Νέα

Άγχος στην αρχή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neos20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες θέλω τη βοήθειά σας.
Ειμαι νέος στο άθλημα και έχω κάνει δυο απόπειρες. Την πρώτη φορά πήγα Φυλής και τότε είχ πολύ κόσμο - τεσπα αγχώθηκα και με το ζόρι μου σηκώθηκε άρχισα να γ***ω και μετά από ένα λεπτό άρχισε να μου πέφτει. Το είπα σε ένα φίλο μου και μου είπε ότι το είχε πάθει κι αυτός την πρώτη του φορά. Μου είπε ότι φταίει που ήμουν ψαρωμένος και οτι μάλλον η άλλη ήταν πολύ ανοιχτή. Δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και ξαναπροσπάθησα σε στούντιο πρόσφατα. Εκεί πήγε λίγο καλύτερα μπορώ να πώ. Πιο ήρεμα τα πράγματα. Το πρόβλημα είναι ότιενώ στην πίπα πήγαιναν όλα ωραία, μετά όταν τον έβαλα πάλι μετά από κανα δυο λεπτά -δεν ξέρω τι έγινε΄- ΄ρχισε να μου πέφτει πάλι.Τουλάχιστον τελείωσα γιατι μου ξανάκανε πίπα και ήρέμησα λίγο. Πάντως με απασχολεί το γεγονός ότι δεν την παλεύω πολύ όταν βάζω το γλυκό στο φούρνο. Ρώτησα 1-2 άτομα και λένε ότι δεν είναι τπτ κ ότι απλά αγχώνομαι υπερβολικά. Εσείς σαν πιο έμπειροι τι λέτε είναι τπτ αησυχητικό (όταν τον παίζω δεν έχω κανένα πρόβλημα)μήπως απλά έχω συνηθίσει τη χούφτα? και θέλει λίγο υπομονή? Ευχαριστώ μάγκες!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ειχες κανει σεξ πριν ασχοληθεις με τον αγοραιο ερωτα?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Ρώτησα 1-2 άτομα και λένε ότι δεν είναι τπτ κ ότι απλά αγχώνομαι υπερβολικά.

δεν έχω να πω τόποτε άλλο...
κι εγώ την 1η φορά στο μπουρδέλο δεν έχυσα και δε μου σηκώθηκε όσο έπρεπε!! Μην ανυσηχείς, ξαναπροσπάθησε ;)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μάλλον τον έχεις κάνεις σφεντόνα στο χερογλύκανο  :jerking:  οπότε ζορίζεσαι όταν έχεις μπροστά σου το real thing.
Δεν τρέχει τπτ , αγχωμένος είσαι , θα σου περάσει.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Λοιπόν μάγκες θέλω τη βοήθειά σας.
Ειμαι νέος στο άθλημα και έχω κάνει δυο απόπειρες. Την πρώτη φορά πήγα Φυλής και τότε είχ πολύ κόσμο - τεσπα αγχώθηκα και με το ζόρι μου σηκώθηκε άρχισα να γ***ω και μετά από ένα λεπτό άρχισε να μου πέφτει. Το είπα σε ένα φίλο μου και μου είπε ότι το είχε πάθει κι αυτός την πρώτη του φορά. Μου είπε ότι φταίει που ήμουν ψαρωμένος και οτι μάλλον η άλλη ήταν πολύ ανοιχτή. Δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και ξαναπροσπάθησα σε στούντιο πρόσφατα. Εκεί πήγε λίγο καλύτερα μπορώ να πώ. Πιο ήρεμα τα πράγματα. Το πρόβλημα είναι ότιενώ στην πίπα πήγαιναν όλα ωραία, μετά όταν τον έβαλα πάλι μετά από κανα δυο λεπτά -δεν ξέρω τι έγινε΄- ΄ρχισε να μου πέφτει πάλι.Τουλάχιστον τελείωσα γιατι μου ξανάκανε πίπα και ήρέμησα λίγο. Πάντως με απασχολεί το γεγονός ότι δεν την παλεύω πολύ όταν βάζω το γλυκό στο φούρνο. Ρώτησα 1-2 άτομα και λένε ότι δεν είναι τπτ κ ότι απλά αγχώνομαι υπερβολικά. Εσείς σαν πιο έμπειροι τι λέτε είναι τπτ αησυχητικό (όταν τον παίζω δεν έχω κανένα πρόβλημα)μήπως απλά έχω συνηθίσει τη χούφτα? και θέλει λίγο υπομονή? Ευχαριστώ μάγκες!

Καθαρό αγχος,προσπάθησε την ώρα που εισαι μέσα στο δωμάτιοπ να μην σκεφτεσαι οτι μπορεί να μην τα καταφέρεις.απλά συγκεντρώσου και απόλαυσε την κοπέλα.
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Οχι. Δεν είχα κάνει σεξ. Πρώτη φορά μου ηταν σε σπιτάκι. Ουσιαστικά δηλαδή μιλάμε για τις δύο αυτές φορές. 20 χρονών είμαι - αν παίζει ρόλο. Τεσπά. Απλά ανησυχησα γιατι είμαι όλη μέρα μες στην κάβλα και όταν βρέθηκα σε συνθήκες ¨να κάνω τη δουλειά δυσκολεύομαι¨. Εν τω μεταξύ διάβασα και κατι μλκιες σε κάτι σαιτ περί δυσειτουργίας στύσης κλπ και φρίκαρα. Νομίζω όπως λέει ο φίλος απλά το χω κάνει σφεντόνα και δεν μου κάνει αίσθηση. Τι να πω - είναι αξιοπερίεργο. Τόσες κάβλες και ξαφνικά τπτ??? Το μόνο που με ηρεμεί είναι ότικι ο φίλο μου μου είπε ότι κι αυτός το ίδιο έπαθε πρώτη φορά. Θα ξαναπροσπαθήσω σύντομα. Μια αναγούλα την είχα πάντως όταν μπήκα στο σπιτάκι. Πολύ άγχος ρε γαμώτο.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ειχες κανει σεξ πριν ασχοληθεις με τον αγοραιο ερωτα?
Ρωταω γιατι αν δεν ειχες κανει καθολου ειναι λογικο να εχεις αγχος πρωτη φορα να κανεις σεξ. Αν ειχες κοπελα στο παρελθον και ειχες κανει σεξ τοτε ειναι καθαρα ψυχολογικο και δεν σε εκφραζει το περιβαλλον. Αλλα 1-2 θα συνιθισεις οπως και να εχει συμβαινει σε πρωταρηδες.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Επισης ποτε να μην τραβηξεις μαλακια την ιδια μερα που θα πας σε μπουρδελο. Μπορει να εχεις προβλημα στην ποιοτητα της στυσης.
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ναι έχεις δίκιο. Αλλα δεν εφταιγε αυτό γιατί είχα 3 μέρες να τραβήξω όταν πήγα. Μάλλον είμαι ακόμα λίγο κότα και δεν είμαι αρκετά επιθετικός. (Είμαι λίγο αγαθοβιόλης  αλλά βελτιώνομαι σιγά σιγά). Να φανταστείς ότι μέχρι πρόσφατα είχα λανθασμένες απόψεις πε΄ρί αγοραίου έρωτα - ότι είναι κατι ανήθικο (μαλακισμένη άποψη) και ούτε καν το συζήταγα να πάω σε μπουρδέλο. Με το ζόρι πίεσα τον εαυτό μου να πάω για να γίνει μια αρχή (Αγαμία).
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Να φανταστείς ότι μέχρι πρόσφατα είχα λανθασμένες απόψεις πε΄ρί αγοραίου έρωτα - ότι είναι κατι ανήθικο (μαλακισμένη άποψη) και ούτε καν το συζήταγα να πάω σε μπουρδέλο. Με το ζόρι πίεσα τον εαυτό μου να πάω για να γίνει μια αρχή (Αγαμία).

Καλά όλοι έτσι λέγαμε οταν είμασταν μικροί και τώρα που μας χάνεις που μας βρίσκεις ,από το ενα μπουρδέλο βγαίνουμε στο άλλο μπαίνουμε....
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Οχι. Δεν είχα κάνει σεξ. Πρώτη φορά μου ηταν σε σπιτάκι. Ουσιαστικά δηλαδή μιλάμε για τις δύο αυτές φορές. 20 χρονών είμαι - αν παίζει ρόλο. Τεσπά. Απλά ανησυχησα γιατι είμαι όλη μέρα μες στην κάβλα και όταν βρέθηκα σε συνθήκες ¨να κάνω τη δουλειά δυσκολεύομαι¨. Εν τω μεταξύ διάβασα και κατι μλκιες σε κάτι σαιτ περί δυσειτουργίας στύσης κλπ και φρίκαρα. Νομίζω όπως λέει ο φίλος απλά το χω κάνει σφεντόνα και δεν μου κάνει αίσθηση. Τι να πω - είναι αξιοπερίεργο. Τόσες κάβλες και ξαφνικά τπτ??? Το μόνο που με ηρεμεί είναι ότικι ο φίλο μου μου είπε ότι κι αυτός το ίδιο έπαθε πρώτη φορά. Θα ξαναπροσπαθήσω σύντομα. Μια αναγούλα την είχα πάντως όταν μπήκα στο σπιτάκι. Πολύ άγχος ρε γαμώτο.


φιλαρακο,η συμβουλη μου ειναι αυτη.βρες ενα μασαζακι που σου κανει κατι(τοσα post εχει στην κατηγορια,μασατζιδικα που γαμας),πηγαινε εκει,ασε το κοριτσι να κανει την δουλεια που ξερει,και οταν σε γυρισει ανασκελα κ σου δωσει σημα οτι το πραγματικο παιχνιδι τωρα αρχιζει,ΚΑΝΤΗΝ ΛΙΩΜΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑ.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ναι έχεις δίκιο. Αλλα δεν εφταιγε αυτό γιατί είχα 3 μέρες να τραβήξω όταν πήγα. Μάλλον είμαι ακόμα λίγο κότα και δεν είμαι αρκετά επιθετικός. (Είμαι λίγο αγαθοβιόλης  αλλά βελτιώνομαι σιγά σιγά). Να φανταστείς ότι μέχρι πρόσφατα είχα λανθασμένες απόψεις πε΄ρί αγοραίου έρωτα - ότι είναι κατι ανήθικο (μαλακισμένη άποψη) και ούτε καν το συζήταγα να πάω σε μπουρδέλο. Με το ζόρι πίεσα τον εαυτό μου να πάω για να γίνει μια αρχή (Αγαμία).
Φιλε μου δε θελει να σκεφτεσαι επιθετικα...αυτο σε τσιτωνει πιο πολυ και δυσκολευεσαι στη χαλαρωση...Και προς θεου μην υποτιμας τον εαυτο σου λεγοντας οτι εισαι αγαθοβιολης και τα λοιπα...ουτε να ειναι οι οικοι ανοχης αφορμη για να αλλαξεις τον εαυτο σου...νομιζω οτι τοτε δινεις περισσοτερα για να παρεις λιγοτερα...Εγω θα σου πω μονο ενα:Ασε τον εαυτο σου ελευθερο και σκεψου πως και να 'αποτυχεις'να χυσεις στην πουτανα δεν πειραζει....απολαυσε τη στιγμη που λεει και ο λαος οταν εισαι μεσα στο μπουρδελο...ειπες οτι στην πιπα εισαι μια χαρα...ε,λοιπον χαλαρωσε και απολαυσε την και μη σε καιει σε βαθμο που να σε αγχωνει το να προχωρησεις παρακατω...Τελος μιλησε για τους φοβους σου στην ιεροδουλη για να σε προσεξει...θυμαμαι εγω αυτο ειχα κανει και μεταχειριστηκε τεχνικεςπου δε μπορεσα να αντισταθω...αλλα ακομα κι αν και τοτε δε γινει δουλεια μην ανησυχεις...ΟΛΑ θα γινουν βασικα οπως πρεπει ΘΕΣ ΔΕ ΘΕΣ ;) Η φυση ειναι παντα πιο δυνατη...
 
OP
OP
N

neos20

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Από ότι καταλαβαίνω είναι απλά θέμα συνήθειας (αντικατάσταση μλκίας με σεξ)και να ξεφορτωθώ το άγχος όταν είμαι γυμνός με κοπέλα. Πιστεύω με 1-2 απόπειρες ακόμα θα αρχίσω να βελτιώνομαι. Ευχαριστώ κ πάλι.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Από ότι καταλαβαίνω είναι απλά θέμα συνήθειας (αντικατάσταση μλκίας με σεξ)και να ξεφορτωθώ το άγχος όταν είμαι γυμνός με κοπέλα. Πιστεύω με 1-2 απόπειρες ακόμα θα αρχίσω να βελτιώνομαι. Ευχαριστώ κ πάλι.
Δεν ειναι τιποτα αυτο φιλε μου και εγω στις αρχες ετσι ημουν και χειροτερα.Αγχος στρες και ανασφαλεια.Να φανταστεις οτι πριν 6 χρονια οταν ξεκινησα  πηγαινα με τους γονεις μου σε ρδελο (το χω αναφερει και σε αλλο thread)Mετα με κανα ξαδερφακι με κανα φιλαρακι και τωρα παω και μονος μου.Θα δεις το μελλον δεν θα χεις προβλημα αλλα οπως ειπανε κα οι αλλοι φιλοι μην τον παιξες την ημερα που πας σε ρδελο και μην δεις καμια τσοντα το προηγουμενο βραδυ(πιες ενα redbull δεν πειραζει.Αυτα ολα θα πανε καλα mate καλως ηρθες στην παρεα μας.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Από ότι καταλαβαίνω είναι απλά θέμα συνήθειας (αντικατάσταση μλκίας με σεξ)και να ξεφορτωθώ το άγχος όταν είμαι γυμνός με κοπέλα. Πιστεύω με 1-2 απόπειρες ακόμα θα αρχίσω να βελτιώνομαι. Ευχαριστώ κ πάλι.
φιλαρακι οπως το ειπες ειναι θεμα συνηθειας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom