Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
418
Like
2.324
Πόντοι
441
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσους τετοιους εχουμε στην Ελλαδα,που ζουνε με το κοσαρι της μανας.Μιλαω για ηλικιες 30-40 οχι για πιτσιρικαδες,αλλα βουτυρα απο 'κει.Η τεμπελια εχει ξεφυγει τα τελευταια χρονια.Πανε σε δουλειες και φευγουν γιατι τα Σαββατα να δουλευουν ειναι too much γι'αυτους και επισης τα 800-900 τους πεφτουν λιγα.Οχι απλα μπουληδες σκατομαθημενοι και βουτυρα αλλα καταντια με ποδια.Ποια γυναικα,ουτε γυφτισσα αστεγη δεν προκειται να πιασουν γκομενα.
υπάρχουν; γιατι νομίζω μέχρι 25 ετών είναι
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
67
Like
58
Πόντοι
0
Να γραφτει στο ΣΥριζα στο τμημα λιατκι να βρει παρεα για παντα ισως γινει και υπουργος. Φανταρω εχει κανει $@ν τον πρωεδρα;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.737
Like
1.619
Πόντοι
216
δυστυχως ναι,εχω κοντινα παραδειγματα. απο τις χειροτερες εικονες.
Ο συγκεκριμένος που αναφέρει η κοπέλα έχει να δουλέψει πολλά πράγματα στον εαυτό του.

Και να φτιάξει το εμφανισιακό (που 100% μετράει),με τέτοια μυαλά αποκλείεται να γαμήσει,και τούμπαλιν.
Και να πεις ότι με τέτοια νοοτροπία είναι κανένας κωλογερος,να πάει στο διάολο

Αλλά μιλάμε για νεότατο άτομο που ούτε τα χρόνια το πήραν,βρίσκεται σε άκρως δημιουργική ηλικία και προτιμά να τα ξύνει
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
418
Like
2.324
Πόντοι
441
Μάλλον εσυ είσαι αυτός και μας γλεντάς . Εγγραφή από το 2020 πρώτο μήνυμα σήμερα «ανοίξαμε και σας περιμένουμε»
γιατι κάτι ήταν με το μειλ μου και δεν μπορούσα να μπω,και το ξέχασα γ πόσο καιρό μετά,και σημερα που δεν είχα κατι να κανω,ειπα να μπω να περάσει η ώρα
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
534
Κριτικές
4
Like
878
Πόντοι
86
γιατι κάτι ήταν με το μειλ μου και δεν μπορούσα να μπω,και το ξέχασα γ πόσο καιρό μετά,και σημερα που δεν είχα κατι να κανω,ειπα να μπω να περάσει η ώρα
Μόνο για 4 χρόνια το ξέχασες ….:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.737
Like
1.619
Πόντοι
216
τεμπέληδες,άραγμα και πλατεία;
Και δυστυχώς αυτή είναι η επικρατούσα εν Ελλάδι νοοτροπία.

"Ξύνω τα παπάρια μου ολημερίς,δεν ψάχνω για δουλειά,περιμένω το μάννα εξ ουρανού και κάτι εκατομμύρια στον τραπεζικό μου λογαριασμό,ενώ πρέπει να μου κάτσει η μουνάρα επειδή είμαι άντρας και μου δόθηκε ένα καυλί"
 

milfaris

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
55
Like
107
Πόντοι
0
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
Συμπάσχω με τον φίλο και τον καταλαβαίνω. Ένα όμοιο πρόβλημα υπάρχει κι εδώ. (32 προς 33 ετών). Ναι μένω με τους γονείς μου, δεν ντρέπομαι που το λέω. Κοπέλα δεν υπάρχει, οπότε η μοναξιά είναι δυστυχώς φίλη καλή. Όμως σε αντίθεση με τον γνωστό σου, φίλτατη Αγγελική, οι γονείς μου δεν έχουν την τέλεια οικονομική άνεση κι εγώ εργάζομαι κανονικά. Προς Θεού, δεν το λέω για να δειχτώ κάπου, ούτε να αποδείξω ότι είμαι καλύτερος. Της ίδιας κατηγορίας είμαι κι εγώ. Το θέμα είναι ότι μάλλον υπάρχει χαμηλή αυτοπεποίθηση (η γνωστή καραμέλα). Αυτό που χρειάζεται, κατά τη γνώμη μου και κάθε άποψη σεβαστή από όλους σας, είναι μια βοήθεια, ένα friendly push. Οι γυναίκες συνοδοί θα τον βοηθήσουν πάνω στο θέμα της "οικειότητας", φυσικά αν ο ίδιος θέλει, καμία πίεση. Επειδή έχω συζητήσει πολλάκις αυτό το θέμα, μην φτάσουμε στα άκρα να ζητήσουμε τη βοήθεια ενός ειδικού (π.χ. ψυχολόγου). Η αλήθεια είναι ότι ναι φοβόμαστε να μιλήσουμε λόγω της πιθανής απόρριψης. Προσπάθησε, μαζί με τον φίλο σου, να τον βοηθήσετε βήμα-βήμα να βελτιωθεί, διότι μετά θα υπάρχουν νεύρα, ξεσπάσματα και πιθανότητα κατάθλιψης. Αυτή είναι η γνώμη μου και με συγχωρείς αν ήταν επιθετική
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
532
Like
744
Πόντοι
86
σίγουρα ελεύθερο στοματικό πάντως, αυταρχικό ΟΧΙΙΙ
Για τον "φίλο" τον αγάμητο ένα "ψυχικό" δε μπορείς να κάνεις όμως :confused: Σόρρυ γράψε λάθος, φαίνεσαι σοβαρό κορίτσι, δε κάνεις τέτοια :confused:

εγω πάντως σαν ελληνίδα που είμαι,το λεω ευθέως οτι και με αρκετούς αλβανούς έχω γαμηθεί,και ας κράζουν μερικοί ρατσιστές

Σε έχει φορτώσει όλο το δυρράχιο, αλλά για τον φίλο που ο άνθρωπος και παρθένος είναι και ψάχνει κιόλας, μια βοήθεια δε μπορείς να προσφέρεις :confused:
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
418
Like
2.324
Πόντοι
441
Αθήνα θα εργαζεσαι;
όχι,εργάζομαι σε τελείως αλλο πράγμα,ιδιωτική υπάλληλος είμαι,και 31 Ιουλίου θα μου τελειώσει η σύμβαση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για τον "φίλο" τον αγάμητο ένα "ψυχικό" δε μπορείς να κάνεις όμως :confused: Σόρρυ γράψε λάθος, φαίνεσαι σοβαρό κορίτσι, δε κάνεις τέτοια :confused:



Σε έχει φορτώσει όλο το δυρράχιο, αλλά για τον φίλο που ο άνθρωπος και παρθένος είναι και ψάχνει κιόλας, μια βοήθεια δε μπορείς να προσφέρεις :confused:
για τις άλλες όμως; που και αυτες δεν τον θέλουν,αρα δεν είμαι μόνο εγώ η παράξενη
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.737
Like
1.619
Πόντοι
216
Για τον "φίλο" τον αγάμητο ένα "ψυχικό" δε μπορείς να κάνεις όμως :confused: Σόρρυ γράψε λάθος, φαίνεσαι σοβαρό κορίτσι, δε κάνεις τέτοια :confused:



Σε έχει φορτώσει όλο το δυρράχιο, αλλά για τον φίλο που ο άνθρωπος και παρθένος είναι και ψάχνει κιόλας, μια βοήθεια δε μπορείς να προσφέρεις :confused:
Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom