Νέα

Μουνόψειρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.284
Πόντοι
7.195
Φίλοι μπουρδελιάρηδες όπως βλέπετε το θέμα που άνοιξα είναι οι μουνόψειρες (θα μπορούσαμε να τις πούμε και πουτσόψειρες μιά που δεν έχουν προτίμηση).
Δεν ξέρω πόσο αβλαβείς ( ; ) είναι, αλλά το πρόβλημα είναι ότι αν έχεις γκόμενα ή γυναίκα και αρπάξεις ξεφτυλίζεσαι (ή και πολλά χειρότερα)
Έχω αρπάξει δυό φορές, μία πολύ παλιά (ευτυχώς τότε δεν είχα γκόμενα) και μία πριν μερικά χρόνια όπου ήταν καλοκαίρι και τα μπάλωσα λέγοντας ότι θα τις κόλλησα από την άμμο που καθόμουν χωρίς πετσέτα..
Το περίεργο είναι ότι και τις δυό φορές δεν είχα κανένα σύμπτωμα φαγούρας, κοκκινίλας και τέτοια και τις πήρα χαμπάρι με το μάτι όταν βέβαια είχα γεμίσει. (η ψείρα δείχνει σα μαύρη κουκιδίτσα καρφωμένη στη ρίζα της τρίχας και πιέζοντας την βγαίνει)
Ευτυχώς αντιμετωπίζονται εύκολα, ένα ψέκασμα με το σπραίη, PARA-PLUS για όποιον ενδιαφέρεται και τέζα όλες.
Το πρόβλημα μου είναι ότι τώρα δε με παίρνει καθόλου για μαλακίες και γι αυτό αν πετύχω πουτάνα τριχωτή ή και μισοξυρισμένη που δε μου γεμίζει το μάτι, ρίχνω μετά ένα ψέκασμα προληπτικά αν και οι οδηγίες λένε ότι το προιόν δεν πρέπει να χρησιμοποιείται τακτικά.
Πείτε μου τις εμπειρίες σας, παίζει σήμερα ψείρα στα μπουρδέλα ή ανήκει στο παρελθόν και ανησυχώ άδικα, και αν παίζει εσείς τι κάνετε γι αυτό το πρόβλημα ; 
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
η καθαροαιμη μουνοψειρα δεν ειναι μαυρη ειναι κατι σε γκρι-μπεζ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Φίλοι μπουρδελιάρηδες όπως βλέπετε το θέμα που άνοιξα είναι οι μουνόψειρες (θα μπορούσαμε να τις πούμε και πουτσόψειρες μιά που δεν έχουν προτίμηση).
Δεν ξέρω πόσο αβλαβείς ( ; ) είναι, αλλά το πρόβλημα είναι ότι αν έχεις γκόμενα ή γυναίκα και αρπάξεις ξεφτυλίζεσαι (ή και πολλά χειρότερα)
Έχω αρπάξει δυό φορές, μία πολύ παλιά (ευτυχώς τότε δεν είχα γκόμενα) και μία πριν μερικά χρόνια όπου ήταν καλοκαίρι και τα μπάλωσα λέγοντας ότι θα τις κόλλησα από την άμμο που καθόμουν χωρίς πετσέτα..
Το περίεργο είναι ότι και τις δυό φορές δεν είχα κανένα σύμπτωμα φαγούρας, κοκκινίλας και τέτοια και τις πήρα χαμπάρι με το μάτι όταν βέβαια είχα γεμίσει. (η ψείρα δείχνει σα μαύρη κουκιδίτσα καρφωμένη στη ρίζα της τρίχας και πιέζοντας την βγαίνει)
Ευτυχώς αντιμετωπίζονται εύκολα, ένα ψέκασμα με το σπραίη, PARA-PLUS για όποιον ενδιαφέρεται και τέζα όλες.
Το πρόβλημα μου είναι ότι τώρα δε με παίρνει καθόλου για μαλακίες και γι αυτό αν πετύχω πουτάνα τριχωτή ή και μισοξυρισμένη που δε μου γεμίζει το μάτι, ρίχνω μετά ένα ψέκασμα προληπτικά αν και οι οδηγίες λένε ότι το προιόν δεν πρέπει να χρησιμοποιείται τακτικά.
Πείτε μου τις εμπειρίες σας, παίζει σήμερα ψείρα στα μπουρδέλα ή ανήκει στο παρελθόν και ανησυχώ άδικα, και αν παίζει εσείς τι κάνετε γι αυτό το πρόβλημα ; 
Φιλε επειδη ειναι της μοδας τελευταια και δεν ξερω αμα τα ξυρισεις κολλας?
 

Επισκέπτης
αμα το εργαλειο το εχεισ εντελωσ ξιρισμενο μπορει να κολισεις μουνοψιρες????
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ας απαντησουν οι ξυριζοντες παρακαλω..
Το θεμα χρηζει αμεσης λυσεως..
 

Επισκέπτης
Παιδιά όσοι ξέρετε δώστε μας τα φώτα σας. Έχω κοπέλα και θα πέσει πολύ παντόφλα αν γίνει καμιά μαλακία και απο την άλλη δεν θέλω να κολλήσει για τις δικές μου τις μαλακίες. Βασικά πώς το καταλαβαίνεις ; Αν κολλήσεις μετά απο πόσο καιρό (απο την θεραπεία που είπε ο συναγωνιστής) μπορείς να κάνεις σέξ για να μην κολλήσεις την κοπέλα; Μπορεί να παιχτεί βλακεία απο βρώμικα σεντόνια σε μπουρδέλα; Είμαι εντελώς αδής πάνω στο θέμα.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
κολα εσυ και αγχωσου μετα
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Oι μουνοψειρες κολλανε μονο απο σεξουαλικη επαφη και οχι απο σεντονια... η λυση για τους πολεμιστές ειναι μονο μια: ξυρισμα και μονο ξυρισμα... ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ: στρατός και σχολείο κοντο κουρεμα -no kolaei pseires
 

Επισκέπτης
κολα εσυ και αγχωσου μετα

Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν

Oι μουνοψειρες κολλανε μονο απο σεξουαλικη επαφη και οχι απο σεντονια... η λυση για τους πολεμιστές ειναι μονο μια: ξυρισμα και μονο ξυρισμα... ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ: στρατός και σχολείο κοντο κουρεμα -no kolaei pseires
Ευχαριστώ
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ξύρισμα και πάλι ξύρισμα για ενα πουλί χωρίς ψείρες . :dancing:
 

Επισκέπτης
countvronsky οραια τα ειπες μεγαλε!πρεπει να εισαι πολι περπατιμενος καυλιαρις εσι!!!!
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Pitsilisti thanks a lot... εχω κανει τα χιλιομετρα μου νεώτερος! Τωρα που ειμαι παντρεμενος περπαταω στα "σκοτεινα" γι αυτο προσεχω για να εχω...
Συμβουλή 1
Κανω καθε βραδυ ντους πριν κοιμηθω οποτε οταν εχω κανει στραβη και γυριζω σπιτι γεματος χρυσόσκονη απο στιπτιζουδες η γυναικα μου δεν υποψιαζεται τιποτα περιεργο οταν με βλεπει να μπαινω στο μπανιο αμεσως μολις μπω ;-)
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Κανω καθε βραδυ ντους πριν κοιμηθω οποτε οταν εχω κανει στραβη και γυριζω σπιτι γεματος χρυσόσκονη απο στιπτιζουδες η γυναικα μου δεν υποψιαζεται τιποτα περιεργο οταν με βλεπει να μπαινω στο μπανιο αμεσως μολις μπω ;-)

Μπάνιο κάνουμε έτσι και αλλιώς πριν κοιμηθούμε αλλά αυτό που είπες να κάνει κάποιος αμέσως μόλις μπει είναι από τις πιο καλές ιδέες που έχω ακούσει για αποπροσανατολισμό... δεν είμαι παντρεμένος ακόμα (ψήνεται..) αλλά όταν μιλάει η πείρα ακούω....
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Παιδιά άμα έχετε ξυρισμένο εργαλείο μην φοβάστε τίποτα!
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ξυρισμα για να εισαι σιγουρος. Εγω μια φορα που ειχα κολλησει και το πήρα γραμμη εγκαίρως ευτυχώς έριξα μια ξουρα ξεγυρισμένη που αν οι ψειρες ηταν γραμμενες στον ΟΗΕ θα με πηγαινανε στη Χαγη κατηγορουμενο για εθνοκάθαρση :)

Προσοχη βέβαια στο ξυρισμα γιατι μπορεί κάποιοι εδώ μέσα να σου πουν πως είσαι κρυφός γκέι και ψάχνει αφορμές να ξυριστείς...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
το ξυρισμα προκαλει ριξη της συνεχειας του δερματος και αυτο ειναι μια παρα πολυ καλη πυλη εισοδου ολων των (φτου κακα) μικροβιων ιων και λοιπων ανεπιθυμητων!!!
για να αποφυγουμε τα παρασιτα θα αρπαξουμε τα σκουλαμεντα!
δεν συμφερει ρε μπουρδελιαριδες...ενα σπρευ η πουδρα απο το φαρμακειο και "καθαριζεις"
 

Επισκέπτης
τι εγινε ρε μαριε?παλι καυλες εχεις!!!!!αντε να παμε να χισουμε ρε παιδι μου!!!!αντε!@!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom