Νέα

Ποιες πουτάνες κονομάνε πιο πολλά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα newkid
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

newkid

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
13
Like
31
Πόντοι
10
Εγκυκλοπαιδικά μιλώντας...
Μια ομορφούλα νεαρά πουτάνα πού θα βγάλει πιο πολλά;
Στο στούντιο που θα γαμιέται ασταμάτητα για 10- 20 ευρώ τον πελάτη ή σαν call girl που θα χτυπάει 80αρια σε μια ωρα;
(τις απολαβές τις υπέθεσα, δεν έχω πληροφόρηση).
Ξέρετε καμιά που να άλλαξε κατηγορία για τους παραπάνω λόγους.

ΥΓ. Μην αρχίσετε τις πίπες ερωτήσεις αν θέλω να γίνω νταβάς ή αν θέλω να τις φορολογήσω...χαχαχα :2funny:

 

Monaxikos Aniforos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι ο συνδυασμος και των δυο περιπτωσεων θα φερει ενα καλυτερο οικονομικο αποτελεσμα , και λεω καλυτερο σε συγκριση με το ηδη καλο που εχουν. τωρα εξαρταται βεβαια αν τα περνει τα λεφτα μονη της αν ειναι ανεξαρτητηδηλαδη η εχει προστασια γιατι ειναι απαραιτητη.
Μπας και θελεις να παντρευτεις και να σπιτωσεις καμια απο αυτες ?  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εγκυκλοπαιδικά μιλώντας...
Μια ομορφούλα νεαρά πουτάνα πού θα βγάλει πιο πολλά;
Στο στούντιο που θα γαμιέται ασταμάτητα για 10- 20 ευρώ τον πελάτη ή σαν call girl που θα χτυπάει 80αρια σε μια ωρα;
(τις απολαβές τις υπέθεσα, δεν έχω πληροφόρηση).
Ξέρετε καμιά που να άλλαξε κατηγορία για τους παραπάνω λόγους.

ΥΓ. Μην αρχίσετε τις πίπες ερωτήσεις αν θέλω να γίνω νταβάς ή αν θέλω να τις φορολογήσω...χαχαχα :2funny:
οι παλιες και με πελατεια βγαζουν τα πιο πολλα .....και ο νοων νοειτω
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.597
Πόντοι
10.686
Tα πιο πολλα λεφτα τα βγαζουν πουτανες που δουλευουν 1 βαρδια σε μπουρδελο/στουντιο για να ψαρευουν πολλα θυματα/πιρφορους και μετα τους τρωνε χοντρα φραγκα εκτος με βιζιτες, πουλωντας τους ερωτα και καυλαντα.
Η πλάκα είναι ότι στον γενικό πληθυσμό,που έχει σχέση με ''κανονικές'' και συμβατικές μη επισήμως εκδιδόμενες γυναίκες,τους τα τρώνε κανονικά και με το νόμο,με τις ευλογίες μάλιστα της οικογένειας και του περίγυρου,βλ.φίλοι και γνωστοί...
Τουλάχιστον στην πρώτη περίπτωση,θα'χεις να θυμάσαι τα σούπερ γαμήσια από επαγγελματία κι έμπειρη!
(Μην παρανοηθούν τα γραφόμενά μου,δεν μ'έχει... δαγκώσει ακόμα γκόμενα,παρ'όλον τον πυρφορισμό που με κυριεύει καμιά φορά...).
 
OP
OP
N

newkid

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Κριτικές
13
Like
31
Πόντοι
10
οπότε τα καλύτερα μουνιά μένουν στα σπίτια κι οι δευτεράτζες βγαίνουν στη γύρα;
Για μια μουνάρα δηλαδή το μπουρδέλο είναι καλύτερη πρόσοδος από τη βίζιτα;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.597
Πόντοι
10.686
οπότε τα καλύτερα μουνιά μένουν στα σπίτια κι οι δευτεράτζες βγαίνουν στη γύρα;
Για μια μουνάρα δηλαδή το μπουρδέλο είναι καλύτερη πρόσοδος από τη βίζιτα;
Εγώ αν ήμουν γκόμενα κι ωραία,θα έβρισκα έναν πλούσιο μαλάκα να του τα τρώω,κι από πούτσες...,από τον κηπουρό,τον γυμναστή,και πάει λέγοντας...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Η πλάκα είναι ότι στον γενικό πληθυσμό,που έχει σχέση με ''κανονικές'' και συμβατικές μη επισήμως εκδιδόμενες γυναίκες,τους τα τρώνε κανονικά και με το νόμο,με τις ευλογίες μάλιστα της οικογένειας και του περίγυρου,βλ.φίλοι και γνωστοί...
Τουλάχιστον στην πρώτη περίπτωση,θα'χεις να θυμάσαι τα σούπερ γαμήσια από επαγγελματία κι έμπειρη!
(Μην παρανοηθούν τα γραφόμενά μου,δεν μ'έχει... δαγκώσει ακόμα γκόμενα,παρ'όλον τον πυρφορισμό που με κυριεύει καμιά φορά...).

θα έλεγα ότι εκτός του χρηματικού κόστους , υπάρχει "συναισθηματικό και ενεργειακό κόστος" με την παρατεταμένη επαφή με μια "κανονική" γυναίκα
γιατί είσαι αναγκασμένος να στρέφεις την προσοχή σου όχι πλέον στις ανάγκες των όρχεών σου αλλά στις δικές της εν πολλοίς...
Tα πιο πολλα λεφτα τα βγαζουν πουτανες που δουλευουν 1 βαρδια σε μπουρδελο/στουντιο για να ψαρευουν πολλα θυματα/πιρφορους και μετα τους τρωνε χοντρα φραγκα εκτος με βιζιτες, πουλωντας τους ερωτα και καυλαντα.

ο πιρφόρος είτε εντος είτε εκτός πορνισμού πάντα θα πληρώνει (χρηματικώς και μη) τον έρωτα και την καυλάντα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Οι συζυγοι εφοπλιστων,καναλαρχων,βουλευτων κτλ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.051
Κριτικές
52
Like
16.597
Πόντοι
10.686
θα έλεγα ότι εκτός του χρηματικού κόστους , υπάρχει "συναισθηματικό και ενεργειακό κόστος" με την παρατεταμένη επαφή με μια "κανονική" γυναίκα
γιατί είσαι αναγκασμένος να στρέφεις την προσοχή σου όχι πλέον στις ανάγκες των όρχεών σου αλλά στις δικές της εν πολλοίς...
ο πιρφόρος είτε εντος είτε εκτός πορνισμού πάντα θα πληρώνει (χρηματικώς και μη) τον έρωτα και την καυλάντα
Εγκρίνω κι επαυξάνω!Το κόστος της καψούρας,(ή ''γενικευμένου ψυχικού καρκίνου'' κατ'εμέ...),είναι τεράστιο!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.144
Κριτικές
40
Like
18.315
Πόντοι
26.096
Εγώ αν ήμουν γκόμενα κι ωραία,θα έβρισκα έναν πλούσιο μαλάκα να του τα τρώω,κι από πούτσες...,από τον κηπουρό,τον γυμναστή,και πάει λέγοντας...

Βεβαια κ με βαση το αδιαμφισβητητο γεγονος οτι ψαχνουν για αποκαταστατη, η ορθη απαντηση του πλουσιου θα επρεπε να ειναι..
Τα πλουτη μου θα υπαρχουν κ οταν η ομορφια σου φυγει! Αρα ... δεν αγοραζω κοροιδια.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Βεβαια κ με βαση το αδιαμφισβητητο γεγονος οτι ψαχνουν για αποκαταστατη, η ορθη απαντηση του πλουσιου θα επρεπε να ειναι..
Τα πλουτη μου θα υπαρχουν κ οταν η ομορφια σου φυγει! Αρα ... δεν αγοραζω κοροιδια.
:thumbsup:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Βεβαια κ με βαση το αδιαμφισβητητο γεγονος οτι ψαχνουν για αποκαταστατη, η ορθη απαντηση του πλουσιου θα επρεπε να ειναι..
Τα πλουτη μου θα υπαρχουν κ οταν η ομορφια σου φυγει! Αρα ... δεν αγοραζω κοροιδια.

και όμως το 99,9% πληρώνουν την κοροϊδία και έτσι πρέπει να είναι
αν δεν υπήρχαν οι "μαλάκες" που τους λέμε "καθωσπρέπει" η κοινωνία
θα είχε αποδομηθεί , στην υγειά του "μαλάκα" λοιπόν www.sherv.net/] [/URL]
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
σε ολα τα επαγγελματα,δε φτανει μονο να δουλευεις.πχ,γιατροι γινονται καμποσοι,αλλοι κονομανε χοντρα κ αλλοι ζουνε μια ζωη στο οριο η και κατω απο αυτο.παιζει ρολο και ποσο "επιχειρηματιας" ειναι κανεις..
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.144
Κριτικές
40
Like
18.315
Πόντοι
26.096

ΡΙCKER

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Τα πιο πολλά τα οικονομάνε οι συνειδητοποιημένες πουτάνες που δεν έχουν ανάγκη από αγαπητικούς/νταβατζήδες και γουστάρουν να τα δίνουν όλα με τους πελάτες τους. Αυτές που είναι κατ' ανάγκη στα μπουρδέλα "επειδή ο γκόμενος/έρωτας της ζωής τους δεν έχει λεφτά" είναι τελικά και οι μεγαλύτερες φόλες και τα περισσότερα από όσα βγάζουν καταλήγουν στον αγαπητικό/νταβατζή τους!
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Πουτάνα χωρίς νταβατζή δεν υπάρχει,όπως δεν υπάρχουν και δέντρα χωρίς ρίζες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom