Νέα

1ο Ελληνικό Αντρικό Casting, Τζούλια Αλεξανδράτου, Βούλα Βαβάτση, Ηλέκτρα. Νέα τσόντα Sirina

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
οποιος εχει link ας στειλει πμ  ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
απο το πρωι μολις εμαθα το νεο με την πουτσα ανα χειρας ειμαι αλλα λιγκ δεν βλεπω μαλλον θα την βαλω μεσα μεχρι νεοτερας!!!!!!!!!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
το εοδε κανεις να μας πει αποψη? καλο ή μουφα σαν τα προηγουμενα. εχει anal, dp. cim. swallow ή μαπα το καρπουζι?
Τπτ απ' αυτά δεν έχει. Και η Τζούλια μόνο πίπες δίνει - δε γαμιέται.



Αλλά η Βούλα καλή!  :dancing:  :2on1:  :pipa3:

 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
καθημερινα αποδεικνυεται οτι ο ελληνας ειναι ο πιο γελοιος,κομπλεξικος κ υποκριτης ανθρωπος που υπαρχει...χωρις να εχω καμια προθεση να υποστηριξω τις τσοντοδουλειες της εκαστοτε ελληνιδας πορνοσταρ,εχω να παρατηρησω οτι ολοι λενε μαλακια θα ναι η ταινια πριν ακομα την δουν,ολοι βριζουν την τζουλια κ ολοι περιμενουν με το πουλι στο χερι για να την παιξουν μπροστα στην οθονη για παρτη της!
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
Τπτ απ' αυτά δεν έχει. Και η Τζούλια μόνο πίπες δίνει - δε γαμιέται.



Αλλά η Βούλα καλή!  :dancing:  :2on1:  :pipa3:


το περιμενα. αυτος ο σειρηνας μια τσοντα της προκοπης δεν θα βγαλει. χρυσοπληρωνει την καθε τυχαρπαστη για ενα απλο γαμησι της κακιας ωρας ενω με το 1/10 των χρηματων αυτων βρισκει μουναρες ξενες ή  ελληνειδες να κανουν οτι θες και τα δινουν ολα μπροστα στην καμερα
 

makis27

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
akiro to link pou esteila se kapoious einai lathos!!
sorry
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καθημερινα αποδεικνυεται οτι ο ελληνας ειναι ο πιο γελοιος,κομπλεξικος κ υποκριτης ανθρωπος που υπαρχει...χωρις να εχω καμια προθεση να υποστηριξω τις τσοντοδουλειες της εκαστοτε ελληνιδας πορνοσταρ,εχω να παρατηρησω οτι ολοι λενε μαλακια θα ναι η ταινια πριν ακομα την δουν,ολοι βριζουν την τζουλια κ ολοι περιμενουν με το πουλι στο χερι για να την παιξουν μπροστα στην οθονη για παρτη της!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τυπε ανακαλυψες την αμερικη μπραβο!

ΤΩΡΑ ΤΟ Πηρες πρεφα εσυ??? και στις εκλογες τα ιδια κανουν κραζουν τα 2 μεγαλα κομματα και μετα

παλι τα ξαναψηφιζουν.  :2funny: :2funny: :2funny:

δεν βγαζεις ακρη.
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Οποιος βρει link ας το στείλει σε 2-3 σε pm να αρχίσουμε να το μοιράζουμε μετά.
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
καθημερινα αποδεικνυεται οτι ο ελληνας ειναι ο πιο γελοιος,κομπλεξικος κ υποκριτης ανθρωπος που υπαρχει...χωρις να εχω καμια προθεση να υποστηριξω τις τσοντοδουλειες της εκαστοτε ελληνιδας πορνοσταρ,εχω να παρατηρησω οτι ολοι λενε μαλακια θα ναι η ταινια πριν ακομα την δουν,ολοι βριζουν την τζουλια κ ολοι περιμενουν με το πουλι στο χερι για να την παιξουν μπροστα στην οθονη για παρτη της!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Mark84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το βλέπω να έρχεται!!!
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
543
Κριτικές
10
Like
583
Πόντοι
4.245
Όταν με το καλό βγει το λινκ στείλτε και κανά pm κατά δω μεριά...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Ε αυριο μεθαυριο θα βγει σε ξενο τρακερ οπως πιρατε μπει και θα την εχουμε ολοι πλεον....
Σιγα μην δωσουμε 15 ευρωπουλα για να δουμε την τζουλια να παιρνει πιπες καμαρωτες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βαζουμε αλλα 5 και πηδαμε στην φυλης λαιβ .....  :grin:


Το πολυ πολυ 2 ευρα στον μαυρο της γωνιας και τελος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τυποι η Βαβατση ειναι πολυ δυνατο μωρο.στην πρωτη σκηνη το κανει με εναν τυπα σε μια παραλια,στην δευτερη παει με τους μαυρους της τζουλιας.μετα παιρνει συνεντευξη και πιπα σε 2 νεαρους η τζουλια και στο τελος ειναι η αλλη,αδιαφορη παντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom