Νέα

Αγαπημένες Εκφράσεις - Αποφθέγματα - Γνωμικά - Παροιμίες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 576
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Του μουνιού η κλειτορίδα έχει πιάσει πυτιρίδα, κι η ψωλή μου κάνει κόντρες με το νέο Head & Shoulders.
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Ο πούτσος μου είναι σίδερο και το μουνί σου φρέζα, σε γάμαγα και πήγαινες σαν Subaru Impreza.
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Κάνω βάρη κάθε μέρα για να σε γαμώ μ' αέρα,
θα στο βάζω θα στο χώνω και τον κωλο σου θα οργώνω,
θα σε σκίζω μεσ' τον κάμπο και θα με φωνάζεις RAMBO! ...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Ο πούτσος μου είναι σίδεροτρακτέρ και το μουνί σου φρέζα, σε γάμαγα και πήγαινες σαν θυμάσαι που σε γάμαγα στο Subaru Impreza.
 

Επισκέπτης
ο κωλος σου ειναι γηπεδο απο τα πιο μεγαλα και ο πουτσος μου ο παικταρας μπηκε να παιξει μπαλα :wanker:
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Κάνε σχέδια για το μέλλον, αλλά να έχεις στο μυαλό σου ότι τα σχέδια σου προκαλούν γέλιο στο Θεό
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
Το μουνι σου φλογες βγαζει λες και ειναι πετρογκαζι
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αν ήταν το πουλί βιολί θα'χες γίνει Παγκανίνι.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.320
Πόντοι
3.506
«Για τις γυναίκες το καλύτερο αφροδισιακό είναι οι λέξεις. Το G-spot είναι στα αυτιά. Όποιος ψάχνει πιο κάτω χάνει το χρόνο του», Ιζαμπέλ Αλιέντε, συγγραφέας

«Μπορεί οι γυναίκες να προσποιούνται οργασμούς αλλά οι άντρες προσποιούνται ολόκληρες σχέσεις», Σάρον Στόουν, ηθοποιός

«Είμαι πολύ καλός εραστής, γιατί εξασκούμαι πολύ μόνος μου», Γούντι Άλεν

«Έχω πει ότι μπορώ να κάνω έρωτα επί οχτώ ώρες. Αυτό που δεν είπα είναι ότι σε αυτές τις οχτώ ώρες περιλαμβάνονται τέσσερις ώρες παρακάλια και μετά δείπνο και μια ταινία», Στινγκ, τραγουδιστής

«Ο εραστής πάντα σκέφτεται πρώτα την ερωμένη του και μετά τον εαυτό του. Ένας σύζυγος κάνει το αντίθετο», Ονορέ Ντε Μπαλζάκ, συγγραφέας

«Το να παντρευτείς για το σεξ είναι σαν να αγοράζεις ένα Boeing 747 για τα δωρεάν φυστίκια», Τζεφ Φόξγουορθι Αμερικάνος κωμικός

«Ο Θεός έδωσε στον άντρα δύο κεφάλια, αλλά αίμα αρκετό για να λειτουργεί μόνο ένα κάθε φορά», Ρόμπιν Γουίλιαμς, ηθοποιός

«Οι γυναίκες χρειάζονται ένα λόγο για να κάνουν σεξ. Οι άντρες απλά χρειάζονται ένα μέρος», Μπίλι Κρίσταλ, ηθοποιός

 «Το καλό με την αυτοϊκανοποίηση είναι ότι δεν είσαι υποχρεωμένος να ντυθείς κατάλληλα», Τρούμαν Καπότε, συγγραφέας

«Η μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο σεξ επί χρήμασι και στο τζάμπα σεξ είναι ότι συνήθως ότι το τζάμπα σεξ κοστίζει συνήθως πολύ περισσότερα», Μπρένταν Φράνσις, Αμερικανός Συγγραφέας

«Μια γυναίκα στα 20 είναι πάγος, στα 30 είναι θερμή και στα 40 είναι καυτή», Τζίνα Λολομπριτζίντα, ηθοποιός

«Οι ηλικιωμένοι άνδρες είναι οι καλύτεροι εραστές γιατί πάντα σκέφτονται πως μπορεί να είναι η τελευταία τους φορά», Ίαν Φλέμινγκ, Άγγλος συγγραφέας

«Ποτέ δεν κατάλαβα την προτροπή «την υπογραφή σου και το κάτω κεφάλι σου να προσέχεις που τα βάζεις». Έτσι χάνεις σίγουρα και στις δουλειές και στη ζωή», Αριστοτέλης Ωνάσης
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
‘Old Age Is a Ceremony of Losses’
Donald Hall
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Μην πιστεύεις πούστη λόγια
και πουτάνας μοιρολόγια!
 

romeos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
82
Like
78
Πόντοι
0
«Για τις γυναίκες το καλύτερο αφροδισιακό είναι οι λέξεις. Το G-spot είναι στα αυτιά. Όποιος ψάχνει πιο κάτω χάνει το χρόνο του», Ιζαμπέλ Αλιέντε, συγγραφέας

«Μπορεί οι γυναίκες να προσποιούνται οργασμούς αλλά οι άντρες προσποιούνται ολόκληρες σχέσεις», Σάρον Στόουν, ηθοποιός

«Είμαι πολύ καλός εραστής, γιατί εξασκούμαι πολύ μόνος μου», Γούντι Άλεν

«Έχω πει ότι μπορώ να κάνω έρωτα επί οχτώ ώρες. Αυτό που δεν είπα είναι ότι σε αυτές τις οχτώ ώρες περιλαμβάνονται τέσσερις ώρες παρακάλια και μετά δείπνο και μια ταινία», Στινγκ, τραγουδιστής

«Ο εραστής πάντα σκέφτεται πρώτα την ερωμένη του και μετά τον εαυτό του. Ένας σύζυγος κάνει το αντίθετο», Ονορέ Ντε Μπαλζάκ, συγγραφέας

«Το να παντρευτείς για το σεξ είναι σαν να αγοράζεις ένα Boeing 747 για τα δωρεάν φυστίκια», Τζεφ Φόξγουορθι Αμερικάνος κωμικός

«Ο Θεός έδωσε στον άντρα δύο κεφάλια, αλλά αίμα αρκετό για να λειτουργεί μόνο ένα κάθε φορά», Ρόμπιν Γουίλιαμς, ηθοποιός

«Οι γυναίκες χρειάζονται ένα λόγο για να κάνουν σεξ. Οι άντρες απλά χρειάζονται ένα μέρος», Μπίλι Κρίσταλ, ηθοποιός

«Το καλό με την αυτοϊκανοποίηση είναι ότι δεν είσαι υποχρεωμένος να ντυθείς κατάλληλα», Τρούμαν Καπότε, συγγραφέας

«Η μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο σεξ επί χρήμασι και στο τζάμπα σεξ είναι ότι συνήθως ότι το τζάμπα σεξ κοστίζει συνήθως πολύ περισσότερα», Μπρένταν Φράνσις, Αμερικανός Συγγραφέας

«Μια γυναίκα στα 20 είναι πάγος, στα 30 είναι θερμή και στα 40 είναι καυτή», Τζίνα Λολομπριτζίντα, ηθοποιός

«Οι ηλικιωμένοι άνδρες είναι οι καλύτεροι εραστές γιατί πάντα σκέφτονται πως μπορεί να είναι η τελευταία τους φορά», Ίαν Φλέμινγκ, Άγγλος συγγραφέας

«Ποτέ δεν κατάλαβα την προτροπή «την υπογραφή σου και το κάτω κεφάλι σου να προσέχεις που τα βάζεις». Έτσι χάνεις σίγουρα και στις δουλειές και στη ζωή», Αριστοτέλης Ωνάσης
Η φράση του Γούντι Άλεν αφορά πολύ κόσμο :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.304
Πόντοι
21.555
:kiss-mark: :kiss-mark:
Χθες είδα στον ύπνο μου τον πατέρα μου.
Καθόμασταν οι δύο μας σ'ένα τραπέζι με καρό τραπεζομάντιλο .
Κάποιος μας έφερε δύο ποτηράκια και κρασί.
-Εισαι καλά?του λέω
-Καλά καλά , και μου'πιασε τό χέρι.
-Αντε, στην υγειά σου, είπε.
Σήκωσε το ποτήρι,τσούγκρισε και το άφησε πάνω στο τραπέζι.
-Δεν πίνεις; Ρώτησα.
-Εσυ να πιείς, απάντησε… Εγω δε θέλω να ξεχάσω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom