Νέα

Αφέντρα Αριάδνη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
δεν ξερω αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα εδω μεσα ...  παρακολουθω το site πολυ καιρο κ θα ηθελα να ανοιξω εδω ενα θεμα για την εν λογω κυρια  παρακαλω αν εχει καποιος προσωπικη αποψη επι του θεματος ας με ενημερωσει...  εστω με pm
ευχαριστω
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
δεν ξερω αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα εδω μεσα ...  παρακολουθω το site πολυ καιρο κ θα ηθελα να ανοιξω εδω ενα θεμα για την εν λογω κυρια  παρακαλω αν εχει καποιος προσωπικη αποψη επι του θεματος ας με ενημερωσει...  εστω με pm
ευχαριστω

ειναι πολυ καλη,τιμαει τα χρηματα που παιρνει,την συνιστω ανεπιφυλακτα
 

sotsl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
114
Like
2
Πόντοι
1
Πως την βρισκουμε εκτος facebook ? εχει τηλ; Ειναι εμφανισιμη;
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
513
Πόντοι
306
Πως την βρισκουμε εκτος facebook ? εχει τηλ; Ειναι εμφανισιμη;

εγώ μιλούσα κάποια στιγμή με τη φίλη της τη Νεφέλη....μου ειχαν πει για ραντεβού στο χωρο τους καπου στη ναυαρινο αλλα δεν το τολμησα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
που, στο ναυαρίνο, εκεί που έγινε η ναυμαχία ?
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μονο στο χωρο τους δεχονται; Και μονο μεσω φβ ειναι η επικοινωνια;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
οι άλλοι δεν κάνει να μάθουμε ?
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Εχω κανει αιτημα φιλιας στην Αριαδνη πολυ καιρο τωρα και δεν εχει απαντησει. Τα μηνυματα που στελνω λογικα πανε στα "other", αφου δεν ειμαστε φιλοι. Άλλα στοιχεια επικοινωνιας δεν εχει δωσει. Ε, αφου δεν καταλαβαινει να φιλτραρει ποιος πραγματικα ενδιαφερεται και της κανει αιτημα φιλιας για σοβαρο λογο, τι να πω, κριμα, αλλα δεν με βλεπω να την συνανταω...... Και ειχα δει σε μια φωτογραφια οτι το νουμερο παπουτσιου της ειναι 40, πολυ θα ηθελα να γλυψω τις πατουσαρες....
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Εχω κανει αιτημα φιλιας στην Αριαδνη πολυ καιρο τωρα και δεν εχει απαντησει. Τα μηνυματα που στελνω λογικα πανε στα "other", αφου δεν ειμαστε φιλοι. Άλλα στοιχεια επικοινωνιας δεν εχει δωσει. Ε, αφου δεν καταλαβαινει να φιλτραρει ποιος πραγματικα ενδιαφερεται και της κανει αιτημα φιλιας για σοβαρο λογο, τι να πω, κριμα, αλλα δεν με βλεπω να την συνανταω...... Και ειχα δει σε μια φωτογραφια οτι το νουμερο παπουτσιου της ειναι 40, πολυ θα ηθελα να γλυψω τις πατουσαρες....
εγω μιλησα μαζι της...Μενει θεσσαλονικη παντως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom