Νέα

15χρονο Call Girl «καίει» γνωστούς επιχειρηματίες (με κοκαΐνη κλπ.)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Τον Αλ Πατσίνο  :grin:

f2c23b8e54df9430c581fa4bff8910b5.jpg

είναι και αυτός Σπαρτιάτης???  :huh: :think: :think: :think: :huh:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Albano,  ROM-ina  Power  και Ελλας ο παράδεισος του μπάτε  σκύλοι αλέστε ..
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Έχει όλη την κατάθεση εδώ.


Ο ιατρικός σύμβουλος/προμηθευτής αναφέρετε μέσα με ονοματεπώνυμο καθώς και άλλος ένας τσιγγάνος.
Για όλους τους άλλους όμως εκτός από τα μικρά τους ονόματα δεν αναφέρει κάτι άλλο.


:hi:
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Και στο καπακι χτες βγαινει η ειδηση για τις δυο αδελφες πιτσιρικες απο πλατεια Αττικης που εξαφανιστηκαν απο το Σαββατο!!!!!!!  11& 15 χρονων.
Που τα αφηνεται τα παιδια σας ρε αχρηστοι καριοληδες που θελετε να λεγεστε και γονεις!Ευνουχισμος σας πρεπει , οχι παιδια (που τα αμολατε και λειπουν 2-3 μερες για να τα αναζητησετε).Στον ιδιο κουβα με σκατα θα καταληξουν κι αυτα σαν την 15χρονη που τη γαμουσαν αλβανοι , γυφτοι και πλουσιοι εμετικοι καριοληδες
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Και στο καπακι χτες βγαινει η ειδηση για τις δυο αδελφες πιτσιρικες απο πλατεια Αττικης που εξαφανιστηκαν απο το Σαββατο!!!!!!!  11& 15 χρονων.
Που τα αφηνεται τα παιδια σας ρε αχρηστοι καριοληδες που θελετε να λεγεστε και γονεις!Ευνουχισμος σας πρεπει , οχι παιδια (που τα αμολατε και λειπουν 2-3 μερες για να τα αναζητησετε).Στον ιδιο κουβα με σκατα θα καταληξουν κι αυτα σαν την 15χρονη που τη γαμουσαν αλβανοι , γυφτοι και πλουσιοι εμετικοι καριοληδες
Ενώ εσυ και ολοι οι σκαταδες εδώ μεσα που εκμεταλευεστε καθε φουκαριαρα για μερικα ευρω και προαγετε το εμποριο ανθρωπινων υπαρξεων δεν ειστε εμμετικοι και καριοληδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Ενώ εσυ και ολοι οι σκαταδες εδώ μεσα που εκμεταλευεστε καθε φουκαριαρα για μερικα ευρω και προαγετε το εμποριο ανθρωπινων υπαρξεων δεν ειστε εμμετικοι και καριοληδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:

βρε παπαρα , πρωτα κοιτα τον εαυτο σου και που ξημεροβραδιαζεσαι κι υστερα κανε μαθημα ηθικης.Αν καποια επιλεγει (επιλεγει!!!!) να γαμηθει για τα λεφτα , δικαιωμα της.Ουτε 15χρονα , ουτε μαυρισμενες στο ξυλο και πρεζακια δεν γαμανε οι φυσιολογικοι πουτανιαρηδες (εγω τουλαχιστον σε αυτο ειμαι καθετος).Με τις εκδιδομενες μια συναλλαγη ειναι που μπορει να κρυβει ανθρωπια απο κατω.Μαθε να διαβαζεις πρωτα , τρομπα , ε τρομπα
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: που σε κραζει ολο το μπου
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
βρε παπαρα , πρωτα κοιτα τον εαυτο σου και που ξημεροβραδιαζεσαι κι υστερα κανε μαθημα ηθικης.Αν καποια επιλεγει (επιλεγει!!!!) να γαμηθει για τα λεφτα , δικαιωμα της.Ουτε 15χρονα , ουτε μαυρισμενες στο ξυλο και πρεζακια δεν γαμανε οι φυσιολογικοι πουτανιαρηδες (εγω τουλαχιστον σε αυτο ειμαι καθετος).Με τις εκδιδομενες μια συναλλαγη ειναι που μπορει να κρυβει ανθρωπια απο κατω.Μαθε να διαβαζεις πρωτα , τρομπα , ε τρομπα
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: που σε κραζει ολο το μπου
Ναι όπως λεμε ολιγον γκαστρωμενη  αλλα όχι πολύ.Εισαι λιγο σκατιας αλλα όχι πολύ,εισαι λιγο εγκληματιας αλλα όχι πολύ.
Το σιγουρο είναι ότι εισαι μεγαλος μαλακας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:
ΥΓ.Καλυτερα να με κραζει το μπου (σιγα τα σοβαρα προσωπα)παρα να με κραζει η συνειδησις μου αν βεβαια καταλαβαίνεις τι είναι. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:
 

sersegas

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
10
Like
248
Πόντοι
2.277
Ναι όπως λεμε ολιγον γκαστρωμενη  αλλα όχι πολύ.Εισαι λιγο σκατιας αλλα όχι πολύ,εισαι λιγο εγκληματιας αλλα όχι πολύ.
Το σιγουρο είναι ότι εισαι μεγαλος μαλακας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:

δε θα συνεχισω τη μαλακια σου γιατι και μονο που σου απανταω βρωμιζω το πληκτρολογιο μου.Τραβα να βρεις κανα πακι να βολευτεις (ενηλικο φανταζομαι) να μην κρυωνει το κωλοτρυπιδι σου
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
δε θα συνεχισω τη μαλακια σου γιατι και μονο που σου απανταω βρωμιζω το πληκτρολογιο μου.Τραβα να βρεις κανα πακι να βολευτεις (ενηλικο φανταζομαι) να μην κρυωνει το κωλοτρυπιδι σου
Το Πακι στο χαριζω μιας και ειστε ιδια βρωμοφυλη. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:
 

erikos_E

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
5.715
Κριτικές
19
Like
6.927
Πόντοι
2.646
Ενώ εσυ και ολοι οι σκαταδες εδώ μεσα που εκμεταλευεστε καθε φουκαριαρα για μερικα ευρω και προαγετε το εμποριο ανθρωπινων υπαρξεων δεν ειστε εμμετικοι και καριοληδες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :boobies:
Λουλα τι επαθες και επεμβαινεις και βριζεις? Ειναι συγγενης σου το 15χρονο ή ματωσε η αιμοροιδα σου ? Αμε στο καλο παιδακι μου !
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ναι σιγά μη μιλήσουν για τα "μεγάλα" ονόματα!
άσε που την κόβω την μικρή σε λίγο καιρό άφαντη με τίποτα "τσιμεντένια" παπούτσια στον πάτο της θάλασσας και την νικολουλη να ψάχνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom