Νέα

Αφροδίτη Καπατσέλη: Είμαι καλή στο oral!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
9
Like
13.653
Πόντοι
2.606
Μια άγνωστη σιτεμένη χαζογκόμενα έκανε μια τέτοια δήλωση μπας και βρει κανά μαλάκα να της πληρώνει τα έξοδα και τον ΕΝΦΙΑ...Μπορεί πριν 10 χρόνια να ήταν καλή,τώρα αν τη δεις το πρωί δε θα ξέρεις πού να κρυφτείς από το φόβο.Προσωπικά ούτε 20 ευρώ στη Φυλής δεν έδινα για δαύτην.

Ενφια τυπε πληρωνουν αυτοι που εχουνε ακινητη περιουσια.

Γκομενες σαν την Αφροδιτουλα μας  ουτε 2ο βρακι να βαλουνε δεν εχουνε.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.940
Πόντοι
2.696
Φυσικά και δε θα είναι αυτή που δείχνουν οι φωτογραφίες (Φωτοτσόπ), όμως θα το σκεφτόμουν αν την πετύχαινα σε κάποιο μαγαζί της Φυλής (μέχρι 20, ούτε σεντ παραπάνω).

Δεν έχουν υποστεί επεξεργασία οι φωτογραφίες.Είναι σίγουρο.Αν ήταν θα της είχαν σβήσει και τις ελιές στα βυζιά,θα είχαν φύγει και οι σακούλες κάτω από τα μάτια.Απλώς είναι μακιγιαρισμένη.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.940
Πόντοι
2.696
Ενφια τυπε πληρωνουν αυτοι που εχουνε ακινητη περιουσια τυπε.

Οι περισσοτερες απο αυτες ουτε 2ο βρακι να βαλουνε δεν εχουνε.

Στα νιάτα της είναι σίγουρο ότι θα είχε αποκτήσει έστω μια γκαρσονιέρα από τους αγαπητικούς που κουβάλαγε.Πριν 15 χρόνια,η κάθε μία αγόραζε διαμέρισμα,με 100 δόσεις που τις πλήρωναν οι γκόμενοι.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Άμα δεν σας αρέσει μπορείτε να μου τη συστήσετε άφοβα...
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις σιτεμένες σαν τη συγκεκριμένη... 

Kapatseli.jpg
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Άμα δεν σας αρέσει μπορείτε να μου τη συστήσετε άφοβα...
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις σιτεμένες σαν τη συγκεκριμένη... 

Kapatseli.jpg
εδω γαμαμε φοβερα μουνια φιλε ΜΟΝΟ!!!! οχι σαν αυτες..
 

Επισκέπτης
Καλά μερικοί εδώ μέσα πάνε με κάτι θειάδες κι όχι MILF (και τις αποκαλούν και δημόσια κούκλες), που είναι πολύ χειρότερες. Να μην πω ονόματα, γιατί δεν είμαι ο τοπ γκόμενος, ούτε δημόσιος κατήγορος, στην τελική τροχονόμο στο όργανο του καθενός δε μπαίνει. Τα γούστα είναι γούστα, δε μπορείς όμως και να την πεις μπάζο τη συγκεκριμένη.
Αυτά από εμένα...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
9
Like
13.653
Πόντοι
2.606
Εμενα δεν μου αρεσει καθολου αλλα μια πιπα  θα την αφηνα να μου παρει για να δω και αν οτι ισχυριζεται ειναι αληθεια.  :grin:
Το τεστ θα μπορουσε να επαναληφθει (για οσες φορες χρειαστει εννοειται.....) μεχρι να βγουνε ασφαλη συμπερασματα σχετικα με την καλη ή οχι επιδοση της στην πεολειχία.

Fair enough.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
θα την αφηνες????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.940
Πόντοι
2.696
Άμα δεν σας αρέσει μπορείτε να μου τη συστήσετε άφοβα...
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις σιτεμένες σαν τη συγκεκριμένη... 

Kapatseli.jpg

Η συγκεκριμένη φωτογραφία,από μια αναζήτηση που έκανα είναι του 2008.6 ολόκληρα χρόνια πριν.Τότε ναι,άξιζε.Και τώρα αξίζει.Αλλά δεν κόβω και τις φλέβες μου για δαύτην.Ένα 20αρικο στη Φυλής θα της το έδινα.Για παραπάνω δεν είναι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:tits:
 

Συνημμένα

  • afroditi-kapatseli-1-645x1024.jpg
    afroditi-kapatseli-1-645x1024.jpg
    136,6 KB · Εμφανίσεις: 69

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σαβουρα για τους διμετρους θεους του σαιτ. Στην εξορια. Να δουλεψει στα μπουρδελα του Πακισταν.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Η συγκεκριμένη φωτογραφία,από μια αναζήτηση που έκανα είναι του 2008.6 ολόκληρα χρόνια πριν.Τότε ναι,άξιζε.Και τώρα αξίζει.Αλλά δεν κόβω και τις φλέβες μου για δαύτην.Ένα 20αρικο στη Φυλής θα της το έδινα.Για παραπάνω δεν είναι.
σιγα ρεεεεε μην ξοδευεσε....γαμας καλυτερες.
απλα μονο αν καθοταν διπλα σας θα ξεροχυνατε...ελεος ρε εδω μεσα.

ΥΓ και εγω δεν την θεωρω τρομερη γκομενα αλλα ημαρτον
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.940
Πόντοι
2.696
σιγα ρεεεεε μην ξοδευεσε....γαμας καλυτερες.
απλα μονο αν καθοταν διπλα σας θα ξεροχυνατε...ελεος ρε εδω μεσα.

ΥΓ και εγω δεν την θεωρω τρομερη γκομενα αλλα ημαρτον

Ότι γαμάω καλύτερη αυτη την εποχή είναι σίγουρο.Αν εσύ είσαι λιγούρης και κάθε μία που ανοίγει το φόρεμα να φαίνονται οι βύζοι σε καυλώνει,δεν ισχύει για όλους.Μην τολμήσει κανείς να γράψει διαφορετική άποψη εδώ μέσα,αμέσως να στάξετε χολή.Πάντως η τύπισσα αυτό που ήθελε το πέτυχε.Ασχολούμαστε μαζί της επειδή είπε μια μαλακία.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ότι γαμάω καλύτερη αυτη την εποχή είναι σίγουρο.Αν εσύ είσαι λιγούρης και κάθε μία που ανοίγει το φόρεμα να φαίνονται οι βύζοι σε καυλώνει,δεν ισχύει για όλους.Μην τολμήσει κανείς να γράψει διαφορετική άποψη εδώ μέσα,αμέσως να στάξετε χολή.Πάντως η τύπισσα αυτό που ήθελε το πέτυχε.Ασχολούμαστε μαζί της επειδή είπε μια μαλακία.
καλα καλα μας επεισες....
ακου και εγω γαμαω καλυτερη γκομενα αυτη την στιγμη αλλα μαλακιες δεν λεω...και φυσικα δεν θα γαμαγα οποιαδηποτε με 10ρικο στην φυλης σαν εσενα...εσυ το ειπες αλλα κατα τα αλλα γαμας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom