Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 393 394 395 396 397 398 [399] 400 401 402 403 404 405 ... 1359   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...  (Αναγνώστηκε 492146 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5970 στις: 21/06/11, 19:07 »

έχεις υπολογίσει έστω στο περίπου τις θερμίδες που χρειάζεσαι και το επιπλέον;
μου φαίνεται πάρα πολύς ο υδατάνθρακας και πολύ λίγα τα καλά λιπαρά(ελαιόλαδο,ω3)
εγώ όταν έτρωγα πολύ υδατάνθρακα φαντάσου το μισό από τον δικό σου έβαζα και αρκετό λίπος
τώρα παίζω πολύ χαμηλά τον υδατάνθρακα και συμπληρώνω το έλλειμμα θερμίδων με καλά πορνόδεσ λιπαρά κι έχω γίνει ινοδεσ και πομποδεσ!!!!!
ποτε δεν εχο κατσι να μετρισο πορνοθερμιδεσ.ο ιδατανθρακασ ειναι νορμαλ για καπιον που θελι να κτισι αλιπι μιικι μαζα..γι αυτο και το ριζι και τα μακαρονια ειναι ολικισ αλεσεοσ.
βεβεα παλιοτερα δεν ετρογα ολικισ αλλα επιδι θελο να γραμοσο τορα και να γινο ο κιριοσ ''ινασ'' το γιρισα σε ολικισ! Grin Grin Grin Grin Grin

φισικα και περνο πορνοδεσ λιπαρα!βλεπε για παραδιγμα σισαμελεο!παρα πολι πορνοδεσ λιπαρα!και ελεολαδο φισικα τροο που εχι πορνοδεσ λιπαρα!
επισισ οι ξιροι καρποι (αμιγδαλα και brazilian nuts)που κουμπονο εινια τιγκα στα ακορεστα λιπαρα! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5971 στις: 21/06/11, 19:07 »

Headbaning! Headbaning!
ετιμαζομε να κουμποσο τιν πορνοδεσ κρεατινι του γκασπαρι!ευελπιστο να γινο κτινοδεσ θιριοδεσ και ποπμοδεσ με αυτο το ματζουνι! 2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε
wolfakis7
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #5972 στις: 21/06/11, 20:08 »

ετιμαζομε να κουμποσο τιν πορνοδεσ κρεατινι του γκασπαρι!ευελπιστο να γινο κτινοδεσ θιριοδεσ και ποπμοδεσ με αυτο το ΠΟΡΝΟματζουνι! 2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning!

Wink Grin
Καταγράφηκε
Vagos The Pimp
Μάλαμα

« Απάντηση #5973 στις: 21/06/11, 20:08 »

ποτε δεν εχο κατσι να μετρισο πορνοθερμιδεσ.ο ιδατανθρακασ ειναι νορμαλ για καπιον που θελι να κτισι αλιπι μιικι μαζα..γι αυτο και το ριζι και τα μακαρονια ειναι ολικισ αλεσεοσ.
βεβεα παλιοτερα δεν ετρογα ολικισ αλλα επιδι θελο να γραμοσο τορα και να γινο ο κιριοσ ''ινασ'' το γιρισα σε ολικισ! Grin Grin Grin Grin Grin

φισικα και περνο πορνοδεσ λιπαρα!βλεπε για παραδιγμα σισαμελεο!παρα πολι πορνοδεσ λιπαρα!και ελεολαδο φισικα τροο που εχι πορνοδεσ λιπαρα!
επισισ οι ξιροι καρποι (αμιγδαλα και brazilian nuts)που κουμπονο εινια τιγκα στα ακορεστα λιπαρα! Headbaning! Headbaning! Headbaning!

Μου αρέσει η λογική σου κύριε Ίνα.. Μήπως κούμπωσες κάνα θερμογεννετικό για πιο δυνατό αποτέλεσμα? Και εγώ τελευταία έχω μειώσει δραστικά τον υδατάνθρακα γιατί όπως είπες πρέπει να μαστε το "τυρί το ίδιο", η "φέτα η παρόμοια".. Μάλιστα σκέφτομαι για τελευταία βδομάδα πριν την πρώτη εξόρμηση στις παραλίες τησ Χαλκιδικής να κάνω διατροφή αποκλειστικά με ψάρια και λίγο υδατάνθρακα από καστανό ρύζι και βρώμη κυρίως.. Λογικά θα κουμπώσω και κάνα λιποδιαλύτη για αφαίρεση νερών για την επίτευξη του απόλυτου στεγνώματος! "Be dry or die"  2funny
Καταγράφηκε
Heelover
Τιμημένος

« Απάντηση #5974 στις: 21/06/11, 22:10 »

Χαιρετώ την μουσκουλωπαρέα  Grin Grin Grin Grin

Πρωτάρης στο άθλημα του γυμναστηρίου... λοιπόν

για πρωινό, γύρω στις 09:00, παίρνω
1 ποτήρι χυμό και 2-3 ψωμάκια του τοστ στην τοστιέρα με βούτηρο-μαρμελάδα

κατά τις 10:30 που είμαι στη δουλειά
6-7 ασπράδια αυγών
μπανάνα
κρουασάν

το μεσημεράκι χτυπάω ένα σάντουιτς
ζαμπόν τυρί, μορταδέλα, τομάτα, βούτυρο, μαρούλι
μετά από μισή μία ωρίτσα χτυπάω το 2ο

πιο αργά ένα γιαούρτι κι ένα μήλο και μια μπάρα δημητριακών.

το απόγευμα πάω γυμναστήριο όπου παίρνω την παρακάτω κρεατίνη

μετά το γυμναστήριο πεινάω σα λύκος και τρώω ό,τι έχει το μενού στο σπίτι.
Το βραδάκι καμιά πίτσα ή ό,τι άλλο μου τη δώσει... χεχε....

Επίσης ν' αναφέρω πως πρέπει να τρώω μικρά και τακτικά γεύματα λόγω διαφραγματοκήλης που έχω στο στομάχι!

Αυτάααα...... προτείνετε κάτι άλλο;;
Καταγράφηκε

vlachodeutsch
Ο παλιός, είν' αλλιώς

BIZIM ΠΑΟΚ

« Απάντηση #5975 στις: 21/06/11, 22:10 »

Χαιρετώ την μουσκουλωπαρέα  Grin Grin Grin Grin

6-7 ασπράδια αυγών
μπανάνα
κρουασάν

Επίσης ν' αναφέρω πως πρέπει να τρώω μικρά και τακτικά γεύματα λόγω διαφραγματοκήλης που έχω στο στομάχι!

μονο αυτα;
ποσα κιλα εισαι;
Καταγράφηκε

ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ- ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Η ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ !!!!
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5976 στις: 22/06/11, 09:09 »

Χαιρετώ την μουσκουλωπαρέα  Grin Grin Grin Grin

6-7 ασπράδια αυγών
μπανάνα
κρουασάν

μιστι μου χορισ να θελο να σε πορνοαπογοιτευσο δεν προκιτε να χτισεισ ποτε με αυτο το προγραμα.
επισισ απο σιμπλιροματα δε θελι μονο κρεατινι.θελι και προτεινι.δεσ το δικο μου προγραμα να παρισ μια γευσι απο κτισιμο.
οταν βρεθουμε απο κοντα ειμαι ετιμοσ να σε κανο ογκοδεσ κτινοδεσ θιριοδεσ και σιναμα ινοδεσ!!!!
Καταγράφηκε
dirty lover
Μάλαμα

« Απάντηση #5977 στις: 22/06/11, 10:10 »

δημητριακών.

το απόγευμα πάω γυμναστήριο όπου παίρνω την παρακάτω κρεατίνη   ...τυπε μου η μασκλτεκ ειναι η χειροτερη εταιρια συμπληρωματων. προσοχη ! 
Καταγράφηκε

DEEP DOWN AND DIRTY
brad-pitt
Μάλαμα

« Απάντηση #5978 στις: 22/06/11, 11:11 »

η κρεατινη θελει και πρωτεινη μαζι και λιγο υδατανθρακα,σκετη απο μονη της δεν απορροφάται.
Καταγράφηκε

mhtsos69
Μάλαμα

« Απάντηση #5979 στις: 22/06/11, 11:11 »

ετιμαζομε να κουμποσο τιν πορνοδεσ κρεατινι του γκασπαρι!ευελπιστο να γινο κτινοδεσ θιριοδεσ και ποπμοδεσ με αυτο το ματζουνι! 2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning!

χατζηκαυλέα θα βάλεις καλοκαιριάτικα κρέας ; θα σε θολώσει !!! δεν βάζεις κανα νιτρικό καλύτερα ;
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5980 στις: 22/06/11, 12:12 »

δημητριακών.

το απόγευμα πάω γυμναστήριο όπου παίρνω την παρακάτω κρεατίνη   ...τυπε μου η μασκλτεκ ειναι η χειροτερη εταιρια συμπληρωματων. προσοχη !  
οταν ειχα προτοξεκινισει το χτισιμο στα 16-17 μου πορνοχρονια ιταν ι προτι κρεατινι που ειχα κουμποσι.
ειχα βρι κοντα στο σπιτι μου ενα bodybuilding club.οι τιποι κανουν ειδικα σεμιναρια μαρκετιν για να προοθουν τα βρομερα τουσ απαξιομενα και θλιβερα προιοντα.ιμουν και εγο μικροσ χιστισ και μου αρχιζε και τισ θεοριεσ εκι ο μαλακοιπαλιλοσ και μου περνουσε το μινιμα στον πορνοεγκεφαλο οτι θα γινο μια τιτανια μιοδεσ και κτινοδεσ ινα. κουμπονοντασ λιπον το ''πολιποθιτο'' σελ τεκ,μετα οταν το τελιοσα εκανα εξετασεισ αιματοσ και οι τρανσαμινατεσ ιταν στα ιψι!
απο τοτε δεν ξαναπλισιασα το γαμιμενο,θλιβερο,αποξιοτικο καταστιμα που λεγετε bodybuilding club.
οι τιποι ειναι παραμιθαδεσ.με το που μπενισ μεσα σου αρχιζουν ενα τρελο μαρκετιν και ενα τρελο μπλα μπλα για να αγορασεισ πραμα!
ειανι ελεοινοι και τρισαθλιοι!οι χιροτεροι!!!
Καταγράφηκε
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5981 στις: 22/06/11, 12:12 »

η κρεατινη θελει και πρωτεινη μαζι και λιγο υδατανθρακα,σκετη απο μονη της δεν απορροφάται.
θελο να ξεροχισο μεσα στο πορνοσεικερ σου κτινοδεσ γκαυλεα μου! :cum:ποσ τα λεσ ετσι!!!!!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
σιμερα ετιμαζομε να ξεκινισο κουμπονο κρεατινισ του πορνογκασπαρι...
οι οδιγιεσ  και ο φιλοσ μου ,που εχι μαγαζι με σιμπλιροματα και τα περνο απο αυτον,μου ειπε ποσ πρεπει να το κουμπονο κατα τιν διαρκια τισ προπονισισ λιγο λιγο!εσι τι λεσ μιστι μου?

παρεπιπτοντοσ οπιοσ θελι σιμπλιροματα να μου πι να τον στιλο στον φιλο μου.κανι και καλεσ τιμεσ μιασ και εινια και αυτοσ μπουρδελιαρισ σα κ εμασ!
Καταγράφηκε
CIM
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #5982 στις: 22/06/11, 12:12 »

πολι σοστοσ!
οι προβολεσ με βαρακια ποσ σου φενοντε επισισ?
εγο γενικα κανο μονο σκουοτ γιατι δεν εχο οργανα για ποδια στο πορνοσιδεραδικο μου.κανο σκουοτ στο σμιθ.
λεο να κανο και προβολεσ!

+1 για προβολες.
Καταγράφηκε

Ο έρωτας ακούει στ' όνομά σου..Και στο κορμί σου κατοικεί...Κοιτάζει με τα μάτια τα δικά σου...Ο έρωτάς μου είσαι εσύ..
brad-pitt
Μάλαμα

« Απάντηση #5983 στις: 22/06/11, 12:12 »

θελο να ξεροχισο μεσα στο πορνοσεικερ σου κτινοδεσ γκαυλεα μου! :cum:ποσ τα λεσ ετσι!!!!!!!! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
σιμερα ετιμαζομε να ξεκινισο κουμπονο κρεατινισ του πορνογκασπαρι...
οι οδιγιεσ  και ο φιλοσ μου ,που εχι μαγαζι με σιμπλιροματα και τα περνο απο αυτον,μου ειπε ποσ πρεπει να το κουμπονο κατα τιν διαρκια τισ προπονισισ λιγο λιγο!εσι τι λεσ μιστι μου?

παρεπιπτοντοσ οπιοσ θελι σιμπλιροματα να μου πι να τον στιλο στον φιλο μου.κανι και καλεσ τιμεσ μιασ και εινια και αυτοσ μπουρδελιαρισ σα κ εμασ!
extreme εχει ο φιλος σου μιστι μου?
Καταγράφηκε

pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #5984 στις: 22/06/11, 13:01 »

extreme εχει ο φιλος σου μιστι μου?
οχι.εχι δικι του αλισιδα.αλλα εχι και προιοντα εχτρεμε ενοιτε!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 393 394 395 396 397 398 [399] 400 401 402 403 404 405 ... 1359   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: