Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ωραιο μωρο φρη φαση ορμα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
σε προσπαθεια προσεγκησεις που βρηκε στ βραχια βαιβεα .αναφερω οτυ σε ονλαιν βιντεο που την υδα ειναι πολυ καλητερη απο τ φωτο που εχει εδω τιμες λογικες αλλα δυστυχώς ηθελα ολο τ πακετο και τ αφησα για μια αλλη φωρα ισως ..αξιζει τ κοπο παντως για σας που θελετε ν δοκιμασετε
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.443
Πόντοι
201
σε προσπαθεια προσεγκησεις που βρηκε στ βραχια βαιβεα .αναφερω οτυ σε ονλαιν βιντεο που την υδα ειναι πολυ καλητερη απο τ φωτο που εχει εδω τιμες λογικες αλλα δυστυχώς ηθελα ολο τ πακετο και τ αφησα για μια αλλη φωρα ισως ..αξιζει τ κοπο παντως για σας που θελετε ν δοκιμασετε

"Λογικές" δηλαδή;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
100 μ ειπαι για φουλ προγραμμα για μενα πολλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
καλη επιλογη εντελη τιμια σ ολα της αυρο φευγει !!
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0


Δηλώνει 25cm.... και εργάστηκε στην διάνοιξη της σύραγγας των Τεμπών :-)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lentis1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
24
Πόντοι
0
τ αστερι μας !!!!!
Είμαι νέος στο σάιτ.
Έχω 9 χρόνια ακριβώς να πάω με τρανς.Η Ρία ήταν η προτελευταία εμπειρία μου δύο φορές
Πραγματικά είναι απίστευτο ότι δεν γεννήθηκε γυναίκα.
Σε όλα της φοβερη.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Like
102
Πόντοι
1
Ξέρουμε τι παίζει με τη Βαλέριαννα?? Έχει σταματήσει;
 

mikele7413

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2016
Μηνύματα
480
Κριτικές
2
Like
401
Πόντοι
21
Ψάχνω vers με καλή συμμετοχή.
Προτάσεις παρακαλώ;
 

Lentis1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
24
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι απέγινε η Χαρά από adoos κλπ;

1434825729804.jpg
Ηθελα να την παρω πριν καμια 9ετια και βλεπω πως δεν εχει αλλαξει καποιες φωτο απο τοτε
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
158
Like
376
Πόντοι
21
Αφηνω αυτο εδω. Κλαψτε με την ανεση σας συναγωνιστες :priest:
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Καλησπέρα για μια Στέλλα παθητική και μελαχρινή ξέρουμε κάτι ?
 

Lentis1

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
28
Like
24
Πόντοι
0
την ειχα παρει κ αυτη στ πρωτα της βηματα ...τ νεα ηταν ασχημα καποια στυγμη αν αντρεξεις στ φορουμ πολλες σεληδες πισο θ καταλαβεις!!!!!!!!
Eψαξα πισω οπως λες αλλα δεν βρηκα τι εγινε.
Αν θες πες μου τι..
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
10
Like
5.429
Πόντοι
2.816
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
Τύπε νομίζω τα κουκις αφορούν τη δική σου συσκευή..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για γνώστες ή και τυχόν παθόντες
Πολλές φορές μπαίνω από τη δουλειά στο bourdela.com και καταλήγω στα γνωστά site αγγελιών για κορίτσια ή τρανς (ελληνικά και ξένα). Όπως πολλοί φαντάζομαι.
Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει φόβος από τα cookies (ή πως στον πούτσο λέγονται), να αρχίσει να πετάει τρανς ή αγγελίες από τρανς σε όλους τους υπολογιστές του γραφείου σαν διαφήμιση καθώς όλα περνάνε από κεντρικό server; Πως όταν βλέπεις ένα παπούτσι σε κάποιο αθλητικό site, και μετά στο πετάει συνεχώς σε οποιοδήποτε site αν μπεις. Κάτι τέτοιο.
Δε ξέρω, πάντα το είχα φόβο, παρόλο που επιλέγω μόνο τα απαραίτητα cookies, δε μπορώ να το εμπιστευτώ στο 100%. Ειδικά σε τέτοιο λεπτό θέμα.
Ας απαντήσει όποιος γνωρίζει, νομίζω δεν θα απασχολεί μόνο εμένα αυτό.
Τι ακριβώς δουλειά κάνεις? Αν είσαι στο δημόσιο (εκτός ελαχίστων περιπτώσεων....),μην φοβάσαι.Ασε που μπορεί να σε βοηθήσει και στην εξέλιξη σου,αφού το δημόσιο,είναι στο μεγαλύτερο μέρος του,μπουρδέλο.Αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα,να ξέρεις οτι καταγράφεται (στον server με ειδική εφαρμογή),το που μπαίνει ο κάθε εργαζόμενος (τυπικά παράνομο,αλλά στα αρχίδια τους).Οπότε δεν ξέρω αν θα βγει κάτι στους άλλους υπολογιστές,αλλα οι εργοδότες σου ξέρουν ότι είσαι bourdeliaris.....
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Τύπε νομίζω τα κουκις αφορούν τη δική σου συσκευή..

Χωρίς να είμαι ειδικός, έχει τύχει να βλέπω ένα ξενοδοχείο στο booking για παράδειγμα από τον δικό μου υπολογιστή, και να βλέπω το ίδιο ξενοδοχείο να το πετάει σαν διαφήμιση σε άλλο υπολογιστή του γραφείου την ίδια μέρα. Οπότε κάπως όλα αυτά επικοινωνούν μεταξύ τους. Μέσω ip ή όπως λέγεται τέλος πάντων
Τι ακριβώς δουλειά κάνεις? Αν είσαι στο δημόσιο (εκτός ελαχίστων περιπτώσεων....),μην φοβάσαι.Ασε που μπορεί να σε βοηθήσει και στην εξέλιξη σου,αφού το δημόσιο,είναι στο μεγαλύτερο μέρος του,μπουρδέλο.Αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα,να ξέρεις οτι καταγράφεται (στον server με ειδική εφαρμογή),το που μπαίνει ο κάθε εργαζόμενος (τυπικά παράνομο,αλλά στα αρχίδια τους).Οπότε δεν ξέρω αν θα βγει κάτι στους άλλους υπολογιστές,αλλα οι εργοδότες σου ξέρουν ότι είσαι bourdeliaris.....

Δεν είμαι στο δημόσιο (καλά θα ήταν). Σε ιδιωτικό τομέα δουλεύω και μπαίνω υποτίθεται με "ανώνυμη περιήγηση". Κάπου το είχα διαβάσει αυτό που λες, ότι δε προστατεύει η "ανώνυμη περιήγηση" και μπορεί κάποιος που θέλει να ασχοληθεί να βρει που είχες μπει κτλ. Αλλά δε νομίζω εδώ να ασχοληθεί κάποιος με κάτι τέτοιο. περισσότερο με απασχολεί το να μη τους πετάνε σαν διαφημίσεις παπάρια τρανς μπροστά τους. :2funny:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
10
Like
5.429
Πόντοι
2.816
Χωρίς να είμαι ειδικός, έχει τύχει να βλέπω ένα ξενοδοχείο στο booking για παράδειγμα από τον δικό μου υπολογιστή, και να βλέπω το ίδιο ξενοδοχείο να το πετάει σαν διαφήμιση σε άλλο υπολογιστή του γραφείου την ίδια μέρα. Οπότε κάπως όλα αυτά επικοινωνούν μεταξύ τους. Μέσω ip ή όπως λέγεται τέλος πάντων


Δεν είμαι στο δημόσιο (καλά θα ήταν). Σε ιδιωτικό τομέα δουλεύω και μπαίνω υποτίθεται με "ανώνυμη περιήγηση". Κάπου το είχα διαβάσει αυτό που λες, ότι δε προστατεύει η "ανώνυμη περιήγηση" και μπορεί κάποιος που θέλει να ασχοληθεί να βρει που είχες μπει κτλ. Αλλά δε νομίζω εδώ να ασχοληθεί κάποιος με κάτι τέτοιο. περισσότερο με απασχολεί το να μη τους πετάνε σαν διαφημίσεις παπάρια τρανς μπροστά τους. :2funny:
Τύπε ίσως ήταν στοχευμένη διαφήμιση του ξενοδοχείου να εμφανιστεί σε όλους σε κάποια περιοχή..
Τα κουκις μαζεύουν πληροφορίες από τη συσκευή σου που σου αρέσει να μπαίνεις και σου πετάνε αντίστοιχα.. πιστεύω δεν θα έχουν τέτοιες διαφημίσεις οι άλλοι..


...


Εντάξει δεν έγινε και τίποτα τύπε που θα δουν κ καμία ψωλή.. άμα δεν μπαίνει στον πάτο τους τι να τους πειράξει;;
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δεν είμαι στο δημόσιο (καλά θα ήταν). Σε ιδιωτικό τομέα δουλεύω και μπαίνω υποτίθεται με "ανώνυμη περιήγηση". Κάπου το είχα διαβάσει αυτό που λες, ότι δε προστατεύει η "ανώνυμη περιήγηση" και μπορεί κάποιος που θέλει να ασχοληθεί να βρει που είχες μπει κτλ. Αλλά δε νομίζω εδώ να ασχοληθεί κάποιος με κάτι τέτοιο. περισσότερο με απασχολεί το να μη τους πετάνε σαν διαφημίσεις παπάρια τρανς μπροστά τους. :2funny:
Αυτό που έγραψα, το γνωρίζω από πρώτο χέρι. Πριν από 15 χρόνια, εργαζόμουν σε ιδιωτική εταιρεία (δεν έχει σημασία να πω τομέα), αλλά ήταν κάτι σχετικά μικρό (με περίπου 30 υπολογιστές). Ο τεχνικός που έκανε συντήρηση στον server και στους υπολογιστές, μου είχε πει, κάποια χρόνια μετά που τον είχα συναντήσει τυχαία και είχε διακόψει την συνεργασία με την εταιρεία, ότι είχε εγκαταστήσει λογισμικό, που κατέγραφε που μπαίνει ο κάθε χρήστης και για πόση ώρα. Αυτό που τους απασχολούσε βέβαια, ήταν το πόση ώρα χαζεύει κάποιος και όχι το που.Από την άλλη όμως ήταν τελείως διαφορετικό ,να βλέπεις κάποιον να μπαίνει σε αθλητική ιστοσελίδα, από το να μπαίνει σε σελίδες γνωριμιών ή τσοντάδικα (και ειδικά αν ήταν παντρεμένος).Απλά τότε δεν υπήρχε η σχετική νομοθεσία,οπότε γινόταν ότι ηθελε ο εργοδότης. Κάπου αλλού είχαν εγκαταστήσει το πρόγραμμα,που ο άλλος μπορεί να δει τι βλέπεις στην οθόνη σου και τι ακριβώς κάνεις.Ειχαν γίνει πολλές απολύσεις έτσι και για αυτό τελικά βγήκαν οι σχετικοί νόμοι,μετά από δίκες για ξαφνικές απολύσεις,μειωμένες αποζημιώσεις κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom