Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 ... 117   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)  (Αναγνώστηκε 85943 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #405 στις: 24/04/11, 10:10 »

xronia polla se olous, to magazi ekleise pleon..
    γιατι το λεs αυτο?  αφου λειτουργει κανονικοτατα.
Καταγράφηκε
observer
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #406 στις: 25/04/11, 02:02 »

Φιλε γιατρέ-
γράψε τα με ελληνικά- τα greeklish  απαγορεύονται
και επισης ---γραψε ποιος- ειπε   - τι συνέβη -ισχύει  - θετικα
το να κανουμε  νεο  account  ανακοινωνοντας  οτι  εκλεισε το 212 ----και να ρωτάμε   ταυτοχρονα   αν εκλεισε-- δεν ειναι λογικο  Wink
χρονια πολλά
Καταγράφηκε
giatros28
Νέος
*

« Απάντηση #407 στις: 25/04/11, 02:02 »

Το σαββατο το πρωι πηγα στο 212 κ ηταν αρχιτεκτονικο γραφειο,επισις μου ειπαν οτι το μασατζιδικο μεταφερθηκε φορμιωνος 218
Καταγράφηκε
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #408 στις: 26/04/11, 21:09 »

Το σαββατο το πρωι πηγα στο 212 κ ηταν αρχιτεκτονικο γραφειο,επισις μου ειπαν οτι το μασατζιδικο μεταφερθηκε φορμιωνος 218
   αρχιτεκτονικο γραφειο του κωλου εχει γινει τωρα πια.   Grin     αυτο που σου ειπαν , απο το 212 στο ειπαν ?  Hmmm....   
Καταγράφηκε
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #409 στις: 28/04/11, 10:10 »

αρχιτεκτονικο γραφειο του κωλου εχει γινει τωρα πια.   Grin     αυτο που σου ειπαν , απο το 212 στο ειπαν ?  Hmmm....

Δίνουν και κώλο εκεί....??? Hmmm....

Προσφέρεται και το μουνί του μέλλοντος σε αυτό το μαγαζί? Grin
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
giatros28
Νέος
*

« Απάντηση #410 στις: 28/04/11, 17:05 »

ξερει κανεις αν οντως εχει μεταφερθει το μασατζιδικο 212 στο 218?
Καταγράφηκε
observer
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #411 στις: 28/04/11, 18:06 »

Δεν  ξέρουμε... Απλά , εσένα  αντρας ή γυναικα σου  είπε   ότι το 212  έγινε αρχιτεκτονικο γραφείο ?   Wink Hmmm....
Καταγράφηκε
giatros28
Νέος
*

« Απάντηση #412 στις: 29/04/11, 07:07 »

Η γιαννα μου το ειπε που δουλευει εκει οτι εκλεισε
Καταγράφηκε
amjik
Τιμημένος

Φύλο: Γυναίκα

Ο.Υ.Κ.

« Απάντηση #413 στις: 29/04/11, 07:07 »

Η γιαννα μου το ειπε που δουλευει εκει οτι εκλεισε

Κατι μυρίζη έδώ......
Καταγράφηκε

ΕΙΜΕΘΑ ΩΦΕΛΙΜΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ??
Kebaaap
Ο παλιός, είν' αλλιώς

cheers

« Απάντηση #414 στις: 29/04/11, 09:09 »

Γιατρε μου, αμα σε δει απο το θυροτηλεφωνο και δε σε ξερει, λεει ιστοριες (εκλεισε, μεταφερθηκε, κλπκλπ)
Το μαγαζακι δουλευει κανονικα στο 212  Wink
Καταγράφηκε

Cool2
ElftexTP
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Tear me to change Tailor.

« Απάντηση #415 στις: 29/04/11, 14:02 »

περαστικος, είδα θέση γαι το αμαξι σε καθετο δρομο, παρκαρα και πηρα τηλ την owner για να μου ανοιξει (και να μην μου πει οτι ειναι αρχιτεκτονικο γραφειο οπως ειδα παραπανω  2funny).

Ηταν νωρις, 3 κοπελες. ισμινη, αννα - 2 κοντοοπουτανα εκ βοσνιας και σερβιας και μια νταρντανα ελαφρως αντιαισθητικη. Πηρα τις 2 πρωτες.

στο 1.60 και τα 2, σαν τις βαλκανιες που αφθονουν στα παραλια της κατερινης το καλοκαιρι στα ενοικαζιμενα των 15€/μερα. ο ορισμός του ορου ''μετριώτητα''. εκτος Οικου, δεν θα γυρναγες σαφως να τις κοιταξεις στο δρομο. εμεινα ομως, σεβομενος το καρμα που μου βρηκε θεση στο Βυρωνα 12 το πρωι διπλα στονν Οικο. Επιπροσθετα, επαιξα και joker σε παρακειμενο προπατζιδικο.

Δεν διαψευστηκα. συμμετοχη εξαιρετικη. γελαστες, κεφατες, ευγενικες. επι ενα 15λεπτο το πεος και οι ορχεις μου ειχαν εξαφανιστει στα στωματα τους. επακολουθησε ελαφρυ λεσβιακο του οποιου δεν ειμαι φαν και τις σταματησα - χωρις λογια, απλα τις επιασα απο το μαλλι και τις οδηγησα πισω στο πεος.

αφου διακορευσα την ισμινη σε 3-4 στασεις παρελαβα την αννα για να ολοκληρωσω με πρωκτικο (100€ all in το deal). Παρα την χρηση λιπαντικου, τα 2/3 του πεους μειναν απ' εξω. Ολοκληρωσα με 2πλη πιπα. την καταποση του σπερματος ανελαβε η ισμηνη και το επραξε τέλεια. Η αννα μου ειπε οτι την επομενη φορα που θα επιθυμω πρωκτικι να παινρω τηλ 2 ωρες πριν - (τοσο ειπε χρειαζεται προετοιμασια με λιπαντικο ο κώλος  της για να δεχθεί αξιοπρεπες πεος, όση ώρα κανει να βρασει ενα φαι, κατα τα λεγομενα της  2funny).

Πλήρωσα και αποχωρησα με την - σπανια πλεον-  αίσθηση του οτι πηρα ακριβως αυτο που πλήρωσα.

Καταγράφηκε

Hobby Fucker
voltaire45
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σάβρα του Διαδιχτύου

« Απάντηση #416 στις: 29/04/11, 14:02 »

εμεινα ομως, σεβομενος το καρμα που μου βρηκε θεση στο Βυρωνα 12 το πρωι διπλα στονν Οικο.

Ε καλά, δεν είναι ο Βύρωνας downtown Manhattan από άποψη πάρκινγκ. (και από κάθε άλλη άποψη βέβαια).
Καταγράφηκε

«Θα έλεγε τις ότι η χώρα αύτη ηλευθερώθη επίτηδες, δια να αποδειχθή ότι δεν ήτο ικανή προς αυτοδιοίκησιν» (Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης)
jerry5
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #417 στις: 29/04/11, 21:09 »

η   ισμηνη και φιλικη  ειναι και παντα με το χαμογελο.    εχει   και την πουτανια μεσα τηs.      καλη πιπα κανει και συμμετεχει αρκετα.     μολιs 22 χρονων.   εχει αισθηση το μουνακι τηs .   πανω-πανω  εχει αφησει το κατι τιs, που τηs ταιριαζει πολυ.             
Καταγράφηκε
dinger
ΡΩΣΣΟΚΥΝΗΓΟΣ
Ειδήμων

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

« Απάντηση #418 στις: 30/04/11, 10:10 »

περαστικος, είδα θέση γαι το αμαξι σε καθετο δρομο, παρκαρα και πηρα τηλ την owner για να μου ανοιξει (και να μην μου πει οτι ειναι αρχιτεκτονικο γραφειο οπως ειδα παραπανω  2funny).

Ηταν νωρις, 3 κοπελες. ισμινη, αννα - 2 κοντοοπουτανα εκ βοσνιας και σερβιας και μια νταρντανα ελαφρως αντιαισθητικη. Πηρα τις 2 πρωτες.

στο 1.60 και τα 2, σαν τις βαλκανιες που αφθονουν στα παραλια της κατερινης το καλοκαιρι στα ενοικαζιμενα των 15€/μερα. ο ορισμός του ορου ''μετριώτητα''. εκτος Οικου, δεν θα γυρναγες σαφως να τις κοιταξεις στο δρομο. εμεινα ομως, σεβομενος το καρμα που μου βρηκε θεση στο Βυρωνα 12 το πρωι διπλα στονν Οικο. Επιπροσθετα, επαιξα και joker σε παρακειμενο προπατζιδικο.

Δεν διαψευστηκα. συμμετοχη εξαιρετικη. γελαστες, κεφατες, ευγενικες. επι ενα 15λεπτο το πεος και οι ορχεις μου ειχαν εξαφανιστει στα στωματα τους. επακολουθησε ελαφρυ λεσβιακο του οποιου δεν ειμαι φαν και τις σταματησα - χωρις λογια, απλα τις επιασα απο το μαλλι και τις οδηγησα πισω στο πεος.

αφου διακορευσα την ισμινη σε 3-4 στασεις παρελαβα την αννα για να ολοκληρωσω με πρωκτικο (100€ all in το deal). Παρα την χρηση λιπαντικου, τα 2/3 του πεους μειναν απ' εξω. Ολοκληρωσα με 2πλη πιπα. την καταποση του σπερματος ανελαβε η ισμηνη και το επραξε τέλεια. Η αννα μου ειπε οτι την επομενη φορα που θα επιθυμω πρωκτικι να παινρω τηλ 2 ωρες πριν - (τοσο ειπε χρειαζεται προετοιμασια με λιπαντικο ο κώλος  της για να δεχθεί αξιοπρεπες πεος, όση ώρα κανει να βρασει ενα φαι, κατα τα λεγομενα της  2funny).

Πλήρωσα και αποχωρησα με την - σπανια πλεον-  αίσθηση του οτι πηρα ακριβως αυτο που πλήρωσα.

διπλα απο το σπιτι μας γινετε χαμος και δεν μπορουμε ουτε κοκκαλακι να γλειψουμε....ρε συναγωνιστες παρτε με σε κανα τουρ σας να μας γνωρισει η υπηρεσια να περναμε το face control...!!!!
Καταγράφηκε

ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ...ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΠΗΔΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ...
observer
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #419 στις: 30/04/11, 17:05 »

Κουτακι - καλαμακι- σουβλακι --- και    ----  3 σελιδες  σπαμ - Sad
 αυτα λέγονται  και με pm φιλτατοι-- αντε τώρα να  ψαχνουμε-- τα περι  Ισμηνης  και  αρχιτετκονικου γραφειου  3- 4 σελιδες πριν.. Smiley
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 ... 117   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: