Νέα

53χρονος εξέδιδε 12χρονη για 50 ευρώ μέσα σε αυτοκίνητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 315K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να δοθούν τα ονόματα των 213 στη δημοσιότητα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 235 82,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 50 17,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
Το έχω καταλάβει γι' αυτό τους τρολάρω τώρα. "Ψόφα!" ο καραγκιόζης-γιατρός; "Γαμιέσαι μωρή πουστάρα!" του απαντώ.
Σιγά μην δώσω ξανά σοβαρή απάντηση σε παράφρονες υπανθρώπους.
Ρε σύ κοντεύουν να με κάνουν να ψηφίσω Κούλη ξανά.:cheesy:
Kαι δεν εισαι ο μονος.
Ξερεις ποσο κοσμο γνωριζω που ενω ειναι δυσαρεστημενος με τον Κουλη, εχει αηδιασει απο την σαχλαμαρα των αντιθετων και το ξανασκεφτεται?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.074
Πόντοι
6.056
Το έχω καταλάβει γι' αυτό τους τρολάρω τώρα. "Ψόφα!" ο καραγκιόζης-γιατρός; "Γαμιέσαι μωρή πουστάρα!" του απαντώ.
Σιγά μην δώσω ξανά σοβαρή απάντηση σε παράφρονες υπανθρώπους.
Ρε σύ κοντεύουν να με κάνουν να ψηφίσω Κούλη ξανά.:cheesy:
Τυπε μην μπαίνεις καν στην διαδικασία να απαντάς, αυτο θέλουν.
Γραψτους απλά στα αρχιδια σου.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Τυπε μην μπαίνεις καν στην διαδικασία να απαντάς, αυτο θέλουν.
Γραψτους απλά στα αρχιδια σου.
Τον πιο μαλάκα απ' όλους τον έβαλα ήδη σε αγνόηση, οπότε δεν υπάρχει για μένα πλέον αυτό το σκουπίδι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
Τον πιο μαλάκα απ' όλους τον έβαλα ήδη σε αγνόηση, οπότε δεν υπάρχει για μένα πλέον αυτό το σκουπίδι.
Η αγνοηση ειναι μεγαλη ανακαλυψη. Εχω ηδη βαλει κι εγω σε αγνοηση τις ανιατες περιπτωσεις και εχω ησυχασει. Θα βαλω δυο-τρεις ακομη και τελειωσαμε
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
16
Like
13.516
Πόντοι
5.577
:confused::confused::confused:

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.190
Like
25.953
Πόντοι
5.506
στεναωρηθηκαμε τωρα που μας αγνοουν αγαμητοι
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Η αγνοηση ειναι μεγαλη ανακαλυψη. Εχω ηδη βαλει κι εγω σε αγνοηση τις ανιατες περιπτωσεις και εχω ησυχασει. Θα βαλω δυο-τρεις ακομη και τελειωσαμε
Με 2-3 δεν σώζεσαι, οι παράφρονες εδώ μέσα είναι ατελείωτοι Όλα τα ναυάγια της ζωής εδώ έχουν μαζευτεί.

Αλλά είναι όντως μεγάλη καύλα να σε διαβάζουν και να λυσσάνε από το κακό τους, να σου απαντούν ασχολούμενοι μαζί σου και για εσένα να είναι ανύπαρκτοι!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
16
Like
13.516
Πόντοι
5.577
Η αγνοηση ειναι μεγαλη ανακαλυψη. Εχω ηδη βαλει κι εγω σε αγνοηση τις ανιατες περιπτωσεις και εχω ησυχασει. Θα βαλω δυο-τρεις ακομη και τελειωσαμε
και με τι θα διασκεδαζεις μετα?
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
Kαθηκον της ηταν να κάνει μια προταση συμφωνη με το νομο.
Αλλά πλεον δικαζουν τα σοσιαλ, οπως φαινεται.
Το κοινο περι δικαιου αισθημα ικανοποιηθηκε, η δικαιοσυνη κακοποιηθηκε.
Για αλλη μια φορα.
Συγχαρητηρια και παλι στην εισαγγελεα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ετσι.
Τετοιους εισαγγελεις χρειαζομαστε
συνεχιζεις να εισαι απιστευτα προκλητικος....τι ισχυριζεσαι δηλαδη,οτι αυτος ο μπασταρδος δικαστηκε απο τα σοσιαλ,οτι αυτη η μαλακω δεν εκανε λαθος(τουλαχιστον) στις τοποθετησεις της...οτι η κοινη γνωμη στελνει το καθαρμα αυτο για τα καλα μεσα?...ρε συ εισαι στα συγκαλα σου? ...ΜΟΝΟ ΒΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΤΣΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ.....Μια χαρα δικαιη δικη ειχε ,παραπανω απο αυτο που του αξιζε βεβαιως...και που σαι ..σε δευτερο βαθμο παλι ολοι με τα ματια και τα αυτια ανοικτα θα ειναι....τετοια καθαρματα τα πατας στο λαιμο μεχρι να τα ξεπαστρεψεις!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
συνεχιζεις να εισαι απιστευτα προκλητικος....τι ισχυριζεσαι δηλαδη,οτι αυτος ο μπασταρδος δικαστηκε απο τα σοσιαλ,οτι αυτη η μαλακω δεν εκανε λαθος(τουλαχιστον) στις τοποθετησεις της...οτι η κοινη γνωμη στελνει το καθαρμα αυτο για τα καλα μεσα?...ρε συ εισαι στα συγκαλα σου? ...ΜΟΝΟ ΒΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΤΣΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ.....Μια χαρα δικαιη δικη ειχε ,παραπανω απο αυτο που του αξιζε βεβαιως...και που σαι ..σε δευτερο βαθμο παλι ολοι με τα ματια και τα αυτια ανοικτα θα ειναι....τετοια καθαρματα τα πατας στο λαιμο μεχρι να τα ξεπαστρεψεις!
H μανα καλώς αθωωθηκε?
Δεν βλεπω να λες κατι γι αυτο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
H μανα καλώς αθωωθηκε?
Δεν βλεπω να λες κατι γι αυτο
Μην επαναλαμβανόμαστε όμως! Είπαμε είχε υπαράσπιση τη Μάγδα Φύσσα, την Έλενα Ακρίδα, τα πρωϊνάδικα και τα social media.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
H μανα καλώς αθωωθηκε?
Δεν βλεπω να λες κατι γι αυτο
και καλα βλεπεις...τι να συγκρινω ...τη μανα που ειχε μια ζωη μπουρδελο και πανω σε αυτη πατησε αυτο το καθαρμα για να ικανοποιησει τις αρρωστες ορεξεις του...θα μπορουσε να τα κανει αυτα σε μια νορμαλ οικογενεια...μολις θα απλωνε χερι θα του το εκοβανμ απο τη ριζα...να μιλησω να κρινω τι λοιπον...μια κατεστραμμενη γυναικα απο τις λαθος επιλογες της για ενα τεραστιο κακο που την βρηκε....απο την στιγμη που η μικρη λεει δεν ηξερε τιποτα ,κανω τον χαζο και προτιμω χιλιες φορες να δωθει μια δευτερη ευκαιρια στη ζωη για αυτες...εσυ δηλαδη θα προτιμουσες καταδικες,ετσι για να ξερουμε ,να μετρηθουμε ρε τυπε λιγο πως βλεπουμε την ζωη και τους ανθρωπους.....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.190
Like
25.953
Πόντοι
5.506
σκουπιδι...αν η αποφαση εξυπερετει το νδ αφηγημα ολα ρολοι....αν κατι δεν σου αρεσει οχλος.....παλιοσαπακι σαπακι χοντρε που το μονο που σε εχει αφησει 50 χρονων η μανα σου να γαμησεις ηταν τον χορχε απο την κολομβια μεσω βαιμπερ....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.190
Like
25.953
Πόντοι
5.506
και καλα βλεπεις...τι να συγκρινω ...τη μανα που ειχε μια ζωη μπουρδελο και πανω σε αυτη πατησε αυτο το καθαρμα για να ικανοποιησει τις αρρωστες ορεξεις του...θα μπορουσε να τα κανει αυτα σε μια νορμαλ οικογενεια...μολις θα απλωνε χερι θα του το εκοβανμ απο τη ριζα...να μιλησω κρινω τι λοιπον...μια κατεστραμμενη γυναικα απο τις λαθος επιλογες της για ενα τεραστιο κακο που την βρηκε....απο την στιγμη που η μικρη λεει δεν ηξερε τιποτα ,κανω τον χαζο και προτιμω χιλιες φορες να δωθει μια δευτερη ευκαιρια στη ζωη για αυτες...εσυ δηλαδη θα προτιμουσες καταδικες,ετσι για να ξερουμε ,να μετρηθουμε ρε τυπε λιγο πως βλεπουμε την ζωη και τους ανθρωπους.....
ετσι.....αλλα ο μουλος γραφει και το στομα του μυριζει κωλοτρυπιδα
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.856
Like
18.131
Πόντοι
3.656
Αναθεμα την ωρα
καταρα τη στιγμη
Μαντρωσαν οι φασιστες
Το γερο μερακλη
:confused::confused::confused:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
σκουπιδι...αν η αποφαση εξυπερετει το νδ αφηγημα ολα ρολοι....αν κατι δεν σου αρεσει οχλος.....παλιοσαπακι σαπακι χοντρε που το μονο που σε εχει αφησει 50 χρονων η μανα σου να γαμησεις ηταν τον χορχε απο την κολομβια μεσω βαιμπερ....
και να δεις θα φερει τον χορχε σε καμια αεκ για δεξι μπακ ,να τον δοκιμασουν,να μην τρεχει στα ξενα αν τον κρατησουν!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.751
Πόντοι
1.206
Και ο Κουγιας πηγε και εφαγε ισοβια

Με τις μαλακίες που λέει ο Κούγιας ως αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού και τις άλλες στη δίκη Πισπιρίγκου κι εγώ αν είχα κάποιο σοβαρό ποινικό τη Μάγδα Φύσσα θα προτιμούσα ως συνήγορό μου.:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom