Νέα

Έτσι απλά-Είμαστε πολλοί Έλληνες στο bourdela.tv;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πιστευω πως ο τιτλος δεν χρειαζεται επεξηγηση.Εχω την περιεργεια να δω, στα 84.000 μελη που ειμαστε, ποσοι ειναι Ελληνες.Εσεις την εχετε???  :) :)  Ωστε να καταλαβαινουμε και να υποστηριζουμε τα υπολοιπα μελη καλυτερα, οταν δυσκολευονται στην γραφη του Ελληνικου λογου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
359
Πόντοι
26
Ελληνας εδω....
Ωραιος ο Παιχτουρας
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πιστευω πως ο τιτλος δεν χρειαζεται επεξηγηση.Εχω την περιεργεια να δω, στα 84.000 μελη που ειμαστε, ποσοι ειναι Ελληνες.Εσεις την εχετε???  :) :)  Ωστε να καταλαβαινουμε και να υποστηριζουμε τα υπολοιπα μελη καλυτερα, οταν δυσκολευονται στην γραφη του Ελληνικου λογου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)

βασικά οι περισσότεροι είναι αρβανίτες.Έχω κάνει έρευνα ναούμε σοβαρή ναούμε :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.074
Πόντοι
14.565

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Έπρεπε να είναι ψηφοφορία το θέμα ...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Βαλε ρε παιχτη και ψηφοφορια
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:grin:
Yπάρχουν και Πομάκοι σύμφωνα με νεότερες έρευνες. Και κάποιοι Κούρδοι. :S
                                                                                                                       Καλημερα και συγχαρητηρια δημοσιως για το επιπεδο και το πολιτισμο του site.(Πιστευω να εισαι εσυ η κεφαλη του site και να μην κανω λαθος στην εκτιμηση μου)? :) :)
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Πιστευω πως ο τιτλος δεν χρειαζεται επεξηγηση.Εχω την περιεργεια να δω, στα 84.000 μελη που ειμαστε, ποσοι ειναι Ελληνες.Εσεις την εχετε???  :) :)  Ωστε να καταλαβαινουμε και να υποστηριζουμε τα υπολοιπα μελη καλυτερα, οταν δυσκολευονται στην γραφη του Ελληνικου λογου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
                                                                                                                           έτσι απλά- :jerking:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
                                                                                                                           έτσι απλά- :jerking:
                                                                                                                            :headbang: :headbang: :headbang:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
Πιστευω πως ο τιτλος δεν χρειαζεται επεξηγηση.Εχω την περιεργεια να δω, στα 84.000 μελη που ειμαστε, ποσοι ειναι Ελληνες.Εσεις την εχετε???  :) :)  Ωστε να καταλαβαινουμε και να υποστηριζουμε τα υπολοιπα μελη καλυτερα, οταν δυσκολευονται στην γραφη του Ελληνικου λογου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)

παιχτη βαλε ψηφοφορια.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Ο ΠΠ και τα λοιπα πακια να αποτελουν προσθετη επιλογη στη ψηφοφορια...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ζητω συγνωμη που δεν βαζω ψηφοφορια δεν θελω να ξεφυγει το θρεντ απο τον τιτλο που εχω διατυπωσει αρχικως(ισως απο καποιους προφανως).Ας αρκεστουμε να βαλλουμε την πινελλια μας στο θρεντ αυτο και να γνωριστουμε καλυτερα ηλεκτρονικα μεταξυ μας λαμβανομενου οτι μιλαμε μεταξυ μας και δεν ξερουμε τιποτα απολυτως ο ενας για τον αλλον.Ας καταθεσουμε τουλαχιστον τις καταγωγες μας.Πιστευω οτι ΔΕΝ υπαρχει ανθρωπος που ντρεπεται για την καταγωγη του.Εννοειτε οτι στο θρεντ αυτο συμμετεχουμε ΟΛΟΙ.Διαχωρισμοι δεν υπαρχουν στους ΛΑΟΥΣ.Σας ευχαριστω εκ των προτερων για την κατανοηση σας.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 

dimitrios767

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Πιστευω πως ο τιτλος δεν χρειαζεται επεξηγηση.Εχω την περιεργεια να δω, στα 84.000 μελη που ειμαστε, ποσοι ειναι Ελληνες.Εσεις την εχετε???  :) :)  Ωστε να καταλαβαινουμε και να υποστηριζουμε τα υπολοιπα μελη καλυτερα, οταν δυσκολευονται στην γραφη του Ελληνικου λογου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)


my name is bond...james bond...and i'm american.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Για να ειμαι ειλικρινης, δεν ειχε περασει ποτε απο το μυαλο μου αυτη η σκεψη.

θεωρω πως ο μεγαλύτερος αριθμος των μελλων ειναι Ελληνες, αλλα σιγουρα υπαρχουν και καποιοι αλλλοδαποι.

Οφθαλμοφανες παραδειγμα ειναι τα ροζ κοριτσια του site, η οποιες δεν ειναι Ελληνιδες στην συντριπτικη πλειοψηφια.

Φυσικα δεν τιθεται θεμα εαν ειναι καλοδεχουμενοι/ες ή οχι, μιας και στο site εχει θεση ο/η καθε υγειης νους που σεβεται τους κανονες  χωρις να παιζει ρολλο η εθνικοτητα του.

 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για να ειμαι ειλικρινης, δεν ειχε περασει ποτε απο το μυαλο μου αυτη η σκεψη.

θεωρω πως ο μεγαλύτερος αριθμος των μελλων ειναι Ελληνες, αλλα σιγουρα υπαρχουν και καποιοι αλλλοδαποι.

Οφθαλμοφανες παραδειγμα ειναι τα ροζ κοριτσια του site, η οποιες δεν ειναι Ελληνιδες στην συντριπτικη πλειοψηφια.

Φυσικα δεν τιθεται θεμα εαν ειναι καλοδεχουμενοι/ες ή οχι, μιας και στο site εχει θεση ο/η καθε υγειης νους που σεβεται τους κανονες  χωρις να παιζει ρολλο η εθνικοτητα του.
                          Συμφωνω απολυτα γι' αυτο σκοπος του θρεντ ειναι αλλος(διαβασε το αρχικο μου σχολιο) :) :) :),απορριπτοντας μαλιστα την ψηφοφορια που προταθηκε απο τρια σεβαστα μελη(ΕΛΛΗΝΕΣ).Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
δεν το πιστευω οτι θα γινει κατηγοριοποιηση και θα βγουν ποσοστα καταγωγης και στο Μπουρδελα! ποιο το νοημα της ταμπελας ?  :headbang:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν βλεπω ανταποκριση απο τους χρηστες του Inernet,βλεπω οτι τους αρεσει ΠΛΗΡΩΣ η ανωνυμια και το παιζουν Κινεζοι!!!!! :) :)Ας κρυφτουμε ΟΛΟΙ μας, πισω απο τον υπολογιστη μας........Ας κρυφτουμε ολοι στην πληρως ανωνυμια μας κανοντας χιουμορ κακιστης ποιοτητας.....Ας φοβομαστε να πουμε την καταγωγη μας.......Τι θελουμε να καλυψουμε ετσι??????????......Μονο για γαμησια-πουτανες μιλουμε αφοβα.Δυστυχως σεβαστα μελη(ανδρες-γυναικες),ανεξαρτητου εθνικοτητας αυτο ειναι καταντια για να μην χρησιμοποιησω τιποτα αλλο.Ας προβληματιστουμε επιτελους ΟΛΟΙ-ΟΛΕΣ μας. :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom