Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
The game ένας τύπος πήγε κ έπιασε τον κωλο από μία κ ο τύπος του μίλαγε στα αγγλικά δεν ξέρω από πού ήταν αλλά ήμουν δίπλα κ του έλεγε δεν είναι πολύ σοφό να πιάνεις τον κωλο της άλλης χωρίς να ρωτάς ευτυχώς δεν έγινε τίποτα παραπάνω.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.020
Κριτικές
17
Like
2.718
Πόντοι
1.206
Βούλα θα πάρω μια παρτενέρ μου και θα έρθω να περάσουμε καλά
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Δεν είναι θέμα ντροπής.
Ειναι θέμα σεβασμού απέναντι στο ζευγάρι ή στην γυναικα
Σωστός.......συνταγή αποτυχίας!!!!
Εσείς δλδ εκεί πάτε να παρακολουθήσετε όπερα ή να τον φάτε ? Για να ξέρουμε και τι λέμε ...
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Εσείς δλδ εκεί πάτε να παρακολουθήσετε όπερα ή να τον φάτε ? Για να ξέρουμε και τι λέμε ...
Φίλε μου όλα τα ζευγάρια δεν είναι το ίδιο, αλλά γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι μόνο.Αλλα αν προσεγγίσεις ένα ζευγάρι ρωτάς αν θέλουν να παίξουν μαζί σου δεν πας με την ψωλή έξω.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδιά ερώτηση είμαι με μια κοπέλα η οποία έχει φαντασίωση να πάει με 2 άνδρες αλλά δεν έχει πρόβλημα και με το swing
ερώτηση σκέφτομαι να πάω Κυριακή στο 2+2 ειναι νεαρή σε ηλικία και δεν θα ήθελα σε καμία περιπτωση να ξενερώσει γιατί θέλω να βγάλω γούστα με την κοπέλα τι προτείνεται αξίζει να πάω η θα ξενερώσει λόγω μη καλού κόσμου η άδειου μαγαζιού
καλα φιλε το φαντασιωσε μην το λες. το πιο πιθανον ειναι παρτουζιαρα απλα στο λεει ετσι για να στο φερει ομαλα. μην ανυσηχεις δεν θα ξενερωσει τα ξερει καλα τα σκηνικα αυτα η madame!
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Εσείς δλδ εκεί πάτε να παρακολουθήσετε όπερα ή να τον φάτε ? Για να ξέρουμε και τι λέμε ...
Εσύ είσαι καλός.....πες κι άλλα τέτοια μην καταπιέζεις τον εαυτό σου, είμαι όλη αυτιά....
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
9
Like
5.158
Πόντοι
1.436
Εσείς δλδ εκεί πάτε να παρακολουθήσετε όπερα ή να τον φάτε ? Για να ξέρουμε και τι λέμε ...
Εγώ προσωπικά να τον φάω δεν πάω.
Πάλι έχω πάει με την κοπέλα μου μόνο και πότε ως μπαλαντέρ.
Απλά όπως εμένα δεν θα μου άρεσε να ερχόταν κάποιος με το έτσι θέλω ή όπως λες με την μαλαπερδα στο χέρι, έτσι και εγώ αν πήγαινα ως μπαλαντέρ θα ήμουν πιο μαζεμένος και θα προσπαθούσα να πιάσω λίγο την κουβεντα αν έβλεπα και από την απέναντι μεριά κάποιο ενδιαφέρον.
Εννοείται ότι όταν πας σε ένα τέτοιο μαγαζί πας για να κάνεις φάση αλλά πρέπει να υπάρχει και ο σωστός τροπος
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.662
Κριτικές
61
Like
40.025
Πόντοι
22.785
:smitten::smitten:
 

Συνημμένα

  • received_1021013672203719.mp4
    1.019,7 KB · Εμφανίσεις: 0

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Εγώ προσωπικά να τον φάω δεν πάω.
Πάλι έχω πάει με την κοπέλα μου μόνο και πότε ως μπαλαντέρ.
Απλά όπως εμένα δεν θα μου άρεσε να ερχόταν κάποιος με το έτσι θέλω ή όπως λες με την μαλαπερδα στο χέρι, έτσι και εγώ αν πήγαινα ως μπαλαντέρ θα ήμουν πιο μαζεμένος και θα προσπαθούσα να πιάσω λίγο την κουβεντα αν έβλεπα και από την απέναντι μεριά κάποιο ενδιαφέρον.
Εννοείται ότι όταν πας σε ένα τέτοιο μαγαζί πας για να κάνεις φάση αλλά πρέπει να υπάρχει και ο σωστός τροπος
Ρε φίλε που λέει ο λόγος.. να τον φας, να τον δώσεις κλπ !!!

Εσύ είσαι καλός.....πες κι άλλα τέτοια μην καταπιέζεις τον εαυτό σου, είμαι όλη αυτιά....
Είμαι πολύ καταπιεσμένος η αλήθεια είναι.. θες να με αποσυμπιέσεις με τις υπόλοιπες τρύπες σου πέραν των αυτιών σου ? Θα βάλω κοστούμι και θα σου φέρω και τριαντάφυλλα, γιατί φαίνεσαι ρομαντικό κορίτσι..
Φίλε μου όλα τα ζευγάρια δεν είναι το ίδιο, αλλά γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι μόνο.Αλλα αν προσεγγίσεις ένα ζευγάρι ρωτάς αν θέλουν να παίξουν μαζί σου δεν πας με την ψωλή έξω.
Ναι ρε φίλε ΟΚ το είπα κάπως χοντρά. Το νόημα είναι άλλο όμως... πας να γαμηθείς, όχι να ντραπείς και να το παίζεις ιστορία
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Ρε φίλε που λέει ο λόγος.. να τον φας, να τον δώσεις κλπ !!!


Είμαι πολύ καταπιεσμένος η αλήθεια είναι.. θες να με αποσυμπιέσεις με τις υπόλοιπες τρύπες σου πέραν των αυτιών σου ? Θα βάλω κοστούμι και θα σου φέρω και τριαντάφυλλα, γιατί φαίνεσαι ρομαντικό κορίτσι..

Ναι ρε φίλε ΟΚ το είπα κάπως χοντρά. Το νόημα είναι άλλο όμως... πας να γαμηθείς, όχι να ντραπείς και να το παίζεις ιστορία
Εντάξει ναι πας να γαμηθεις όντως.Τωρα η συγκεκριμένη δεν ξέρω αν ντράπηκε φίλε μου, λέει ότι της μίλαγαν πάντως
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Εντάξει ναι πας να γαμηθεις όντως.Τωρα η συγκεκριμένη δεν ξέρω αν ντράπηκε φίλε μου, λέει ότι της μίλαγαν πάντως
Ρε φίλε που λέει ο λόγος.. να τον φας, να τον δώσεις κλπ !!!


Είμαι πολύ καταπιεσμένος η αλήθεια είναι.. θες να με αποσυμπιέσεις με τις υπόλοιπες τρύπες σου πέραν των αυτιών σου ? Θα βάλω κοστούμι και θα σου φέρω και τριαντάφυλλα, γιατί φαίνεσαι ρομαντικό κορίτσι..

Ναι ρε φίλε ΟΚ το είπα κάπως χοντρά. Το νόημα είναι άλλο όμως... πας να γαμηθείς, όχι να ντραπείς και να το παίζεις ιστορία
Ο TheGame είναι πολύ καλός τελικά......παρακαλώ να συνεχίσει να γράφει.....
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
74
Like
107
Πόντοι
0
μια κοντουλα με κοτσιδακια κοντα στα 50 ερχετε καθολου??
 

Salath

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
15
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Παίζει και bi μεταξύ ανδρών εκεί; Ψάχνω αντίστοιχη φαση με ζευγάρι.
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους! Παίζει και bi μεταξύ ανδρών εκεί; Ψάχνω αντίστοιχη φαση με ζευγάρι.
Εγώ όσες φορές έχω πάει δεν έχω δει κάτι τέτοιο.Τωρα έχει κ δωμάτια prive που δεν μπορώ να γνωρίζω τι παιζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
297
Κριτικές
7
Like
768
Πόντοι
361
Ένας πρωτάρης με την σύντροφό του πώς προτείνετε να κινηθεί;
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
60
Κριτικές
8
Like
239
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom