Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 317 318 319 320 321 322 [323] 324 325 326 327 328 329 ... 681   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τραβέλια - γενική συζήτηση  (Αναγνώστηκε 796836 φορές)
0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
stam_90
ΠΡΑΚΤΩΡ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Χυνω με κωλομαγουλα

« Απάντηση #4830 στις: 10/04/12, 19:07 »

ρε παιδι μου, σεβαστες ολες η σεξουαλικες προτιμησεις του καθενα, ξερετε οτι ειμαι ανυχτομυαλος και δεν εχω πορβλημα με κανενα και τιποτα..

αλλα , να παω να ψαξω να χαζεψω κανα μουνακι, καμια ωραια βιζιτα να ψωνισουμε

και να βλεπω

α) Καυλια τεραστιων διαστασεων
β) Τραβελια να αλλαξωκολιαζονται
γ) δροσερα αγορια να τσιμπουκωνουν τραβεστι

γαμησια,στολες, και διαφορα..

στης 15 αγγελιες ανα σελιδα στο adoos η 10 μην πω η 12-13 ειναι με τραβεστι  Jerking Off

στο e-date οι μισες παλι με τραβεστι..

ρε ειναι ιδεα μου, η τα δροσερα αγορια πολλαπλασιαστικαν?  2funny 2funny

δεν με ενοχλει, αλλα δεν μπορω να διαλεξω ρε παιδι μου.. δυσκολευομαι στο να βρω ..

εχει καποιος να δωσει κανα σαιτ που να εχει ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ για βιζιτες? βαρεθηκα να βλεπω καυλια ρε φιλε... Help Me Please Help Me Please

ευχαριστω...
Καταγράφηκε

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...Smiley
enallaktikos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4831 στις: 10/04/12, 23:11 »

e-dating εννοείς;
Καταγράφηκε
TZOYLI
ΤΖΟΥΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

ΤΖΟΥΛΗ(6981856270)

« Απάντηση #4832 στις: 11/04/12, 00:12 »

ρε παιδι μου, σεβαστες ολες η σεξουαλικες προτιμησεις του καθενα, ξερετε οτι ειμαι ανυχτομυαλος και δεν εχω πορβλημα με κανενα και τιποτα..

και να βλεπω

στης 15 αγγελιες ανα σελιδα στο adoos η 10 μην πω η 12-13 ειναι με τραβεστι  Jerking Off

δεν με ενοχλει, αλλα δεν μπορω να διαλεξω ρε παιδι μου.. δυσκολευομαι στο να βρω ..

εχει καποιος να δωσει κανα σαιτ που να εχει ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ για βιζιτες? βαρεθηκα να βλεπω καυλια ρε φιλε... Help Me Please Help Me Please

ευχαριστω...
κι ηρθες στο συγκεκριμενο θεμα για να μας πεις οτι δεν βρισκεις γυναικες σε αγγελιες...ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΣΩΣΤΗ ΣΩΣΕ ΜΕ...ΜΠΡΕ ΧΟΤΥΥΥΥΥΥ;
Καταγράφηκε

καθημερινα στον χωρο μου απο τις δεκα το πρωι..Ιερας οδου κ Πειραιως,σταση μετρο Κεραμεικος,6981856270
Nio16
Τιμημένος

Αέρα λέμεεεεεε αέρααααααααα

« Απάντηση #4833 στις: 11/04/12, 00:12 »

οχι ανοιξε νεο κ χωνευτηκε.
Καταγράφηκε

έχει ο καιρός γυρίσματα και ο πούτσος μου χαρίσματα...
TZOYLI
ΤΖΟΥΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

ΤΖΟΥΛΗ(6981856270)

« Απάντηση #4834 στις: 11/04/12, 00:12 »

οχι ανοιξε νεο κ χωνευτηκε.
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΡΑΘΗΚΑ 2funny 2funny
Καταγράφηκε

καθημερινα στον χωρο μου απο τις δεκα το πρωι..Ιερας οδου κ Πειραιως,σταση μετρο Κεραμεικος,6981856270
hoty
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4835 στις: 11/04/12, 01:01 »

και να βλεπω

ευχαριστω...

Σταμάτα Σταμάτη το μάτιWink
Για να έχεις εντρυφήσει σε τόσες λεπτομέρειες Στα-Ματάκο μου, να υποθέσω ότι το γουστάρεις λιγουλάκι το τραβελοπιχλιμπίδι?
 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Τα κορίτσια που απ' τον κώλο παίρνουνε τον κόσμο όλο.
Ο Πούτσος που δε λύγισε ποτέ!
lycienr
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #4836 στις: 11/04/12, 10:10 »

να πας εσύ σε σταντ απ

και να μας πεις και πως πέρασες κιόλας

Καταγράφηκε

η γενιά του πολυτεχνείου γάμησε την Ελλάδα κι όποιος δεν το βλέπει είναι ή βλάκας ή βολεμένος, πάντως σίγουρα υποκριτής
harry86
Ανώτερος

« Απάντηση #4837 στις: 17/04/12, 00:12 »

Εχουμε info; http://badoo.com/0277504173/?r=6
Καταγράφηκε
kosmikosxl
Χρήστος θα πει φιλότιμο…Χρήστος θα πει δερβίσης… … Χρήστος θα πει καλό παιδί και ωραίες εξηγήσεις.
Ανώτερος

Χρήστος θα πει φιλοτιμο…Χρήστος θα πει δερβισης… …

« Απάντηση #4838 στις: 17/04/12, 01:01 »

εεεεεελεος ελεος . επιτελους ρε ελληνα κοιτα και καμια φορα στα διαφορα site . ειναι σε πανω απο 10 τραβεστοσελιδες η εν λογο μαριαννα. και μαλιστα στο ts-dating εχει 2 προφιλ. ασε που εδω εχουν γραφετι τα χιλια μυρια σε περιπου 4-6 θρεντ. πως σας αρεσει μερικους να επαναλαμβανεστε? ειναι στην κουλτουρα σας?
Καταγράφηκε

Χρήστος θα πει φιλότιμο… Χρήστος θα πει δερβίσης…
…Χρήστος θα πει καλό παιδι και ωραίες εξηγήσεις.
jk 1982
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #4839 στις: 17/04/12, 09:09 »

εεεεεελεος ελεος . επιτελους ρε ελληνα κοιτα και καμια φορα στα διαφορα site . ειναι σε πανω απο 10 τραβεστοσελιδες η εν λογο μαριαννα. και μαλιστα στο ts-dating εχει 2 προφιλ. ασε που εδω εχουν γραφετι τα χιλια μυρια σε περιπου 4-6 θρεντ. πως σας αρεσει μερικους να επαναλαμβανεστε? ειναι στην κουλτουρα σας?

Σιγά ρε μεγάλε τον εγκληματία / ενοχλητικό που σου χάλασε την ωραία συζήτηση και δεν είδε τα τραβελοσάιτ...Να εξοριστεί πρέπει...
Καταγράφηκε
niced
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #4840 στις: 17/04/12, 09:09 »

μαλλον την μπερδευεις με αλλη γιατι εγω δεν την εχω ξαναδει
Καταγράφηκε
hoty
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #4841 στις: 17/04/12, 10:10 »

Το σωστό θάψιμο επιτυγχάνεται με πολλές επαναλαμβανόμενες μικρές φτυαριές!!! Wink
Τραβελοθάφτες ! Cheesy
Τι περιμένεις;  Roll Eyes

Και γράφε νορμάλ! Μας εχεις πρήξει τα @@ και τα μάτια!  Uglystupid
Καταγράφηκε

Τα κορίτσια που απ' τον κώλο παίρνουνε τον κόσμο όλο.
Ο Πούτσος που δε λύγισε ποτέ!
redmanftw
Στη φάση βετεράνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

In cult we trash

« Απάντηση #4842 στις: 17/04/12, 10:10 »

Θέλω να μαγειρέψω κάτι διαφορετικό με ένα αγόρι, 24-50 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
harry86
Ανώτερος

« Απάντηση #4843 στις: 17/04/12, 11:11 »

Πρεπει να την μπερδευεις με αλλη φιλε... Εγω δε την εχω ξαναδει πουθενα. Πριν ρωτησω κατι εδω, παντα ψαχνω να δω μηπως ξαναεχει ειπωθει καπου αλλου. Αυτη στο ts-dating που λες ειναι αλλη Μαριαννα, αν δεις φωτο της δεν εχει καμια σχεση με αυτην.
Καταγράφηκε
kosmikosxl
Χρήστος θα πει φιλότιμο…Χρήστος θα πει δερβίσης… … Χρήστος θα πει καλό παιδί και ωραίες εξηγήσεις.
Ανώτερος

Χρήστος θα πει φιλοτιμο…Χρήστος θα πει δερβισης… …

« Απάντηση #4844 στις: 17/04/12, 11:11 »

Πρεπει να την μπερδευεις με αλλη φιλε... Εγω δε την εχω ξαναδει πουθενα. Πριν ρωτησω κατι εδω, παντα ψαχνω να δω μηπως ξαναεχει ειπωθει καπου αλλου. Αυτη στο ts-dating που λες ειναι αλλη Μαριαννα, αν δεις φωτο της δεν εχει καμια σχεση με αυτην.

καλημεραααα. μακαρι να εχω κανει λαθος. αλλα δεν ειναι μακρια το σκοταδι. κλεινεις τα ματια και το βλεπεις. μια δοκιμη λοιπον θα μας λυσει την οποια απορια. ντου και περιμενουμε λεπτομεριες.
Καταγράφηκε

Χρήστος θα πει φιλότιμο… Χρήστος θα πει δερβίσης…
…Χρήστος θα πει καλό παιδι και ωραίες εξηγήσεις.
Σελίδες: 1 ... 317 318 319 320 321 322 [323] 324 325 326 327 328 329 ... 681   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: