Νέα

ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ έξω από το Αιγίνιο της Κατερίνης!!!ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimiadis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
οπααααα συναδελφος;

τρεις γενιες αρτοποιος φιλε jimiadi απο τον παπου στο πατερα και μετα σε εμενα
πρεπει να ειμαι απο τους λιγους αρτοποιους που εχουν πτυχιο ΑΕΙ γιατι εχω τελειωσει πολυτεχνειο μηχανικος αλλα ακολουθησα το οικογενειακο επαγγελμα
απο το 1979 στο χωρο της αρτοποιιας
 
OP
OP
jimiadis

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
τρεις γενιες αρτοποιος φιλε jimiadi απο τον παπου στο πατερα και μετα σε εμενα
πρεπει να ειμαι απο τους λιγους αρτοποιους που εχουν πτυχιο ΑΕΙ γιατι εχω τελειωσει πολυτεχνειο μηχανικος αλλα ακολουθησα το οικογενειακο επαγγελμα
απο το 1979 στο χωρο της αρτοποιιας
αααα εσυ με περνας...απο το 96 εγω...εισαι λεουρας!!
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
αααα εσυ με περνας...απο το 96 εγω...εισαι λεουρας!!

σε τρια χρονια θα κλεισει η επιχειρηση 40 χρονια στο χωρο της αρτοποιιας, αλλα τι να το κανεις με τα μνημονια που εχει η ελλαδα τωρα μας εχουν ριμαξει στους φορους και μετα απο τοσα χρονια εργασιας δεν μπορουμε να ορθοποδησουμε. Με πολλους συναδελφους που μιλαω μου λενε κραταμε τα μαγαζια μας με νυχια και με δοντια η κατασταση ειναι αστα να πανε δεν ξερουμε τι θα μας ξημερωσει αυριο γιατι ο κοσμος δεν εχει χρηματα να αγορασει ουτε ψωμι καθε μερα κοβουνε μισθους και συνταξεις με αποτελεσμα να μην μπορει ο καταναλωτης να μπαινει στο φουρνο σε καθημερινη βαση αλλα 3-4 φορες την εβδομαδα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Δουλεύει το μαγαζι?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Ρε παιδιά πείτε μας αν δουλεύει το μαγαζί που έχω υποσχεθεί στον κουνιάδο μου να τον πάω αλλά μάθαμε ότι έκλεισε και πωλείται. Αν ξέρει κανείς κάτι ας μας πει. Επειγόμεθα...
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291
Το μαγαζι δουλευει κανονικα,καθε μερα εκτος κυριακης.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εχω να παω παρα πολυ καιρο.Αλλαζει συνεχως κοπελες αλλα σπανια κατι της προκοπης
αστε τις. Πουτανες στην ελλαδα σε. Κανα χρονο. Δεν θαχετς να φατε.... Κρατηστε κανα ψραγκο να υπαρχει...  ;)
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
598
Πόντοι
291

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τις Τελευταίες μέρες βλέπω αναρτήσεις ότι ήταν παλιά καφετέρια στο ξαφνικό. Μπορεί να ξεκίνησαν δουλειά τίποτα αβανταδόροι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.367
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168
Ανοιχτα κανονικα ειναι το μαγαζι.
Με φουλ σερβις εννοειτε..

Απλα αφου κανετε οτι κανετε,να πατε να μπειτε σε κανενα κλιβανο
για αποστειρωση,καθαρισμο..
 

Mansar

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Ωραίο μαγαζί με μέτρια ποιότητα σε κοπέλες πήγαμε με παρέα αν δεν κεράσεις ποτά δεν παίζει να γαμησεις εκεί μέσα ...οι κοπέλες από 35+ έχει μια Ρουμάνα(έτσι λέει τουλαχιστον) Έλενα στο όνομα νταρντανα με βυζάρες και μπουταρες αν την ψήσεις δίνει και κωλο στα 50€
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Ωραίο μαγαζί με μέτρια ποιότητα σε κοπέλες πήγαμε με παρέα αν δεν κεράσεις ποτά δεν παίζει να γαμησεις εκεί μέσα ...οι κοπέλες από 35+ έχει μια Ρουμάνα(έτσι λέει τουλαχιστον) Έλενα στο όνομα νταρντανα με βυζάρες και μπουταρες αν την ψήσεις δίνει και κωλο στα 50€

Τύπε παίζουν και ρομαντικά σκηνικά σε αυτό το κωλόμπαρο???Η όλη ατμόσφαιρα μου βγάζει έναν δυνατό ρομαντισμό.
 

Mansar

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη την Παρασκευή το βράδυ....νωρίς σχετικά 10-10:30 άδειο κανεις μέσα από θαμώνες μόνο ο ιδιοκτήτης και 5 κοπέλες.εξηγηση στον ιδιοκτήτη ότι πρώτα θα περάσουν όλες και μετά κερνάμε ποτάκι οπότε πέρασαν μια μια και δωσαν τον καλύτερο τους εαυτό .κατάληξη μια αλβανεζα ξανθιά 40αρα καβλιαρα και επειδή δεν είχε κόσμο τίποτα μου λέει το αφεντικό 20 πίπα γαμησι ...πάμε επάνω με το μπιρι μπίρι δίνει κωλο με ένα 5€σε εκείνη χωρίς να το μάθει το αφεντικό ωραίο μουνακι αλλά πολύ ξεχειλωμενο κωλαρακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom