Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 325K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Το "χωρίς λόγο" είναι σχετικό. Κανένας θάνατος νέου ανθρωπου δεν είναι καλός αλλά το μακαρίτη δεν τον πήρε σβάρνα φορτηγό όπως περνούσε το δρόμο ούτε βρισκόταν στο τραίνο που τρακάρησε. Πάνω σε καυγά που είχε προκαλέσει ο ίδιος σκοτώθηκε.
Δεν είσαι καθόλου με τα καλά σου φίλε

είχε αυτός μαχαίρι πάνω του? ο άλλος είχε άρα ο άλλος ήταν ικανός να σκοτώσει όχι ο φύσσας


αν εγώ σε τρακάρω στο δρόμο και έρθεις να μου ζητήσεις το λόγο με τραμπούκα και σε σφάξω στο γόνατο θα έχω λόγο?

ρε τι ακούμε...και μας βγάζουν και χαζούς από πάνω :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.634
Πόντοι
3.656
εχουμε τζιχαντιστες εδω :think: που ειναι ο χρυσοχοιδης να τους εξοντωσει :cool2:
θα τον έπαιρνε η μπάλα κι αυτόν μαζί με το γκόλουμ του Μαξίμου αλλά για επικοινωνιακούς λόγους τον άφησαν στη θέση του ,
τυγχάνει εκλεκτός κ της πρεσβείας μην το ξεχνάμε

Τα είχαμε πεί σε άλλο νήμα πριν γίνει η κέντα στη γιορτή του Χοντρού ..
Έχουμε διασυνδέσεις-πληροφόρηση απ' ευθείας στην πηγή , Μαξίμου :eyebrows:

εδώ η καλή  μπαλίτσα.png
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Επειδή βαριέμαι να ψάχνω όλα τα σημερινά μηνύματα, μπορεί κάποιος να μου πει σε πιο σημείο έγινε η κωλοτούμπα του χασοδίκη Αλεξ;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Η νδ μπορεί να είναι άλλου είδους εγκληματική οργάνωση αλλά όχι με τον ίδιο τρόπο που ήταν η χρυσή αυγή.
Είναι η εγκληματική οργάνωση των γραββατομένων και των αρίστων. Βάζει πάντα άλλους για τη βρώμικη δουλειά, μη λερωθούν οι μανσέττες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Επειδή βαριέμαι να ψάχνω όλα τα σημερινά μηνύματα, μπορεί κάποιος να μου πει σε πιο σημείο έγινε η κωλοτούμπα του χασοδίκη Αλεξ;
Κωλοτούμπα σε τι?
Ειχα πει τουλαχιστον τρεις φορες οτι αυτη θα ειναι η αποφαση
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Kαταλαβαινετε γιατι γκρινιαζω?
Αλλά καποιοι λενε οτι παω κοντρα στη λογικη...
Τελος παντων, παμε παρακατω.
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Κωλοτούμπα σε τι?
Ειχα πει τουλαχιστον τρεις φορες οτι αυτη θα ειναι η αποφαση
Ήταν αυτονόητη. Το γιατί δεν καταδικάστηκε κι η μάνα μόνο παραμένει μυστήριο;.Η κόρη που της πήγαινε τόσα λεφτά από που υπέθετε ότι τα έβρισκε; Δν τη ρώτησε ποτέ; Το ότι έλειπε τόσο συχνά από το σπίτι δεν την έβαλε σε υποψίες; Τέλος ο μισός Κολωνός είχε πάρει τη μικρή, τίποτα δεν είχε φτάσει στ' αυτιά της;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ρε κολομπούρδα, πλακα εχεις

Ενα σωρο "ειδημονες" εδω μεσα ηταν βεβαιοι οτι θα επεφτε στα μαλακα ο Μιχος και σημερα εξαφανισθηκαν για να αποφυγουν την κωλοτουμπα που θα επρεπε να κάνουν, κι εσυ αναζητάς την δική μου κωλοτούμπα που εγινε ακριβως ό,τι προβλεψα?

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω πώς σκεφτεσαι, μια εμμονη μαζι μου διακρινω.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Είναι η εγκληματική οργάνωση των γραββατομένων και των αρίστων. Βάζει πάντα άλλους για τη βρώμικη δουλειά, μη λερωθούν οι μανσέττες.
Δεν είναι αυτό το θέμα...

είναι άλλα τα κίνητρα....οι μεν το κάνουν από ψυχοπάθεια....τίγκα στους μπράβους και τους τραμπούκους ήταν...οι άλλοι είναι σαν την μαφία...έχουν οικονομικά κίνητρα.

οι μεν ήταν ''ιδεολόγοι'' νεοναζί και οι δε ενώ είναι λαμόγια δεν θα σκότωναν έναν πακιστανό για την ευχαρίστηση τους ούτε θα την έβρισκαν με το ξύλο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ήταν αυτονόητη. Το γιατί δεν καταδικάστηκε κι η μάνα μόνο παραμένει μυστήριο;.Η κόρη που της πήγαινε τόσα λεφτά από που υπέθετε ότι τα έβρισκε; Δν τη ρώτησε ποτέ; Το ότι έλειπε τόσο συχνά από το σπίτι δεν την έβαλε σε υποψίες; Τέλος ο μισός Κολωνός είχε πάρει τη μικρή, τίποτα δεν είχε φτάσει στ' αυτιά της;
Κανενα μυστηριο τύπε

Εστειλε επιστολη η 12χρονη στο δικαστηριο (χαχαχαχαχαχααχχα)
Μαζευτηκαν συλλογικοτητες απ' εξω υπερ της μανας
Εκανε αναρτησεις υπερ της μανας η Ελενα Ακριτα
Εμφανισθηκε και η Μαγδα Φυσσα εξω απο το δικαστηριο

Αυτονοητη η αθωωτικη αποφαση
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
Κι εγώ του τα λέω, αλλά δεν μ' ακούει.:grin::grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Προφανώς και υπάρχει παράνοια.
Αλλα αυτό που τα βλέπεις όλα(η τα πιο πολλά) καλώς καμώμενα(όχι για αυτό,για άλλα θέματα) είναι εκνευριστικό μερικές φορές.

:hi:
Τα βλεπω ακριβως οπως ειναι
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Σε μικτο ορκωτο δικαστηριο με πλειοψηφια ενορκων δεν θα αλλαξει τιποτα
Έλα τώρα! Σε ΟΛΑ τα δικαστήριο, ειδικά στα εφετεία με πολύ έμπειρους δικαστές ο πρόεδρος μανιπουλάρει όπως θέλει το σώμα και βγαίνει όχι απλά η απόφαση που θέλει αλλά και με τους ψήφους που θέλει!:wink:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Έλα τώρα! Σε ΟΛΑ τα δικαστήριο, ειδικά στα εφετεία με πολύ έμπειρους δικαστές ο πρόεδρος μανιπουλάρει όπως θέλει το σώμα και βγαίνει όχι απλά η απόφαση που θέλει αλλά και με τους ψήφους που θέλει!:wink:
Δεν ειναι απολυτα ακριβές αυτο.
Αλλά δεν θελω να μπω σε τετοια συζητηση. Θα το δουμε τοτε, εν οψει της εφεσεως.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δεν ειναι απολυτα ακριβές αυτο.
Αλλά δεν θελω να μπω σε τετοια συζητηση. Θα το δουμε τοτε, εν οψει της εφεσεως.
Προφανώς δεν είναι απόλυτο, μπορεί κάποιος ένορκος να μην ελέγχεται ή και να είναι τόσο βλάκας που να μην καταλαβαίνει, αλλά γενικά ισχύει.
Ο κάθε ένορκος αισθάνεται δέος, κάπως σαν χαμένος μποστά στην αυθεντία ενός έμπειρου δικαστή.
Επειδή έχω διατελέσει αρκετές φορές ένορκος σε μεικτά ορκωτά έχω αντίστοιχη εμπειρία.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.484
Πόντοι
9.931
Ερώτηση: Μετα απο ποσο καιρό θα βγάλει η μάνα παλι την κόρη της στο κλαρί; Σε ενα χρονο; Σε δυο; Σε τρια;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.454
Like
1.479
Πόντοι
216
Τρεις παρατηρήσεις:

1) Θα ήθελα πολύ να μάθω (και θα το μάθω) τις πλειοψηφίες σε κάθε αδίκημα Μίχου και μητέρας. Απλώς για να επιβεβαιώσω αυτό που όλοι οι νομικοί (και όχι μόνο) σκεφτόμαστε.

2) Αν στη θέση της μητέρας ήταν ο πατέρας; Ευτυχώς με το "αν" δεν έχουμε γεγονότα.

3) Για το ποιος είχε δίκιο, δηλαδή η εισαγγελέας ή το δικαστήριο, δεν γνωρίζω. Αυτό που είμαι σίγουρος όμως, είναι ότι αυτοί που έκαναν πορεία κατά της εισαγγελικής πρότασης (!) δεν θα κάνουν ποτέ την αυτοκριτική τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom