Νέα

εχετε ποτε κατουρησει ή χεσει σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzooon1989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
σας εχει τυχει ποτε? ειδικα το χεσιμο :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
σας εχει τυχει ποτε? ειδικα το χεσιμο :grin:


επικο θρεντ τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:
παλια,νομιζω ηταν ενα διαστημα που το φωκαιας 24 δεν δουλευε.επεφτε πολυ κατουρημα εκει και μονος μου,και οταν βγαιναμε παρεα μπουρδελοτσαρκα  :piss:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
επικο θρεντ τυπε   :rockon: :rockon: :rockon:
παλια,νομιζω ηταν ενα διαστημα που το φωκαιας 24 δεν δουλευε.επεφτε πολυ κατουρημα εκει και μονος μου,και οταν βγαιναμε παρεα μπουρδελοτσαρκα   :piss:
φιλε ,δεν ανοιγω οτι κ'οτι... ;) , εγω εχω κατουρησει σε ενα,στο καλαθι που ριχνεις τα χαρτια και τις καποτες :grin: , σκεφτομαι και το χεσιμο σαν αντιποινα,σε περιπτωση που δεν ειναι καλη η κοπελα, η δεν τηρηθουν οσα ειπε στο σαλονι :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
φιλε ,δεν ανοιγω οτι κ'οτι... ;) , εγω εχω κατουρησει σε ενα,στο καλαθι που ριχνεις τα χαρτια και τις καποτες :grin: , σκεφτομαι και το χεσιμο σαν αντιποινα,σε περιπτωση που δεν ειναι καλη η κοπελα, η δεν τηρηθουν οσα ειπε στο σαλονι :grin:


τυπε το χεσιμο καλυτερα θα ηταν να μπορουμε να το ριχνουμε ειτε στο σαλονι,ειτε εξω απο το μπουρδελο σαν συνθηματικο.να ξερουν οι συναγωνιστες οτι η κοπελα ειναι φολα και να μην μπουν καν  :grin:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
φιλε ,δεν ανοιγω οτι κ'οτι... ;) , εγω εχω κατουρησει σε ενα,στο καλαθι που ριχνεις τα χαρτια και τις καποτες :grin: , σκεφτομαι και το χεσιμο σαν αντιποινα,σε περιπτωση που δεν ειναι καλη η κοπελα, η δεν τηρηθουν οσα ειπε στο σαλονι :grin:

Τύπε χέσιμο διαμαρτυρίας σε νιπτήρα είναι δυνατή απαξίωση προς τα κομοδίνα!  :erection:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
τυπε το χεσιμο καλυτερα θα ηταν να μπορουμε να το ριχνουμε ειτε στο σαλονι,ειτε εξω απο το μπουρδελο σαν συνθηματικο.να ξερουν οι συναγωνιστες οτι η κοπελα ειναι φολα και να μην μπουν καν   :grin:
Ολοι εχουμε ακουσει για προβολεα, για φαναρι , για κλεφτοφαναρο, για πυροφανι ...ακκομα και για φανουροπιτα
Αλλα για χεσοσυνθηματοφαναρο πρωτη φορα  :grin:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
τυπε το χεσιμο καλυτερα θα ηταν να μπορουμε να το ριχνουμε ειτε στο σαλονι,ειτε εξω απο το μπουρδελο σαν συνθηματικο.να ξερουν οι συναγωνιστες οτι η κοπελα ειναι φολα και να μην μπουν καν   :grin:
πανω στο κρεβατι ρε,να κλεινει επιτοπου το μπουρδελο,κρυφα,πριν ντυθεις,ριχνεις ενα καλο κοπρισμα πανω στ κρεβατι,σκουπιζεσαι,φευγεις σφαιρα μη σε πιασουν και αντε γειαααα :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
πανω στο κρεβατι ρε,να κλεινει επιτοπου το μπουρδελο,κρυφα,πριν ντυθεις,ριχνεις ενα καλο κοπρισμα πανω στ κρεβατι,σκουπιζεσαι,φευγεις σφαιρα μη σε πιασουν και αντε γειαααα :2funny:


τυπε ομως πως θα προειδοποιησεις τους συναγωνιστες ετσι;η κουραδα θα ειναι ενα σημα κινδυνου   :rockon:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
τυπε ομως πως θα προειδοποιησεις τους συναγωνιστες ετσι;η κουραδα θα ειναι ενα σημα κινδυνου   :rockon:
εδω δεν προειδοποιεις,τους το κλεινεις κατευθειαν,διοτι η κοπελα δεν τηρησε οτι ειπε στο σαλονι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
εδω δεν προειδοποιεις,τους το κλεινεις κατευθειαν,διοτι η κοπελα δεν τηρησε οτι ειπε στο σαλονι


τυπε θα γινει συγκαλυψη,κανενας δεν θα το μαθει ομως   :S
σκοπος ειναι να ενημερωθει η κοινη πορνογνωμη   :rockon:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
τυπε θα γινει συγκαλυψη,κανενας δεν θα το μαθει ομως   :S
σκοπος ειναι να ενημερωθει η κοινη πορνογνωμη   :rockon:
κατσε ρε φιλε,εγω πληρωνω,αν η κοπελα λεει ψεματα και δεν κανει τα οσα λεει,ποιος θα με αποζημιωση εμενα μετα?ανοχη τελος,ριχνεις ενα καλο χεσιμο και τους το κλεινεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αυτη η ερωτηση μαλλον πάει για τους δημητράκηδες28
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
Αυτη η ερωτηση μαλλον πάει για τους δημητράκηδες28


τυπε δεν ειναι ενημερωμενος ο κοσμος.ο δημητρακης εχεζε εξω,και ολοι οι τυποι κατουρανε εξω.γι'αυτο στη γωνια φυλης και φωκαιας βρωμαει κατουρο  :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε δεν ειναι ενημερωμενος ο κοσμος.ο δημητρακης εχεζε εξω,και ολοι οι τυποι κατουρανε εξω.γι'αυτο στη γωνια φυλης και φωκαιας βρωμαει κατουρο   :S

ε τυπε δεν κανει παρέα ολος ο κοσμος με ανθρωπους που δεν τους αρέσει να χέζουν σε τουαλέτες  :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
πιτσιρικας ειχα τραβηξει κατουρημα σε συρταρι απο το κομοδινο :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom