Νέα

Άγρια δολοφονία οπαδού του Ερυθρού Αστέρα στην Κωνσταντινούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
οι τουρκοι δεν το βλεπουνε ιδεολογικα τυπε,μονο πολιτικα και θρησκευτικα..
...Καμποσοι οπαδοι της Μπεσικτας ειναι αντιμετωποι με ισοβια για την συμμετοχη τους στις αντικαθεστωτικες διαδηλωσεις του νεοισλαμιστη χαλιφη ερντογαν....ισοβια..πες μας τωρα εσυ μαν τα δικα σου...
 

Επισκέπτης
ειναι <μαυροκοκκινα> παιδια τυπε για αυτο. ;)
Αντε ρε τυπε το καταλαβες :grin: τεσπα εγω τους οπαδους της φενερ εκτος απο καλους κατοσταριδες  :2funny: θα τους θυμαμαι για παντα, για το κολπο που με μαθανε για να περναω πυρσους στα γηπεδα, το εφαρμοσα με απολυτη επιτυχια στον τελικο στο οακα.  :grin:
 

Επισκέπτης
...Καμποσοι οπαδοι της Μπεσικτας ειναι αντιμετωποι με ισοβια για την συμμετοχη τους στις αντικαθεστωτικες διαδηλωσεις του νεοισλαμιστη χαλιφη ερντογαν....ισοβια..πες μας τωρα εσυ μαν τα δικα σου...
Γιατι πας μακρια και δεν λες τα δικα μας του φασιστα πιτσαδορου και της νεοναζιστικηςασυνομιας που εχει στην μπουκα το μισο συνδεσμιακο κινημα μας και πολους απο αυτους τους εχει υπο επιτιρηση και συνεχει παρουσια στα α/τ της περιοχης τους. :S
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τραγική είδηση... κρίμα για τον τύπο που κατέληξε ετσι...
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
Γιατι πας μακρια και δεν λες τα δικα μας του φασιστα πιτσαδορου και της νεοναζιστικηςασυνομιας που εχει στην μπουκα το μισο συνδεσμιακο κινημα μας και πολους απο αυτους τους εχει υπο επιτιρηση και συνεχει παρουσια στα α/τ της περιοχης τους. :S
...εγω ενα θα πω σε οσους εχουν κοντη μνημη...πολυ πριν αποφασισει η συγκυβερνηση πιτσα να μαζεψει τα αμολητα θρασυδειλα ερπετα που κανακευε με τους διαφορους μπαλτακους ,φαγανε πολυ γερα σουτια απο τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ....Ακομα θυμαμαι τα φασιστομουτρα κλεισμενους μεσα στα γραφεια να φωναζουν τους μπατσους για να τους γλυτωσουν ....το γεγονος και μονο ,οτι καμια πορδη δεν κυκλοφορουσε με τα σιχαμενα ναζιστικα συμβολα πανω σε μπλουζες η τατου σε κοινη θεα στην πολη μου αρκει...στον αντιποδα τα ερπετα εχουν βρει φιλοξενο περιβαλλον μεσα στην θυρα 7...αλλωστε ειναι πολυ προσφατη και η τιμωρια απο την ουεφα...
 

Επισκέπτης

10351916_668675439913121_2372447703812522756_n.jpg
:grin:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Ρε Μποκα 90 χρονια εχουν περασει απο τοτε που σε υποδεχθηκαν ασχημα οι παππουδες μου οι Πελοποννησιοι και οι υπολοιποι Ελληνες απο τη λεγομενη παλαια Ελλαδα;Το ξερω οτι κακως σε τραμπουκισαν,αλλα ξεπερασε το επιτελους μπας και βρει ηρεμια το ταραγμενο σου μυαλο.Αντι να ευχεσαι να απελευθερωθει η Κωνσταντινουπολη μπας και ξαναπας στην εδρα σου.Αμα δεις εσυ τον Καφετζοπουλο,τον Οικουμενικο Πατριαρχη Βαρθολομαιο και αλλους Πολιτες και μικρασιατες Τουρκους θα τους πεις;Δες και κανενα ντοκιμαντερ της ΕΤ 3 που δειχνει Ελληνες να πηγαινουν στις απεναντι πατριδες,στα χωρια και στα σπιτια τους  και να συγκινουνται.Διαβασε και κανενα βιβλιο,δε θα παθεις τιποτα.Οχι ολο ΠΑΟΚ και ουγκ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Boca Juniors σάλτα και γαμήσου μαλακισμένο trol.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Boca Juniors σάλτα και γαμήσου μαλακισμένο trol.
23 χρονων παιδι ειναι ρε....του την λεω που του την λεω συνεχεια εγω μην τον κανετε ετσι,θα αυτοκτονησει και θα το χετε τυψεις
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
ΝΑ σου πω κατι μωρη αδερφη ,επειδη εγραψες για παντελονια....ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ, ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΠΟΡΝΗ, ΣΙΓΗΣ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ(που το παληκαρι πηγε 100% τσαμπα και βερεσε)...ΠΟΣΑ ΜΩΡΗ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΜΠΙΝΕ ΓΑΜΙΩΛΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ????.....ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ ,ΠΑΛΙΟΜΟΥΝΟΠΑΝΟ,διακοπηκε το ελλ.πρωκταθλημα οταν καψατε την καφετερια παικτη του ΠΑΟΚ με την μανα του μεσα και υπαλληλους που γλυτωσαν κατα τυχη????...ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΕΦΑΓΕ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟ....ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΞΕΚΩΛΙΑΡΗ...
εχεις χαζεψει απο το κομπλεξ και παραληρεις...εγω προσωπικα γαμαω και σενα και οτι αγαπας οποτε οπου και αν θες...παρακατω οχι προσωπικα...
ο παοκ ξεχειλιζει απο κομπλεξ...και οι οπαδοι του ακομα παραπανω...
καμμια σχεση αυτα που ειπες με αυτο που ειπα εγω...
μιλας για διακοπες η μη που αν ειναι δυνατον να ηθελε ο ολυμπιακος να διακοπει το πρωταθλημα για να παει χωρις ματς στην μαδριτη  :jerking:
εισαι κομπλεξικος μαλακας παοκτσης και αυτο δεν αλλαζει...
δεν εχεις αρχιδια να παραδεχτεις απλα οτι η αποφαση αυτη ειναι καθαρα απο κομπλεξ κατωτεροτητας απεναντι στον θρυλο...
δεν θα παθαινανε τιποτα μωρη αδερφη που πας να το δικαιολογησεις κιλοας οτι ''θα μπλεκανε''
αιντε αδερφουλες που φορατε και πανταλονια...
που ειναι ρε τα αρχιδια σου να πεις οτι ναι ητανε κομπλεξ; ενας συνδεσμος σας δεν θυμαμαι ποιος ,μαγκια του το ειπε...εσυ σαν κλασσικος κομπλεξικο παοκτσακι κατσε και καλψε και δικαιολογα...
και ξαναλεω ...προσωπικα παιρνεις φορα και μου κλανεις τα τεραστια αρχιδια αδερφαρα  ;)
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
εχεις χαζεψει απο το κομπλεξ και παραληρεις...εγω προσωπικα γαμαω και σενα και οτι αγαπας οποτε οπου και αν θες...παρακατω οχι προσωπικα...
ο παοκ ξεχειλιζει απο κομπλεξ...και οι οπαδοι του ακομα παραπανω...
καμμια σχεση αυτα που ειπες με αυτο που ειπα εγω...
μιλας για διακοπες η μη που αν ειναι δυνατον να ηθελε ο ολυμπιακος να διακοπει το πρωταθλημα για να παει χωρις ματς στην μαδριτη  :jerking:
εισαι κομπλεξικος μαλακας παοκτσης και αυτο δεν αλλαζει...
δεν εχεις αρχιδια να παραδεχτεις απλα οτι η αποφαση αυτη ειναι καθαρα απο κομπλεξ κατωτεροτητας απεναντι στον θρυλο...
δεν θα παθαινανε τιποτα μωρη αδερφη που πας να το δικαιολογησεις κιλοας οτι ''θα μπλεκανε''
αιντε αδερφουλες που φορατε και πανταλονια...
που ειναι ρε τα αρχιδια σου να πεις οτι ναι ητανε κομπλεξ; ενας συνδεσμος σας δεν θυμαμαι ποιος ,μαγκια του το ειπε...εσυ σαν κλασσικος κομπλεξικο παοκτσακι κατσε και καλψε και δικαιολογα...
και ξαναλεω ...προσωπικα παιρνεις φορα και μου κλανεις τα τεραστια αρχιδια αδερφαρα  ;)
...ΕΤΣΙ για να το ξερεις παλιοπουστα...προβλημα με γαυρους δεν ειχα ουτε θα εχω ποτε....εχω απειρους φιλους....Πολλες φορες με εχεις γυρισει τα μυαλα με αυτα που γραφεις γιατι εισαι σιχαμενη ψυχη με πολλα ψυχολογικα προβληματα,ανηθικος και πουστοκαριωλης,αλλα αποφευγω να χασω την ψυχραιμια μου...εσενα ομως και κατι τραβελια σαν τα μουτρα σου ,να κανεις το σταυρο σου να μην τα φερει η τυχη κα βρεθουμε σε καμια "εκδρομη" ,σε κανα στενο, κοντα....ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ-ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ,ΤΟΣΟ παλιοΜΑΛΑΚΑ ,ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.....και οχι γιατι εισαι γαυρος,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΝΕΣ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παιδια μην βριζετε
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
...ΕΤΣΙ για να το ξερεις παλιοπουστα...προβλημα με γαυρους δεν ειχα ουτε θα εχω ποτε....εχω απειρους φιλους....Πολλες φορες με εχεις γυρισει τα μυαλα με αυτα που γραφεις γιατι εισαι σιχαμενη ψυχη με πολλα ψυχολογικα προβληματα,ανηθικος και πουστοκαριωλης,αλλα αποφευγω να χασω την ψυχραιμια μου...εσενα ομως και κατι τραβελια σαν τα μουτρα σου ,να κανεις το σταυρο σου να μην τα φερει η τυχη κα βρεθουμε σε καμια "εκδρομη" ,σε κανα στενο, κοντα....ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ-ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ,ΤΟΣΟ παλιοΜΑΛΑΚΑ ,ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.....και οχι γιατι εισαι γαυρος,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΝΕΣ.
εισαι κομπλεξικος μαλακας παοκτσης υποστηριζεις κομπλεξικια ομαδα και ειτε τυχαια ειτε επιτηδες με δεις θα κανεις τσισακια...
αυτα...
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ-ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ,ΤΟΣΟ παλιοΜΑΛΑΚΑ ,ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.....και οχι γιατι εισαι γαυρος,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΝΕΣ.
Άντε ρε παιδιά να πέσει και καμιά φάπα να ανάψουν τα αίματα
ΞΥΛΟ-ΞΥΛΟ  :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
...ΕΤΣΙ για να το ξερεις παλιοπουστα...προβλημα με γαυρους δεν ειχα ουτε θα εχω ποτε....εχω απειρους φιλους....Πολλες φορες με εχεις γυρισει τα μυαλα με αυτα που γραφεις γιατι εισαι σιχαμενη ψυχη με πολλα ψυχολογικα προβληματα,ανηθικος και πουστοκαριωλης,αλλα αποφευγω να χασω την ψυχραιμια μου...εσενα ομως και κατι τραβελια σαν τα μουτρα σου ,να κανεις το σταυρο σου να μην τα φερει η τυχη κα βρεθουμε σε καμια "εκδρομη" ,σε κανα στενο, κοντα....ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ-ΘΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ,ΤΟΣΟ παλιοΜΑΛΑΚΑ ,ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.....και οχι γιατι εισαι γαυρος,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΝΕΣ.
λες να με γαμησει γκομενα με φουστανια που φοβαται να παραδεχτει οτι η ομαδα του απο κομπλεξ και μονο δεν τηρησε ενος λεπτου σιγη;
παλιαδερφη που θα μας δικαιολογησεις οτι φοβηθηκε μην μπλεξουν κιολας...
λουγκρα...θες να με κανεις και καλα ....πως μωρη;με το στριγκακι η χωρις;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
Ρε Μποκα 90 χρονια εχουν περασει απο τοτε που σε υποδεχθηκαν ασχημα οι παππουδες μου οι Πελοποννησιοι και οι υπολοιποι Ελληνες απο τη λεγομενη παλαια Ελλαδα;Το ξερω οτι κακως σε τραμπουκισαν,αλλα ξεπερασε το επιτελους μπας και βρει ηρεμια το ταραγμενο σου μυαλο.Αντι να ευχεσαι να απελευθερωθει η Κωνσταντινουπολη μπας και ξαναπας στην εδρα σου.Αμα δεις εσυ τον Καφετζοπουλο,τον Οικουμενικο Πατριαρχη Βαρθολομαιο και αλλους Πολιτες και μικρασιατες Τουρκους θα τους πεις;Δες και κανενα ντοκιμαντερ της ΕΤ 3 που δειχνει Ελληνες να πηγαινουν στις απεναντι πατριδες,στα χωρια και στα σπιτια τους  και να συγκινουνται.Διαβασε και κανενα βιβλιο,δε θα παθεις τιποτα.Οχι ολο ΠΑΟΚ και ουγκ.
...Νταξει ρε κουκι,ο μποκας ειναι με το ζορι 17-18 και φανερα τρολαρει...οταν δηλαδη φωναζετε ολη η εξεδρα "τουρκοι τουρκοι" ολα καλα? ...εσυ τι ειναι αυτα που γραφεις νυχτιατικα...τι απελευθερωση της πολης λαλεις??εσυ δεν τρολαρεις????θα παμε εκει πως δηλαδη? με ντου? με το καλο? θα τους αμολησουμε τον λακη τον τουρκοαφαγο? για γραψε λεπτομερειες πως θα γινει να μας κανουν χωρο 70εκατομυρια τουρκοι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom