Νέα

Αι γυναίκαι είναι άπισται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κωλάνθρωπος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
565
Πόντοι
280
Σήμερα πάντως στο Bill μια ξεκωλιάρα με έκοψε ουρλιάζοντας έξω στο διάδρομο "Μιχάλη σε παρακαλώ , Μιχάλη έχει τελειώσει" κ.λπ.

Μιχάλη αν διαβάζεις επειδή από τα συμφραζόμενα κατάλαβε το μισό Bill ότι είναι η δεύτερη φορά που την πιάνεις να πηδιεται με άλλον, κάνε το δώρο στον εαυτό σου και στείλτην πακέτο στη μάνα της ή στον γαμιά.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
και εμας τι μας νοιαζει και που μας βλαπει αυτο? μου φαινεται εισαι κοσμοκαλογερος και οπαδος του ου μοιχεύσεις:grin:
Ου μοιχεύσεις.
Ου κλέψεις.
Ουκ επιθυμήσεις…όσα τώ πλησίον σου εστί.
ζωή είναι αυτή;;;;
Ουκ ζήσεις....... αυτοκτόνα......
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.440
Κριτικές
2
Like
18.548
Πόντοι
3.836
Σήμερα πάντως στο Bill μια ξεκωλιάρα με έκοψε ουρλιάζοντας έξω στο διάδρομο "Μιχάλη σε παρακαλώ , Μιχάλη έχει τελειώσει" κ.λπ.

Μιχάλη αν διαβάζεις επειδή από τα συμφραζόμενα κατάλαβε το μισό Bill ότι είναι η δεύτερη φορά που την πιάνεις να πηδιεται με άλλον, κάνε το δώρο στον εαυτό σου και στείλτην πακέτο στη μάνα της ή στον γαμιά.
Ο Μιχάλης θα ανοίξει νήμα αύριο "μου ορκίζεται ότι έχει τελειώσει,να την συγχωρέσω;"
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.233
Like
15.863
Πόντοι
3.656
Σήμερα πάντως στο Bill μια ξεκωλιάρα με έκοψε ουρλιάζοντας έξω στο διάδρομο "Μιχάλη σε παρακαλώ , Μιχάλη έχει τελειώσει" κ.λπ.

Μιχάλη αν διαβάζεις επειδή από τα συμφραζόμενα κατάλαβε το μισό Bill ότι είναι η δεύτερη φορά που την πιάνεις να πηδιεται με άλλον, κάνε το δώρο στον εαυτό σου και στείλτην πακέτο στη μάνα της ή στον γαμιά.

Εγώ έχω καλύτερη λύση για τον Μιχάλη





monselas-gyalia.jpg
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
1
Like
795
Πόντοι
96
Τυπε οι μισοι γνωστοι μου (και παραπανω) ειναι σογαμπροι.
Επισης, συνηθως οταν 2 αδερφια ειναι αγορι-κοριτσι, το πρωτο σπιτι προικα που θα δοθει θα παει στο κοριτσι, οποτε γενικα οι γυναικες εχουν περισσοτερα σπιτια ως προικα πανελλαδικως, που σημαινει περισσοτεροι σογαμπροι απ οτι εχοντες δικο τους σπιτι.
Επισης ξερω παρα πολλα ζευγαρα ανειδικευτων υπαλληλων ιδιωτικου τομεα παντρεμενους με δημοσιες υπαλληλους, οπου η γυναικα βγαζει περισσοτερα και εχει παντα δουλεια, ενω ο αντρας λιγοτερα και με περιοδους ανεργιας, οποτε εμεσσα η γυναικα τσονταρει περισσοτερα στο γαμο.
Το περιεργο ειναι πως ολα σχεδον αυτα τα ζευγαρια ζουν αρμονικα
Δεν ζουν αρμονικα απλα ο αντρας δεν εχει που να πάει . Αν ενα ωραιο πρωι ξυπνησει η συζυγος και θυμηθει οτι ειναι γυναικα τοτε κλαφτον τον συζυγο ουτε τα παιδια του δεν θα βλέπει .
 

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
115
Πόντοι
0
Πάντα παρατηρώ ότι αυτό το είδος γυναικών που απιστούν και χωριζουν έχει συγκεκριμένο χαρακτήρα.
Είναι συνήθως χειριστικές
Πάσχουν απο ψυχολογικές διαταραχές, συνηθως κυκλοθιμικό χαρακτήρα
Έχουν καβάτζες για το μεγάλωμα των παιδιών συνήθως τις μανάδες τους

Τώρα σχετικά με τις δημοσιεύσεις που κάνουν άντρες και γυναίκες στο facebook άνετα βγάζεις το ψυχολογικό προφίλ τους. Δεν είναι όλα απόλυτα αλλά όμως είναι απίστευτη πηγή.
αδερφε περιγραφεις τη γυναικα μου...
Ωστοσο για το κερατο οποιος την ξερει με το χερι στη καρδια κανεις δεν την εχει για κερατο.Δεν ειναι τετοιος τυπος.
Απ την αλλη ομως δεν κοβω και τον πουτσο μου.Ειναι μονιμα με ενα κινητο στο χερι,τωρα το στοιχημα που παιζει φταιει? η να ψαξω καλυτερα το κεφαλι μου?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Assfaker

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
110
Like
570
Πόντοι
81
αδερφε περιγραφεις τη γυναικα μου...
Ωστοσο για το κερατο οποιος την ξερει με το χερι στη καρδια κανεις δεν την εχει για κερατο.Δεν ειναι τετοιος τυπος.
Απ την αλλη ομως δεν κοβω και τον πουτσο μου.Ειναι μονιμα με ενα κινητο στο χερι,τωρα το στοιχημα που παιζει φταιει? η να ψαξω καλυτερα το κεφαλι μου?
Ειναι μονιμα με ενα κινητο στο χερι???.......ωχ λυπάμαι, τον ήπιες τυπε.......βάλε καταγραφηκα ήχου....wc, μπαλκονια, κλπ....και πάρε χάπια για την πίεση
 

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
115
Πόντοι
0
Ειναι μονιμα με ενα κινητο στο χερι???.......ωχ λυπάμαι, τον ήπιες τυπε.......βάλε καταγραφηκα ήχου....wc, μπαλκονια, κλπ....και πάρε χάπια για την πίεση
ειναι προεκταση του χεριου της
Ευτυχως δεν βγαινει ποτε και ειναι ενα βαρος λιγοτερο.
Αλλα απ την αλλη γυναικα ειναι και ποτε μη λες ποτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Assfaker

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
110
Like
570
Πόντοι
81
Πως δεν βγαίνει ποτέ......εσωκλειστη ειναι;;;
 

Troin

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
45
Like
6
Πόντοι
0
δεν εχει παρεες,μια φιλη εχει κ αυτη εχει τα δικα της ζορια κ κανονιζουν μια στο τοσο
μονο για δουλεια παει πλεον
Κλασική περίπτωση σχέσης με συνάδελφο στη δουλειά ή με κάποιον που συναντάει στη δουλειά. Τσέκαρε άδειες που παίρνει χωρίς να λέει τίποτα, ολιγόωρες σκαστές από τη δουλειά και το κινητό, αν και το τελευταίο αν στην έχει κάνει δεν θα δείξει πολλά αφού θα παίρνει ήδη τα μέτρα της. Μακάρι να μην είναι έτσι.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Κλασική περίπτωση σχέσης με συνάδελφο στη δουλειά ή με κάποιον που συναντάει στη δουλειά. Τσέκαρε άδειες που παίρνει χωρίς να λέει τίποτα, ολιγόωρες σκαστές από τη δουλειά και το κινητό, αν και το τελευταίο αν στην έχει κάνει δεν θα δείξει πολλά αφού θα παίρνει ήδη τα μέτρα της. Μακάρι να μην είναι έτσι.
σιγα μωρε cybersex κανει. ουτε ανταλαγη υγρων ουτε κονδυλωματα σπυρια φαγουρες, μια χαρά μια χαρά ουτε γατα ουτε ζημια
 

TheDim

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
δεν εχει παρεες,μια φιλη εχει κ αυτη εχει τα δικα της ζορια κ κανονιζουν μια στο τοσο
μονο για δουλεια παει πλεον
Θα μπορουσε και πολυ απλα να ειναι καταθλιπτικη. Αλλα οτι το κλασσικο προφιλ ταιριαζει, ταιριαζει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.233
Like
15.863
Πόντοι
3.656
αδερφε περιγραφεις τη γυναικα μου...
Ωστοσο για το κερατο οποιος την ξερει με το χερι στη καρδια κανεις δεν την εχει για κερατο.Δεν ειναι τετοιος τυπος.
Απ την αλλη ομως δεν κοβω και τον πουτσο μου.Ειναι μονιμα με ενα κινητο στο χερι,τωρα το στοιχημα που παιζει φταιει? η να ψαξω καλυτερα το κεφαλι μου?

Γιατί,ποια δεν είναι με ένα κινητό στο χέρι;
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
939
Like
2.988
Πόντοι
446
δεν εχει παρεες,μια φιλη εχει κ αυτη εχει τα δικα της ζορια κ κανονιζουν μια στο τοσο
μονο για δουλεια παει πλεον

Εσείς πως τα πάτε;; Την πηδάς καθόλου;; Τσακώνεστε; Έχετε βουλιάξει στην ρουτίνα;
 

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
115
Πόντοι
0
Εσείς πως τα πάτε;; Την πηδάς καθόλου;; Τσακώνεστε; Έχετε βουλιάξει στην ρουτίνα;
μια φορα τη βδομαδα αντρουκλα μου,στη καλυτερη δυο.
και κλασσικα οταν παω να την αγγιξω λιγο ξερεις τα γνωστα ασε με,δε μ αρεσουν τα φιλια,να της πιανω τον λοκο κτλπ
με πολυ μπινελικι(εννοειται οχι στο σεξ) μεσοβδομαδα
ο κλασσικος καλος γαμος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί,ποια δεν είναι με ένα κινητό στο χέρι;
οχι κ ετσι ρε αντρουκλα,αυτη ερχεται απο δουλεια και δυο ωρες που βλεπει το παιδι ειναι μεσα στο καναπε με το κινητο να το αφηνει μονο με χειρουργιο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
339
Like
582
Πόντοι
81
οχι κ ετσι ρε αντρουκλα,αυτη ερχεται απο δουλεια και δυο ωρες που βλεπει το παιδι ειναι μεσα στο καναπε με το κινητο να το αφηνει μονο με χειρουργιο
ετσι οπως καθεται να το αρπαξεις απο τα χερια να δεις τι βλεπει ? αυτο το εχεις κανει ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
Μην παντρευτείτε νέοι.
Μην παντρευτείτε νέα.
Μην παντρευτείτε γυναίκα εξυπνότερη και ισχυρότερη από εσάς.

Και μάλλον θα γλιτώσετε το κέρατο.
Για αυτό πολλοί παντρεύονται μπαζολες και μιζεριαζουν μαζί τους ...
Κάποια άσχημη μπορεί να έχει κύκλο μέσα στην τοπική κοινωνία...για αυτό μια άσχημη μπορεί να είναι ισχυρή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom