Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
142
Like
466
Πόντοι
21
Έχω πάει δις, πολύ καλή εμπειρία
img_1_1709761976250.png
 

strapmeon

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Έχω πάει δις, πολύ καλή εμπειρία
img_1_1709761976250.png


Ενδείκνυται για Stap -on Session?
Γενικά υπάρχει κάποια καλή για strap την οποία να την βρίσκουμε μόνιμα Θεσσαλονική?
Η Vida δεν είναι του στύλ μου ενώ η κυρία Ίσιδα δυστυχώς κάνει μόνο τουρ ( αν και φαινεται υπέροχη και ως άτομο)
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Ωχ το ανέβασε δλδ, έχει κανά τρίμηνο από τότε που πήγα!!! Καλά 200 σιγά σιγά...
Αν δεν κάνω λάθος στη σελίδα της λεε 170 για 90 λεπτά. Μάλλον για για ωρα ζητάει 150 και πρεπει να πληρωσεις και το ξενοδοχείο . Για την Αθηνα αυτή η τιμη ειναι υπερτιμήμένη , όταν μπορεις να πας σε άλλες καταξιωμένες και με δικο τους χωρο και να πληρωσεις λιγότερα. Νομίζω βεβαια ότι όσες ανεβαινουν στα μέρη σας ζητάνε κάτι παραπάνω σε σχέση με οτι στην Αθηνα για να καλύψουν και τα εξοδα ταξιδι/διαμονή
 

ForzaJuventus

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες δεν μπορώ να βρω την Αριάδνη στο fetlife μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες λεπτομέρειες; Πχ όνομα και τι φωτό έχει; Ευχαριστώ
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
75
Like
149
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες δεν μπορώ να βρω την Αριάδνη στο fetlife μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες λεπτομέρειες; Πχ όνομα και τι φωτό έχει; Ευχαριστώ
Στο φετ το έχει απενεργοποιημένο το προφίλ της. Στο ινστα που την έκανα φολοου πριν κάνα μηνα δεν με έχει κάνει αξεπτ ακόμα
 

ForzaJuventus

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Στο φετ το έχει απενεργοποιημένο το προφίλ της. Στο ινστα που την έκανα φολοου πριν κάνα μηνα δεν με έχει κάνει αξεπτ ακόμα
Και πώς την βρήκανε αυτοί που την βρήκανε και κάνανε meeting? Υπάρχει πιο άμεσος τρόπος επικοινωνίας; viber κάτι;
 

ForzaJuventus

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ φίλε μου συγκεκριμένα για την Αριάδνη επειδή όπως είχα γράψει είχα πάει και με είχε καλύψει απόλυτα θα ξανά πάω. Δεν είναι θέμα επιλογής αλλά νιώθω και θέλω να γίνω μόνιμος σκλάβος της. Αυτό βέβαια σταδιακά. Αλλά αντικειμενικά έχεις δίκιο γιατί ένας υποτακτικός ποδολαγνος από εδώ δεν έχει που να πάει και αν τυχόν η Αριάδνη σταματήσει την γάμησαμε ΟΛΟΙ!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έδωσες ρεσιτάλ
Πανό μπορείς να βοηθήσεις αδερφέ;
 

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυρία DamaVida

Απίστευτη εμπειρία πραγματικά.Μετά το πρώτο session έκλεισα αμέσως δεύτερο.Θα την πρότεινα στον καθένα πρωτάρη ή έμπειρο.
 

ForzaJuventus

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά η Αριάδνη μου απάντησε το Σάββατο με ρώτησε τι φετίχ έχω κι εξαφανίστηκε. Δεν έχει ξαναμπεί μέχρι σήμερα. Είναι σίγουρα domme? Δεν ξέρω δεν τη βρίσκεις πουθενά. Αν υπάρχει τηλέφωνο ίσως κάτι γίνει.
 

ForzaJuventus

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Update μιλήσαμε και βρεθήκαμε με την κ.Αριαδνη σήμερα. Ότι καλύτερο. Τέλειες πατουσαρες που δεν χορταινα να με ξεφτιλιζει με αυτές. Πολύ καλή στα όλα της. Με έχει κερδίσει και θα είμαι τακτικός από δω και πέρα. 12/10 βαθμολογία
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Update μιλήσαμε και βρεθήκαμε με την κ.Αριαδνη σήμερα. Ότι καλύτερο. Τέλειες πατουσαρες που δεν χορταινα να με ξεφτιλιζει με αυτές. Πολύ καλή στα όλα της. Με έχει κερδίσει και θα είμαι τακτικός από δω και πέρα. 12/10 βαθμολογία
Εξαιρετική η Αριάδνη αλλά από συνέπεια στα ραντεβού-σέσσιον υστερεί.....
Τελευταία στιγμή μου ακύρωσε σέσσιον κι από τότε έφαγε άκυρο από μένα!
Δεν με ενόχλησε που το ακύρωσε τελευταία στιγμή κυριολεκτικά αλλά που αντί να ζητήσει συγνώμη άρχισε να δικαιολογείται.....
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Εξαιρετική η Αριάδνη αλλά από συνέπεια στα ραντεβού-σέσσιον υστερεί.....
Τελευταία στιγμή μου ακύρωσε σέσσιον κι από τότε έφαγε άκυρο από μένα!
Δεν με ενόχλησε που το ακύρωσε τελευταία στιγμή κυριολεκτικά αλλά που αντί να ζητήσει συγνώμη άρχισε να δικαιολογείται.....
συμβαινουν σε ολους,εμενα ποτε ομως και δεν ηταν λιγες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Update μιλήσαμε και βρεθήκαμε με την κ.Αριαδνη σήμερα. Ότι καλύτερο. Τέλειες πατουσαρες που δεν χορταινα να με ξεφτιλιζει με αυτές. Πολύ καλή στα όλα της. Με έχει κερδίσει και θα είμαι τακτικός από δω και πέρα. 12/10 βαθμολογία
το εχω επισημανει πολλες φορες οτι ειναι οτι καλυτερο στην θεσσαλονικη
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
συμβαινουν σε ολους,εμενα ποτε ομως και δεν ηταν λιγες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


το εχω επισημανει πολλες φορες οτι ειναι οτι καλυτερο στην θεσσαλονικη
Συμφωνώ ότι είναι εξαιρετική στα σέσσιον της (έχω εμπειρία) αλλά προσωπικά ξενέρωσα....
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Για όποιον ενδιαφέρεται να πάει στην Αριάδνη, η γνώμη μου είναι να πάει!! Θα περάσει σούπερ! (ειδικά αν του αρέσει η ποδολαγνεία η τύπισσα έχει πατουσάρες)! Απλά να έχει υπόψιν ότι υπάρχει πιθανότητα να του το ακυρώσει τελευταία στιγμη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom