Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Αν και παρακολουθώ τα μηνύματα σας εδώ και πάρα πολύ καιρό, μόλις σήμερα αποφάσισα να κάνω και εγώ εγγραφή, ώστε να μπορώ να εκφέρω γνώμη σε διάφορες συζητήσεις.

Θα ήθελα να πάρω την πρωτοβουλία και να δημιουργήσουμε ένα χώρο στο φόρουμ όπου όλοι οι λάτρεις των τρανς θα μπορούνε να βρίσκουνε χρήσιμες πληροφορίες για να σβήνουνε την καύλα τους.

Επειδή είναι σίγουρο πως θα βρεθούνε διάφοροι κομπλεξικοί, οι οποίοι θα κατακρίνουνε αυτή την ανταλλαγή πληροφοριών με υβριστικά μηνύματα και άθλιες ειρωνίες, θα ήθελα να παρακαλέσω όποιον δεν τον ενδιάφερει το συγκεκριμένο θέμα απλά να μην ασχοληθεί.

Όσοι έχετε εμπειρίες με τρανς και πιστεύετε πως θέλετε να βοηθήσετε και όλους εμάς που μας αρέσει η φάση να ζήσουμε κάτι ανάλογο, παρακαλείσθε να δώσετε όσες περισσότερες πληροφορίες έχετε.

Γενικά στην Αθήνα παίζουνε πολλές τρανς στα σπίτια τους, οι οποίες προσφέρουνε απίστευτες υπηρεσίες σε άκρως προσιτές τιμές και σε πολύ καθαρούς χώρους.

Προσωπικά θα ήμουν ευγνώμων όποιος έχει κάποιο τηλέφωνο κάποιας προικισμένης τρανς να επικοινωνήσει ακόμη και στο ηλεκτρονικό μου ταχυδρομείο.

Περιμένω εναγωνιωδώς απαντήσεις σας.
 

Συνημμένα

  • Trans.jpg
    Trans.jpg
    106,8 KB · Εμφανίσεις: 421
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Ποια είναι ρε φίλε αυτή η Νανά?

Την έχεις πάρει ποτέ?

Πες μου σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες ή στείλε μου ένα μήνυμα με τηλέφωνο της.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
για διευκρίνησε μεγάλε, τράνσ να τις πηδάς,να σε πηδάνε ή και τα δύο, γιατί αυτή στην φωτό μάλλον πηδάει παρά πηδιέται ;)
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Φίλε αυτά είναι τα γούστα του καθενός εγώ τρελένομαι να τις πηδάω, αλλά άλλοι μπορεί να γουστάρουνε να τον τρώνε.

Απλά τονίζω το μεγάλα προσόντα για να αναφερόμαστε πάντα σε τραβέλια μη εγχερισμένα.

Αν έχεις κάποια εμπειρία είμαι όλος αφτιά!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.634
Like
1.224
Πόντοι
366
Ποια είναι ρε φίλε αυτή η Νανά?

Την έχεις πάρει ποτέ?

Πες μου σε παρακαλώ περισσότερες πληροφορίες ή στείλε μου ένα μήνυμα με τηλέφωνο της.

Μπαίνει μεσα το site
 
  • Like
Αντιδράσεις: Titser

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
tzogarw εσύ δεν μας είπες τι ξέρεις!
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Μάγγες έχω πάρει την Δανάη από Κυψέλη η οποία είναι πραγματικά ωραίο μωρό και βγάζει απίστευτα γούστα στο κρεβάτι.

Μπορείτε να την τσεκάρετε εδω:
Καμία απολύτως βιασύνη, καθαριότητα στο μεγαλείο της, γενικά άψογη στα πάντα της.
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Ενημερώστε τον κόσμο για τα πιο δυνατά τραβέλια που έχετε φορτώσει!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • Horny Trans.jpg
    Horny Trans.jpg
    126,2 KB · Εμφανίσεις: 414

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
να σου πώ και εγώ άμα πετύχαινα μια τέτοια που να μην μοιάζει με μπετατζή'οπως οι περισσότερες θα την πήδαγα,παλιά είχα πάρει την δανάη από περιέργεια.
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
να σου πώ και εγώ άμα πετύχαινα μια τέτοια που να μην μοιάζει με μπετατζή'οπως οι περισσότερες θα την πήδαγα,παλιά είχα πάρει την δανάη από περιέργεια.
Πως σου φάνηκε φίλε η Δανάη? Δεν σου έβγαλε δυνατά γούστα?
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Έχω πληροφορίες για κάποια Τίνα από Πατήσια, η οποία μου είπανε πως είναι επίσης πολύ δυνατή με τεράστια προσόντα!!

Υπάρχει κανάνας να μας δώσει περισσότερες πληροφορίες για την Τίνα?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
πολύ καλή στο κρεββάτι,πολύ φιλική συμπεριφορά,μου την έσπασε όμως που στο τέλος ήθελε να παιξει το πουλάκι της και να τελειώσει,δεν γουστάρω να βλέπω τέτοιο θέαμα,γιαυτό και δεν ξαναπήγα με τραβέλια
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
πρέπει να τάχει τα χρονάκια της 40 γεμάτα ίσως και...
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Φίλε δεν είναι καθόλου γριά και οι φωτογραφίες την αδικούν. Όμορφο δυνατό κορμί, στητό βυζόμπαλο, άκρως αισθησιακή και θηλυκή, ενώ στο κρεβάτι είναι πύραυλος. Το καλύτερο όμως είναι ότι όλα γίνονται χωρίς βιασύνες με μόλις ένα 50άρικο
 
OP
OP
T

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Αφού όλοι διαβάζετε τα μηνύματα γιατί κανένας δεν γράφει τις δικές του εμπειρίες για να μάθουνε και οι άλλοι???????????
 

dshakes

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Αφού όλοι διαβάζετε τα μηνύματα γιατί κανένας δεν γράφει τις δικές του εμπειρίες για να μάθουνε και οι άλλοι???????????

Κι εγω το ιδιο αναρωτιεμαι φιλε μου. Εγω πάντως δεν εχω εμπειρειες με trans και σκεφτομαι να παρω την δαναη μια και ειναι οτι καλυτερο έχω βρει μεχρι στιγμής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gazani

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom