Νέα

Αφροδίσια νοσήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mkavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
387
Like
396
Πόντοι
21
Να χαίρεσαι που έχετε ένα κοινό με την σύζυγό...χαίρεστε να μπαίνετε στο λατρεμένο μας bou...ανοιχτομυαλη η σύζυγος και μπράβο της!
Aυτη δεν ξερει καλα καλα τι ειναι το ιντερνετ, το bou θα ξερει? Αντε σπανια να ζητησει να δουμε καμια τσοντα, για να καβλωσουμε. Που ειναι το κοινο σημειο? Παλαιοτερα της αρεσε να χυνω στο στομα της, να την πασαλειβω στο,προσωπο. Τωρα σπανια και με προφυλακτικο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.161
Πόντοι
8.530
Aυτη δεν ξερει καλα καλα τι ειναι το ιντερνετ, το bou θα ξερει? Αντε σπανια να ζητησει να δουμε καμια τσοντα, για να καβλωσουμε. Που ειναι το κοινο σημειο? Παλαιοτερα της αρεσε να χυνω στο στομα της, να την πασαλειβω στο,προσωπο. Τωρα σπανια και με προφυλακτικο
Τι να συνέβη τότε;;;;:think:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Τυπε νέο, πιες μια φαντα μετα και όλα καλά. Χιλιοειπωμενα
 

tZorBas

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
15
Πόντοι
0
διάβασα ότι η σύφιλη κ η βλενορρια (γονορρια) μεταδίδονται με πίπα κ γλυφομουνι. Θορυβηθηκα κ πήγα στο Συγγρού γιατί μια μέρα πριν μου είχαν κάνει άκαποτη πιπα. Οι γιατροί μου επιβεβαίωσαν αυτό που διάβασα. Επίσης μου είπαν να αποφεύγω κ τα φιλιά με άγνωστες διότι υπάρχει κ η βλενορια του λάρυγγα. Μου είπαν σε ένα μήνα να πάω για εξετάσεις, κ με τις ιερόδουλες πάντα προφυλακτικό κ όχι φιλιά κ όχι αιδειοχειλια (κοινώς γλυφομουνι)
Ειπες στο γιατρο ολα αυτα που εχεις κανει με τις πουτανες δηλαδη; Δεν αισθανθηκες ντροπη;
 
OP
OP
mkavlos

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
267
Like
3.436
Πόντοι
10.450
Την ενημέρωσή από του Συγγρού παραθεσα. Όποιος θέλει να κάνει την στρουθοκαμηλο είναι ελεύθερος. Αστε που υπάρχει έλλειψη στα αντιβιοτικά
 
OP
OP
mkavlos

mkavlos

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
267
Like
3.436
Πόντοι
10.450
Ειπες στο γιατρο ολα αυτα που εχεις κανει με τις πουτανες δηλαδη; Δεν αισθανθηκες ντροπη;
Όχι γιατί? Στα θέματα υγείας κ ασφαλείας δεν χωράνε ντροπές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπως ειπα τα εχουμε συζητησει 1000 φορες. Βαριεμαι.
δεν θα κανω εγω μαθηματα στους νεοπες καθε φορα :coffee:

Αμα εγω πληρωσω εξτρα μια πουτανα του απλου, για να τα παρει στο στομα και στα βυζια, και στα καπακια παει στον επομενο πελατη απλυτη στο διπλα δωματιο για αγκαλιτσες και φιλακια, θα του κερασει ολα τα μικροβια μου :rockon:
Μαθήματα μόνο οι γιατροί
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.457
Πόντοι
4.546
Ειπες στο γιατρο ολα αυτα που εχεις κανει με τις πουτανες δηλαδη; Δεν αισθανθηκες ντροπη;
Μια φορά που είχε σπάσει το προφυλακτικό, πριν καιρό, είχα ανησυχήσει, οπότε πήγα σε γιατρό, και όταν με ρώτησε τι και πώς, του είπα "από βίζιτα, call girl".

Ήταν και κανά δύο ειδικευόμενες και είχαν γουρλώσει λιγάκι τα ματάκια: προσπαθούσαν να καταλάβουν με τις ματιές τους, να με ψυχολογήσουν μάλλον, γιατί έκανα κάτι τέτοιο, ένας τύπος κανονικός, "υπεράνω υποψίας;", αλλά ποιός τις γαμεί;
Οι γιατροί πάντως(άνδρες επιμελητές), σε αντίθεση με τις γυναίκες, δεν έδειξαν και μεγάλη έκπληξη (μάλλον μέλη θα ήταν) .
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
καλα δεν αφορα τους γιατρους αν πηγατε με βιζιτα ή με καλογρια, δεν αλλαζει κατι, παρα αρκει η "επαφη χωρις προφυλαξη" για να δωσουν εκτιμηση και αγωγη, συμβαινει και χωρις την συμβολη ιεροδουλης, μην τρελαθουμε. Επειδη κατα καιρους πολλοι γραφουν οτι ντρεπονται να πανε δηλαδη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom