Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Προσωπικά μιλώντας πάντως, η πρώτη μου ανάρτηση εδώ μέσα ήταν μια (αποθεωτική) κριτική στη Ζιζέλ. Το ανέφερα κιόλας στο κείμενο. Δεν υπάρχουν πάντα σκοτεινά κίνητρα πίσω από καλές κριτικές, ακόμη και αν είναι το πρώτο που γράφει κάποιος στο σάιτ. Τώρα, εάν μετά την κριτική, αυτός ο κάποιος εξαφανίζεται, σύμφωνοι, συνήθως είναι ύποπτη μια τέτοια συμπεριφορά.
Αναφέρομαι ακριβώς σ' αυτούς. Που κάνουν την εγγραφή, την ίδια ημέρα γράφουν κριτική, και μετά δεν έχουν απολύτως καμία δραστηριότητα. Δεν ξαναμπαίνουν καν στο σάιτ. Γιατί αυτό φαίνεται αν πας στο προφίλ του καθενός (εννοώ πότε μπήκε τελευταία φορά). Και συνήθως αυτό γίνεται αφότου έχει γραφτεί κάποια κακή κριτική.
Αν θες φέρνω συγκεκριμένα παραδείγματα.
Αυτό είναι 100% προμοτοριλίκι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
Φίλε μου @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ,
Σε αρκετά έχεις δίκιο.

Το είχα γράψει κι εγώ παλιότερα και είχα ρωτήσει (αν και εμένα δεν με πολυενδιαφέρουν) γιατί δεν ζητάνε οι ενδιαφερόμενοι να ανοίξουν καρτέλες κριτικής για ελληνίδες τρανς, όπως υπάρχουν για τις αλλοδαπές.
Δεν είμαι τόσο παλιό μέλος όπως εσύ και άλλοι, αν και αρκετά παλιός στο σπορ, το 2019 έκανα εγγραφή, ωστόσο, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι δεν ανοίγουν οι admins μόνοι τους καρτέλες κριτικής. Το ζητάει κάποιος που θέλει ν' ανεβάσει κριτική και οι admins το κάνουν. Προφανώς, δεν το κάνουν, γιατί κάποιοι (οι ενδιαφέρομενοι δλδ που πάνε με ελληνίδες τρανς) δεν το ζητάνε. Εδώ φυσικά υπάρχει ερώτημα. Γιατί δεν το ζητάνε; Εγώ προσωπικά, πολλές φορές έχω ζητήσει να ανοίξει καρτέλα κριτικής από κάποιον admin για κάποια αλλοδαπή τρανς, και αμέσως ανταποκρίθηκαν. Δεν είναι δλδ ότι οι admins "σπρώχνουν" τις αλλοδαπές, αλλά ότι δεν το ζητάει κάποιος. Να στείλει δλδ το προφίλ κάποιας στο kanesex ή αλλού και να το ζητήσει. Ας το ζητήσουν λοιπόν οι ενδιαφερόμενοι. Ή ζήτα το κι εσύ αν θέλεις. Δεν θα σου αρνηθεί κανένας.

Θα μπορούσε, βέβαια, να λυθεί κι αλλιώς αυτό το ζήτημα. Να αναθέσουν οι διαχειριστές του bou, σε κάποιο έμπειρο και παλιό μέλος που μπαίνει στην ενότητα αυτή των τρανς (έστω και υπό δοκιμή) δυνατότητα admin. Οπότε, αυτός να αναλάβει την ενότητα των τρανς αποκλειστικά, να ανοίγει καρτέλες, και επιπλέον να επιβλέπει. Γιατί πέραν αυτού κατά καιρούς εμφανίζονται κάποιοι προμότορες που γράφουν 1 κριτική την ίδια ημέρα της εγγραφής, και μετά εξαφανίζονται. Μπορώ να σου φέρω παραδείγματα τέτοιων κριτικών εδώ μέσα. Αυτό κάνει μπαμ ότι πρόκειται για προμότορα ή νταβά. Όσοι είμαστε έμπειροι το καταλαβαίνουμε και δεν την πατάμε. Υπάρχουν όμως και πιτσιρικάδες ή άπειροι που μέσα στη κάβλα τους την πατάνε και έτσι πετιώνται λεφτά σε φόλες. Έτσι θα μπορούσε να λυθεί και αυτό το θέμα. Και γενικότερα θα κυλούσε πιο εύρυθμα η ενότητα των τρανς. Μία γνώμη λέω...
Συμφωνώ με κάθε λέξη των όσων γράφεις. Προσωπικά είμαι από τους πιο έμπειρους στον χώρο. Με τρανς πάω από το 2004. Μέλος είμαι εδώ από το 2007, άσχετα αν μετά έκλεισα το προφίλ μου και έφτιαξα αυτό. Ξέρω να ξεχωρίζω τους προμότορες. Η τακτική είναι η ίδια με το google. Φαίνονται όσοι θέλουν να θάψουν ή όσοι θέλουν απλά να σπρώξουν. Εδώ υπάρχει μια αμεσοδημοκρατία. Καταλαβαίνουμε τι είναι ο καθένας από αυτα που γράφει. Στις τρανς τα πράγματα είναι περίπλοκα. Μπορεί μία για μένα να είναι ΘΕΑ και για σένα να μην είναι. Υπάρχει η υποκειμενικότητα. Ωστόσο υπάρχουν πράγματα που είτε ΕΙΝΑΙ είτε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. πχ τα οικονομικά ή καθαριότητα ή το σύνολο του συμπεριφορισμου κλπ.

Ναι θα θέλαμε να ανοίγουν κριτικές.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/idiaitero-koritsi-me-peos_i1128616
https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/so-hot-ilektra_i1307058
Μια Βοήθεια παιδιά για τα παραπάνω κορίτσια?
Η πρώτη κάνει και βιντεακια στο τικ τοκ με το όνομα iris matsk
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356


"Μαύρο κόκκορα Brazil" λέει αυτή εδώ... τι λέτε παιδιά; λέτε να αξίζει; χαχαχαχα:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
Μάθημα 1ο προς αρχάριους:

Με τη παραπάνω δημοσίευση θέλω να πω πως αμέσως ξεχωρίζουν οι "περίεργες" αγγελίες. Και να υποθέσω πως κανείς δεν την έχει πάρει αυτην από εδω μέσα - και επειδή οι εποχές δεν είναι για ρίσκα (από πολλές πλευρές) ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΚΥΡΟ σε κάτι τέτοιες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Μάθημα 1ο προς αρχάριους:

Με τη παραπάνω δημοσίευση θέλω να πω πως αμέσως ξεχωρίζουν οι "περίεργες" αγγελίες. Και να υποθέσω πως κανείς δεν την έχει πάρει αυτην από εδω μέσα - και επειδή οι εποχές δεν είναι για ρίσκα (από πολλές πλευρές) ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΚΥΡΟ σε κάτι τέτοιες
καλά αν την ρωτησεις αυτη που πέφτει το Ρίο, κατά πάσα πιθανότητα θα σου πει έξω απ τη Πάτρα
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86
Η πρώτη κάνει και βιντεακια στο τικ τοκ με το όνομα iris matsk
Η πρώτη είναι καλή στο παθητικό, αν θες να πας να τον φας καλύτερα ψάξε αλλου. Αν θες να πηδηξεις θα περάσεις πολύ καλά.
Η δεύτερη είναι κουκουρουκου, μου είχε ζητήσει 150 ευρώ!!! Φυσικά της έριξα άκυρο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σε όλους,
Με αφορμή τα σχόλια των @mudhoney , @Alexis_cool και του πολύπειρου @Glykomoutsounos , θέλω να πω κάτι σχετικά με τις αγγελίες του ιστότοπου kanesex.com κατηγορία Transexual.

Η συντριπτική πλειοψηφία των αγγελιών των τρανσέξουαλ ατόμων «ΜΙΛΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ». Καλώς ή κακώς, με όλα τα συν και τα πλην ζούμε σε μια χώρα που επί της ουσίας είναι ένα μικρό χωριό. Όλοι καταλαβαίνουμε κάθε αγγελία. Ειδικά οι έμπειροι καταλαβαίνουμε σχεδόν σε χρόνο dt. Τέτοιες αγγελίες λοιπόν με το "μαύρο κόκκορα" και "Brazil" κλπ φιλτράρονται πολύ γρήγορα και πετώνται στον κάλαθο των αχρήστων.
Φυσικά υπάρχει και το ενδεχόμενο να πέσουμε και έξω στις προβλέψεις μας, ωστόσο πλέον αυτό σπανίζει. Συνήθως μέσα πέφτουμε.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
έτσι ακριβώς είναι φίλε Μενεδήμο, αλλά βλέπεις η καύλα είναι κακός σύμβουλος κι όλοι την έχουμε πατήσει...
Η κάθε είδους καύλα στη ζωή ήταν και είναι ένας περίεργος "οδηγός" που πρέπει να τον προσέχεις. 'Άλλοτε σε οδηγεί σε εμπειρίες και άλλοτε στα βράχια. Δεν το λέω μόνο για το συγκεκριμένο θέμα μας, το αναφέρω ως ένα γενικό συμπέρασμα ζωής.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Η κάθε είδους καύλα στη ζωή ήταν και είναι ένας περίεργος "οδηγός" που πρέπει να τον προσέχεις. 'Άλλοτε σε οδηγεί σε εμπειρίες και άλλοτε στα βράχια. Δεν το λέω μόνο για το συγκεκριμένο θέμα μας, το αναφέρω ως ένα γενικό συμπέρασμα ζωής.
μου φαινεται παντως ότι ειναι πιο ενδιαφερον να ζεις ετσι, παρα μονο με τη λογικη...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
μου φαινεται παντως ότι ειναι πιο ενδιαφερον να ζεις ετσι, παρα μονο με τη λογικη...

Πρέπει όμως να έχεις και την λογική στο τσαντάκι σου ή έστω σε μια κωλότσεπη, ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να σου χρειαστεί. Το λέω κυρίως για τα μούτρα μου - και όχι, δεν αφορά το πεδίο του σεξ και των μπουρδέλων, αλλά αφορά τον επαγγελματικό τομέα. Χωρίς λογική πχ αποφάσισα πριν δυο χρόνια να την κοπανήσω από μια εργασία οκ για να κάνω ριξιές και παπαριές δικές μου και τώρα χτυπάω τη κεφάλα μου σε κάθε γωνία Γλυκομούτσουνε.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86

Δεν εχω ξαναδεί αγγελία της.
Έχει χώρο στα Εξάρχεια απ ότι μου είπε. Αν εχει κάποιος έμπειρα ας τη μοιραστεί:)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356

Δεν εχω ξαναδεί αγγελία της.
Έχει χώρο στα Εξάρχεια απ ότι μου είπε. Αν εχει κάποιος έμπειρα ας τη μοιραστεί:)
Αυτή καταρχήν δεν μοιάζει με τρανσέξουαλ. Μίλησες μαζί της στο τηλέφωνο; Τι κάνει; Πώς βρέθηκε η αγγελία της εκεί; Μήπως κατά λάθος;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
Μου είπε κανει ενεεγοπαθητικο στα 70 ευρώ. Τωρα τι να σου πω...
Μάλιστα. Και γιατί δεν πήγες φίλε; Απλά ρώτησες να μάθεις να εικάσω. Εξάρχεια θυμάσαι ύψος; Σου είπε;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86
Οχι δε ρώτησα, απλα ήθελα να μάθω καμία πληροφορία. Ίσως κάνω το κασκαντέρ. Θα γράψω εμπειρία αν παω:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom