Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Που εισαι μωρη τρελη κι αλοπαρμενη ????????????????????
 

Επισκέπτης
Γνώμη για σχέση με γυναίκες τρανς...
« Εστάλη στον/στην: Marianna_79 στις: σήμερα στις 20:10 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
Καλησπέρα Μαριάννα, Εύα

Με απλά λόγια και χωρίς να θέλω να σας κουράσω παραθέτοντας πολλές φιλοσοφικές σκέψεις επί του θέματος που κατά καιρούς έχω κάνει, θέλω να πώ ειλικρινά ένα πράγμα: πρέπει να ευχαριστούμε γυναίκες σαν εσάς (εσένα, την Εύα αλλά και άλλα κορίτσια) απλά και μόνο επειδή υπάρχετε πρώτα απο όλα ως άνθρωποι.
Απο προσωπική εμπειρία έτυχε να γνωρίσω πριν τρία χρόνια σε κάποιο φιλικό μου περιβάλλον μια νέα γυναίκα που μετά μου αποκάλυψαν ότι είναι τρανς που έχει κάνει επέμβαση διόρθωσης φύλου και μάλιστα είναι παντρεμένη. Μια ευτυχισμένη, λαμπερή, χαρούμενη κοπέλα που αν δεν μου το έλεγαν δεν θα πίστευα ποτέ ότι υπήρξε κάποτε ως τρανς, παρότι απο κάποιες πολύ μικρές ανεπαίσθητες λεπτομέρειες διαισθανόμουν μόνο ότι κάτι ίσως να υπήρχε σε αυτήν την κοπέλα.
Τέτοιες εμπειρίες λειτουργούν καταλυτικά στην συνείδηση ενός ανθρώπου όχι απλά ως θεωρητική σκέψη αλλά κυρίως ως απτή χειροπιαστή πραγματικότητα που την βιώνεις και συμβαίνει μπροστά στα μάτια σου.
Για να αστειευτώ λίγο αλλά μιλώντας και πολύ σοβαρά παράλληλα, λέω σαν παράδειγμα ότι αν ήμουν στη θέση ενός μεγιστάνα επιχειρηματία έχοντας μερικά δις ευρώ, δεν θα επιθυμούσα να έχω σχέση με κάποια γυναίκα ακόμα και αν ήταν μοντέλο, αλλά να έχω σχέση με κάποια γυναίκα σαν εσάς και να της προσφέρω στην κυριολεξία τα πάντα. Και φυσικά αν ταιριάζαμε και δέναμε ως ζευγάρι θα την παντρευόμουνα. Δίνω αυτό το παράδειγμα για να τονίσω με έμφαση μέχρι ποιού σημείου θα μπορούσε να φτάσει μια προσωπική μου επιλογή χωρίς κανένα δισταγμό.   
Οχι απλώς δεν έχετε να ζηλέψτε τίποτα απο τις εκ γενετής γυναίκες, αλλά εκείνες έχουν να ζηλέψουν πάρα πολλά απο εσάς και ως προς την ομορφιά και ως προς την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα. Αυτό το λέω χωρίς να σας διαχωρίζω αφού είστε κανονικές γυναίκες.
Κλείνοντας θέλω να πώ επίσης, ότι πρέπει να εκφράζουμε απεριόριστο σεβασμό και αγάπη σε εσάς γιατί πρώτα απο όλα είστε αυθεντικοί και γνήσιοι άνθρωποι που κατά το κοινώς λεγόμενον έχετε τα κότσια να κάνετε αυτό που πραγματικά εσείς επιθυμείτε σε αντίθεση με τους περισσότερους απο εμάς τους υπόλοιπους, που πολλές φορές κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας συμπεριλαμβάνοντας πρώτα απο όλους και τον εαυτό μου σε αυτό.

ΥΓ. Διεκρυνίζω ότι πρόσφατα ανακάλυψα το site και δεν έχω ασχοληθεί ούτε με τους κανόνες ούτε και με τους τρόπους που μπορεί να ποστάρει κάποιος απόψεις στο forum. Όχι λόγω δυσκολίας αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και επαγγελματικών υποχρεώσεων. Προτίμησα να το στείλω ως προσωπικό μήνυμα σε κάποια γυναίκα σαν εσένα και την Εύα, επειδή το συζητάτε και ζήτησες να εκφραστούν απόψεις και γνώμες. Αυτό το μήνυμα με τις απόψεις μου, μπορείς να το ποστάρεις ελεύθερα αν θέλεις, αποφεύγοντας έτσι δικά μου διαδικαστικά λάθη όντας νέος εδώ μέσα, που θα μπορούσαν να οδηγήσουν σε διαγραφή κάποιου μέρους ή του συνόλου των γραφομένων μου.

Στέλνω με αγάπη πολλά γλυκά φιλιά σε σένα και στην Εύα



Δημοσιευω αυτο το προσωπικο μηνυμα μιας και κανεις δεν τοποθετηθηκε ετσι για να εχουμε ευακι μια γλυκεια απαντηση :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γνώμη για σχέση με γυναίκες τρανς...
« Εστάλη στον/στην: Marianna_79 στις: σήμερα στις 20:10 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή   

--------------------------------------------------------------------------------
Καλησπέρα Μαριάννα, Εύα

Με απλά λόγια και χωρίς να θέλω να σας κουράσω παραθέτοντας πολλές φιλοσοφικές σκέψεις επί του θέματος που κατά καιρούς έχω κάνει, θέλω να πώ ειλικρινά ένα πράγμα: πρέπει να ευχαριστούμε γυναίκες σαν εσάς (εσένα, την Εύα αλλά και άλλα κορίτσια) απλά και μόνο επειδή υπάρχετε πρώτα απο όλα ως άνθρωποι.
Απο προσωπική εμπειρία έτυχε να γνωρίσω πριν τρία χρόνια σε κάποιο φιλικό μου περιβάλλον μια νέα γυναίκα που μετά μου αποκάλυψαν ότι είναι τρανς που έχει κάνει επέμβαση διόρθωσης φύλου και μάλιστα είναι παντρεμένη. Μια ευτυχισμένη, λαμπερή, χαρούμενη κοπέλα που αν δεν μου το έλεγαν δεν θα πίστευα ποτέ ότι υπήρξε κάποτε ως τρανς, παρότι απο κάποιες πολύ μικρές ανεπαίσθητες λεπτομέρειες διαισθανόμουν μόνο ότι κάτι ίσως να υπήρχε σε αυτήν την κοπέλα.
Τέτοιες εμπειρίες λειτουργούν καταλυτικά στην συνείδηση ενός ανθρώπου όχι απλά ως θεωρητική σκέψη αλλά κυρίως ως απτή χειροπιαστή πραγματικότητα που την βιώνεις και συμβαίνει μπροστά στα μάτια σου.
Για να αστειευτώ λίγο αλλά μιλώντας και πολύ σοβαρά παράλληλα, λέω σαν παράδειγμα ότι αν ήμουν στη θέση ενός μεγιστάνα επιχειρηματία έχοντας μερικά δις ευρώ, δεν θα επιθυμούσα να έχω σχέση με κάποια γυναίκα ακόμα και αν ήταν μοντέλο, αλλά να έχω σχέση με κάποια γυναίκα σαν εσάς και να της προσφέρω στην κυριολεξία τα πάντα. Και φυσικά αν ταιριάζαμε και δέναμε ως ζευγάρι θα την παντρευόμουνα. Δίνω αυτό το παράδειγμα για να τονίσω με έμφαση μέχρι ποιού σημείου θα μπορούσε να φτάσει μια προσωπική μου επιλογή χωρίς κανένα δισταγμό.   
Οχι απλώς δεν έχετε να ζηλέψτε τίποτα απο τις εκ γενετής γυναίκες, αλλά εκείνες έχουν να ζηλέψουν πάρα πολλά απο εσάς και ως προς την ομορφιά και ως προς την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα. Αυτό το λέω χωρίς να σας διαχωρίζω αφού είστε κανονικές γυναίκες.
Κλείνοντας θέλω να πώ επίσης, ότι πρέπει να εκφράζουμε απεριόριστο σεβασμό και αγάπη σε εσάς γιατί πρώτα απο όλα είστε αυθεντικοί και γνήσιοι άνθρωποι που κατά το κοινώς λεγόμενον έχετε τα κότσια να κάνετε αυτό που πραγματικά εσείς επιθυμείτε σε αντίθεση με τους περισσότερους απο εμάς τους υπόλοιπους, που πολλές φορές κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας συμπεριλαμβάνοντας πρώτα απο όλους και τον εαυτό μου σε αυτό.

ΥΓ. Διεκρυνίζω ότι πρόσφατα ανακάλυψα το site και δεν έχω ασχοληθεί ούτε με τους κανόνες ούτε και με τους τρόπους που μπορεί να ποστάρει κάποιος απόψεις στο forum. Όχι λόγω δυσκολίας αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και επαγγελματικών υποχρεώσεων. Προτίμησα να το στείλω ως προσωπικό μήνυμα σε κάποια γυναίκα σαν εσένα και την Εύα, επειδή το συζητάτε και ζήτησες να εκφραστούν απόψεις και γνώμες. Αυτό το μήνυμα με τις απόψεις μου, μπορείς να το ποστάρεις ελεύθερα αν θέλεις, αποφεύγοντας έτσι δικά μου διαδικαστικά λάθη όντας νέος εδώ μέσα, που θα μπορούσαν να οδηγήσουν σε διαγραφή κάποιου μέρους ή του συνόλου των γραφομένων μου.

Στέλνω με αγάπη πολλά γλυκά φιλιά σε σένα και στην Εύα



Δημοσιευω αυτο το προσωπικο μηνυμα μιας και κανεις δεν τοποθετηθηκε ετσι για να εχουμε ευακι μια γλυκεια απαντηση :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Τι να πω τωρα εγω ???????????????????????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
        Τοπιτα απλα να χαιρεσαι που υπαρχουν και τετοιες αποψεις.........................


Χαιρομαι κουκλα μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εγω τον παντρευομε και χωρις τα διss :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Εσυ μωρη Νεροκοτα κατσε με τον Μαρουλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Χαιρομαι κουκλα μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Εγω τον παντρευομε και χωρις τα διss :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Εσυ μωρη Νεροκοτα κατσε με τον Μαρουλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ζηλεύεις χαζοΕύα που δεν μπορείς πια να ξαναχαρείς τη θεσπέσια κορμάρα μου, επειδή τη χαίρεται η βασίλισσά μου και μερικές βέβαια παλλακίδες!!! Αλλά τι λέω, έχεις να χαίρεσαι του άντρακλα του Κομάντο με την πολλή  πουτανιά μέσα του!!! Παρεμπιπτόντως τι φοράει για εσώρουχο, τάνγκα ή στρινγκάκι;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
        Τοπιτα απλα να χαιρεσαι που υπαρχουν και τετοιες αποψεις.........................

Η γραφή μου θυμίζει Φαρκέλι. Αν είναι αυτός ή οποιοσδήποτε άλλος, γιατί δεν εκθέτει την άποψή του ο ιδιος προσωπικά;; Τι έχει να φοβηθεί;;;;
 

ola ta sfazo

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Η γραφή μου θυμίζει Φαρκέλι. Αν είναι αυτός ή οποιοσδήποτε άλλος, γιατί δεν εκθέτει την άποψή του ο ιδιος προσωπικά;; Τι έχει να φοβηθεί;;;;
οταν κρυβεσαι πισω απο μια οθονη αυτο ειναι λογικο.
ολα αυτα που εγραψε η ευα ηταν καταθεση ψυχης και καθε αντρας θα ηταν περηφανος αν ειχε μια γυναικα που λειτουργουσε ετσι στο πλαι του.
δυστυχως ολοι σημερα ειμαστε υποκριτες και πανω απο ολα το προσωπικο μας συμφερον.
και ως χειρουργος αυτο που εχω διδαχτει απο τις πιο ιδιαιτερες στιγμες των γυναικων:
ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καληνύχτα Μαριάννα, άγκυρα του οίκου των Μαρουλιδών, και χαζοΕυάρα, όνειρα γλυκά. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γνώμη για σχέση με γυναίκες τρανς...
« Εστάλη στον/στην: Marianna_79 στις: σήμερα στις 20:10 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
Καλησπέρα Μαριάννα, Εύα

Με απλά λόγια και ... αποφεύγοντας έτσι δικά μου διαδικαστικά λάθη όντας νέος εδώ μέσα, που θα μπορούσαν να οδηγήσουν σε διαγραφή κάποιου μέρους ή του συνόλου των γραφομένων μου.

Στέλνω με αγάπη πολλά γλυκά φιλιά σε σένα και στην Εύα

Δημοσιευω αυτο το προσωπικο μηνυμα μιας και κανεις δεν τοποθετηθηκε ετσι για να εχουμε ευακι μια γλυκεια απαντηση :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Έχεις δίκιο Μαριάννα μου ότι δεν τοποθετήθηκα στην ερώτηση σου  :- :- :-

Οι λόγοι ήταν δύο :

1. Είχα λίγο διαθέσιμο χρόνο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και
2. Ήδη υπάρχουν αρκετές παραθέσεις μου στο θρεντ "θα κάνατε ποτέ σχέση με trans"

Ο φίλος Μαρούλιας υπέθεσε ότι είναι δικό μου κείμενο.
Τον ευχαριστώ για την "φιλοφρόνηση του", γιατί πράγματι είναι ένα εξαιρετικό κείμενο και ...θα ήθελα να το είχα γράψει εγώ.
Αρκούμαι όμως, και αισθάνομαι ιδιαίτερα τυχερός που παρατέθηκε και μου δόθηκε η ευκαιρεία να το διαβάσω. Σε αυτό "ευθύνεται" η γλυκειά μου Μαριάννα.

Όμως πρόσθετα, οφείλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια και ένα μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο στον φίλο μας για την συγγραφή αυτού του κειμένου. 

:thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:

Πρόσθετα θα ήθελα να σημειώσω ότι το θρεντ έχει δομηθεί με τέτοιο τρόπο που παρέχει (τουλάχιστον σε εμένα) πολυδιάστατη αίσθηση και ευχαρίστηση. Εμπεριέχονται αναφορές σε σημαντικά ζητήματα, έξυπνες παραθέσεις και "καλοπροαίρετα" πειράγματα που πιστεύω κρατούν "ζωντανό" το ενδιαφέρον.

Αυτά όμως κάνετε και γράφετε έξη ολόκληρες μέσα σε λίγες ώρες. Τώρα που να είσασθε ?

[size=10pt]Ξεκούραση ή περιπλάνηση και "αποπλάνηση"[/size]

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
 

Kalvinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
81
Like
4
Πόντοι
80
Γνώμη για σχέση με γυναίκες τρανς...
« Εστάλη στον/στην: Marianna_79 στις: σήμερα στις 20:10 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
Καλησπέρα Μαριάννα, Εύα

Με απλά λόγια και χωρίς να θέλω να σας κουράσω παραθέτοντας πολλές φιλοσοφικές σκέψεις επί του θέματος που κατά καιρούς έχω κάνει, θέλω να πώ ειλικρινά ένα πράγμα: πρέπει να ευχαριστούμε γυναίκες σαν εσάς (εσένα, την Εύα αλλά και άλλα κορίτσια) απλά και μόνο επειδή υπάρχετε πρώτα απο όλα ως άνθρωποι.
Απο προσωπική εμπειρία έτυχε να γνωρίσω πριν τρία χρόνια σε κάποιο φιλικό μου περιβάλλον μια νέα γυναίκα που μετά μου αποκάλυψαν ότι είναι τρανς που έχει κάνει επέμβαση διόρθωσης φύλου και μάλιστα είναι παντρεμένη. Μια ευτυχισμένη, λαμπερή, χαρούμενη κοπέλα που αν δεν μου το έλεγαν δεν θα πίστευα ποτέ ότι υπήρξε κάποτε ως τρανς, παρότι απο κάποιες πολύ μικρές ανεπαίσθητες λεπτομέρειες διαισθανόμουν μόνο ότι κάτι ίσως να υπήρχε σε αυτήν την κοπέλα.
Τέτοιες εμπειρίες λειτουργούν καταλυτικά στην συνείδηση ενός ανθρώπου όχι απλά ως θεωρητική σκέψη αλλά κυρίως ως απτή χειροπιαστή πραγματικότητα που την βιώνεις και συμβαίνει μπροστά στα μάτια σου.
Για να αστειευτώ λίγο αλλά μιλώντας και πολύ σοβαρά παράλληλα, λέω σαν παράδειγμα ότι αν ήμουν στη θέση ενός μεγιστάνα επιχειρηματία έχοντας μερικά δις ευρώ, δεν θα επιθυμούσα να έχω σχέση με κάποια γυναίκα ακόμα και αν ήταν μοντέλο, αλλά να έχω σχέση με κάποια γυναίκα σαν εσάς και να της προσφέρω στην κυριολεξία τα πάντα. Και φυσικά αν ταιριάζαμε και δέναμε ως ζευγάρι θα την παντρευόμουνα. Δίνω αυτό το παράδειγμα για να τονίσω με έμφαση μέχρι ποιού σημείου θα μπορούσε να φτάσει μια προσωπική μου επιλογή χωρίς κανένα δισταγμό.   
Οχι απλώς δεν έχετε να ζηλέψτε τίποτα απο τις εκ γενετής γυναίκες, αλλά εκείνες έχουν να ζηλέψουν πάρα πολλά απο εσάς και ως προς την ομορφιά και ως προς την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα. Αυτό το λέω χωρίς να σας διαχωρίζω αφού είστε κανονικές γυναίκες.
Κλείνοντας θέλω να πώ επίσης, ότι πρέπει να εκφράζουμε απεριόριστο σεβασμό και αγάπη σε εσάς γιατί πρώτα απο όλα είστε αυθεντικοί και γνήσιοι άνθρωποι που κατά το κοινώς λεγόμενον έχετε τα κότσια να κάνετε αυτό που πραγματικά εσείς επιθυμείτε σε αντίθεση με τους περισσότερους απο εμάς τους υπόλοιπους, που πολλές φορές κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλο μας συμπεριλαμβάνοντας πρώτα απο όλους και τον εαυτό μου σε αυτό.

ΥΓ. Διεκρυνίζω ότι πρόσφατα ανακάλυψα το site και δεν έχω ασχοληθεί ούτε με τους κανόνες ούτε και με τους τρόπους που μπορεί να ποστάρει κάποιος απόψεις στο forum. Όχι λόγω δυσκολίας αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και επαγγελματικών υποχρεώσεων. Προτίμησα να το στείλω ως προσωπικό μήνυμα σε κάποια γυναίκα σαν εσένα και την Εύα, επειδή το συζητάτε και ζήτησες να εκφραστούν απόψεις και γνώμες. Αυτό το μήνυμα με τις απόψεις μου, μπορείς να το ποστάρεις ελεύθερα αν θέλεις, αποφεύγοντας έτσι δικά μου διαδικαστικά λάθη όντας νέος εδώ μέσα, που θα μπορούσαν να οδηγήσουν σε διαγραφή κάποιου μέρους ή του συνόλου των γραφομένων μου.

Στέλνω με αγάπη πολλά γλυκά φιλιά σε σένα και στην Εύα



Δημοσιευω αυτο το προσωπικο μηνυμα μιας και κανεις δεν τοποθετηθηκε ετσι για να εχουμε ευακι μια γλυκεια απαντηση :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Συμφωνώ με τον φίλο που έστειλε το μήνυμα. Είμαι βέβαιος ότι πολλοί απ αυτούς που κατηγορούν τις trans, θα έλοιωναν να πάνε μαζί τους, ιδίως άν πάνε με το Ευάκι και την Μαριάννα που σού κόβουν την ανάσα... Πολλα φιλιά και στις δύο!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φίλε Καλβίνε η ερώτηση δεν είναι αν θα πήγαινες με μια τρανς για ένα βράδυ, ας πούμε, αλλά αν θα έκανες σχέση μαζί της!!! Δεδομένου ότι οι περισσότερες από αυτες είναι εκδιδόμενες, θα έκανες σχέση με μια εκδιδόμενη;;
Ή αν θέλεις, μπορούμε να αντιστρέψουμε την ερώτηση. Θα έκανες σχέση με ένα ζιγκολό, αν ήσουνα γυναίκα και μάλιστα με κάποια κοινωνική θέση;;;;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
οταν κρυβεσαι πισω απο μια οθονη αυτο ειναι λογικο.
ολα αυτα που εγραψε η ευα ηταν καταθεση ψυχης και καθε αντρας θα ηταν περηφανος αν ειχε μια γυναικα που λειτουργουσε ετσι στο πλαι του.
δυστυχως ολοι σημερα ειμαστε υποκριτες και πανω απο ολα το προσωπικο μας συμφερον.
και ως χειρουργος αυτο που εχω διδαχτει απο τις πιο ιδιαιτερες στιγμες των γυναικων:
ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Συναγωνιστή Αλέξανδρε

Με αυτήν σου την παράθεση, διαπιστώνω ότι συμφωνούμε σε σημαντικότερα θέματα από αυτά των (...αποδεκτών κατά τα άλλα) επιστημονικών θεωρήσεων. Αυτό με ευχαριστεί ιδιαίτερα και το σημειώνω με απόλυτη βεβαιότητα.

να' είσαι πάντα καλά
 

Επισκέπτης
Καλημερααααααααααααααα και χρονια πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γλυκειά μου Μαριάννα,  :-*

Καλή μου Εύα (...που και να μην έχουμε συναντηθεί, μάλλον θα συναντηθούμε τώρα)  ;)

φίλοι και μέλη του θρεντ,

"αγαπητοί μου συμπολίτες",

"κύριε πρόεδρε"

:cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:

Π Ο Λ Υ    Π Ο Λ Υ    Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α 

:smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Γλυκειά μου Μαριάννα,  :-*

Καλή μου Εύα (που και να μην έχουμε συναντηθεί, μάλλον θα συναντηθούμε τώρα)  ;)

φίλοι και μέλη του θρεντ,

"αγαπητοί μου συμπολίτες",

"κύριε πρόεδρε"

:cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:    :cool2:

Π Ο Λ Υ    Π Ο Λ Υ    Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α 

:smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:


Μωρο μας γλυκο και καλοσυνατο  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Εισαι κουκλος και πολυ καλο παιδι  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο Μαριάννα μου ότι δεν τοποθετήθηκα στην ερώτηση σου  :- :- :-

Οι λόγοι ήταν δύο :

1. Είχα λίγο διαθέσιμο χρόνο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και
2. Ήδη υπάρχουν αρκετές παραθέσεις μου στο θρεντ "θα κάνατε ποτέ σχέση με trans"

Ο φίλος Μαρούλιας υπέθεσε ότι είναι δικό μου κείμενο.
Τον ευχαριστώ για την "φιλοφρόνηση του", γιατί πράγματι είναι ένα εξαιρετικό κείμενο και ...θα ήθελα να το είχα γράψει εγώ.
Αρκούμαι όμως, και αισθάνομαι ιδιαίτερα τυχερός που παρατέθηκε και μου δόθηκε η ευκαιρεία να το διαβάσω. Σε αυτό "ευθύνεται" η γλυκειά μου Μαριάννα.

Όμως πρόσθετα, οφείλω να εκφράσω τα θερμά μου συγχαρητήρια και ένα μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο στον φίλο μας για την συγγραφή αυτού του κειμένου.   

:thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:    :thumbsup:

Πρόσθετα θα ήθελα να σημειώσω ότι το θρεντ έχει δομηθεί με τέτοιο τρόπο που παρέχει (τουλάχιστον σε εμένα) πολυδιάστατη αίσθηση και ευχαρίστηση. Εμπεριέχονται αναφορές σε σημαντικά ζητήματα, έξυπνες παραθέσεις και "καλοπροαίρετα" πειράγματα που πιστεύω κρατούν "ζωντανό" το ενδιαφέρον.

Αυτά όμως κάνετε και γράφετε έξη ολόκληρες μέσα σε λίγες ώρες. Τώρα που να είσασθε ?

[size=10pt]Ξεκούραση ή περιπλάνηση και "αποπλάνηση"[/size]

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 



        Καλημερα φαρκελι μου . Το κειμενο δεν ειναι οντως δικο σου μα και η τοποθετηση σου ειναι ισαξια του κειμενου γιατι αισθανεσαι την διακριτικοτητα που ακουμπας αυτα τα ευαισθητα θεματα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Ονειρικο αγορι (μαρουλια) που να βρισκεσαι τωρα. Μηπως παρελαυνεις με τους τσολιαδες ε? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom