Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 2732 2733 2734 2735 2736 2737 [2738] 2739 2740 2741 2742 2743 2744 ... 4429   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!  (Αναγνώστηκε 4169294 φορές)
16 μέλη και 49 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
mefist
Ειδήμων
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #41055 στις: 13/08/12, 21:09 »

ρε συ γράφε ελληνικά  2funny 2funny 2funny 2funny

και ελεγα δεν θα το προσεξουν  2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Καποιος να μου πει που ειναι η Τζωρτζιαννα..
Gastrenteriasi
Γνωστος και ως Sfirihti klania
Ανώτερος

Hairy bush biggest lover

« Απάντηση #41056 στις: 13/08/12, 21:09 »

Λοιπον,χτες πηγα μια μικρη βολτα στην Φυλης οπου περασα απο την Αγαπη οπως την ξερετε στο Φωκαιας
27α οπου παρολο που αν της φορεσεις ενα ταγιερ και γυαλια νομιζεις οτι ειναι απο την τροικα
και θα σου κλεισει το σπιτι οταν μπεις βγαζει φωτιες,ειναι μεσοκοπη με το ζορι,κοντο μαλλι
πλατινε,ωραιο σωμα και κανει κλασσικο και διαφορα αγρια πραγματα μεσα.
Πηγα στο Φυλης 4Ο οπου συναντησα μια υπεροχη μελαχρινη γυρω στα 25 μπορω να πω.
Φορουσε ενα υπεροχο ροζακι σετ μπικινι,πολυ ωραιο προσωπο και στυλ,ωραιο στηθος αρχοντικο
οπου η τσατσα ειπε οτι κανει κλασσικο,στοματικο κτλ.
Πεταχτηκα στο 66α για να δω μια ξανθια που την εντυνε στο διδυμο που υπηρχε μια αλλη ξανθια.
Η πρωτη ηταν πιο ομορφη(αν πατε θα καταλαβετε ποια λεω)ηταν ευχαριστη,ωραιο σωμα με αστεια σχολια
εντος του μετρου και υπεροχο κωλαρακι,στηθος μιντιουμ στα 20 ευρω οπως και ολες εκει στην περιοχη εννοειται.
Η δευτερη δεν ανακοινωσε τιποτα καθως βγηκε καπως γρηγορα και κουτρουβαλησαμε στο μικρο αυτον χωρο.
Δεν θα την ελεγα αδιαφορη,ηταν ενα σκαλι κατω απο την αλλη εμφανισιακα.
Πιστευω τα ιδια αλλα δεν ρωτησα γιατι πηγα.....
...να βρω την σιτεμενη Αλιονα στο 86α(με μπερδευει ο χαρτης)οπου ειναι σταθερη δυναμη και ανακοινωσε
η τσατσα οτι εκτος των κλασσικων κτλ κανει και ακαποτο τελειωτικο(το γνωριζετε πιστευω).
Εκανε μια στροφη στην μπαρα αφου βγηκε απο το δωματιο και πηγε στον χωρο ξεκουρασης της.
Σφιχτο το σωμα για την ηλικια της με το γωνστο αυτο δολοφονικο βλεμμα του "ελα να σε τραγγιξω".
Στην συνεχεια αφου μπηκα στο 86β συναντησα μια υπεροχη πανυψηλη ξανθια θεα που ειναι παρολο το υψος της
αρκετα συνεργασιμη με το υπολοιπο κορμι,πολυ ωραιο σωμα,σοβαροτατη με λιγα λογια,σταρατη
και πολυ δυσκολα δεν θα την επισκεπτει καποιος(εγω θα μπω παντως γιατι χτες τα ειδα ολα με αυτη και ζαλιστηκα).
Η ηλικια της ειναι κατω απο 30 ισως και αρκετα μικροτερη(ειπαμε ζαλιστηκα).
Προγραμμα κλασσικο κτλ στοματικο κτλ,εξοχο σωμα λοιπον και προσωπο αγαλμα.
Αφου βρηκα τον δρομο και βγηκα εξω τελος περασα να δω αν ειναι στο Φωκαιας 27α(πανω)η Βικτωρια και ηταν εκει.
Ξναθια κοντο μαλλι,στηθος καλο στητο,ωραιο κορμακι λεπτο με την χαρακτηριστικη ψιλη φωνουλα.
Κλασσικο προγραμμα και ειναι πολυ καλη,κανει και δυνατο προγραμμα.
Αυτα ειδα,αυτα και εγραψα,δεν γαμησα η τουλαχιστον δεν εχει σημασια κατι τετοιο τωρα.
Εκανα μια μικρη επιλογη απο οτι εγραψα,φαινεται αυτο αλλωστε,μετα κατεληξα σε ενα αφτεραδικο για ποτο.

P.S Αν καποιος ζητα παρτουζα με φιλο του μπορει να απευθυνθει στο 67 της Φυλης οπου η ξανθια με το καρε μαλλι
και το ωραιο σωμα,καλο βυζι,δειχνει να μην αστειευεται και να ειναι δυνατη μεσα,σε αυτη δεν εχω γνωμη παντως για μεσα.
Παντως πορτα δεν χτυπηθηκε απο την υπηρεσια οση αρκετη ωρα περιμενα τον προηγουμενο μεχρι να βγει
για να την δω και αυτο ειναι στα συν.
Για τυχον λαθη ορθογραφιας γαμιεται εξ ολοκληρου το ιντερνετ καφε,θα κρινω την απεναντι γκομενα μου φαινεται!
Καταγράφηκε

Τουτι φρουτι και μασα!
stefanosm75
Νέος
*

« Απάντηση #41057 στις: 13/08/12, 21:09 »

γεια  σε ολους σας, θελω τη τζωρτζιαννα αποψε. φευγω αυριο διακοπες για 10 μερες και θα εχω θεμα 2funny  πειτε μου σας παρακαλω που θα την βρω Grin
Καταγράφηκε
mefist
Ειδήμων

« Απάντηση #41058 στις: 13/08/12, 22:10 »

γεια  σε ολους σας, θελω τη τζωρτζιαννα αποψε. φευγω αυριο διακοπες για 10 μερες και θα εχω θεμα 2funny  πειτε μου σας παρακαλω που θα την βρω Grin

αμαν πια τι εχουν παθει ολοι...
κολωνου30β btw...
Καταγράφηκε

kokolongos
Τιμημένος

« Απάντηση #41059 στις: 13/08/12, 22:10 »

59 κάτω σήμερα, απογευματινή βάρδια, Σάρα, απο Καρέα 30.

Άντε και στο Μετάξι με 10 ευρώ !!!

Headbaning! Headbaning! Headbaning! Headbaning!
αυτα ειναι νεα.
θα τρελαθουμε στο γαμησι μολις σταματησουν οι μπατσοι τις γυρες.

δυο  δυο θα της τα ριχνω
Καταγράφηκε
stefanosm75
Νέος
*

« Απάντηση #41060 στις: 13/08/12, 22:10 »

πηγα κολωνου κ ηταν η αλλη με το μακρυ μαλι,,, Ιωαννα?
Καταγράφηκε
billy13
Klaatu barada nikto
Ο παλιός, είν' αλλιώς

"The Day the Earth Stood Still"

« Απάντηση #41061 στις: 13/08/12, 22:10 »

αμαν πια τι εχουν παθει ολοι...
κολωνου30β btw...
Έχει γίνει STAR η Τζωρτζιαννα...............???
Καταγράφηκε

"The penalty for provoking their action is too terrible to risk".
mefist
Ειδήμων

« Απάντηση #41062 στις: 13/08/12, 22:10 »

Έχει γίνει STAR η Τζωρτζιαννα...............???

ναι η μασκοτ του μεταξουργειου....
Καταγράφηκε

billy13
Klaatu barada nikto
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #41063 στις: 13/08/12, 22:10 »

ναι η μασκοτ του μεταξουργειου....
...."understood"...!!! fuck2
Καταγράφηκε

mefist
Ειδήμων

« Απάντηση #41064 στις: 13/08/12, 22:10 »

...."understood"...!!! fuck2

you catch "birds" in the air...
Καταγράφηκε

is0vitis
Ειδήμων

« Απάντηση #41065 στις: 13/08/12, 22:10 »

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/398313/proion-fotomodaz-i-pragmatiki-lipsi/

SPEED  εσυ εισαι στα κομεντς? Grin Grin

offtopic

Καταγράφηκε
billy13
Klaatu barada nikto
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #41066 στις: 13/08/12, 22:10 »

you catch "birds" in the air...
Έτσι..... Να πούμε και ένα μπράβο στα μέλη "n.smirni76","Dawn","xilnik","professorx"....για τις ενημερώσεις που έγραψαν τις τελευταίες δύσκολες μέρες! pipa3
Καταγράφηκε

Μάθιου
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #41067 στις: 13/08/12, 22:10 »

59 κάτω σήμερα, απογευματινή βάρδια, Σάρα, απο Καρέα 30.

Άντε και στο Μετάξι με 10 ευρώ !!!

Αναζητώντας την Σάρα

Σήμερα μεταξύ 21:00 και 22:30 περάσαμε 2-3 φορές με τον συναγωνιστή xlexlekias απ' το Φ59, αλλά ήταν κλειστό. Μάλλον δε θα δούλεψε μεσαία βάρδια.

Την ίδια ώρα εθεάθη η Ρωξάνη (με πολιτικά) στην πλατεία, οπότε είναι σχεδόν βέβαιο ότι το 59 θα είναι ανοιχτό για τρίτη βάρδια με αυτή την κοπέλα.

υ.γ. από Χέϋδεν μέχρι Δεριγνύ όλα τα υπόλοιπα ήταν ανοιχτά, εκτός από το 65Α και το 74. Φωκαιας ανοιχτά τα 25αρια και τα 27αρια. Αγκύρας ήταν κλειστά και τα δύο.
Καταγράφηκε
aekprt
Νέος
*

« Απάντηση #41068 στις: 14/08/12, 09:09 »

σημερα μου την επεσε ενας για λεφτα και μαζευτηκανε αλλοι 3 οι φιλοι του..ΛΟΙΠΟΝ περνουσα απο λεωφορο απο το γ18 .πειραιως..μπενω στο στενο που εχει ζακια..τελειωνω αυτο το στενο και στο στενο αυτο ακριβως που περνανε αμαξια...μου την επεσε ενας μπασταρδος για λεφτα..μου λεει απο μακρια απο που εισαι ??και αν εχω 50 λεπτα ερχεται κοντα μου και μου λεει ελα φερε 50 λεπτα..αφου εχεις ..και του λεω καλα παρε ενα ευρω..και μου λεει μετα βγαλτα ολα δωσε κινητο γιατι θα φωναξω τους φιλους μου και αυτος στο χερι κρατουσε σιδερικο..η κλειδια ακουστηκαν η σηδερομπουνο ειχε..ετρεξα και δεν εκανε τιποτα...και μετα ακριβως η αστυνομια ητανε στο επομενο στενο των μπουρδελων μεταξυ 1ου και 2ου ενα περιπολικο...το ειπα και ειπανε πως θα στειλουνε μηχανες και μετα τελικα δεν μπορουσαν να πανε οι μηχανες..και πηγανε αυτοι και ψαξανε αλλα δεν βρικανε τιποτα..αυτος ο μπασταρδος ειναι 20-22 χρονων χοντρουλης και σχετικα ψηλος 1.80-1.82 ...και μετα απο ολο αυτο το σκινηκο ηρθε και μια καλη...με αγκαλιασε στα καλα καθουμενα μια ρουμανα απο το καφενειο..και κατσαμε και της πηρα καφε και πηγαμε σε ενα στενο και φιλιθηκαμε αλλα ητανε πιωμενη..οχι γλωσοφιλα αλλα πεταχτα!!! αυτη αραζει στο καφενειο..κανει και πιατσα εκει που ειναι το μαρακι με τον πουστη τον τσατσο ...γνωστη ως μαρια κατσαριδακι ..Maria de kavla την φωναζουν ..και σε αυτο δουλευει η ρουμανα..και μοιαζει σαν αλβανιδα:) αυτα λοιπον μαγκες μου:) με το πρωτο ξενερωσα γαματα...

Καλημέρα!
Περίμενα να συνέλθω και να διηγηθώ το δικό μου πάθημα, όσο είναι πρόσφατο:

Την Πέμπτη είχα γενέθλια και το απόγευμα, που κατέβηκα, οι στόχοι μου ήταν κλειστοί. Η επόμενη ευκαιρία δόθηκε χθες το πρωί. Αλλά δεν ήταν τυχερή μέρα!

Μένω στο Καματερό κι η πλησιέστερη στάση είναι η 4η ΠΑΠΑΓΟΥ, από την οποία διέρχεται μόνο το 704. Στις 10.15 ήμουν στην στάση, μπήκα στο λεωφορείο και κατέβηκα στην Αττική. Πήγα στην Αλκαμένους 113, για την Μαρία και είδα την Σόνια από Διδύμου. Έφυγα απογοητευμένος, γιατί είχε πει ότι θα είναι εκεί το πρωί.

Από κριτικές είχα σημειώσει την Άντζελα στην Λιοσίων 78, την Κατερίνα ή Kathrin στην Εξηκίου 18Β και την Αλίνα στην Βέργας. Περπάτησα την Αλκαμένους, πρόσεχα τις πινακίδες κι έδειχνα να μην ήξερα τι ψάχνω. Στην γωνία με την Παρρασίου, έβαλα τα hands free, για ν’ ακούσω μουσική.

Το ακριβό κινητό προκάλεσε το βλέμμα δύο αλλοδαπών. Ξαφνικά, ο ένας άρχισε να τρέχει ευθεία μπροστά ώσπου χάθηκε. Τον ειρωνεύτηκα κι ο άλλος με ακολούθησε. Στην γωνία της Ερυθρών, εμφανίστηκε μπροστά μου και με απείλησε. Πριν προλάβω ν’ αντιδράσω ήρθε ο άλλος από πίσω και ζήτησαν χρήματα και κινητό. Έβαλαν το χέρι στην τσέπη και πήραν την κάρτα του Ο.Α.Σ.Α. (αξίας 20ευρώ), 25ευρώ σε μετρητά και –αφού έχουν γνώση οι φύλακες- το κινητό έκτακτης ανάγκης. Πάνω στην βιασύνη τους, δεν προσέξανε ότι δεν συνδέεται με τα hands free και ότι είναι ψεύτικο.

Με χαστούκισαν κι έφυγαν ΑΣΤΡΑΠΗ!!! Ο πανικός μου, δεν περιγράφεται. Η καρδιά έπαψε να χτυπά, μέχρι να δω τα hands free, που είχαν πέσει κάτω και να νιώσω το κινητό στην ζώνη.

Με 10ευρώ στην τσέπη του πουκαμίσου, πήγα στο Α.Τ. Αγίου Παντελεήμονα, κατήγγειλα το περιστατικό, μου έδωσαν βεβαίωση για τα Μ.Μ.Μ. και γύρισα σπίτι.
Καταγράφηκε
aekprt
Νέος
*

« Απάντηση #41069 στις: 14/08/12, 09:09 »

Με αφορμή, το περιστατικό, θέλω να δώσω τις εξής συμβουλές:
1ον) Προσέχετε τα προσωπικά σας είδη.
2ον) Απομακρύνετε τους αλλοδαπούς από κοντά σας και να διατηρείτε απόσταση ασφαλείας.
3ον) Μην συμμετέχετε σε ρατσιστικές επιθέσεις, που θέτουν σε σοβαρό κίνδυνο την υγεία των άλλων.
4ον) Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες. Αυτοί είναι φιλοξενούμενοι ή λαθρομετανάστες. Μην τους φοβάστε!
Αν δεν αντέχουν την κρίση και την ανεργία, να φύγουν. Οι κλοπές και ληστείες, οι απόπειρες βιασμού και δολοφονίας, ο φόνος για μια κάμερα ή για λίγα χρήματα, δεν καλυτερεύουν την καθημερινότητά τους. Όσο ζουν εδώ, μας έχουν ανάγκη και θα πρέπει να συμβιώσουν νόμιμα.

Και μια επισήμανση: Στο Α.Τ. άκουσα ότι λόγω της θέσης και των επικίνδυνων συνθηκών, που καλούνται να αντιμετωπίσουν τα στελέχη του, θεωρείται το αυστηρότερο και το χειρότερο από πλευράς εξουσίας. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια κι ούτε μπορώ να το υποστηρίξω.

Σας παρακαλώ, να αποφύγετε τα ειρωνευτικά και κακεντρεχή σχόλια.
Το απεύχομαι, αλλά ερωτώ: Αν είσασταν εσείς στην θέση μου, θα θέλατε να τα διαβάσετε;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 2732 2733 2734 2735 2736 2737 [2738] 2739 2740 2741 2742 2743 2744 ... 4429   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: