Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 931K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Γενικολογιες. Είναι με τις μέρες . Μπορεί να τύχει καλή μέρα μπορεί και όχι. Κανείς δεν κάνει συμβόλαιο για το αν θα έχει η δεν θα έχει κόσμο.
Τώρα όσο για τους μπαλαντέρ χαλαρώστε λίγο με ηλικία η με κιλά η με οτιδήποτε. Κοιτάξτε να πηγαίνετε για να ευχαριστιεστε εσεις αλλά και η γυναίκα για να σας ξαναπροτιμησουν. Απλά πράγματα.
Εγώ νέος είμαι αλλά να λέμε και την αλήθεια 5 λεπτά το πολυ κρατιέται το 80% των νέων μπαλαντέρ. Δεν γαμάτες μοσχάρια αλλά γυναίκες
Τύπε εσείς οι νέοι να τραβάτε μια καλή πριν πάτε να γαμησετε στα κλαμπ :2funny::2funny::rockon::rockon:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.493
Κριτικές
8
Like
11.418
Πόντοι
3.786
Καλησπερα...τη προηγουμενη κυριακη πηγα στο μαγαζι...00:00 μου λέει αυτος στη πορτα με φωνη νταλικερη δεν ειναι σωστες οι αναλογιες περιμενε στο αμαξι και θα σε παρουμε τηλ αφου αφησα το τηλ μου...και περιμενα σαν μαλακας και ξαναπαω στις 01:15 και μου λεει αδυνατον εχει πολλους μονους αντρες πανω..ενστωμεταξυ οσο περιμενα εξω απο το μαγαζι μπηκαν 2 ζευγαρια και βγηκε ενας καπου στα 55 χρονων...ειναι μερα για αντρες μονους τι μαλακιες ειναι αυτες με αναλογιες και π........

Παίκτη το έχουν καθιερώσει επειδή παρά τις υψηλές τιμές πήγαιναν πολλοί singles και είχαν ξενερώσει τα ζευγάρια.
Έχω δει και τύπο γύρω στα 30 να τρώει πόρτα δε λέει κάτι η ηλικία.

Να το ξαναγράψουμε άλλη μια φορά: Τα swingers bars δεν είναι δωρεάν παρτούζες. Για τα ζευγάρια γίνονται όλα. Αυτοί είναι οι πελάτες που κρατάνε τα μαγαζιά. Εμείς οι μόνοι και να μπούμε μέσα παίρνουμε τα ρίσκα μας. Έτσι είναι.













































































































































Καλησπερα...τη προηγουμενη κυριακη πηγα στο μαγαζι...00:00 μου λέει αυτος στη πορτα με φωνη νταλικερη δεν ειναι σωστες οι αναλογιες περιμενε στο αμαξι και θα σε παρουμε τηλ αφου αφησα το τηλ μου...και περιμενα σαν μαλακας και ξαναπαω στις 01:15 και μου λεει αδυνατον εχει πολλους μονους αντρες πανω..ενστωμεταξυ οσο περιμενα εξω απο το μαγαζι μπηκαν 2 ζευγαρια και βγηκε ενας καπου στα 55 χρονων...ειναι μερα για αντρες μονους τι μαλακιες ειναι αυτες με αναλογιες και π........
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Τύπε εσείς οι νέοι να τραβάτε μια καλή πριν πάτε να γαμησετε στα κλαμπ :2funny::2funny::rockon::rockon:
Τύπε εγώ προσωπικά πάω ζευγάρι. Και μπαίνω παντού.
Πετάγεσαι παντού να πεις την εξυπνάδα σου.
Έχε χάρη που διαφέρεις και το σέβομαι. Είσαι ο μόνος που έχει φανεί ban σε swingeraδικα. Πράγματικα δεν ξέρω άλλον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Τύπε εγώ προσωπικά πάω ζευγάρι. Και μπαίνω παντού.
Πετάγεσαι παντού να πεις την εξυπνάδα σου.
Έχε χάρη που διαφέρεις και το σέβομαι. Είσαι ο μόνος που έχει φανεί ban σε swingeraδικα. Πράγματικα δεν ξέρω άλλον
Έτσι είναι τύπε, ξεβρακωσα τους 2 μαγαζατορες και σας ξεστραβωσα εδώ μέσα. Να με σέβεστε λοιπόν.
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dskoul

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Τύπε είσαι χαζός όνομα και πράγμα. Τράβα μια :jerking: ακόμα και ξαναδιάβασε τι έγραψες.
Ρε βλάκα κρατιεμαι καιρό να μην σου πω τίποτα. Σε κράζω με το γαντι . Πώς γίνεται ρε ζουδι να έχεις άποψη τώρα σημερα ( παρόν ) για τα μαγαζιά αφού τρως πόρτα τα τελευταία χρόνια.
Αλλά τι να περιμένεις από καθυστερημένο βλάκα που μόνο επί πληρωμής ( κι αυτά Αθηνάς) η τίποτα τελειωμένα granny γαμαει.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
397
Like
384
Πόντοι
21
Ρε βλάκα κρατιεμαι καιρό να μην σου πω τίποτα. Σε κράζω με το γαντι . Πώς γίνεται ρε ζουδι να έχεις άποψη τώρα σημερα ( παρόν ) για τα μαγαζιά αφού τρως πόρτα τα τελευταία χρόνια.
Αλλά τι να περιμένεις από καθυστερημένο βλάκα που μόνο επί πληρωμής ( κι αυτά Αθηνάς) η τίποτα τελειωμένα granny γαμαει.
Φιλε και εγω τα ιδια θα σου πω
τραβα μια :wanker:... και ξαναδιαβασε τι εγραψες ...
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Φιλε και εγω τα ιδια θα σου πω
τραβα μια :wanker:... και ξαναδιαβασε τι εγραψες ...
Προφανώς και συ στην ίδια κατηγορία είσαι. Λογικό να πεις το ίδιο. Στα ίδια μέρη αραζετε.
Το θέμα είναι ότι εμείς δεν γράφουμε για τα πουστοσινεμα που πάτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
397
Like
384
Πόντοι
21
Προφανώς και συ στην ίδια κατηγορία είσαι. Λογικό να πεις το ίδιο. Στα ίδια μέρη αραζετε.
Το θέμα είναι ότι εμείς δεν γράφουμε για τα πουστοσινεμα που πάτε
να κατουρας παντα μετα την :jerking:
γιατι μπορει να σου δημιουργήσει προβλημα στον προστατη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dskoul

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Να μιλάς καλύτερα στους μύστες καθυστερημένε, πάρε άλλη μια φαπα τώρα και τράβα να την :jerking::jerking:
Κωστάκη, ειλικρινά, κανείς εδώ πέρα δε παίρνει σοβαρά αυτά που γράφεις. Είσαι "ο περίεργος τύπος που έφαγε ban από τα μαγαζιά", δεν δίνει κανείς σημασία σε ότι κ αν γράφεις, παπαριά ή μη (λες πολλές πάντως).
Είναι σαν να δώσεις σημασία στον εξοστρακισμένο τρελό στην Ομόνοια. Είναι πρακτικά αδύνατο.
Το γεγονός ότι συνεχίζεις και γράφεις με τέτοιο μένος απλά επιβεβαιώνει το πόσο πολύ σε καίει καημένε...

Δηλαδή το σκέφτομαι κ μου φαίνεται αρκετά αστείο... Μαλάκα έφαγες ban από μαγαζί και το 'χεις πάρει και πάνω σου. :2funny::2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Κωστάκη, ειλικρινά, κανείς εδώ πέρα δε παίρνει σοβαρά αυτά που γράφεις. Είσαι "ο περίεργος τύπος που έφαγε ban από τα μαγαζιά", δεν δίνει κανείς σημασία σε ότι κ αν γράφεις, παπαριά ή μη (λες πολλές πάντως).
Είναι σαν να δώσεις σημασία στον εξοστρακισμένο τρελό στην Ομόνοια. Είναι πρακτικά αδύνατο.
Το γεγονός ότι συνεχίζεις και γράφεις με τέτοιο μένος απλά επιβεβαιώνει το πόσο πολύ σε καίει καημένε...

Δηλαδή το σκέφτομαι κ μου φαίνεται αρκετά αστείο... Μαλάκα έφαγες ban από μαγαζί και το 'χεις πάρει και πάνω σου. :2funny::2funny:
Τύπε είδα ότι γράφεις ένα ποστ τον μήνα σαν μέσο όρο και είπες τώρα να γράψεις εδώ την π@παρια σου. Πάρε κι εσύ την σφαλιάρα σου και τράβα να κάνεις παρέα στον @chazos3 καθυστερημενε
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.315
Πόντοι
1.041
Τύπε είδα ότι γράφεις ένα ποστ τον μήνα σαν μέσο όρο και είπες τώρα να γράψεις εδώ την π@παρια σου. Πάρε κι εσύ την σφαλιάρα σου και τράβα να κάνεις παρέα στον @chazos3 καθυστερημενε
Κωστακη μπορεί να γράφει ένα ποστ τον μήνα αλλά εδώ έχει γράψει όλη την ιστορία σου μια χαρά. Είσαι πραγματικά η αποτυχία αυτών των μαγαζιών. Ενώ έχεις φάει μπαμ από όλα ακόμα μπαίνεις στα νήματα τους κ ξεροσταλιάζεις… κατάκαημένε …. Καλά Χριστούγεννα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Κωστακη μπορεί να γράφει ένα ποστ τον μήνα αλλά εδώ έχει γράψει όλη την ιστορία σου μια χαρά. Είσαι πραγματικά η αποτυχία αυτών των μαγαζιών. Ενώ έχεις φάει μπαμ από όλα ακόμα μπαίνεις στα νήματα τους κ ξεροσταλιάζεις… κατάκαημένε …. Καλά Χριστούγεννα
Παιρναει ευχάριστα η σκοπιά μου τύπε και ξεστραβωνω και μερικούς βλάκες σαν εσένα :birdman::birdman::2funny::2funny:
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
36
Like
51
Πόντοι
0
σας γράφω το μόνος άνδρας είναι απλά ένα ψέμα του μαγαζιού έσκασε εγω 10 και κάτι και μέχρι τις 12 δεν με πήραν τηλέφωνο αντίθετος έβλεπα να μπαίνουν άλλοι άνδρας μόνοι τους και άλλα ζευγάρια πραγματικά ντρέπομαι και είμαι χρόνια πελάτης του μαγαζιού όταν ερχόμουν με την πρώην μου τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom