Νέα

2ο πτυχίο και βουρ στα πιπίνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsarkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Καταρχην συγχαρητήρια για την επιτυχία. Νομιζω οτι πρεπει να σταθεις στο οτι θα εχεις να κανεις κατι καινουριο που θα σε βελτιωσει σαν ανθρωπο. Τωρα αν πηγαινεις με σκοπο τα πιπινια θα εχεις οση επιτυχια ειχες μεχρι σημερα. Αν εισαι ωραιος με λεφτα θα κανεις παταγο. Αν εισαι ωραιος χωρις λεφτα ολο κ καποια θα σου κατσει. Αν εχεις χρηματα χωρις να εισαι ωραιος θα πρεπει να πληρωσεις κ αν εισαι φτωχος χωρις να εισαι ωραιος δε θα σου κατσει καμια. Οτι συμβαινει μεχρι σημερα δηλαδη
Σε ευχαριστώ. Προφανώς δεν θα καθόμουν να διαβάσω για τα πιπίνια. Ωστόσο, τα πιπίνια είναι το μόνο relevant ζήτημα σε σχέση με τον παρόντα ιστότοπο.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Τυπε για να ρωτάς αν πρόκειται να σου κάτσει νεαρή φοιτήτρια 40 (σχεδόν) χρόνων μαντραχαλος, πρέπει ναχεις αγαμιες.
Οι οποίες μάλλον θα συνεχισθούν.
 

James_Deen

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Οι 19χρονες το κριτηριο χρημα το εχουν ακομα κατω-κατω στην κλιμακα
Μετα τα 25 το κριτηριο αυτο ανεβαινει στην κλιμακα με φρενηρη ρυθμο και γινεται νουμερο ενα
Είσαι πολύ σωστός φίλε!!
 
OP
OP
T

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Τυπε για να ρωτάς αν πρόκειται να σου κάτσει νεαρή φοιτήτρια 40 (σχεδόν) χρόνων μαντραχαλος, πρέπει ναχεις αγαμιες.
Οι οποίες μάλλον θα συνεχισθούν.
ΜΙα χαρά γαμάω τύπε. Αλλά όχι πιπίνι(α).
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.607
Πόντοι
3.346
Χαιρετώ την ομήγυρη. Πέρασα με κατατακτήριες για 2ο πτυχίο στα 39 μου και πέραν των καθαρά ακαδημαϊκών ανησυχιών σκέφτομαι πως είναι ευκαιρία να ανεβάσω και την αυτοπεποίθησή μου (βλέπετε δεν μου αρέσει να μασάω τα λόγια μου).

Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες θα πω ότι πρόκειται για σχολή με πολλές γυναίκες.

Η ερώτησή μου είναι αν πιστεύετε πως θα μπορέσω να έχω πέραση στα 19χρονα. Θα με βλέπουν σαν μπάρμπα ή θα τους γοητεύσει η "ωριμότητα" (λέμε τώρα) και θα περάσει η φοιτητική ζωή πιο όμορφα?

Ακούω γνωμούλες ....
Τυπε ο μπραντ πιτ στα καλα του θα εισαι εκει μεσα.. :confused: ασε που πολλες θα κοψουν φλεβες για παρτη σου. :confused:
Εννοειται οτι καθημερινα θα εχει μαλλιοτραβηγματα για το ποια θα σε πλησιασει πρωτη :confused:
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Φαντάσου να σαι 18χρονο πρωτοετό έτοιμη για γνωριμίες με συνομήλικα παιδάκια, και ο πρώτος που σε πλησιάζει είναι ένας 40άρης για σημειώσεις και πέσιμο :confused: . Τύπε μη σε πάρω στο λαιμό μου αλλά πιο πολύ για πρωταγωνιστή σε post τύπου ''Προσοχή στον δράκο του ΕΚΠΑ'' σε κόβω. :confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Τύπε ήμουν 24 και πάλι με φοβόντουσαν δεν ενέδιδαν εύκολα οι συμφοιτήτριες σε μαθήματα που χρωστούσα απ το 1ο έτος. 24 και πάλι ένιωθα ξένο σώμα κι ότι έπρεπε να τελειώνω και να φεύγω.

Φοβούνται πολύ. Παρ' όλα αυτά μπορείς να παίξεις μπάλα με τις τύπισσες από τη γραμματεία ή τη βιβλιοθήκη. Σε ακραία περίπτωση μπορεί να σου κάτσει το εξής:καμία κοκέτα γκάζι φάση, πρέπει να το παίξεις λεφτάς αλλιώς δύσκολα, και να είναι και 22-23 4ο-5ο έτος ή και μεγαλύτερη.

18χρονα τα ρωτούσα αν έχουμε στην Α2 και χέζονταν πάνω τους. Αν είσαι και σε ΑΕΙ ακόμη πιο δύσκολο. Είναι τέρμα γαμώφλωρα δεν έχουν βαρέσει μαλακία καλά καλά σιγά μη κάτσουν να τις ξεσκίσει ένας 40αρης.
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.409
Πόντοι
216
Καταρχην συγχαρητήρια για την επιτυχία. Νομιζω οτι πρεπει να σταθεις στο οτι θα εχεις να κανεις κατι καινουριο που θα σε βελτιωσει σαν ανθρωπο. Τωρα αν πηγαινεις με σκοπο τα πιπινια θα εχεις οση επιτυχια ειχες μεχρι σημερα. Αν εισαι ωραιος με λεφτα θα κανεις παταγο. Αν εισαι ωραιος χωρις λεφτα ολο κ καποια θα σου κατσει. Αν εχεις χρηματα χωρις να εισαι ωραιος θα πρεπει να πληρωσεις κ αν εισαι φτωχος χωρις να εισαι ωραιος δε θα σου κατσει καμια. Οτι συμβαινει μεχρι σημερα δηλαδη
ωραία τοποθέτηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Τυπε για να ρωτάς αν πρόκειται να σου κάτσει νεαρή φοιτήτρια 40 (σχεδόν) χρόνων μαντραχαλος, πρέπει ναχεις αγαμιες.
Οι οποίες μάλλον θα συνεχισθούν.
40 χρονων ειναι η άριστη ηλικια για τον αντρα, μια χαρα γουσταρουν οι νεαρες αυτην την ηλικια, επιεικως ασχετος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Καταρχην συγχαρητήρια για την επιτυχία. Νομιζω οτι πρεπει να σταθεις στο οτι θα εχεις να κανεις κατι καινουριο που θα σε βελτιωσει σαν ανθρωπο. Τωρα αν πηγαινεις με σκοπο τα πιπινια θα εχεις οση επιτυχια ειχες μεχρι σημερα. Αν εισαι ωραιος με λεφτα θα κανεις παταγο. Αν εισαι ωραιος χωρις λεφτα ολο κ καποια θα σου κατσει. Αν εχεις χρηματα χωρις να εισαι ωραιος θα πρεπει να πληρωσεις κ αν εισαι φτωχος χωρις να εισαι ωραιος δε θα σου κατσει καμια. Οτι συμβαινει μεχρι σημερα δηλαδη
Ενταξει τύπε, το ξεραμε οτι ειναι καλυτερα να εισαι πλουσιος και ωραιος απο το να εισαι φτωχος και ασχημος, δεν μας αποκαλυψες καμια τρομερη αληθεια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Τύπε ήμουν 24 και πάλι με φοβόντουσαν δεν ενέδιδαν εύκολα οι συμφοιτήτριες σε μαθήματα που χρωστούσα απ το 1ο έτος. 24 και πάλι ένιωθα ξένο σώμα κι ότι έπρεπε να τελειώνω και να φεύγω.

Φοβούνται πολύ. Παρ' όλα αυτά μπορείς να παίξεις μπάλα με τις τύπισσες από τη γραμματεία ή τη βιβλιοθήκη. Σε ακραία περίπτωση μπορεί να σου κάτσει το εξής:καμία κοκέτα γκάζι φάση, πρέπει να το παίξεις λεφτάς αλλιώς δύσκολα, και να είναι και 22-23 4ο-5ο έτος ή και μεγαλύτερη.

18χρονα τα ρωτούσα αν έχουμε στην Α2 και χέζονταν πάνω τους. Αν είσαι και σε ΑΕΙ ακόμη πιο δύσκολο. Είναι τέρμα γαμώφλωρα δεν έχουν βαρέσει μαλακία καλά καλά σιγά μη κάτσουν να τις ξεσκίσει ένας 40αρης.
Ρε τύπε πώς ήσουν δηλαδη εμφανισιακα στα 24 και τρομαζανε οι 18χρονες? Ελεος δηλαδη
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Ρε τύπε πώς ήσουν δηλαδη εμφανισιακα στα 24 και τρομαζανε οι 18χρονες? Ελεος δηλαδη
Ήμουν αλήτης. Κόψτε παρέα απ τον αρχιδιάκο λέγανε όλοι γιατί η μάνα σας θα κλαίει...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
40 χρονων ειναι η άριστη ηλικια για τον αντρα, μια χαρα γουσταρουν οι νεαρες αυτην την ηλικια, επιεικως ασχετος

Εννοείται,ουρά κάνουν για 40ρηδες οι νεαρές
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Εννοείται,ουρά κάνουν για 40ρηδες οι νεαρές
Για αυτους που αξιζουν τον κοπο, φυσικά κανουν ουρα.
Για καταθλιπτικους, μιζερους, γκρινιαρηδες, μιρλιάρηδες, προφανως οχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παλιά το μόνο που ήξερα ήταν βρωμόξυλο, πιστόλια
3117-1-3117-1100x1100.jpg
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Εντάξει να λέμε και την αλήθεια υπάρχουν και 40αρηδες που μοιάζουν με 30αρηδες

Και 40αρηδες που είναι σαν μπαρμπάδια. Φέρνω στο μυαλό μου έναν γνωστό μου. Φοράει all star και αλήτικα t shirt με συνθήματα. Ε αυτός θα γαμούσε σίγουρα μικρές γκουνιώτες!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξυ, το σημα του δολαριου ειναι λαθος στο gif, κανονικα εχει μία μονο καθετη γραμμη στο S και οχι δύο. Η πλακα ειναι οτι ειχα μια συμμαθητρια η οποια ειχε αρχικα H.S. Και το εγραφε ετσι σαν υπογραφη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom