Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 17   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Διακοπές σόλο  (Αναγνώστηκε 6337 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Dawn
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Master πατουσάκιας!

« Απάντηση #75 στις: 14/07/13, 22:10 »

ειπε 350 ευρω για πηγαινε-ελα στο νησι και διαμονη χωρις προσωπικα εξοδα, φαγητα, ποτα κλπ. Ποσες μερες θελει να κατσει δεν ειπε.

υπολογίζω κανένα πενταήμερο γεμάτο. Πάντως θένκς για τις προτάσεις σας, θα τις λάβω σοβαρά υπόψιν.  Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

Unlocking the door, I can tell you can't wait, Seekin power rockin, Girl you love to vibrate
mariath
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #76 στις: 14/07/13, 22:10 »

35°14'51"N  23°48'39"E
Καταγράφηκε

Ο Μητροπολίτης Άνθιμος είναι κολλητός μου.
TempT
Μπολντοτυπος (Βαθμιδα ΧΧΙ)
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #77 στις: 14/07/13, 22:10 »

35°14'51"N  23°48'39"E
και πως θα φτασει Σουγια μωρε με 350 ευρω? Κολυμπωντας?
Καταγράφηκε
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #78 στις: 14/07/13, 22:10 »

Χαχα, έχεις δίκιο, έχω ακόμα το αναμνηστικό μπλουζάκι Paradise Beach & Camping. Πάνε πάνω από 10 χρόνια, ήταν μόλις πριν έρθουν τα ευρώ. Βλακεία μου που δεν έμεινα στο Paradise τότε. Είχα μείνει σε δωμάτιο στον Άγιο Στέφανο, αλλά είχα αμάξι.
Αν θυμάμαι καλά, το camping το είχε ένας ωραίος παλιός τυπάς με μαλλιά και μούσια - φυσιογνωμία - αυτός πρέπει να ήταν από τους παλιούς του νησιού.
Α ρε τέτοιες δουλειές θα γούσταρα, μας φάγαν τα γραφεία...
Εκεί δεν έμενε και ο Βεργής ρε Thai; Τον έβλεπα πάντα όταν πήγαινα για μπάνιο, αλλά δεν θυμάμαι αν τον έβλεπα στο Paradise ή στο Super.
ο βεργης εκει την αραζει.ειχε ενα σημειο στα γυναικεια αποδυτηρια οπου εβγαζε το τουβλο και εκανε μπανιστηρι. 2funny 2funny
τον μουσατο δεν μου ερχεται τωρα.εχει αλλαξει που το paradise.δεν εχει καμια σχεση με παλια.
τοτε που φωναζε στην εισοδο ο...δεν θυμαμαι τωρα fool moon party come on all here i paradise fool mooon party.
κορυφαια φαση το 97 ενας μαγειρας απο το εστιατοριο να φωναζει στους ιταλους πουτσα νελλα βοστρα μποκα δηλαδη πουτσσα στο στομα σας και λεγανε σι σι.αντι για πιτσα ελεγε πουτσα.γελια μεγαλα...τοσο ζωα ητνα οι ιταλοι και αλλοι τουριστες που του πασαρε το σαντουιτς απο το τζαμι και αυτοι πηγαινανε να το παρουνε. 2funny 2funny
χιτλερ σαντουιτς χιαρ χαχαχαχα τι στιγμες εχουμε ζησει εκει... 2funny 2funny
Καταγράφηκε
ποδολάγνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Συγχωρώ τα πάντα σε μια γυναίκα με ωραία πόδια.

« Απάντηση #79 στις: 14/07/13, 22:10 »

εσυ μιλας πριν 50 χρονια οταν ησουνα εφηβος. 2funny εγω πηγα το 98 αυγουστο και ηταν οι χειροτερες διακοπες μου.δεν ειχε τιποτα το αξιολογο!!
αν ειναι να παει εκει ας παει στο καμπινγκ πιο περα απο το τολο δνε θυμαμαι πως λεγεται.εκει να κατσει.τολο μονο για μια βολτα λεει σε ενα μπαρ με θεα κοκκινος βραχος λεγοταν το μπαρ.υποψην μιλαω για 98.απο το 98 δεν ξερω αν αλλαξε κατι.

Στο Τολό πηγαινα χρόνια διακοπές. Από το 1983 που το πρωτοεπισκέφτηκα πήγαινα συνέχεια. Έκοψα το 2005 γιατί η πρώην γυναίκα μου επέμενε να επισκεπτόμαστε κι άλλα μέρη. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από το 2005 μέχρι τώρα. Και ποτέ Αύγουστο. Πάντα Ιούλιο ή Ιούνιο.
  Ο Αύγουστος είναι για πιο ερημικά σημεία με λιγότερο κόσμο. Την πολυκοσμία και το ψευτοχαιλίκι της Μυκόνου και άλλων κσομοπολίτικων νησιών το σιχαίνομαι.
Καταγράφηκε

Δεν έχει σημασία αν είσαι ταύρος ή αρκούδα. Σημασία έχει να είσαι στη σωστή πορεία.
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #80 στις: 14/07/13, 22:10 »

Στο Τολό πηγαινα χρόνια διακοπές. Από το 1983 που το πρωτοεπισκέφτηκα πήγαινα συνέχεια. Έκοψα το 2005 γιατί η πρώην γυναίκα μου επέμενε να επισκεπτόμαστε κι άλλα μέρη. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από το 2005 μέχρι τώρα. Και ποτέ Αύγουστο. Πάντα Ιούλιο ή Ιούνιο.
  Ο Αύγουστος είναι για πιο ερημικά σημεία με λιγότερο κόσμο. Την πολυκοσμία και το ψευτοχαιλίκι της Μυκόνου και άλλων κσομοπολίτικων νησιών το σιχαίνομαι.
δεν το συστινω για διακοπες το μερος αυτο.εχω ασχημες εμπειριες απο το 98 αυγουστο.δεν ειχε τιποτα αξιολογο.φυσικα καθενας με την κριση του.στο καμπινγκ παραδιπλα που νομιζω ειχε γυριστει η σειρα ισως να πηγαινα παντως...
η μυκονος δεν εχει ψευτοχαιλικι.μην λες μαλακιες.δεν πανε μυκονο μονο οι βιζιτες και οι αταλαντοι ελληνες ηθοποιοι που βλεπεις στα καναλια εδω. Uglystupid Uglystupid
να στο πω πιο απλα δεν υπαρχει μεγιστανας και διασημος στον κοσμο που να μην εχει παει μια φορα εστω και ινγκοκνιτο στη μυκονο.
Καταγράφηκε
Thessalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #81 στις: 14/07/13, 22:10 »

Δεν θα πηγαινα ποτε διακοπες μονος μου...
να παω αυθημερον και να κανω το μπανιο μου ναι θα το εκανα...αλλα οχι να κατσω μερες - διακοπες...
Καταγράφηκε

Γαμαω με το μικροτερο κοστος
Απλα τα πραγματα
baros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #82 στις: 14/07/13, 22:10 »

βλεπω εδινες πολυ σημασια στη γνωμη της γυναικας σου  2funny
και μολις χωρισες την ακουσες  2funny
Καταγράφηκε
TempT
Μπολντοτυπος (Βαθμιδα ΧΧΙ)
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #83 στις: 14/07/13, 22:10 »

Δεν θα πηγαινα ποτε διακοπες μονος μου...
να παω αυθημερον και να κανω το μπανιο μου ναι θα το εκανα...αλλα οχι να κατσω μερες - διακοπες...

Στην Ελλαδα παιζει αυτο, λιγο οτι ο σολο ειναι λεπρος τουλαχιστον. Πριν 15 χρονια που ημουνα φοιτητης δε μπορεις να φανταστεις ποσο κοσμο ειχα γνωρισει τα καλοκαιρια (εκτος Ελλαδας) που εκαναν διακοπες μονοι τους.
Καταγράφηκε
kostas_thai
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #84 στις: 14/07/13, 22:10 »

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
ποδολάγνος
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Συγχωρώ τα πάντα σε μια γυναίκα με ωραία πόδια.

« Απάντηση #85 στις: 14/07/13, 23:11 »

Ναι είμαι σατράπης...  2funny

Μάλλον όμως θα ξαναπάω φέτος. Με τα παιδιά μου. Αλλά δεν θα κάτσω πολύ εκεί, περαστικός θα είμαι. Τους έχω τάξει γύρο Πελλοπονήσου και θέλω να μείνω και μερικά βράδια στο Κόστα Ναβαρίνο που χω ακούσει καλά λόγια.
Καταγράφηκε

Δεν έχει σημασία αν είσαι ταύρος ή αρκούδα. Σημασία έχει να είσαι στη σωστή πορεία.
Boldemort
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μπολντοτυπος. Friendship is everything

« Απάντηση #86 στις: 14/07/13, 23:11 »

Καλές είναι και οι μεγάλες μικτές παρέες, με άντρες και γυναίκες, αλλά εκεί μπορεί να γίνουν μπερδέματα.

Eδω παιζω εγω μπαλιτσα τυπε.  Grin

Αμα θελετε τιποτα ρωτηστε  Headbaning!
Καταγράφηκε

Ψυχή ΕΛΛΗΝΙΚΗ!
baros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #87 στις: 14/07/13, 23:11 »

Eδω παιζω εγω μπαλιτσα τυπε.  Grin

Αμα θελετε τιποτα ρωτηστε  Headbaning!
κανα στανταρακι στη μπαλιτσα εχεις  The Birdman
πολύ κωλοπαιδο παρεπιπτωντος ο μαστερακος
ουτε μια εκπτωσουλα για μυκονο δε μου κανονιζει  Tickedoff
Καταγράφηκε
Boldemort
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Μπολντοτυπος. Friendship is everything

« Απάντηση #88 στις: 14/07/13, 23:11 »

κανα στανταρακι στη μπαλιτσα εχεις  The Birdman
πολύ κωλοπαιδο παρεπιπτωντος ο μαστερακος
ουτε μια εκπτωσουλα για μυκονο δε μου κανονιζει  Tickedoff

Ασε εχει αρχισει να μ αρεσει μια σερβιτορα σε μια καφετέρια και ελπιζω να την ξεχάσω ευκολα γιατι θα τους κάνω πλούσιους  Undecided

απο παρεα δεν παιζει τιποτα.... φιλαρακια ειμαστε και περναμε καλα αυτο.
Καταγράφηκε

Ψυχή ΕΛΛΗΝΙΚΗ!
baros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #89 στις: 14/07/13, 23:11 »

Ασε εχει αρχισει να μ αρεσει μια σερβιτορα σε μια καφετέρια και ελπιζω να την ξεχάσω ευκολα γιατι θα τους κάνω πλούσιους  Undecided

απο παρεα δεν παιζει τιποτα.... φιλαρακια ειμαστε και περναμε καλα αυτο.
ποσο εχει το φρεντο  The Birdman
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 17   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: