Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ο χιστις εχωντας πολυ μεγαλη εμπειρια αν ελενα λετε αυτη την ξανθια με τις μποτες πανω απο το γονατο που βγαινει τοτε ειναι 1000% γυναικα.
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ο χιστις εχωντας πολυ μεγαλη εμπειρια αν ελενα λετε αυτη την ξανθια με τις μποτες πανω απο το γονατο που βγαινει τοτε ειναι 1000% γυναικα.
Xistis βλέπεις μπάλα! Τώρα επειδή τη θυμήθηκα και  :jerking:, ξέρει κανείς που μπορώ να τη βρώ?? Εχει εξαφανιστεί από το μαγαζί εδώ και καναδύο εβδομάδες. Που είναι η γυναικάρα μου, το τρελό κοκκινομάλλικο μωρό μου??
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
η οδος αγκυρας ειναι ο δρομος των εκπληξεων........τραβεστι τσατσες και μπαζα εναλλασονται
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ποιός μπορεί να μας πει για τις αλλαγές που έχουν γίνει; Από ότι γνωρίζω οι παλιές γνώριμες έχουν
φύγει.
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ποιός μπορεί να μας πει για τις αλλαγές που έχουν γίνει; Από ότι γνωρίζω οι παλιές γνώριμες έχουν
φύγει.
Πέρασα σήμερα το απόγευμα και έμαθα(ήταν ένα τραβελομπάζο :headbang:εκεί). Η Ελενα θα είναι εκεί αύριο το Σάββατο και τη Κυριακή απόγευμα. Ελειπε στη Γερμανία. Καλά μου  :knockinb: :knockinb:!!! Θα της φάω το σκορπιό στο κώλο πρώτα. Αντε, έχω πολύ καιρό να ξαναγ@@@@ω κοκκινομάλα ντίβα. Τι παιδί...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ποιό είναι το τραβελομπάζο; Ποιά είναι στην πρωινή βάρδια;
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ποιό είναι το τραβελομπάζο; Ποιά είναι στην πρωινή βάρδια;
το απόγευμα ήταν το μπάζο, μια Ευα/ευη κάτι τέτοιο. Το πρωί δεν ξέρω, δεν  μπορώ, δουλεύω :headbang: :headbang: :headbang:Κλείνω τον υπολογιστή τώρα και πηγαίνω στο τρελλό kinky κοκκινομάλικο με το τατού. Θα γίνει  :humpleg: πάνω στις μπότες τις...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σήμερα το πρωί γύρω στις 2 το μεσημέρι ήταν η (ο) Μαριάννα (-ος). 
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω πάει πάνω απο 5-6 φορές για να πετύχω την Έλενα, και τελικά πετυχαίνω μόνο την Εύα (και μια φορά την Μαριάννα)... πότε είναι αυτή η κοπέλα εκεί? Ξέρουμε μέρες και ώρες???
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχω πάει πάνω απο 5-6 φορές για να πετύχω την Έλενα, και τελικά πετυχαίνω μόνο την Εύα (και μια φορά την Μαριάννα)... πότε είναι αυτή η κοπέλα εκεί? Ξέρουμε μέρες και ώρες???
Από ότι έμαθα το Σάββατο που την βρήκα  :dancing:θα είναι εκεί Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή , σίγουρα απόγευμα, μπορεί και πρωινά. Την λατρεύω αυτή τη γυναίκα...
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Από ότι έμαθα το Σάββατο που την βρήκα  :dancing:θα είναι εκεί Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή , σίγουρα απόγευμα, μπορεί και πρωινά. Την λατρεύω αυτή τη γυναίκα...

Λοιπον αγαπητε μου poweryoga η Ελενα ειναι εδω στο Αγκυρας Παρασκευη,Σαββατο, και Κυριακη ολη μερα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  και να εισαι καλα για τα ωραια σου λογια μωρο μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον αγαπητε μου poweryoga η  μαλλον ΛΕΩΝΙΔΑ  Η Ελενα ειναι εδω στο Αγκυρας Παρασκευη,Σαββατο, και Κυριακη ολη μερα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  και να εισαι καλα για τα ωραια σου λογια μωρο μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Αγαπητε ΛΕΩΝΙΔΑ Η ΦΡΑΣΗΣ περι Μπαζων και τοιαυτα ανηκουν σε αλλες γκομενες γιατη εκττως απο αυτην που ξερεις εδω και οι υπολοιπες που δουλευουμαι ειναι ολαις ΑΣΤΕΡΙΑ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Κ Α Τ Α Λ Α Β Ε Σ ??????????????????

ΧΕΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι λόγω (δικαιολογημένης) αγανάκτησης. Οι δυο που έχω δει είναι πραγματικά εντυπωσιακές. ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Είναι λόγω (δικαιολογημένης) αγανάκτησης. Οι δυο που έχω δει είναι πραγματικά εντυπωσιακές. ;) ;) ;) ;)


ναι αλλα να σου πω κ κατι...η ευα εκτιθεται οταν δινει τετοιες απαντησεις ασχετος εαν  ο αλλος λεει μαλακιες επιβαρυνει την θεση της γιατι ο αλλος δεν ξερει τι ειναι...δεν ειναι εγω κ εσυ που δεν μας ξερει κανενας....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η εύα έδοσε μια απάντηση μέσω μιας συνηθισμένης χειρονομίας, που δεν είναι κόσμια, αλλά μην ξεχνάς ότι κάποιος την αποκάλεσε μπάζο. Τώρα γιατί να επιβαρύνει τη θέση της, δεν το αντιλαμβάνομαι. Μήπως δικάζεται;
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε ΛΕΩΝΙΔΑ Η ΦΡΑΣΗΣ περι Μπαζων και τοιαυτα ανηκουν σε αλλες γκομενες γιατη εκττως απο αυτην που ξερεις εδω και οι υπολοιπες που δουλευουμαι ειναι ολαις ΑΣΤΕΡΙΑ ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Κ Α Τ Α Λ Α Β Ε Σ ??????????????????

ΧΕΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
Αγαπητή ΕVA TRANS. Βασικά, καταλαβαίνω ότι είσαι trans, αν σε ενοχλεί το μπάζο με συγχωρείς αλλά εδώ είμαστε ΚΑΙ για να λέμε την γνώμη μας. Δηλαδή, και ο φίλος frapes λέει και αυτός μαλακίες στην κριτική του????

Το ΛΕΩΝΙΔΑ που αναφέρεις δεν το καταλαβαίνω μιας και το μικρό μου όνομα είναι Μιχάλης και οι φίλοι μου με φωνάζουν michelino! Με π.μ. θα μπορούσα να σου πω και περισσότερα. Οσο για τη ΜΑΡΙΑΝΑ(???????????????), αν και δεν την ξέρω επίσης χαιρετίσματα...Τι να πω!

Τέλος για την χειρονομία σου, αν σε πείραξε τόσο πολύ η κριτική μου την κρατάω για εμένα, ελπίζω κάποιος να πει κάτι αντίθετο από αυτό που είπα εγώ αλλιώς μάλλον είπα την αλήθεια. Για αυτό που έκανες, ο καθένας πουλάει ότι έχει λένε στο χωριό μου...Τι να σου πω κοπέλα μου...
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η εύα έδοσε μια απάντηση μέσω μιας συνηθισμένης χειρονομίας, που δεν είναι κόσμια, αλλά μην ξεχνάς ότι κάποιος την αποκάλεσε μπάζο. Τώρα γιατί να επιβαρύνει τη θέση της, δεν το αντιλαμβάνομαι. Μήπως δικάζεται;
Συγνώμη φίλε μου που είπα την γνώμη μου αλλά για εμένα είναι μπάζο. ΄Πόσες φορές έχει γραφτεί η λέξη σε αυτό το forum??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom