Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 914K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Ζητώ συγνώμη από όλους τους ηλίθιους που τους προσέβαλα παρουσιάζοντας τον akis georgiou σαν αυτούς.
Δεν μπορούσα να καταλάβω ότι μόνο τα αυτιστικά επαναλαμβάνονται συνέχεια χωρίς να μπορούν να το καταλάβουν.

Αυτισμός: Τα συμπτώματα στον λόγο και γλωσσικές δυσκολίες


  • μιλάει με έναν ανώμαλο τόνο φωνής, ή με έναν περίεργο ρυθμό ή ένταση (π.χ. τελειώνει κάθε φράση σαν ερώτηση)
  • επαναλαμβάνει τις ίδιες λέξεις, ή φράσεις ξανά και ξανά
  • ανταποκρίνεται σε ερώτηση με το να την επαναλαμβάνει, αντί να την απαντήσει
  • αναφέρεται στον εαυτό του στο τρίτο πρόσωπο
  • χρησιμοποιεί σωστά τη γλώσσα λανθασμένα (γραμματικά λάθη, λάθος λέξεις)
  • έχει δυσκολία να επικοινωνήσει τις ανάγκες, ή τις επιθυμίες του
  • δεν κατανοεί απλές οδηγίες, ή ερωτήσεις
  • παίρνει ό,τι λέγεται πολύ κυριολεκτικά (δεν αντιλαμβάνεται τις αποχρώσεις του χιούμορ, την ειρωνεία και τον σαρκασμό)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ μπορεί να εισαι πλούσιος αλλα 40 ευρω με 2 ποτα η λογική λέει οτι είναι πολλά
Γραψε αλλα αντ΄ αλλων, h αγαμια σου και η γελοιοτητα σου δεν κρυβονται!χαχαχα!!!!σε σιγονταρει και ο αλλος γελοιος ο panos.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Καλά ακόμα ασχολείστε με κωλοτρυπιδια που είναι μόνο για κλανιές;;
Αξία του δίνεται του μλκ!παιδί της καρπαζιας ήταν κ θα είναι μια ζωή,το παιδί που βαραγαμε στο σχολείο κ του περνάμε τα λεφτά..στη φυλακή κάτι τέτοιους τους έχεις για θελήματα η για πίπες...
Εσυ μην ασχολεισαι μαζι μου, μου αρκει που ασχοληθηκε με το μαγικο στοματακι της, η αδερφή της θειάς σου!!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.298
Κριτικές
124
Like
6.355
Πόντοι
5.097
Οι τρεις γραφικοι ηλιθιοι επανεμφανιστηκαν γιατι τους πατησα τον κάλο!!!kosτakis, kaltses , sexfor fun, το τριο στουτζες!!!!
ρε γελοια προσωπα, σας εχει φαει η αγαμια, στο κλαμπ δεν θα περασετε ουτε απεξω!!! αφηστε εμας να κανουμε παρτουζες και να γουσταρουμε, εσεις καθηστε εδω να βραζετε στο ζουμι σας!!!
ΖΩΑ!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ ΕΣΕΙΣ,ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΖΗΛΕΙΑ!!!!
ΥΓ εσυ ειδικα kostakiσ 27,παραδεχεσαι οτι εισαι ζομπι, πας σε βρωμερα τσοντοσινεμα και αλληλοπιπωνεσαι ή γαμας δροσερους πακι!!!!εχεις μουτρα και μιλας ρε????
Τύπε βλέπω τα τσονταδικα τα ξέρεις όσο καλά ξέρεις και τα σουινγκερ κλαμπ :jerking::jerking::jerking:. Πάρε άλλη μια φαπα τώρα και ξεκινά να διαβάζεις από την αρχή βλαμμένε :s&m_1::s&m_1:. Κάθε μέρα καρπαζιες θα τρως εδώ μέσα μέχρι να βάλεις μυαλό αυτιστικε.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
417
Like
634
Πόντοι
81

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.523
Like
12.450
Πόντοι
2.256
Πηγες χτες; Τι εγινε;
Αυτό που έγραψα παρατήρησα αδερφέ. Βλέπω ότι παρά το τι γράφεται εδώ μέσα και την άκαρπη επίδειξη μαγκιάς και δηθενισμού προσπαθώντας να μειώσουμε ο ένας τον άλλον, ο κόσμος δεν έχει αγκυλώσεις και πηγαίνει και στα 2 μαγαζιά του Πειραιά, ψάχνοντας το ποιο του ταιριάζει καλύτερα για τη διασκέδασή του. Από την ώρα προσέλευσης αλλά και από το πόση ώρα μένουν μέσα στο μαγαζί, φαίνεται ότι ήταν και στο άλλο ή ότι θα πάνε αμέσως μετά, ακόμα κι αν δεν ξέρεις τις φάτσες τους.
Εμείς ας πούμε ήμασταν στο ένα μαγαζί και η παρέα που κάναμε και παιχνίδι τελικά ήταν θαμώνες του άλλου μαγαζιού!!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Αυτό που έγραψα παρατήρησα αδερφέ. Βλέπω ότι παρά το τι γράφεται εδώ μέσα και την άκαρπη επίδειξη μαγκιάς και δηθενισμού προσπαθώντας να μειώσουμε ο ένας τον άλλον, ο κόσμος δεν έχει αγκυλώσεις και πηγαίνει και στα 2 μαγαζιά του Πειραιά, ψάχνοντας το ποιο του ταιριάζει καλύτερα για τη διασκέδασή του. Από την ώρα προσέλευσης αλλά και από το πόση ώρα μένουν μέσα στο μαγαζί, φαίνεται ότι ήταν και στο άλλο ή ότι θα πάνε αμέσως μετά, ακόμα κι αν δεν ξέρεις τις φάτσες τους.
Εμείς ας πούμε ήμασταν στο ένα μαγαζί και η παρέα που κάναμε και παιχνίδι τελικά ήταν θαμώνες του άλλου μαγαζιού!!!
Καλημερα... Ειναι εδω μερικοι που βγαζουν τα απωθημενα τους... Λενε και γραφουν.. Μερικοι πεταγονται ετσι...

Το Σαββατο ειχαν κοσμο τα μαγαζια; Εγω δεν πηγα.... Ειχα παει το προηγουμενο Σαββατο!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.523
Like
12.450
Πόντοι
2.256
Καλημερα... Ειναι εδω μερικοι που βγαζουν τα απωθημενα τους... Λενε και γραφουν.. Μερικοι πεταγονται ετσι...

Το Σαββατο ειχαν κοσμο τα μαγαζια; Εγω δεν πηγα.... Ειχα παει το προηγουμενο Σαββατο!!!
Το ένα από τα 2 τουλάχιστον που έχω προσωπική εικόνα, είχε κόσμο!!! Όχι ασφυκτικά όπως το χειμώνα αλλά αρκετό κόσμο!!!
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Τύπε βλέπω τα τσονταδικα τα ξέρεις όσο καλά ξέρεις και τα σουινγκερ κλαμπ :jerking::jerking::jerking:. Πάρε άλλη μια φαπα τώρα και ξεκινά να διαβάζεις από την αρχή βλαμμένε :s&m_1::s&m_1:. Κάθε μέρα καρπαζιες θα τρως εδώ μέσα μέχρι να βάλεις μυαλό αυτιστικε.
Αυτο βλεπεις???οτι ξερω καλα τα τσονταδικα?ειδες να βαζω πολλες κριτικες?μαλλον τα ματακια σου δεν βλεπουν καλα....φυσικο ειναι , αφου σε χυνουν στο προσωπο οι δροσεροι πακηδες....Αραγε τους φακους επαφης τους βγαζεις ή θολωνουν και αυτοι απο τα χυσια των πακηδων????μιλας και για φαπες ρε γελοιε αγαμητε,βαλε το κεφαλι σου στη λεκανη και τραβα το καζανακι τελειωμενε!χαχαχαχσ
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
417
Like
634
Πόντοι
81
Τον αλλο τελειωμενο,το kostakis γιατι τον ρωτας????θες υποστηριξη???εισαι γελοιο προσωπο/τελειωμενος/μυθομανης/αγαμητος /βλακας.
Αλλη μια επιβεβαίωση αυτισμού νουμερο 15 (νομιζω αλλα απο τωρα θα τις μετραω))
 

Carlospapadimas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
γενικα μιλωντας....
μια φαση οπως το swinger club απαιτει ,για να μην πω ειναι καραυποχρεωτικο , μια μορφης ωριμοτητα.
Νομιζω κανενας δεν ειναι μαλακας ενω καποιος/α αλλος/η ειναι μαγκας.
Μοιραζομαστε κοινα γουστα, επιθυμιες,καυλες φαντασιωσεις...
Ετσι απλα αλλα και παλι τοσο δυσκολα!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.523
Like
12.450
Πόντοι
2.256
γενικα μιλωντας....
μια φαση οπως το swinger club απαιτει ,για να μην πω ειναι καραυποχρεωτικο , μια μορφης ωριμοτητα.
Νομιζω κανενας δεν ειναι μαλακας ενω καποιος/α αλλος/η ειναι μαγκας.
Μοιραζομαστε κοινα γουστα, επιθυμιες,καυλες φαντασιωσεις...
Ετσι απλα αλλα και παλι τοσο δυσκολα!
Πολύ σωστά μιλάς αδερφέ αλλά θα ήθελα την ειλικρινή απάντησή σου!!! Δεν ξέρω πόσο καιρό ασχολείσαι με το χώρο, έχεις βρει στ'αλήθεια σε μεγάλο ποσοστό ωριμότητα και ζευγάρια που ξέρουν ακριβώς τι θέλουν;;;;
Εγώ πάντως παρατηρώ ότι υπάρχει τεράστια έλλειψη!!!
Βλέπεις ζευγάρια σε ώριμη ηλικία τελευταία στιγμή να στήνουν σε ραντεβού με αστείες δικαιολογίες!!! Βλέπω ζευγάρια που η γυναίκα συμμετέχει σχεδόν με το ζόρι!!! Βλέπω ζευγάρια που ο άντρας το παίζει άνετος αλλά ζηλεύει και το κάνει με το στανιό επειδή η κυρία είναι αχόρταγη και θα του φύγει... Βλέπω ζευγάρια που κάνουν τους swingers αλλά παίζουν μόνο με κάμερα χωρίς πρόσωπα και ο κατάλογος δεν έχει τέλος!!!
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν σοβαροί αλλά το ποσοστό ανωριμότητας - ανετοιμότητας κλπ κλπ είναι τεράστιο!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.344
Κριτικές
8
Like
11.025
Πόντοι
3.786
Πολύ σωστά μιλάς αδερφέ αλλά θα ήθελα την ειλικρινή απάντησή σου!!! Δεν ξέρω πόσο καιρό ασχολείσαι με το χώρο, έχεις βρει στ'αλήθεια σε μεγάλο ποσοστό ωριμότητα και ζευγάρια που ξέρουν ακριβώς τι θέλουν;;;;
Εγώ πάντως παρατηρώ ότι υπάρχει τεράστια έλλειψη!!!
Βλέπεις ζευγάρια σε ώριμη ηλικία τελευταία στιγμή να στήνουν σε ραντεβού με αστείες δικαιολογίες!!! Βλέπω ζευγάρια που η γυναίκα συμμετέχει σχεδόν με το ζόρι!!! Βλέπω ζευγάρια που ο άντρας το παίζει άνετος αλλά ζηλεύει και το κάνει με το στανιό επειδή η κυρία είναι αχόρταγη και θα του φύγει... Βλέπω ζευγάρια που κάνουν τους swingers αλλά παίζουν μόνο με κάμερα χωρίς πρόσωπα και ο κατάλογος δεν έχει τέλος!!!
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν σοβαροί αλλά το ποσοστό ανωριμότητας - ανετοιμότητας κλπ κλπ είναι τεράστιο!!!
Εγώ έχω παρατηρήσει (τους διακρίνεις εύκολα) ότι υπάρχουν ζευγάρια που πάνε να δούνε τι είναι αυτό το swinging ,ικανοποιούν την περιέργειά τους (ίσως καυλώνουν;) και φεύγουν. Το αντιμετωπίζουν δηλαδή σαν sex show. Συνήθως ο άντρας προσπαθεί να καλύψει το σώμα της γυναίκας μην του τη χουφτώσουν.
Ίσως για κάποιους είναι θέμα μόδας, ή θέλουν να το κάνουν μια φορά για να λένε ότι ξέρουν τι παίζει, ή νομίζουν ότι μπορούν ,αλλά κωλώνουν στην κρίσιμη στιγμή.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.026
Κριτικές
4
Like
7.113
Πόντοι
1.336
Πολύ σωστά μιλάς αδερφέ αλλά θα ήθελα την ειλικρινή απάντησή σου!!! Δεν ξέρω πόσο καιρό ασχολείσαι με το χώρο, έχεις βρει στ'αλήθεια σε μεγάλο ποσοστό ωριμότητα και ζευγάρια που ξέρουν ακριβώς τι θέλουν;;;;
Εγώ πάντως παρατηρώ ότι υπάρχει τεράστια έλλειψη!!!
Βλέπεις ζευγάρια σε ώριμη ηλικία τελευταία στιγμή να στήνουν σε ραντεβού με αστείες δικαιολογίες!!! Βλέπω ζευγάρια που η γυναίκα συμμετέχει σχεδόν με το ζόρι!!! Βλέπω ζευγάρια που ο άντρας το παίζει άνετος αλλά ζηλεύει και το κάνει με το στανιό επειδή η κυρία είναι αχόρταγη και θα του φύγει... Βλέπω ζευγάρια που κάνουν τους swingers αλλά παίζουν μόνο με κάμερα χωρίς πρόσωπα και ο κατάλογος δεν έχει τέλος!!!
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν σοβαροί αλλά το ποσοστό ανωριμότητας - ανετοιμότητας κλπ κλπ είναι τεράστιο!!!
Επειδη ειστε εδω 3-4 ατομα που αλληλοσυγχαιρετε ο ενας τον αλλον , εχετε πεσει στην παγιδα να μην καταλαβαινετε τη μεγαλη εικονα
Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι ο αλλος εχει διαφορετικα γουστα απο τα δικα σου, και εχει και αυτος δικαιωμα να εχει τα γουστα του ???
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.523
Like
12.450
Πόντοι
2.256
Επειδη ειστε εδω 3-4 ατομα που αλληλοσυγχαιρετε ο ενας τον αλλον , εχετε πεσει στην παγιδα να μην καταλαβαινετε τη μεγαλη εικονα
Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι ο αλλος εχει διαφορετικα γουστα απο τα δικα σου, και εχει και αυτος δικαιωμα να εχει τα γουστα του ???
Θέλεις να το συζητήσουμε στην κοινότητα για να μην κάνω spam εδώ ;;;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
417
Like
634
Πόντοι
81
Επειδη ειστε εδω 3-4 ατομα που αλληλοσυγχαιρετε ο ενας τον αλλον , εχετε πεσει στην παγιδα να μην καταλαβαινετε τη μεγαλη εικονα
Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι ο αλλος εχει διαφορετικα γουστα απο τα δικα σου, και εχει και αυτος δικαιωμα να εχει τα γουστα του ???
Εγω θα σπαμαρω εδω.
Εννοείται οτι ο καθένας έχει τα γούστα του αλλα...
και υπαρχουν και τα δικαιώματα των αλλων.
Θα φέρω ενα παράδειγμα για να μπορέσουμε να έχουμε μια βαση.
Ας πούμε οτι εγώ που είμαι στραιτ και κολλημένος παω στον sodat (κασελακης καλε) Εκει λοιπόν έχουν κάποιους άγραφους κανόνες που τηρούνται.
Ειναι ποτε δυνατόν να πάω εγώ και να τους πω, οχι ρε φιλε εγω δεν γουστάρω ετσι αλλα εχω τα δικα μου γούστα ;
Σεβασμος (καταρχην στον χωρο που εισαι) λεγετε που ειναι αγνωστη λεξη.
Ερχεται ο αλλος σε swinger κλαμπ που ειναι για ζευγαρια ( τι δεν καταλαβενεις ) και εχει απο τραβελια μεχρι sugar daddy μεχρι πακιστανους στο αλλο.
Τι να λεμε τωρα
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Τράβα ρε αυτιστικε στα πακιστανια τους φίλους σου να τους τα πεις αυτά, κάθε μέρα πουτσ@ και ξύλο θα τρως εδώ μέσα και τα χυσια μας στην σκατοφατσα σου. Έχεις χαζέψει εντελώς από τις πολλές φαπες που έχεις αρπαξει βλαμμένε, βλάκα υπάλληλε.
Τι ασυναρτησιες ειναι αυτες ρε γελοιο προσωπο, ρε τελειωμενε?στον εαυτο σου το λες?αφου εσυ συχναζεις στα τσοντοσινεμα, αυτοαποκαλεισαι ζομπι, εσενα σε χυνουν στα ματια οι δροσεροι πακηδες και σου θωλωνουν οι φακοι επαφης!!!!χαχαχα !!!
ποιες σφαλιαρες λες και κουραφεξαλα?
Εχεις γελοιοποιηθει εντελως μωρη ξεφωνημενη ροδελα.Παρε τον πουλο και απο εδω οπως παιρνεις και απο τους πακηδες στα βρωμερα τσοντοσινεμα!Ασε εμενα οποτε μπορω να πηγαινω στο 2κ2 και να περναω τελεια και κατσε εσυ να χουφτωνεις πακιστανικες ψωλες!!!χαχαχα
Ξεφωνημενο ΖΟΜΠΙ!!!
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Αλλη μια επιβεβαίωση αυτισμού νουμερο 15 (νομιζω αλλα απο τωρα θα τις μετραω))
Νουμερο 15 εφτασαν οι ψωλες που εφαγε η αδερφη της θειάς σου!!!ρωτα την για επιβεβαιωση, αυτη ερχεται στο κλαμπ.
Εσυ ρε τελειωμενε /αγαμητε/μυθομανη μιλας ακομη????πότε πηγες με τη γυναικα σου????χαχαχα????εχεις γυναικα ρε μαλακοπιτουρα????αληθεια το εχεις πιστεψει, το ζεις???
Παρε τον πουλο γελοιο προσωπο, βαρεθηκα να σε ξεφτυλιζω.Παρε αγκαζε τον kostakis 27,το ξεφωνημενο ΖΟΜΠΙ, να σε παει σε τσονταδικο, να χορτασετε πακιστανικες ψωλες και οι δυο!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
417
Like
634
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom