Νέα

Αγορά smart tv

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
373
Πόντοι
21
Μην παρεις smart tv.

Το πιθανοτερο ειναι να σου σπασουν τα παπαρια με το αργο λειτουργικο τους κλπ. Εκτος αν τα σκασεις χοντρα και παρεις καποια καλη, αλλα και παλι.

Παρε μια καλη "απλη" 40-50αρα και παρε και ενα media player οπως το roku η καποιο minix να το συνδεσεις να εισαι αρχοντας.

ποσο δικιο εχεις ...

παρε μια απλη 40 (αν εχεις λεφτα παρε 50")
τα λεφτα που σου περισσευουν να τα παρεις ηχοσυστημα 5.1 (παλι αν εχεις money παρε 7.1 με ψαγμένα ηχεια - ενισχυτη)

συνδεσε τον υπολογιστη... (τον παλιο σου υπολογιστη - το λαπτοπ που δεν λειτουργει η οθονη - κατι τελως παντων.)
Αγορασε ασυρματο mouse-keyboard ...

η εμπειρια κινηματογραφου που θα εχεις θα είναι απιστευτη
καλη η εικονα αλλα το κερασακι είναι στον ηχο!

Ασε που οποτε γουστάρεις θα ακους και κανα τραγουδακι ;)
 

rolexakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
97
Like
2
Πόντοι
0
Samsung ή LG. Κάνε ένα search στο skroutz, δες τα μεγάλα καταστήματα (Κωτσόβολο και MediaMarkt) και θα βρεις καλές τηλεοράσεις. Στο avsite.gr ή το avclub.gr θα διαβάσεις και reviews (περισσότερο για Σάμυ, που τις προμοτάρουν ΠΟΛΥ και ΠΟΛΛΟΙ).
Μόνο τηλεοράσεις προμοταρουν; δε νομίζω....
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Εγω πάντως με μια Samsung των 1700 Ευρώ είμαι πολύ δυσαρεστημένος καθώς η οθόνη μετά από 2 χρόνια έχει πολλές αλιώσεις, πιο μαύρα σημεία, κλπ. Προβλήματα είχα και με Samsung monitor αλλά και aircondition του χιλιάρικου το οποίο έκαψε πλακέτα 3 φορές στα 2 χρόνια οπότε η αξιοπιστία της για μένα είναι μηδενική
Προτείνω LG.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Μην παρεις smart tv.

Το πιθανοτερο ειναι να σου σπασουν τα παπαρια με το αργο λειτουργικο τους κλπ. Εκτος αν τα σκασεις χοντρα και παρεις καποια καλη, αλλα και παλι.

Παρε μια καλη "απλη" 40-50αρα και παρε και ενα media player οπως το roku η καποιο minix να το συνδεσεις να εισαι αρχοντας.

Το media player εχει λογισμικό πχ android για να σερφάρω και να κατεβάζω εφαρμογές στην τηλεόραση ;0
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
Εδω και 4 χρονια εχω μια LG plasma 50αρα, απιστευτη εικονα, καμια σχεση η εικονα της plasma με τις led
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Ευτυχώς που δεν εχουν φορτιστή οι τηλεοράσεις της Samsung γιατι μπορει να έσκαγε καμία smart tv στο σαλόνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom