Νέα

Αγορά τηλεφ. νούμερου κινητου από Πακισταν!Που,πως ,πόσο ,κίνδυνοι-πλεονεκτηματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα haistas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
Κάρτα που βγάζω κανονικά στο όνομά μου,
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ;;;

Σε πληροφορίες πχ ;;

εγω εχω δυο νουμερα, και απο πακιστανο και δηλωμενο κανονικα, το δηλωμενο το εκανα και απορρητο και δε φαινεται στους καταλογους.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Με το νούμερό σου μπορεί να σε βρει πληκτρολογώντας τον αριθμό εδώ.
ως ιδιώτης ή επαγγελματίας.

Πρέπει να το δηλώσεις μη ανακοινώσιμο κατά την ενεργοποίηση του
και δεν θα ανακοινώνεται.


Φυσικά μπορούν να το ανακοινώσουν με εντολή εισαγγελέα αλλά πρέπει να έχεις κάνει έγκλημα ας πουμε.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Με το νούμερό σου μπορεί να σε βρει.
Πρέπει να το δηλώσεις μη ανακοινώσιμο κατά την ενεργοποίηση του
και δεν θα ανακοινώνεται.

Έχω 3 κινητά κανονικά με συμβόλαιο , που τα ξέρουν όλοι
και με παίρνουν και οι πελάτες μου.


Αν ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ , υπάρχει περίπτωση αν κάποιος με ψάξει σε πληροφορίες
να το το δώσουν ;;;;;;;
Το να είναι μη ανακοινώσιμο , χρεώνει παραπάνω ;;;


ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ, ούτε θα το βάλω σε κάρτες , ταμπέλες κτλ .....


Και φυσικά δεν θα κάνω ... εγκλημα ...
για να δωθεί εισαγγελική εντολή .........
ούτε με ενδιαφέρει αν το ψάξει η ΚΥΠ ή η CIA ....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
Αν ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ , υπάρχει περίπτωση αν κάποιος με ψάξει σε πληροφορίες
να το το δώσουν ;;;;;;;
Το να είναι μη ανακοινώσιμο , χρεώνει παραπάνω ;;;

επικοινωνεις με τον παροχο σου και σου κανει το δηλωμενο νουμερο σου απορρητο σε 48 ωρες, δε σε χρεωνουν τιποτα.
δε θα σε βρισκουν σε καταλογους ουτε στον Λιανο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
η μονη διαφορα με νουμερο απο πακιστανο ειναι οτι σε περιπτωση εγκληματος οι αρχες με μια αρση τηλεφωνικου απορρητου θα φτασουν σε εσενα κανονικοτατα εξω απο την πορτα σου, ενω με το πακιστανικο δε θα σε βρουν ποτε, θα βρουν τον πακιστανο ...
 
OP
OP
H

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Έχω 3 κινητά κανονικά με συμβόλαιο , που τα ξέρουν όλοι
και με παίρνουν και οι πελάτες μου.


Αν ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ , υπάρχει περίπτωση αν κάποιος με ψάξει σε πληροφορίες
να το το δώσουν ;;;;;;;
Το να είναι μη ανακοινώσιμο , χρεώνει παραπάνω ;;;


ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ, ούτε θα το βάλω σε κάρτες , ταμπέλες κτλ .....


Και φυσικά δεν θα κάνω ... εγκλημα ...
για να δωθεί εισαγγελική εντολή .........
ούτε με ενδιαφέρει αν το ψάξει η ΚΥΠ ή η CIA ....
ρε τυπε ΝΟΜΟΤΥΠΑ δεν μπορει κανεις να βρει το τηλ σου η το αναποδο δλδ απο το τηλ σου , οτι ανηκει σε σενα.ειναι προσωπικα δεδομενα και εχεις εσυ την ευχερεια να τα δηλωσεις ωστε να εχει προσβαση ο καθενας η οχι (πχ αν εισαι επαγγελματιας θελεις ολοι να μπορουν να σε βρουν)
Απο την αλλη ,ΟΛΟΙ νομιζω εχουμε καποιον καπου που να μπορει να μας πει το τηλεφωνο του καθενα , η το αντιστροφο (δλδ το τηλεφωνο που ανηκει) , μη νομοτυπα. Γκε γκε?
 

Bourboulas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0


Τα τηλ μας γενικά σταθερά ή μη καλό ειναι να ζητάμε με μια αίτηση τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών της εκάστοτε εταιρίας να μην υπάρχει στους τηλεφωνικούς καταλόγους .
Ετσι δεν θα υπάρχει σε λίστες απο εταιρίες που έχουν τηλ καταλόγους  προς εξυπηρέτηση του κοινού .

Όσο αφορά τα τηλ τα χρησιμοποιημένα εαν απλά το πάρεις μαζί με το κουτάκι του λογικά  και σε πολυ μεγάλο ποσοστο δεν εχει παίξει το τηλ απλά εχει ενεργοποιηθεί .
Γιατι εχει ενεργοποιηθεί τώρα Γιατι απλά όλα μα όλα τα τηλ αυτά  ειναι απο της εταιρίες που δίνουν  δωρεάν στους σταθμούς αλλα ζητάνε τα στοιχεία σου για να το ενεργοποιήσουν και να στο δώσουν .

Καλό ειναι πάντος να μην μπλέκουμε σε τέτοια κόλπα Γιατι 1% αυτο το τηλ  εχει εμπλακεί σε κατι που απασχολεί τις Υπηρεσίες και παρακολουθούν της κινήσεις του το μόνο σίγουρο ειναι οτι θα βρεθεί και άντε να αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας .

Άρα για εμενα όχι ειδικά τώρα που η εποχή μας εχει γεμίσει θηρία .
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
η μονη διαφορα με νουμερο απο πακιστανο ειναι οτι σε περιπτωση εγκληματος οι αρχες με μια αρση τηλεφωνικου απορρητου θα φτασουν σε εσενα κανονικοτατα εξω απο την πορτα σου, ενω με το πακιστανικο δε θα σε βρουν ποτε, θα βρουν τον πακιστανο ...

krima ρε τα πακιστανακια
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
καμια σχεση , αλλα δεν γουσταρω να εχουν τα στοιχεια μου αν δεν θελω εγω να τα δωσω. πχ πολλοι μπορουν απο εναν αριθμο κινητου να βρουνε τα παντα. ε εγω δεν γουσταρω ! αν δεν εχω χεσμενη την φωλια μου, γιατι να βρω μπελα δεν καταλαβα το σκεπτικο. η κατοχη ενος νουμερου δεν νομιζω να μπορει να σε οδηγησει στα κρατητηρια.μπορει να σε μπλεξει ισως ομως με χρονοβορα τραβηγματα. για αυτο ανοιξα το θεμα. να ανταλαξουμε αποψεις ιδεες

Αμα είσαι καλό και φρόνιμο παιδί δεν θάχεις προβλήματα.

Δεν έμαθες τι έπαθε ο κακομοίρης ο άτυχος ο ρομά που έκλεψε κινητό από γιαγιά σε νεκροταφείο?
Η γιαγιά ήταν η μαμά Τσίπρα
Δύο ώρες μετά, στρατός, αεροπορία, ναυτικό, αντιτρομοκρατική, η σάρα η μάρα και το κακό συναπάντημα μπουκάραν σπίτι του.    :cheesy:

Αν έχεις τύχη διάβαινε..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
Οπότε εγώ έχω βγάλει κανονικά δηλωμένη καινούρια κάρτα με στοιχεία την οποία έχω ΜΟΝΟ για τηλέφωνα σε κορίτσια του χώρου και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.


καλα με δηλωμενο νουμερο και να το δινεις και σε κορασιδες δεν το λες και "με το κεφαλι μου ησυχο"
αμα γαμας ακαποτα ευκολα σου χτυπαει μια μερα την πορτα κορασιδα με την κοιλια τουρλα να ζηταει το μπαμπα του μωρου...
 

Don Aristippo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
8.960
Like
12
Πόντοι
66
τυπε οταν βιασα τη Νικολ στο Κων 166 της εδωσα το τηλ μου, λες να τρεχει στα δικαστηρια κανας πακιστανος σημερα ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Την γάμησα κι εγώ, βάναυσα, εμπνευσμένος από την κριτική σου, αλλά δεν της έδωσα τηλέφωνο...  :cheesy:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
Την γάμησα κι εγώ, βάναυσα, εμπνευσμένος από την κριτική σου, αλλά δεν της έδωσα τηλέφωνο...  :cheesy:

καλα της εκανες....

εγω της το εδωσα γιατι ειχα δει σε ειδησεις οτι πολλες βιασμενες ερωτευονται τους βιαστες τους, να μην ψαχνει να με βρει η κακομοιρα  :tooth:, μετα σκεφτηκα οτι της εδωσα το πακιστανικο...  :dunno: :dunno:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αμα είσαι καλό και φρόνιμο παιδί δεν θάχεις προβλήματα.

Δεν έμαθες τι έπαθε ο κακομοίρης ο άτυχος ο ρομά που έκλεψε κινητό από γιαγιά σε νεκροταφείο?
Η γιαγιά ήταν η μαμά Τσίπρα
Δύο ώρες μετά, στρατός, αεροπορία, ναυτικό, αντιτρομοκρατική, η σάρα η μάρα και το κακό συναπάντημα μπουκάραν σπίτι του.    :cheesy:

Αν έχεις τύχη διάβαινε..
Για τις αρχές δεν υπάρχει θέμα σε εντοπίζουν με ακρίβεια μέτρου αν είσαι παραβατικός και το τηλέφωνο ας είναι σε ότι όνομα θέλει. 
 

Don Aristippo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
8.960
Like
12
Πόντοι
66
καλα της εκανες....

εγω της το εδωσα γιατι ειχα δει σε ειδησεις οτι πολλες βιασμενες ερωτευονται τους βιαστες τους, να μην ψαχνει να με βρει η κακομοιρα, μετα σκεφτηκα οτι της εδωσα το πακιστανικο...  :dunno: :dunno:

Βεβαίως, καλά της έκανα! Πού θα πάει; Θα το στρώσουμε το κορίτσι. Σου έκανε κι εσένα τσαλιμάκια να μην τη χύσεις μέσα, φοβούμενη μήπως και σπάσει το προφυλακτικό; Εγώ την αγνόησα και έχυσα όσο πιο βαθιά μπορούσα...  :grin:

Να δούμε πού θα καταλήξει η συζήτηση με το πακιστανικό νούμερο, να το εξετάσουμε κι εμείς, προσωπικά, για λόγους ευρύτερης ανωνυμίας. Υπάρχει τρόπος να διαπιστώσουμε ευθύς αμέσως αν έχουν γίνει κλήσεις από τον συγκεκριμένο αριθμό;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
k o baggelas o marinakis pakistaniko noumero eixe k katharise  :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom