυτο και του την πεφταν οι μπατσοι συχνα. Τωρα σαν Καρμα δεν ξερω τι παιζεται εκει. Παντως κανενα απο αυτα δεν ειναι strip.
 

Επισκέπτης
Καταρχην το Γαλαξιας εχει γκομενες κατω του μετριου. Για να παρεις γυναικα απο εκει αν δεν εισαι γνωστος πελατης οσα και να χαλασεις....δεν...Αλλα και γνωστος να εισαι, παλι χλωμο το βλεπω αν δεν τα σκασεις χοντρα. Στο Αιγιο υπαρχουν επισης το "Ελενα", το "Diva" που εχει και τα καλυτερα μουνια, το "Καρμα" πρωην Street και κανα 2 - 3 ακομα που δεν αξιζουν αναφορας. Απο το Street επερνες ευκολα γυναικα για αυτο και του την πεφταν οι μπατσοι συχνα. Τωρα σαν Καρμα δεν ξερω τι παιζεται εκει. Παντως κανενα απο αυτα δεν ειναι strip.
Σωστόοοοος....

Το Diva όμως έχει χαλάσει λιγάκι τελευταία....;)
Το Έλενα έχει μεγάλες ηλικιακά γκόμενες...:)
Το Κάρμα δεν λέει τίποτα...είναι σαν τον Γαλαξία...(όχι το S.M)...:)
 

Επισκέπτης
Σωστόοοοος....

Το Diva όμως έχει χαλάσει λιγάκι τελευταία....;)
Το Έλενα έχει μεγάλες ηλικιακά γκόμενες...:)
Το Κάρμα δεν λέει τίποτα...είναι σαν τον Γαλαξία...(όχι το S.M)...:)

Συμφωνω αλλα......το Diva κατα καιρους φερνει κατι απαιχτα μουνια. Ειναι να πεσεις στην περιοδο. Ειχα φαει χοντρο κολλημα με μια μαυρουκα περσι, αλλα επειδη δεν ειμαι ο τυπος που σκαει φραγκα χωρις να ειναι σιγουρος για το αποτελεσμα δεν "εφαγα".

Το Lido εκλεισε σε ενα μηνα απο οταν ανοιξε.
 

Επισκέπτης
Συμφωνω αλλα......το Diva κατα καιρους φερνει κατι απαιχτα μουνια. Ειναι να πεσεις στην περιοδο. Ειχα φαει χοντρο κολλημα με μια μαυρουκα περσι, αλλα επειδη δεν ειμαι ο τυπος που σκαει φραγκα χωρις να ειναι σιγουρος για το αποτελεσμα δεν "εφαγα".

Το Lido εκλεισε σε ενα μηνα απο οταν ανοιξε.
1.Σωστός....

2.Το ξέρω...πλάκα έκανα...γι'αυτό έβαλα κ τα σμάιλις...μπας κ αν διαβάζουν κόψουν τις μαλακίες...
 

max-man

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρα σε ολους και ...καλως σας βρηκα!
.
Το Lido εκλεισε σε ενα μηνα απο οταν ανοιξε
προς ενημερωση των ντοπιων και οχι μονο..καταναλωτων  :tits:;στον ιδιο χωρο
ανοιγει το sahara αυριο παρασκευη απ οτι εμαθα.Τωρα τι ακριβως παιζει θα ενημερωσω μεσα στο Σ/Κ.
 

Επισκέπτης
Για χαρα σε ολους και ...καλως σας βρηκα!
.προς ενημερωση των ντοπιων και οχι μονο..καταναλωτων  :tits:;στον ιδιο χωρο
ανοιγει το sahara αυριο παρασκευη απ οτι εμαθα.Τωρα τι ακριβως παιζει θα ενημερωσω μεσα στο Σ/Κ.

Για ριξε ενημερωση αν πας. Αξιζει να κατεβουμε απο το χωριο.......
 

Επισκέπτης
Για χαρα σε ολους και ...καλως σας βρηκα!
.προς ενημερωση των ντοπιων και οχι μονο..καταναλωτων  :tits:;στον ιδιο χωρο
ανοιγει το sahara αυριο παρασκευη απ οτι εμαθα.Τωρα τι ακριβως παιζει θα ενημερωσω μεσα στο Σ/Κ.

Νομίζω οτι πήρε αναβολή το opening...δεν είμαι βέβαιος..αλλά έτσι άκουσα !!!
 

max-man

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτι πήρε αναβολή το opening...δεν είμαι βέβαιος..αλλά έτσι άκουσα !!!

Πριν λιγο βρεθηκα με γνωστο που θα δουλεψει εκει και με διαβεβαιωσε οτι ανοιγει αυριο παρασκευη σιγουρα!Αλλα για να μη σπαμαρουμε αλλο στο τοπικ που αφορα το Γαλαξια και μιας και το 'σαχαρα'θα ειναι στριπτιζαδικο θα ανοιξω ενα θεματακι στο καταλληλο θερντ
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
To επόμενο ΠΣΚ (2,3 & 4 - 11) θα είμαι για δουλειές στο Αίγιο. Κάποια πληροφορία για μπαρ, strip κλπ όπου μπορείς καινα καταθέσεις? :fuck1: Πρόταση για καμμία νεαρά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom