Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
γκομεναρα, και γαμαει καταπληκτικα
Θυμάμαι είχα πάει πολύ πολύ παλιά. Από τότε έχω διαβάσει θετικά σχόλια. Το αρνητικό είναι ότι ο χώρος της δεν είναι ευκολα προσβάσιμος, νομίζω μένεις προς Ανθούπολη και μακριά απο μέσα σταθερής τροχιάς. Είχα πάει με συγκοινωνία και όταν εφευγα δεινοπάθησα να βρω ταξί - καθώς ήταν μέσα στις ερημιές εκεί. Δεν ξέρω αν ισχύει, επιβεβαιώστε ή διαψεύστε με.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
481
Like
1.755
Πόντοι
201
Θυμάμαι είχα πάει πολύ πολύ παλιά. Από τότε έχω διαβάσει θετικά σχόλια. Το αρνητικό είναι ότι ο χώρος της δεν είναι ευκολα προσβάσιμος, νομίζω μένεις προς Ανθούπολη και μακριά απο μέσα σταθερής τροχιάς. Είχα πάει με συγκοινωνία και όταν εφευγα δεινοπάθησα να βρω ταξί - καθώς ήταν μέσα στις ερημιές εκεί. Δεν ξέρω αν ισχύει, επιβεβαιώστε ή διαψεύστε με.
afroditisupernova στο ινσταγκραμ
δρ ξέρω αν είναι αυτή που λες πάντως στο ινστα λέει πως είναι Γαύδο τώρα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
afroditisupernova στο ινσταγκραμ
δρ ξέρω αν είναι αυτή που λες πάντως στο ινστα λέει πως είναι Γαύδο τώρα
Ωραίος. Σε ευχαριστώ. Ε ναι λογικό. Κάνει διακοπές. Εξαλλου η αγγελία ηταν προ βδομάδας. Θα την έχω κατά νου.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Θυμάμαι είχα πάει πολύ πολύ παλιά. Από τότε έχω διαβάσει θετικά σχόλια. Το αρνητικό είναι ότι ο χώρος της δεν είναι ευκολα προσβάσιμος, νομίζω μένεις προς Ανθούπολη και μακριά απο μέσα σταθερής τροχιάς. Είχα πάει με συγκοινωνία και όταν εφευγα δεινοπάθησα να βρω ταξί - καθώς ήταν μέσα στις ερημιές εκεί. Δεν ξέρω αν ισχύει, επιβεβαιώστε ή διαψεύστε με.
Για τη Μιχαέλα μιλάμε.

Πολύ καλή και σταθερή, το έχω γράψει πολλές φορές. Ο χώρος της δεν είναι τόσο δύσκολα προσβάσιμος, βάλτε στο GPS τη διεύθυνση και σας πάει μια χαρά, από Θηβών είναι εύκολο σχετικά.

Ένας δρόμος είναι δίπλα από τον κεντρικό που ανεβαίνει από το μετρό .
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
481
Like
1.755
Πόντοι
201

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
Θυμάμαι είχα πάει πολύ πολύ παλιά. Από τότε έχω διαβάσει θετικά σχόλια. Το αρνητικό είναι ότι ο χώρος της δεν είναι ευκολα προσβάσιμος, νομίζω μένεις προς Ανθούπολη και μακριά απο μέσα σταθερής τροχιάς. Είχα πάει με συγκοινωνία και όταν εφευγα δεινοπάθησα να βρω ταξί - καθώς ήταν μέσα στις ερημιές εκεί. Δεν ξέρω αν ισχύει, επιβεβαιώστε ή διαψεύστε με.
ισχυει ακομα, οπως τα γραφεις ειναι, αλλα παντα καθαρος ο χωρος της.
τελευταια επισκεψη πριν κανα χρονο, τα αξιζει τα λεφτα της, και απο οτι βλεπω στις φωτο ολο και κατι διορθωνει πανω της... σταθερη αξια σε υπηρεσιες και καλος χαρακτηρας
 

bigman75

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες είμαι 18 και έχω πολύ καυλα με τις τρανς αλλά δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο για τη πρώτη φορά και θέλω να είμαι μόνο ενεργητικός θέλει κάποιος να μου προτείνει κάποια κοπέλα?
 

Trans_Athens

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
46
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες είμαι 18 και έχω πολύ καυλα με τις τρανς αλλά δεν έχω βρει κάτι αξιόλογο για τη πρώτη φορά και θέλω να είμαι μόνο ενεργητικός θέλει κάποιος να μου προτείνει κάποια κοπέλα?
βρες εμένα. Οι μικροί ειναι αδυναμία
 

Trans_Athens

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
46
Πόντοι
0
Παρακαλώ αγάπη μου να είσαι πάντα καλά !!!!!!!!!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είμαι φανατικός τρανσόφιλος !!!
Έχω πολλές εμπειρίες με τράνς !!!
Περιμένουμε φωτογραφίες ή μηνύματα όποτε μπορείς !!!
θα επανέλθω δριμύτερη.
 

Kavlasxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
Η Νανσυ είναι σάικο (στο κρεβάτι) και ψυχούλα μαζί. Μπορεί να μη στο βγάλει με μια φορά αλλά όταν την γνωρίσεις καλύτερα θα καταλάβεις.
Έχουν ξεφύγει στις τιμές και οι εν λόγω κορασίδες??
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
23
Like
676
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους.
Η Αλισα πως είναι από υπηρεσιες γενικά ? Από καθαριότητα?
Ειναι καλή επιλογή για πρωτάρη παθητικό ?
Ευχαριστω
Πολύ καλή και ιδιαίτερα προσεκτική με τους πρωτάρηδες :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: shin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom