Νέα

26ης Οκτωβρίου 35Α ( Golden Stars Of Sex )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 183K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Για οσους ενδιαφερονται η Παολα απο την Τριτη θα ειναι το βραδυ στο μαγαζι και η Γιουλη θα ειναι πρωι απο Τεταρτη!!!
Ενημερωτικα παντως γιατι διαβασα τις συζητησεις για τις τιμες τα κοριτσια κι εγω αποφασισαμε να τις κρατησουμε σε λογικα πλαισια οπως στο Βαρδαρη!!!
30 το απλο και χαλαρα
40 το γυμνο τσιμπουκι η το γλυψιμο
50 το 69
οσο για τα υπολοιπα ενημερωση στο μαγαζι!!!

Αυτο το "40 πιο χαλαρα" νομιζω ειναι οτι πιο κλεψιμο +10ευρω υπαρχει σε σχεση με το "30 το απλο"
Νομιζω ηρθε ο καιρος να διαγραφει απο την φραση σας η προταση "40 πιο χαλαρο"
Γιατι ειναι καθαρο κλεψιμο 10ευρου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αυτο το "40 πιο χαλαρα" νομιζω ειναι οτι πιο κλεψιμο +10ευρω υπαρχει σε σχεση με το "30 το απλο"
Νομιζω ηρθε ο καιρος να διαγραφει απο την φραση σας η προταση "40 πιο χαλαρο"
Γιατι ειναι καθαρο κλεψιμο 10ευρου...
συμφωνω γενικα αλλα η μισελ αν ειδες εγραψε οτι ενα απλο προγραμμα υπαρχει με 30 ευρω και ειναι και χαλαρο απο χρονο προφανως....οποτε αδικως της επιτιθεσαι
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Για οσους ενδιαφερονται η Παολα απο την Τριτη θα ειναι το βραδυ στο μαγαζι και η Γιουλη θα ειναι πρωι απο Τεταρτη!!!
Ενημερωτικα παντως γιατι διαβασα τις συζητησεις για τις τιμες τα κοριτσια κι εγω αποφασισαμε να τις κρατησουμε σε λογικα πλαισια οπως στο Βαρδαρη!!!
30 το απλο και χαλαρα
40 το γυμνο τσιμπουκι η το γλυψιμο
50 το 69
οσο για τα υπολοιπα ενημερωση στο μαγαζι!!!

Στην  αθηνα  με  50    γαμας  για μια  ωρα  σε  ξενοδοχειο  2  εκτονωσεις προγραμμα τα παντα  ολα , call girl.....


:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:


Πολυ  φτηνες  εισαστε,ανεβαστε  λιγο  τις  τιμες............



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
συμφωνω γενικα αλλα η μισελ αν ειδες εγραψε οτι ενα απλο προγραμμα υπαρχει με 30 ευρω και ειναι και χαλαρο απο χρονο προφανως....οποτε αδικως της επιτιθεσαι

gl το ειπα στην Μισελ γιατι επιτελους εκανε την αρχη γιατι μαλλον ψηλιαστηκε το κοροιδεμα του 10ευρου, φαινεται ανοιχτομυαλη και συζητησιμη:
Απλα το ειπα σε αυτη γιατι πολυ πιθανον οι "τσατσαδες" θα μιλανε μεταξυ τους περι υπηρεσιων κτλ κτλ. και να τους το προτεινει οτι "τσατσες το +10 ευρω απο το απλο των 30 στα χαλαρο των 40 ειναι απλα μια απατη"
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Για οσους ενδιαφερονται η Παολα απο την Τριτη θα ειναι το βραδυ στο μαγαζι και η Γιουλη θα ειναι πρωι απο Τεταρτη!!!
Ενημερωτικα παντως γιατι διαβασα τις συζητησεις για τις τιμες τα κοριτσια κι εγω αποφασισαμε να τις κρατησουμε σε λογικα πλαισια οπως στο Βαρδαρη!!!
30 το απλο και χαλαρα
40 το γυμνο τσιμπουκι η το γλυψιμο
50 το 69
οσο για τα υπολοιπα ενημερωση στο μαγαζι!!!
καλές τιμές,μαντάμ  :rockon: τι βάρδια θα είναι αύριο η Πάολα ?
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Για οσους ενδιαφερονται η Παολα απο την Τριτη θα ειναι το βραδυ στο μαγαζι και η Γιουλη θα ειναι πρωι απο Τεταρτη!!!
Ενημερωτικα παντως γιατι διαβασα τις συζητησεις για τις τιμες τα κοριτσια κι εγω αποφασισαμε να τις κρατησουμε σε λογικα πλαισια οπως στο Βαρδαρη!!!
30 το απλο και χαλαρα
40 το γυμνο τσιμπουκι η το γλυψιμο
50 το 69
οσο για τα υπολοιπα ενημερωση στο μαγαζι!!!

Μπράβο ωραία ενημέρωση  ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για οσους ενδιαφερονται η Παολα απο την Τριτη θα ειναι το βραδυ στο μαγαζι και η Γιουλη θα ειναι πρωι απο Τεταρτη!!!
Ενημερωτικα παντως γιατι διαβασα τις συζητησεις για τις τιμες τα κοριτσια κι εγω αποφασισαμε να τις κρατησουμε σε λογικα πλαισια οπως στο Βαρδαρη!!!
30 το απλο και χαλαρα
40 το γυμνο τσιμπουκι η το γλυψιμο
50 το 69
οσο για τα υπολοιπα ενημερωση στο μαγαζι!!!

Σωστη η μισελ  :)
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Σημερα θα ειμαστε κλειστα λογω  τεχνικων προβληματων!!!
Αυριο Τεταρτη 8 το πρωι με 8 το βραδυ Γιουλη και 8  το βραδυ με 8 το πρωι Παολα!!!!
Αυτο θα ισχυει ολη την εβδομαδα για οποια αλλη αλλαγη θα ενημερωσω!!!!
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωχ, τι παθατε ?  :think: αμα βουλωσε κανα σιφονι να στειλω τον καραμαν, τα ξεβουλωνει ολα! :fuck2:
Τουμποφλο με ποδια ενα πραμμα  :grin:
 

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Ωχ, τι παθατε ?  :think: αμα βουλωσε κανα σιφονι να στειλω τον καραμαν, τα ξεβουλωνει ολα! :fuck2:
Τουμποφλο με ποδια ενα πραμμα  :grin:
Δεν το πιστευω αυτο σημερα ηρθε ο υδραυλικος και ολα καλα και τωρα παλι προβλημα!!!!
Λες να φταιει που δεν εστειλες τον καραμαν?
Τελως παντων ζητω παλι συγνωμη μου υποσχεθηκε οτι θα το τελειωσει σημερα και απο αυριο το πρωι θα δουλευουν ολα ρολοι!!!
Αυριο Πεμπτη 8 το πρωι με 8 το βραδυ Γιουλη και 8 το βραδυ με 8 το πρωι επιτελους Παολα!!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Δεν το πιστευω αυτο σημερα ηρθε ο υδραυλικος και ολα καλα και τωρα παλι προβλημα!!!!
Λες να φταιει που δεν εστειλες τον καραμαν?
Τελως παντων ζητω παλι συγνωμη μου υποσχεθηκε οτι θα το τελειωσει σημερα και απο αυριο το πρωι θα δουλευουν ολα ρολοι!!!
Αυριο Πεμπτη 8 το πρωι με 8 το βραδυ Γιουλη και 8 το βραδυ με 8 το πρωι επιτελους Παολα!!!!!

εεεεε ρε μισελ, δεν ηξερες δεν ρωταγες...θα σου εκανα και καλη τιμουλα...στα 3 ξεβουλωματα το ενα δωρο.!!  :rockon: :rockon:
:2funny:
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το πιστευω αυτο σημερα ηρθε ο υδραυλικος και ολα καλα και τωρα παλι προβλημα!!!!
Λες να φταιει που δεν εστειλες τον καραμαν?
Τελως παντων ζητω παλι συγνωμη μου υποσχεθηκε οτι θα το τελειωσει σημερα και απο αυριο το πρωι θα δουλευουν ολα ρολοι!!!
Αυριο Πεμπτη 8 το πρωι με 8 το βραδυ Γιουλη και 8 το βραδυ με 8 το πρωι επιτελους Παολα!!!!!
ποιος ειμαι ρε παιδι μου που το μαντεψα,ο Χορταρεας???  :grin: φτου φτου με ποια συγκριθηκα,μακρια απο μενα...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν το πιστευω αυτο σημερα ηρθε ο υδραυλικος και ολα καλα και τωρα παλι προβλημα!!!!
Λες να φταιει που δεν εστειλες τον καραμαν?
:2funny: :2funny: :2funny: Καλα να παθεις
....ι απο αυριο το πρωι θα δουλευουν ολα ρολοι!!!
εεεεγινεε :2funny: Σιγα μη τρεχει και ζεστο νερο χωρις ηλιακο.

Ασε τα χαζα και φωναξε τον ειδικο ...
Αν θες σιφωνια να τραβαν τοτε μονο Καραβαν ! :cool2:
 

Συνημμένα

  • karaVan.jpg
    karaVan.jpg
    198,8 KB · Εμφανίσεις: 33

micelgold

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
295
Like
4
Επιτελους σημερα ολα καλα με μια μικρη αλλαγη στο πραγραμμα!!!
Σημερα η Γιουλη θα ειναι μεχρι τις 9 το βραδυ και η Παολα απο 9 το βραδυ μεχρι 9 το πρωι!!!!
Οπως καταλαβατε η γρουσουζια εφυγε!!!!!
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Micel, εχεις πμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom