Νέα

swinger-cuckold . κ.ο.κ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Αρκετοί είναι αυτοί που το έχουν κάνει.. επίσης αρκετοί ειναι και εκέινοι που τους φτιάχνει η ιδέα να το κάνουν .
Το θέμα αφορα εκείνους που θεωρούν τα παραπάνω "κέρατο" και διαβάζοντας διάφορες απαντήσεις εδω μέσα μου έχουν γενήθει μερικές απορίες που πολλυ θα ήθελα να απαντηθούν απο εκέινους που θεωρουν κερατάδες οποιους επιδιδονται στο σπορ..
Λοιπόν...Δε χωράει αμφιβολία οτι το σεξ ξεκινάει απο το μυαλο..αν δε  διεγερθει το μυαλο δε γινεται τιποτα.. σωστά??( αν κάνω λαθος διορθώστε με)
Να ροτήσω λοιπόν τους τύπους που αραδιαζουν ενα κάρο ειρωνια κλεινοντας το ματι πονηρα και στον διπλανό τους να χλευάσει για να βρουν υποστηριξη στις μπούρδες που αραδιάζουν περι τοθ θέματος..
1)Πως είναι τόσο σίγουροι οτι η γκόμενα τους-γυνάικα τους δεν έχει μουσκέψει τα μπουτάκια της στην ιδέα οτι πηδιέται με άλλον?( μαγκες δε θέλω να σας τρομάξω αλλα δε γενήθηκε ακομα η γυναικα που πηδήχτηκε με κάποιον και δεν επεξε το ματάκι της δεν μουσκευτικε το γατάκι της και δε μαλακίστηκε για πρωην της η για καποιον που ειδε τυχέα στο δρόμο και την αναστάτοσε)
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΧΟΥΝ 2 MANUAL  ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ... καλά θα κάνουμε λοιπόν να έιμαστε ρεαλιστές με το θέμα και να μιλάμε σοβαρα .
2)Γιατι είναι πουτάνα και άξια χλευασμου εκείνη που το κάνει πραξη με τον άντρα της και οχι εκεινη που το σκευτεται μόνο χωρίς να το παραδεχτεί? ( ξερω ξερω... εμενα η γκόμενα μου ηταν ξενερωτη δε γουσταρε τέτοια το είχαμε συζητησει.. ΟΧΙ ΜΑΓΚΑ...γουσταρε και παραγόυσταρε απλά δεν ψηνότανε να έισαι εσυ ο τρίτος της παρέας προτίμούσε να φάει το γκομενάκι που μπάνισε μόνη της χωρίς να το ξέρεις)

ΔΕ ΓΑΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ...ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ Η ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ.

3)οι cuckold και οι swingers  μαγκες μου ξέρουν ακριβως τι γίνετε μέσα στο μυαλο του συντρόφου τους και το συζητάνε ανοιχτα χωρις κρίσεις εγωισμου και κτητικότητας..οπότε η κοροιδία και η διπροσοπια πάει περίπατο σε σχέση με τα τυπικά καθημερινά ζευγάρια που έχει μπαστακοθέι στο μυαλό και των 2
4)Πως εξηγείτε το γεγονός οτι οι swingers- cuckold  ειναι ποιο ευτιχισμένοι? ( που το ξέρω?) εχω γνωρίσει πανω απο 30 ζευγάρια που το κάνουν ( με 2-3 κάναμε πεχνίδι αλλα και οι υπολοιποι είχαν μια αξιοζηλευτη σχεση και μια διαφορετική ενεργεια απο τα αλλα ζευγάρια )

Μαγκες το θέμα άνοιξε μετα απο διάφορες ερωνέιες που διάβασα απο διάφορους εδω και μου αναψανε τα λαμπακια

υγ . Για σένα που θα ρωτήσεις αν γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα σου απαντάω απο τώρα..
Η κάθε γκόμενά μου όπως και η δικιά σου γαμίεται στο κεφάλι της με όποιον θέλει και αν την πιέσω και πολλυ με ζήλειες και καταπίεση θα γαμηθει και χωρίς να το μάθω ποτέ..όπως και η δικιά σου.Προτιμώ λοιπόν να μπώ μεσα στο κεφάλι της και να μοιραστουμε τις φαντασιώσεις μας να βάλουμε την κάυλα μας πάνω απο τους εγωισμούς μας την κτητικότητά μας παρά να ζεί ο καθένας με τις δικές του καυλες και να εκμυστηρέυεται στον άλλον οσα του επιτρέπουν οι ηθικές αρχες του για να μη παρεξηγηθεί...
Οχι λοιπόν δε γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα όπως το ενοουν πολοι ...γουστάρω να της χαρίζω την ελευθερεία να εκφραζετε για τους πόθους της και να μοιράζομαι μαζί της την κάυλα της ακόμα και αν αυτό σημένει να της φέρω στο κρεβάτι κάποιον που μου έχει εκμυστηρευτει οτι θέλει να κάνουμε σεξ μαζι.Το ίδιο ισχύει και απο την άλλη πλευρα...

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
βρε πέρνα καλά εσύ όπως γουστάρεις και άσε τους άλλους να μην συμφωνούν...
πρέπει να έχει δλδ πάντα κάποια λογική εξήγηση  η να είναι σον και καλά αποδεκτό από τον περίγυρο κάτι που σου αρέσει ?

σιγά
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Χωρίς αστεία τώρα,είναι ένα φετίχ το οποίο προέρχεται απο αρχαιοτάτων χρόνων,φυσικά σε πιο περιορισμένη έκταση.λόγω των κοινωνικών συγκυριών,αλλά που σήμερα γιγαντώνεται λόγω της σεξουαλικής χειραφέτησης της κοινωνίας.΄Φυσικά όποιος γουστάρει να επιδίδεται σε ηθελημενη μοιχεία καλά κάνει και το κάνει.Αυτό του/της αρέσει.Αλλά πραγματικά μην θεωρείτε τους κερατάδες κατώτερους.Αυτοί το ξέρουν και το ευχαριστριούνται.Και αν είναι swinger θα πηδάει και άλλα μουνάκια σε τρελές παρτούζες.Οι υπόλοιποι δεν ξέρουν το τους γίνεται.Εγώ εδώ και πολλά χρόνια δεν είμαι παντρεμένος και ξέρω,λοιπόν,ότι δεν τρώω κέρατο.Οι υπόλοιποι το ξέρετε(όπως και εγώ ήξερα τι έκανε η γυναίκα μου τότε);Όχι βέβαια.Πραγματικά οι γυναίκες έχουν δύο πλευρές.Αυτό που είναι και αυτό που δείχνουν.Και η πλάκα είναι ότι το παίζουν Πηνελόπες,αλλα παίζει να τις παίρνει το 6ο σύνταγμα πεζικού και πολύ απλά να είναι μαστόρισσες στο κουκούλωμα και να μην παίρνουμε γραμμη,μάγκες.Εδώ άλλες είναι full time πουτάνες και οι άντρες τους νομίζουν ότι δουλεύουν σε ναυτιλιακές και θα κωλώσουν σε περιστασιακούς εραστές...;
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Σηκώνει συζήτηση φίλε το θέμα και ακόμη και αν αρκετοί από εδώ συμφωνούν μαζί σου, για λόγους εγωισμού δύσκολα θα το παραδεχτούν. Άλλωστε μην ξεχνάς ότι του Έλληνα την κοπέλα δεν την πηδάει κανείς, αυτός όμως δικαιούται να πηδάει των άλλων!!
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
μην ξεχνάς ότι του Έλληνα την κοπέλα δεν την πηδάει κανείς, αυτός όμως δικαιούται να πηδάει των άλλων!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
OΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ 5 ΛΕΞΕΙΣ!!!!!
και η αλλη αληθεια ,,η δικια μου??σπιτη και παιδια!!!!χαχαχαχα,,,,οταν παει ομως για δουλεια, αυτη παει στο,,,γιατρο!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Και με πουτανα στο νιρβανα.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Αρκετοί είναι αυτοί που το έχουν κάνει.. επίσης αρκετοί ειναι και εκέινοι που τους φτιάχνει η ιδέα να το κάνουν .
Το θέμα αφορα εκείνους που θεωρούν τα παραπάνω "κέρατο" και διαβάζοντας διάφορες απαντήσεις εδω μέσα μου έχουν γενήθει μερικές απορίες που πολλυ θα ήθελα να απαντηθούν απο εκέινους που θεωρουν κερατάδες οποιους επιδιδονται στο σπορ..
Λοιπόν...Δε χωράει αμφιβολία οτι το σεξ ξεκινάει απο το μυαλο..αν δε  διεγερθει το μυαλο δε γινεται τιποτα.. σωστά??( αν κάνω λαθος διορθώστε με)
Να ροτήσω λοιπόν τους τύπους που αραδιαζουν ενα κάρο ειρωνια κλεινοντας το ματι πονηρα και στον διπλανό τους να χλευάσει για να βρουν υποστηριξη στις μπούρδες που αραδιάζουν περι τοθ θέματος..
1)Πως είναι τόσο σίγουροι οτι η γκόμενα τους-γυνάικα τους δεν έχει μουσκέψει τα μπουτάκια της στην ιδέα οτι πηδιέται με άλλον?( μαγκες δε θέλω να σας τρομάξω αλλα δε γενήθηκε ακομα η γυναικα που πηδήχτηκε με κάποιον και δεν επεξε το ματάκι της δεν μουσκευτικε το γατάκι της και δε μαλακίστηκε για πρωην της η για καποιον που ειδε τυχέα στο δρόμο και την αναστάτοσε)
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΧΟΥΝ 2 MANUAL  ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ... καλά θα κάνουμε λοιπόν να έιμαστε ρεαλιστές με το θέμα και να μιλάμε σοβαρα .
2)Γιατι είναι πουτάνα και άξια χλευασμου εκείνη που το κάνει πραξη με τον άντρα της και οχι εκεινη που το σκευτεται μόνο χωρίς να το παραδεχτεί? ( ξερω ξερω... εμενα η γκόμενα μου ηταν ξενερωτη δε γουσταρε τέτοια το είχαμε συζητησει.. ΟΧΙ ΜΑΓΚΑ...γουσταρε και παραγόυσταρε απλά δεν ψηνότανε να έισαι εσυ ο τρίτος της παρέας προτίμούσε να φάει το γκομενάκι που μπάνισε μόνη της χωρίς να το ξέρεις)

ΔΕ ΓΑΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ...ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ Η ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ.

3)οι cuckold και οι swingers  μαγκες μου ξέρουν ακριβως τι γίνετε μέσα στο μυαλο του συντρόφου τους και το συζητάνε ανοιχτα χωρις κρίσεις εγωισμου και κτητικότητας..οπότε η κοροιδία και η διπροσοπια πάει περίπατο σε σχέση με τα τυπικά καθημερινά ζευγάρια που έχει μπαστακοθέι στο μυαλό και των 2
4)Πως εξηγείτε το γεγονός οτι οι swingers- cuckold  ειναι ποιο ευτιχισμένοι? ( που το ξέρω?) εχω γνωρίσει πανω απο 30 ζευγάρια που το κάνουν ( με 2-3 κάναμε πεχνίδι αλλα και οι υπολοιποι είχαν μια αξιοζηλευτη σχεση και μια διαφορετική ενεργεια απο τα αλλα ζευγάρια )

Μαγκες το θέμα άνοιξε μετα απο διάφορες ερωνέιες που διάβασα απο διάφορους εδω και μου αναψανε τα λαμπακια

υγ . Για σένα που θα ρωτήσεις αν γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα σου απαντάω απο τώρα..
Η κάθε γκόμενά μου όπως και η δικιά σου γαμίεται στο κεφάλι της με όποιον θέλει και αν την πιέσω και πολλυ με ζήλειες και καταπίεση θα γαμηθει και χωρίς να το μάθω ποτέ..όπως και η δικιά σου.Προτιμώ λοιπόν να μπώ μεσα στο κεφάλι της και να μοιραστουμε τις φαντασιώσεις μας να βάλουμε την κάυλα μας πάνω απο τους εγωισμούς μας την κτητικότητά μας παρά να ζεί ο καθένας με τις δικές του καυλες και να εκμυστηρέυεται στον άλλον οσα του επιτρέπουν οι ηθικές αρχες του για να μη παρεξηγηθεί...
Οχι λοιπόν δε γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα όπως το ενοουν πολοι ...γουστάρω να της χαρίζω την ελευθερεία να εκφραζετε για τους πόθους της και να μοιράζομαι μαζί της την κάυλα της ακόμα και αν αυτό σημένει να της φέρω στο κρεβάτι κάποιον που μου έχει εκμυστηρευτει οτι θέλει να κάνουμε σεξ μαζι.Το ίδιο ισχύει και απο την άλλη πλευρα...

Διακρίνω μια επιθετικότητα στον φίλο τον bluekiss, τι θα έχει ακούσει εδώ μέσα από τους διαφόρους ποιός ξέρει ...  :S :S :S
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Διακρίνω μια επιθετικότητα στον φίλο τον bluekiss, τι θα έχει ακούσει εδώ μέσα από τους διαφόρους ποιός ξέρει ...  :S :S :S

Οχι φίλε για το συγκεκριμένο θέμα δεν έχω ακούσει τίποτα προσωπικα.. Αλους έχω δει να ειρωνευονται σε θέματατα και είπα να βάλουμε λίγο τα πράγματα στη θέση τους..
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Σηκώνει συζήτηση φίλε το θέμα και ακόμη και αν αρκετοί από εδώ συμφωνούν μαζί σου, για λόγους εγωισμού δύσκολα θα το παραδεχτούν. Άλλωστε μην ξεχνάς ότι του Έλληνα την κοπέλα δεν την πηδάει κανείς, αυτός όμως δικαιούται να πηδάει των άλλων!!

σωστός..
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αρκετοί είναι αυτοί που το έχουν κάνει.. επίσης αρκετοί ειναι και εκέινοι που τους φτιάχνει η ιδέα να το κάνουν .
Το θέμα αφορα εκείνους που θεωρούν τα παραπάνω "κέρατο" και διαβάζοντας διάφορες απαντήσεις εδω μέσα μου έχουν γενήθει μερικές απορίες που πολλυ θα ήθελα να απαντηθούν απο εκέινους που θεωρουν κερατάδες οποιους επιδιδονται στο σπορ..
Λοιπόν...Δε χωράει αμφιβολία οτι το σεξ ξεκινάει απο το μυαλο..αν δε  διεγερθει το μυαλο δε γινεται τιποτα.. σωστά??( αν κάνω λαθος διορθώστε με)
Να ροτήσω λοιπόν τους τύπους που αραδιαζουν ενα κάρο ειρωνια κλεινοντας το ματι πονηρα και στον διπλανό τους να χλευάσει για να βρουν υποστηριξη στις μπούρδες που αραδιάζουν περι τοθ θέματος..
1)Πως είναι τόσο σίγουροι οτι η γκόμενα τους-γυνάικα τους δεν έχει μουσκέψει τα μπουτάκια της στην ιδέα οτι πηδιέται με άλλον?( μαγκες δε θέλω να σας τρομάξω αλλα δε γενήθηκε ακομα η γυναικα που πηδήχτηκε με κάποιον και δεν επεξε το ματάκι της δεν μουσκευτικε το γατάκι της και δε μαλακίστηκε για πρωην της η για καποιον που ειδε τυχέα στο δρόμο και την αναστάτοσε)
ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΕΧΟΥΝ 2 MANUAL  ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ... καλά θα κάνουμε λοιπόν να έιμαστε ρεαλιστές με το θέμα και να μιλάμε σοβαρα .
2)Γιατι είναι πουτάνα και άξια χλευασμου εκείνη που το κάνει πραξη με τον άντρα της και οχι εκεινη που το σκευτεται μόνο χωρίς να το παραδεχτεί? ( ξερω ξερω... εμενα η γκόμενα μου ηταν ξενερωτη δε γουσταρε τέτοια το είχαμε συζητησει.. ΟΧΙ ΜΑΓΚΑ...γουσταρε και παραγόυσταρε απλά δεν ψηνότανε να έισαι εσυ ο τρίτος της παρέας προτίμούσε να φάει το γκομενάκι που μπάνισε μόνη της χωρίς να το ξέρεις)

ΔΕ ΓΑΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΙΟ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ...ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ Η ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΜΙΑ  ΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ.

3)οι cuckold και οι swingers  μαγκες μου ξέρουν ακριβως τι γίνετε μέσα στο μυαλο του συντρόφου τους και το συζητάνε ανοιχτα χωρις κρίσεις εγωισμου και κτητικότητας..οπότε η κοροιδία και η διπροσοπια πάει περίπατο σε σχέση με τα τυπικά καθημερινά ζευγάρια που έχει μπαστακοθέι στο μυαλό και των 2
4)Πως εξηγείτε το γεγονός οτι οι swingers- cuckold  ειναι ποιο ευτιχισμένοι? ( που το ξέρω?) εχω γνωρίσει πανω απο 30 ζευγάρια που το κάνουν ( με 2-3 κάναμε πεχνίδι αλλα και οι υπολοιποι είχαν μια αξιοζηλευτη σχεση και μια διαφορετική ενεργεια απο τα αλλα ζευγάρια )

Μαγκες το θέμα άνοιξε μετα απο διάφορες ερωνέιες που διάβασα απο διάφορους εδω και μου αναψανε τα λαμπακια

υγ . Για σένα που θα ρωτήσεις αν γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα σου απαντάω απο τώρα..
Η κάθε γκόμενά μου όπως και η δικιά σου γαμίεται στο κεφάλι της με όποιον θέλει και αν την πιέσω και πολλυ με ζήλειες και καταπίεση θα γαμηθει και χωρίς να το μάθω ποτέ..όπως και η δικιά σου.Προτιμώ λοιπόν να μπώ μεσα στο κεφάλι της και να μοιραστουμε τις φαντασιώσεις μας να βάλουμε την κάυλα μας πάνω απο τους εγωισμούς μας την κτητικότητά μας παρά να ζεί ο καθένας με τις δικές του καυλες και να εκμυστηρέυεται στον άλλον οσα του επιτρέπουν οι ηθικές αρχες του για να μη παρεξηγηθεί...
Οχι λοιπόν δε γουστάρω να μου γαμάνε τη γκόμενα όπως το ενοουν πολοι ...γουστάρω να της χαρίζω την ελευθερεία να εκφραζετε για τους πόθους της και να μοιράζομαι μαζί της την κάυλα της ακόμα και αν αυτό σημένει να της φέρω στο κρεβάτι κάποιον που μου έχει εκμυστηρευτει οτι θέλει να κάνουμε σεξ μαζι.Το ίδιο ισχύει και απο την άλλη πλευρα...

Για κάτσε ρε φίλε γιατί θα μας τρελλάνεις.
Δηλαδή δε σε νοιάζει αν την πάρει όλοι η παρέα σου παρτούζα, σε ενδιαφέρει να της δώσεις την "ελευθερία" που ζητάει. Και αν ζητήσει και δηλαδή να πάει και με τον πατέρα σου, εσύ θα πρέπει να της κάνεις κατάσταση γιατί αλλιώ θα γαμιέται στο μυαλό της μαζί του. Άσε που μπορεί και αν του την πέσει.

Αυτά είναι συνηρμοί δικοί σου. Πρόσεχε γιατί η γκόμενα μάλλον σε κάνει με αυτό τον τρόπο έρμαιο των επιθυμιών της. Επειδή εκείνη δηλαδή μπορεί να θέλει να γαμηθεί με 50 αλβανούς σε ένα γιαπί, τι σημαίνει ότι εσύ θα πρέπει να της κάνεις την επιθυμία πραγματικότητα???? Πιο πολύ νταβάς της γίνεσαι μίστερ παρά γκόμενός της.

Προσωπική εκτίμηση.. όταν μπαίνεις σε μία τέτοια διαδικασία και τρόπο ζωής, εύκολα χάνεται ο έλεγχος μετά. Γιατί η γυναίκα σε μια περίοδο που ο άντρας μπορεί να έχει πέσει πχ σε διάθεση, μπορεί να συνεχίσει το σπορ μόνη της. Και γενικότερα τέτοιες ιστορίες δε νομίζω πως έχουν αίσιο τέλος.
Αυτή είναι η δική μου άποψη. Πες με παραδοσιακό. Αλλά το θεωρώ χαζό να θεωρείται παραδοσιακό να μη γουστάρω να μου γαμάνε τη γυναίκα μπροστά μου. Το βρίσκω απλά λογικό !
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Εγω φίλε δεν εχω δοκιμασει κατι αντιστοιχο ακομα! Αλλα επειδη δεν ειμαι τελειος ασχετος με το θεμα...προσωπικη μου αποψη ειναι πως τα ζευγαρια που μπαινουν σε τετοιες φασεις ειναι πιο ειλικρινη μεταξυ τους....πιο ξεκαθαρα!λεει ο ενας τι σκεφτεται στον αλλον!αλλα ολα αυτα μενουν στο σπιτι!δεν νομιζω οτι το διαφημιζουν ή το λενε ευκολα στον περιγυρο τους!
Ειναι κατι τελειως προσωπικο που αφορα τους ιδιους και μονο! ασε που ελλαδα κλασσικά δεν ειναι τοσο διαδεδομενο....οποτε συνηθως γινεται με πολυ φιλικα ζευγαρια!
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Για κάτσε ρε φίλε γιατί θα μας τρελλάνεις.
Δηλαδή δε σε νοιάζει αν την πάρει όλοι η παρέα σου παρτούζα, σε ενδιαφέρει να της δώσεις την "ελευθερία" που ζητάει. Και αν ζητήσει και δηλαδή να πάει και με τον πατέρα σου, εσύ θα πρέπει να της κάνεις κατάσταση γιατί αλλιώ θα γαμιέται στο μυαλό της μαζί του. Άσε που μπορεί και αν του την πέσει.

Αυτά είναι συνηρμοί δικοί σου. Πρόσεχε γιατί η γκόμενα μάλλον σε κάνει με αυτό τον τρόπο έρμαιο των επιθυμιών της. Επειδή εκείνη δηλαδή μπορεί να θέλει να γαμηθεί με 50 αλβανούς σε ένα γιαπί, τι σημαίνει ότι εσύ θα πρέπει να της κάνεις την επιθυμία πραγματικότητα???? Πιο πολύ νταβάς της γίνεσαι μίστερ παρά γκόμενός της.

Προσωπική εκτίμηση.. όταν μπαίνεις σε μία τέτοια διαδικασία και τρόπο ζωής, εύκολα χάνεται ο έλεγχος μετά. Γιατί η γυναίκα σε μια περίοδο που ο άντρας μπορεί να έχει πέσει πχ σε διάθεση, μπορεί να συνεχίσει το σπορ μόνη της. Και γενικότερα τέτοιες ιστορίες δε νομίζω πως έχουν αίσιο τέλος.
Αυτή είναι η δική μου άποψη. Πες με παραδοσιακό. Αλλά το θεωρώ χαζό να θεωρείται παραδοσιακό να μη γουστάρω να μου γαμάνε τη γυναίκα μπροστά μου. Το βρίσκω απλά λογικό !
Όπα ρε φιλε το γαμησες λιγο! ΤΟ οτι παω με αλλους ενω ειναι μπροστα ο αντρας μου δεν σημαινει οτι ειμαι πουτανα!
Το να σε πει ομως να γαμησω τον πατερα σου ή τους 50 αλβανους εκει ναι αλλαζει το πραγμα! δεν μιλαμε για καποιο φετιχ αλλα πλεον στα οροα της μαλακιασ!
Πάντως αμερικη που ειναι πιο προχο τα πραγματα υπάρχουν λευκες που σνομπαρουν τους λευκους και τον παιρνουν μονο απο μαυρο!
Ξερω κοπελα απο twitter η οποια ειναι αρραβωνιασμενη και γαμιεται περιστασιακα με μαυρους ΜΕ ΕΠΙΓΝΩΣΗ του δικου της ο οποιος κατανοει οτι δεν εχει τα αναλογα προσοντα για να της δωσει μια τετοια ικανοποιηση!
Τι να πω ίσως μιλαμε για περιπτωση πραγματικης κατανοησης-αγαπης παρτε το οπως θελετε!
Πάντως η κοπελα ανεβαζει φωτος με προσωπο και με τον δικο της κανονικα οποτε δεν νομιζω να ειναι fake και καλα!ασε που υπαρχει ολοκληρο κινημα! με συμβολο το μπαστουνι απο την τραπουλα!
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Για κάτσε ρε φίλε γιατί θα μας τρελλάνεις.
Δηλαδή δε σε νοιάζει αν την πάρει όλοι η παρέα σου παρτούζα, σε ενδιαφέρει να της δώσεις την "ελευθερία" που ζητάει. Και αν ζητήσει και δηλαδή να πάει και με τον πατέρα σου, εσύ θα πρέπει να της κάνεις κατάσταση γιατί αλλιώ θα γαμιέται στο μυαλό της μαζί του. Άσε που μπορεί και αν του την πέσει.

Αυτά είναι συνηρμοί δικοί σου. Πρόσεχε γιατί η γκόμενα μάλλον σε κάνει με αυτό τον τρόπο έρμαιο των επιθυμιών της. Επειδή εκείνη δηλαδή μπορεί να θέλει να γαμηθεί με 50 αλβανούς σε ένα γιαπί, τι σημαίνει ότι εσύ θα πρέπει να της κάνεις την επιθυμία πραγματικότητα???? Πιο πολύ νταβάς της γίνεσαι μίστερ παρά γκόμενός της.

Προσωπική εκτίμηση.. όταν μπαίνεις σε μία τέτοια διαδικασία και τρόπο ζωής, εύκολα χάνεται ο έλεγχος μετά. Γιατί η γυναίκα σε μια περίοδο που ο άντρας μπορεί να έχει πέσει πχ σε διάθεση, μπορεί να συνεχίσει το σπορ μόνη της. Και γενικότερα τέτοιες ιστορίες δε νομίζω πως έχουν αίσιο τέλος.
Αυτή είναι η δική μου άποψη. Πες με παραδοσιακό. Αλλά το θεωρώ χαζό να θεωρείται παραδοσιακό να μη γουστάρω να μου γαμάνε τη γυναίκα μπροστά μου. Το βρίσκω απλά λογικό !

Ξέχασες να αναφέρεις να μου ζητήσει να κάνουμε σεξ και με ιποποταμο και με αλογο..
Τύπε για να ζητήσει γυναίκα να την περάσουν 50 αλβνανοι σε ενα βράδυ πρέπει να είναι δημόσια μήτρα.. και αυτό το καταλαβένεις πριν κάνεις σχέση μαζί της.. διαφωνείς?Αν γουσταρει τον πατέρα σου σημένει οτι  έχει μια κλιση στους γέρους και αυτό μπορεις να το διαπιστωσεις πριν κάνεις σχέση μαζι της....    anyway  .. ακομα και να μη τα ξέρεις δίνοντας της ελευθερεια στην εκφραση ΄σιγουρα θα στα εκμυστηρευτει.. αν τα κρατάει μέσα της φοβουμενη να στα πει μην εισαι τοσο σίγουρος οτι θα περάσει το υπολοιπο της ζωης της χωρίς να εκπληρωσει τους πόθους της..
Δεν είσαι παραδοσιακός τύπε.. εγκλοβισμένος στα ταμπου σου είσαι.. ο παραδοσιακός Ελληνας απο αρχαιοτάτων χρόνων έδινε πληρη ελευθερέια στο πνέυμα του και στη σεξουαλική του ζωη.. με την ελευση της εκλησίας αφήσαμε την αναζήτηση νεων  οριζόντων και αρκεστήκαμε στην προσευχη και στο πατρις-θρησκέια -οικογενεια.Μη το αναλύσουμε ιστορικά ομως και κουράσουμε..
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εγω φίλε δεν εχω δοκιμασει κατι αντιστοιχο ακομα! Αλλα επειδη δεν ειμαι τελειος ασχετος με το θεμα...προσωπικη μου αποψη ειναι πως τα ζευγαρια που μπαινουν σε τετοιες φασεις ειναι πιο ειλικρινη μεταξυ τους....πιο ξεκαθαρα!λεει ο ενας τι σκεφτεται στον αλλον!αλλα ολα αυτα μενουν στο σπιτι!δεν νομιζω οτι το διαφημιζουν ή το λενε ευκολα στον περιγυρο τους!
Ειναι κατι τελειως προσωπικο που αφορα τους ιδιους και μονο! ασε που ελλαδα κλασσικά δεν ειναι τοσο διαδεδομενο....οποτε συνηθως γινεται με πολυ φιλικα ζευγαρια!

Ε λογικό να είναι ειλικρινή μεταξύ τους. Αυτού φτάσανε σε σημείο να γαμιούνται με άλλους μπροστά στο σύντροφό τους τι έχει μείνει να κρύψουν???
Στέκεστε στο ότι είναι ειλικρινή, αντί να καταλάβετε πως είναι ειλικρινή ζευγάρια γιατί πολύ απλά αντί να πέφτει κέρατο κρυφά, πέφτει κέρατο φανερά !
Τι να την κάνω αυτή την ειλικρίνεια???

Και στο κάτω κάτω άντε και θέλουμε ειλικρίνεια.. ΟΚ. Άντε και δέχομαι να γαμηθεί η γυναίκα μου με άλλον. Και μου το λέει και δεν έχω πρόβλημα. ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ?????

Γιατί αν θέλετε να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, παραδεχτείτε το, δε σας ενδιαφέρει η ειλικρίνεια, αλλά σας καυλώνει να σας γαμάνε τη γυναίκα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Οι άνθρωποι δεν είναι κατηγορίες.. Δε γίνεται να είμαστε τόσο εγωιστές και να λέμε ότι α ο δικός μου δεν έχει μεγάλο καυλί άρα πάω στον μαύρο... και ααα ο δικός μου όμως έχει καλή δουλειά άρα θα τον παντρευτώ. δεν πάει έτσι. Διαλέγεις ένα πακέτο και πορέυεσαι με αυτό. Τόση ελευθερία πια δε νομίζω ότι είναι και λογικό. Για μένα τουλάχιστον.

Αλλά είπες πριν για δικά μου ταμπού.. Όταν έκανα παρτούζα με ένα φίλο μου και 2 τύπισσες, στο τέλος της παρτούζας (τη μία την ήξερα, την άλλη τη γνώρισα εκείνο το βράδυ), αυτή που ήξερα μου έκανε ψιλοσκηνή ότι δεν ασχολήθηκα πολύ μαζί της.
Και όταν γύρναγα την "καινούργια" σπίτι της, μου πετάει η καινούργια και το κουφό...γιατί δεν κάνεις κάτι με τη φίλη μου πιο μόνιμο???

Ναι ρε μάγκες καράφλιασα ! Γιατί δε μπορεί να σε πηδάω μωρή και μετά να μου λες με το πριν λίγο χυμένο στόμα σου να κάνω σχέση με τη φίλη σου. Δε γίνεται.

Όπως δε γίνεται η άλλη να μου κάνει σκηνή γιατί την γάμησα λιγότερο από ότι την φίλη της. Δε γίνεται.
 

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Οι άνθρωποι δεν είναι κατηγορίες.. Δε γίνεται να είμαστε τόσο εγωιστές και να λέμε ότι α ο δικός μου δεν έχει μεγάλο καυλί άρα πάω στον μαύρο... και ααα ο δικός μου όμως έχει καλή δουλειά άρα θα τον παντρευτώ. δεν πάει έτσι. Διαλέγεις ένα πακέτο και πορέυεσαι με αυτό. Τόση ελευθερία πια δε νομίζω ότι είναι και λογικό. Για μένα τουλάχιστον.

Αλλά είπες πριν για δικά μου ταμπού.. Όταν έκανα παρτούζα με ένα φίλο μου και 2 τύπισσες, στο τέλος της παρτούζας (τη μία την ήξερα, την άλλη τη γνώρισα εκείνο το βράδυ), αυτή που ήξερα μου έκανε ψιλοσκηνή ότι δεν ασχολήθηκα πολύ μαζί της.
Και όταν γύρναγα την "καινούργια" σπίτι της, μου πετάει η καινούργια και το κουφό...γιατί δεν κάνεις κάτι με τη φίλη μου πιο μόνιμο???

Ναι ρε μάγκες καράφλιασα ! Γιατί δε μπορεί να σε πηδάω μωρή και μετά να μου λες με το πριν λίγο χυμένο στόμα σου να κάνω σχέση με τη φίλη σου. Δε γίνεται.

Όπως δε γίνεται η άλλη να μου κάνει σκηνή γιατί την γάμησα λιγότερο από ότι την φίλη της. Δε γίνεται.
χαχααχαχχ καλα ρε hitman και εσυ!ρε αγορι μου τι εμπειριες ειναι αυτες! οπως τα λες μαλλον επεσες στα πιο κουλα και εχεις απομακρυνθει τελειως! :P
υπαρχουν ανθρωποι που τους αρεσει να ειναι μπροστα οταν η γυναικα τους ικανοποιειται με αλλον...δεν ξερω...δεν μπορω να το εξηγησω....δεν μου φαινεται λογικο αλλα συμβαινει!
τωρα σε οτι αφορα τα swing ζευγαρια νομιζω ειναι πιο απλα τα πραγματα! το θελετε και οι 2...το λετε σε αλλους 2...αν θελουν και οι αλλοι 2...μπαινετε σε ενα δοματιο και οι τεσσερις και πλακωνεστε! δεν νομιζω οτι εδω υπαρχει κερατο καθως γαμαω μια αλλη την στιγμη που βλεποω την γυναικα μου να γαμαει εναν αλλον ενω με βλεπει ακι αυτη να γαμαω μια αλλη! κανω οτι κανει την ιδια στιγμη!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
χαχααχαχχ καλα ρε hitman και εσυ!ρε αγορι μου τι εμπειριες ειναι αυτες! οπως τα λες μαλλον επεσες στα πιο κουλα και εχεις απομακρυνθει τελειως! :P
υπαρχουν ανθρωποι που τους αρεσει να ειναι μπροστα οταν η γυναικα τους ικανοποιειται με αλλον...δεν ξερω...δεν μπορω να το εξηγησω....δεν μου φαινεται λογικο αλλα συμβαινει!
τωρα σε οτι αφορα τα swing ζευγαρια νομιζω ειναι πιο απλα τα πραγματα! το θελετε και οι 2...το λετε σε αλλους 2...αν θελουν και οι αλλοι 2...μπαινετε σε ενα δοματιο και οι τεσσερις και πλακωνεστε! δεν νομιζω οτι εδω υπαρχει κερατο καθως γαμαω μια αλλη την στιγμη που βλεποω την γυναικα μου να γαμαει εναν αλλον ενω με βλεπει ακι αυτη να γαμαω μια αλλη! κανω οτι κανει την ιδια στιγμη!

Κοίτα η πράξη είναι ίδια. Τι σημασία έχει να το βλέπω ή όχι. Απλά θα πονάνε τα μάτια μου. και δε μπορώ να δεχτώ ότι κάποιοι λένε ότι δε με ενοχλεί γιατί το κάνω και εγώ. Με το ίδιο σκεπτικό τότε, επειδή όλοι οι άντρες κερατώνουν, δε θα έπρεπε να μας ενοχλεί αν μας κερατώνει και η γυναίκα μας. Αφού και εμείς το κάνουμε. Είναι μύλος όλο αυτό.
Απλά επειδή είναι πολλοί που καυλώνουν με το να πλασσάρουν τη γυναίκα τους και να βλέπουν να τη γαμάει άλλος και χωρίς να συμμετέχουν, ε αυτό δε μπορεί να το χωρέσει το ελληνικό μυαλό μου.

Από εμπειρίες δόξα τω Θεό πολλές έχω. Γιαυτό ξέρω τι θέλω πια χωρίς να χρειάζεται να δοκιμάσω για να καταλάβω. Άσε που από εμπειρίες που έχω με παρτούζες κατέληξα πως είναι καλυτερο το 1με1. Εκεί υπάρχει άλλο πάθος και άλλη ένταση. στην παρτούζα είναι η φάση. Χάνεσαι λίγο. Άποψη δική μου.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Τύπε για να ζητήσει γυναίκα να την περάσουν 50 αλβνανοι σε ενα βράδυ πρέπει να είναι δημόσια μήτρα..

Αυτά να τα λες φιλε bluekiss , γιατί μερικοί εδώ δεν λένε να καταλάβουν τις διαφορες.
50 Αλβανοί = Δημόσια μήτρα.
5 κολλητοί = Κοπέλα από σπίτι.
Υπάρχουν κακεντρεχείς τύποι στο site που θα τα παρεξηγήσουν αυτά φίλε.  :S
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Αυτά να τα λες φιλε bluekiss , γιατί μερικοί εδώ δεν λένε να καταλάβουν τις διαφορες.
50 Αλβανοί = Δημόσια μήτρα.
5 κολλητοί = Κοπέλα από σπίτι.
Υπάρχουν κακεντρεχείς τύποι στο site που θα τα παρεξηγήσουν αυτά φίλε.  :S

α μπράβο... Δε μιλάω κυριολεκτικά για 50 αλβανούς. Αλλά και με τον κολλητό σου να σου ζητήσει τι είναι δηλαδή? καλύτερα να το κάνετε μαζί και αν είσαι μπροστά, παρά να το κάνει πίσω από την πλάτη σου. Έτσι να υπάρχει ειλικρίνεια. Δεν πάμε καλά.

Ουυυυρτ μωρή που θέλεις και κατανόηση και να σου κάνω εγώ κατάσταση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom